Antologia o Solo

Paul Bettany dołącza do obsady

Zaczęło się całkiem niewinnie od kolejnego twittu Rona Howarda.Reżyser umieścił zdjęcie z planu z aktorem Paulem Bettanym. Czy Paul Bettany dołączył do obsady, czy też jedynie odwiedził plan, by zagrać epizod? Nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Howard przyznał tylko, że będzie z Paulem współpracował po raz trzeci (po „Pięknym umyśle” i „Kodzie DaVinci”).

Nieoficjalnie zaś wychodzi na to, iż Bettany zastąpi Michaela K. Williamsa, którego rola została wycięta z powodu wydłużenia zdjęć do Hantologii i nałożenia się innych terminów (więcej). Scenariuszowo postać pozostanie niezmieniona, jednak z powodu braku czasu musiano zmienić jedną rzecz. Rasę bohatera. Będzie on teraz człowiekiem, a nie obcym tworzonym w technice motion-capture jak to było za czasów Phila Lorda i Chrisa Millera. Obecnie ILM nie miałby czasu na dobre dopracowanie tej postaci. Imię, rola, motywacja, wszystko zostaje bez zmian.

Paul Bettany będzie obok Woody’ego Harrelsona i Thandie Newton jednym z najbardziej znanych i doświadczonych aktorów w obsadzie.

Poza wspominanymi już filmami Howarda, wystąpił między innymi w „Panu i władcy – Na krańcu świata”, „Firewall”, „Iron Man” (1, 2 i 3), „Avengers: Czas Ultrona”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.Tagi: Christopher Miller (52) Paul Bettany (9) Phil Lord (48) Plotki (932) Ron Howard (77) Spin-off Kasdana o Solo (126) Thandie Newton (19) Woody Harrelson (25)

Komentarze (10)


Money, money, money
Must be funny
In Disney world

Film o młodym Hanie Solo tak czy inaczej będzie "półproduktem". ;)

"Bo co? Nie wyrobią się? To niech przełożą datę premiery i zrealizują konkretną wizję a nie dadzą fanom jakiś półprodukt."[3]

To go jeszcze do DC trzeba wkręcić i bedzie miał komplet wielkich sequeli z tej dekady. :D

Czy jeśli napisana przez ciebie postać działa niezależnie od jej gatunku, to jesteś *ujowym scenarzystą z niedopisanym bohaterem, czy jesteś do tego stopnia zajebisty, że tworzysz ponad wszelkimi podziałami?
A Bettany`ego bardzo lubię, praktycznie wybijał się w takich marvelowskich gówienkach na tle reszty obsady. Świetne role u Howarda, von Triera, Helgelanda, Chandora, czy wreszcie Weira. Zazdrościłbym mu kiedyś żony.

Ehhh... szkoda :(

Bo co? Nie wyrobią się? To niech przełożą datę premiery i zrealizują konkretną wizję a nie dadzą fanom jakiś półprodukt. [2]

Czyli kolejny biały facet zamiast obcego. Świetnie...

Fanem Bettany`ego jestem od lat, więc spoko. Ale bardzo szkoda, że ważny obcy wyleciał :|

Spoko aktor. Wkurza natomiast to, że była szansa na obcego jak jednego z głównych bohaterów (i byłoby dobrze, bo przecież dużo osób narzeka, że większą rolę odgrywają tylko ludzie) a zostało to spartaczone. Bo co? Nie wyrobią się? To niech przełożą datę premiery i zrealizują konkretną wizję a nie dadzą fanom jakiś półprodukt.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.