Humor

Jedi według „Gry o tron”

giphy.com
3

Powiązań pomiędzy markami Star Wars a Gra o Tron jest kilka, począwszy od aktorów grających w obu seriach, aż po fanowski przeróbki walk, które można obejrzeć w sieci. Fani serialu natomiast wyczekują premiery 7 sezonu, który ruszy już za tydzień. Tymczasem stacja telewizyjna HBO intensywnie zalewa internet swoją kampania promocyjną. W opublikowanych zwiastunach można znaleźć co ciekawsze fragmenty, jak ten poniżej, do którego można dopisać ciekawostkę:
Gdy jeszcze nie wynaleziono mieczy świetlnych, co potężniejsi mistrzowie Jedi potrafili za pomocą Mocy podpalać swoje wibromiecze, by wywrzeć wrażenie na oponencie w czasie walki.

via GIPHY

Filmik z planu „Przebudzenia Mocy”

16

Jeśli zastanawia Was czemu pojawia się tak mało filmików z planu, to chyba mamy odpowiedź. To, co się działo podczas kręcenia „Przebudzenia Mocy” ewidentnie kompromituje Daisy Ridley, w mniejszym stopniu w złym świetle ukazuje Harrisona Forda i Johna Boyegę.

Star Wars na wesoło -część LIX

16

Witajcie w kolejnej odsłonie Star Wars Na Wesoło. Nastroje macie zapewne zróżnicowane, da jednych to już prawie wakacje, dla innych przeddzień sesji, jeszcze inni mają długi weekend i korzystają z pogody. Mamy nadzieję, że niezależnie od okoliczności znajdziecie tutaj coś co was rozbawi. Jak zwykle zapraszamy do oglądania i życzymy dobrej zabawy.

R2-D2 - Livin' on a Prayer

YouTube
10

Czy zastanawialiście się jaka muzyka płynie w przewodach R2-D2? Poniżej prezentujemy filmik, który powinien utwierdzić każdego, że jest to bez wątpienia rock&roll! Zapraszamy na dobrą zabawę razem z małym niebieskim urwisem:

The Force Awakens: A Bad Lip Reading

9

W serii filmików na kanale Bad Lip Reading pod znane sceny, filmy czy postacie podkładany jest tekst, który pasuje do ruchu warg, ale ma kompletnie inne znaczenie. Wychodzą z tego zabawne sytuacje, które czasem dosyć szybko zyskują na popularności. Do udziału w najnowszym filmiku zmontowanym ze scen z Epizodu VII, twórcy kanału namówili Marka Hamilla - dzięki temu mógł mieć więcej kwestii mówionych niż w samym "Przebudzeniu Mocy". Wspomniany filmik zamieszczamy poniżej i zachęcamy do jego obejrzenia.

Co myśli RTS Widzew...

Facebook
11

RTS Widzew myśli o Gwiezdnych Wojnach..

No właśnie co? Kliknijcie poniżej i przekonajcie się sami.

Sprawa jest co najmniej podejrzana i szyta grubymi nićmi.

"Ani: A parody"

5

Grupa StarKid specjalizująca się w parodiach musicalowych różnych znanych filmów i książek (m. in. "Twisted - An Untold Story of a Royal Vizier", o Jaffarze z "Alladyna" czy trylogia o Harrym Potterze) stworzyła spektakl, którego bohaterem jest Darth Vader. Nie rozumiany na Gwieździe Śmierci postanawia wrócić na Tatooine aby po raz kolejny wziąć udział w wyścigu podracerów.

Ponieważ zawiera kilka dosadniejszych żartów, sztuka nadaje się bardziej dla starszych widzów.

Występują m. in. : Chris Allen, Joseph Walker i Denise Donovan.

Star Wars na wesoło -część LVIII

18Witajcie w kolejnej odsłonie wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen. Za oknem coraz cieplej, zbliża się wiosna, więc humory pewnie i tak wam dopisują, ale mimo wszystko postaramy się je jeszcze poprawić za pomocą memów, które znaleźliśmy dla was w sieci. Jak zwykle zapraszamy do oglądania i życzymy dobrej zabawy.

Star Wars XXI wieku?

youtube.com
12

Zastanawialiście się kiedyś, jakby wyglądały Gwiezdne Wojny, gdyby ich akcja bardziej obrazowała współczesne czasy. Czy poprawność polityczna, uprzywilejowanie rasowe oraz pęd za aktualnymi trendami wpłynąłby znacząco na treść filmów Sagi? Wyrabiając własne zdanie na temat, dobrze jest podejść do tego z dystansem, tak jak twórca poniższego filmiku.

How Star Wars Rogue One Should Have Ended

youtube.com
12

Nie tak dawno twórcy HISHE odnowili swój pierwszy filmik z serii Star Wars, kwestią czasu było więc powstanie materiału, dotyczącego ostatniej premiery kinowej "Łotra 1". Jak zwykle How It Should Have Ended nie zawodzi w ocenie zasadności istnienia wielu scen w filmie.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.