Zemsta Sithów

„Zemsta Sithów” jutro w HBOHBO kontynuuje projekcje „Gwiezdnych Wojen”, w tym tygodniu „Zemsta Sithów”. Trzeci Epizod zobaczymy już jutro, czyli w czwartek 10 sierpnia 2017 o godzinie 20:10. Powtórki kolejno w piątek (11 sierpnia) o 11:30. Jednocześnie w tym samym czasie film można oglądać też na HBO HD. Dodatkowo przed seansami „Zemsty Sithów” w tym tygodniu będzie szansa jeszcze raz zobaczyć „Atak klonów” (w czwartek o 17:45 i w piątek o 09:10).

Lata po rozpoczęciu wojen klonów Sithowie ujawniają tysiącletni spisek, Republika rozpada się, a z popiołów wyrasta złowrogie galaktyczne Imperium. Potwierdzają się najgorsze obawy mistrza Jedi, Mace Windu (Samuel L. Jackson) - skuszony mocą Sithów Anakin Skywalker (Hayden Christensen) przechodzi na ciemną stronę, by przeobrazić się w rezultacie w Dartha Vadera - nowego ucznia Imperatora. Jedi zostają zdziesiątkowani, a Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Mistrz Jedi, Yoda, muszą się ukrywać. Jedyną nadzieją dla Galaktyki są dzieci Anakina - bliźnięta, chłopiec i dziewczynka...

Trzeci chronologicznie film z 2005 to ostatni obraz w cyklu wyreżyserowany przez George’a Lucasa, kończący jego dzieło nad sagą. W pozostałych rolach występują: Natalie Portman, Frank Oz, Ian McDiarmid, Anthony Daniels, Ahmed Best, Kenny Baker, Bruce Spence, Silas Carson, Jimmy Smits i Christopher Lee.

Za tydzień kolejny Epizod, ale już w niedzielę zobaczymy „Łotra 1”.Tagi: Ahmed Best (33) Anthony Daniels (138) Atak klonów (773) Bruce Spence (24) Christopher Lee (129) Ewan McGregor (369) Frank Oz (63) George Lucas (864) Hayden Christensen (198) HBO (27) Ian McDiarmid (85) Jimmy Smits (51) Kenny Baker (57) Łotr 1 (384) Natalie Portman (349) Samuel L. Jackson (264) Silas Carson (18) Zemsta Sithów (805)

Komentarze (11)

Epizod z najlepszą drugą połową, i nawet pan Hayden i pani Portman zrozumieli że to film i trzeba grać a nie tylko być na planie.[2]

Gdyby dobrze policzyć, to EIII spadło u mnie z podium.

Najlepszy prequel. :) Ale i tak czekam na klasyczną. <3

Najgorszy epizod

Epizod z najlepszą drugą połową, i nawet pan Hayden i pani Portman zrozumieli że to film i trzeba grać a nie tylko być na planie.

Najlepszy epizod.

Jeden z najlepszych epizodów, a w szczególności jego druga połowa. Swoją drogą, HBO fajnie sobie wykombinowało - jako pierwsi lecą chronologicznie. :)

Wspaniały i cudowny epizod.💞 Byłby doskonały gdyby trwał z conajmniej godzinkę dłużej. I gdyby George jednak zostawił dłuższą wersję pojedynku Mace&Palpatine. Oraz dopracował ukazanie skilla "zamrożenie przeciwnika Mocą", bo szczerze mówiąc dość kiepsko to zostało przedstawione w scenie z Mistrzami Jedi. Tu muszę przyznać że Abrams w scenie zamrożenia strzału z blastera przez Kylo Rena zrobił lepszą robotę.^^

Jeden z czworki nnajlepszych epizodow. Szkoda ze ma wiele bledow logicznych i tak slabe wsparcie w postaci 1 i 2

Jeden z najlepszych epizodów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.