Kolekcjonerstwo

Stikeez Star Wars w Lidlu

23

W sieci sklepów Lidl rozpoczyna się promocja „Ostatniego Jedi”. Do zebrania będzie 25 figurek „Stikeez” z postaciami z trzech trylogii:„Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu za min. 50 zł, żeby dostać figurkę Stikeez!!!
A jeśli w zakupach będzie dowolne świeże warzywo lub owoc, dostaniesz dodatkową figurkę Stikeez Star Wars gratis!!!”


Do figurek będzie można dokupić album za 12,99 zł. Akcja potrwa od 13 listopada do wyczerpania zapasów figurek, lecz nie dłużej niż do 10 grudnia.
Oficjalną gazetkę można pobrać stąd.

Japońskie figurki z „Ostatniego Jedi”

SWNN
16

Kilka dni temu Kathleen Kennedy udzieliła wywiadu ekipie The Star Wars Show, w którym ujawniła, że w „Ostatnim Jedi” zobaczymy oprócz porgów także ich młode (porglątka?).

W sieci pojawiły się zdjęcia japońskich figurek, które przedstawiają porga z gniazdem, a także opiekunkę z Ahch-To.

Figurki mają około 7 centymetrów wysokości i przedstawiają postaci w karykaturalny sposób - z powiększonymi głowami.
Pierwsza seria ma trafić do sprzedaży 16 listopada i w jej ramach będą: Luke Skywalker, Rey, R2-D2, strażniczka/opiekunka z Ahch-To i strażnik z Elitarnej Gwardii Pretorianów:Druga seria pojawi się 23 listopada, a w jej ramach będą: Poe Dameron, Kylo Ren, BB-8, przedstawiciel specjalnej jednostki o nazwie Szturmowcy oprawcy i kolejny strażnik z Gwardii Pretorianów:Trzecia seria pojawi się w grudniu i będzie zawierać: szturmowca (Najwyższego Porządku), pilota TIE Fightera, Generał Leię, Maz Kanatę i porgi.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.