Forum

XIII, XIV, XV, XVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Trzynaste Rzeszowskie Spotkanie Fanów „Gwiezdnych Wojen” odbędzie się w sobotę 22 września. Spotkamy się o godzinie 16.00 przed Wojewódzkim Domem Kultury przy ul. Okrzei 7. Niestety w WDKu (znowu) jest remont i w związku z tym nie odbywają się żadne spotkania. Przy pomyslnym przebiegu prac do 15 listopada. Zobaczymy jak to będzie, ale najbliższe dwa spotkania na pewno zorganizujemy poza WDKiem. Taa, fatum. Udamy się więc do jakiegoś lokalu zastępczego
W programie pierwszego jesiennego spotkania m.in.: prelekcja „Religia a Gwiezdne Wojny” oraz dla równowagi „Seks w Gwiezdnych Wojnach”. A o tym wszystkim i nie tylko porozmawiamy podczas partyjki sabacca.
Na pewno też porozmawiamy o zbliżającym się konwencie - Nawikonie.

:)

Seks w SW?? to strasznie krótka prelekcja musi być xD Oby 13 nie była dla Was pechowa Pomyślności

Hehe

niby tak, ale od czego są fani Wbrew pozorom będzie o czym pogadać.
A co do 13ki, no w sumie to już troszkę pechowa była w związku z tym remontem, cały program musielismy zmieniać. Ale może poza tym już nic się nie stanie

:)

jak ludki z mojej sieci osiedlowej robili kolejne zloty to akurat 13 nie chciał dojść do skutku...więc po 3 nieudanej próbie stwierdzili, że nie robimy 13 tylko 14..i wszystko sie udało

A co do tego saksu...moja złośliwa natura wysnuła kiedyś przekonanie, iż patrząc na relacje Anakina i Padme jestem skłonna uwierzyć, że dzieci biorą się rzeczywiście z woli Mocy ...od czego są fani...boję się zapytać, ale: jakieś zajęcia praktyczne przewidujecie?

Re: :)

Taraissu napisała:
jak ludki z mojej sieci osiedlowej robili kolejne zloty to akurat 13 nie chciał dojść do skutku...

Damy radę, bo jak nie my, to kto?

A co do tego saksu...moja złośliwa natura wysnuła kiedyś przekonanie, iż patrząc na relacje Anakina i Padme jestem skłonna uwierzyć, że dzieci biorą się rzeczywiście z woli Mocy

Hehe, więcej erotyzmu jest w "Nie mamy czasu na wiecej" Hana

boję się zapytać, ale: jakieś zajęcia praktyczne przewidujecie?

Hehe, nie zaprzeczę to może wtedy więcej ludzi przyjdzie

...

Czemu krotka ? Neich przyniosa arty Shabbiego <albo podobne, troche ich w temacie o Shabbym mozna znalezc> i bedzie o czym gadac... analizowac... zastanawiac sie czy Ta Twilekanka ktora KHEM-KHEM z tym czlowiekiem to A. Secura czy jakas inna ?

Heh

i bez artów Shabbiego jest o czym pogadać (wbrew pozorom). A zresztą nie wiem czy akurat wszyscy, którzy przyjdą będą pełnoletni. Jeszcze mnie potem ktoś oskarży o deprawację młodzieży

XIV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

W najbliższą sobotę, tj. 20 października, o godzinie 16.00 odbędzie się następne spotkanie fanów. Spotkamy się w "Bulandzie" przy ul. 3 Maja.
Serdecznie zapraszamy

XIV RSFSW

Pewnie znów przyjdę, a i być może wezmę ze sobą jakąś zbłąkaną duszę SW fana...

Nie ma to jak

refleks, ale chciałam kilka słów o XIV Spotkaniu skrobnąć. Byłam bowiem zadowolona z tego, że w końcu po ponad roku od momentu gdy wydrukowałam tabelki do Planety/Rasy zagraliśmy w to W planie było już na pierwsze spotkanie, ale co się odwlecze... Mówiłam, że kiedyś postawię na swoim I chciałam jeszcze zaznaczyć, że osoba, która zwykle jest najbardziej przeciwna wszelkim nowinkom tego typu (i znów miała opory) wygrała. To jako taki przykład, że strach ma wielkie oczy

...

Ta osoba jest takim rzeczom przeciwna widocznie, bo nie lubi wygrywac... wie ze i tak jestescie bez szans, to po co ? dla niej to zadna zabawa, i tak wygra

Hehe

kto wie, kto wie? Ale nie we wszystkich grach i zabawach wygrywa (może dla niepoznaki ).

XV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Niestety remont WDKu się przedłuża i wszystkie spotkania są nadal zawieszone do momentu zakończenia prac renowacyjnych. Najprawdopodobniej dopiero od stycznia będziemy mogli spotkać się w dobrze wszystkim znanej sali audiowizualnej. Trudno, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

W takim wypadku nie pozostaje nam nic innego jak spotkać się w innym miejscu czyli podobnie jak ostatnio w "Bulandzie" przy ul. 3 Maja 20 w sobotę 24 listopada, o godzinie 16.00.

A co tym razem w planie?
• Porozmawiamy o książkach i komiksach w świecie Star Wars. Zastanowimy się nad tym jaką odgrywają one rolę. Czy są potrzebne czy może to tylko zbędny dodatek do filmów?
• Przybliżymy jeden ze starszych tytułów EU.
• Porozmawiamy o NawiKonie, który już przecież tuż, tuż.
• I na pewno znajdzie się jeszcze kilka innych atrakcji …

Serdecznie zapraszamy!

Hmm...

Zdradźta tajemnicę, co to za "jeden ze starszych tytułów EU".
A co do "innych atrakcji", mam brać groszaki? xD

Re: Hmm...

Tori napisał(a):
Zdradźta tajemnicę, co to za "jeden ze starszych tytułów EU".
Niespodzianka. Przyjdziesz to zobaczysz .

A co do "innych atrakcji", mam brać groszaki? xD
A chcesz poćwiczyć? Sądzę, że kilka nie zaszkodzi .

XVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów Star Wars

Ostatnie w tym roku Rzeszowskie Spotkanie fanów "Gwiezdnych Wojen" odbędzie się w sobotę 15 grudnia, o godzinie 16.00. Spotkamy się w "Bulandzie" przy ul. 3 Maja 20.

W programie:
• Relacja z NawiKonu.
• Solidna porcja nowinek i ciekawostek.
• Konkurs z nagrodami.
• Oraz jak zwykle inne atrakcje.

A na koniec będziemy sobie życzyć wesołych świąt i pójdziemy do domu .

...

Bylibyscie raz orginalni, i do domow rozeszli sie na poczatku..

Wiesz co? Wszystko popsułeś!

Zdradziłeś naszą niespodziankę na styczniowe spotkanie

A tak poza tym to możemy być co najwyżej oryginalni

...

Dysleksje mam, nje czebiaj sie moih blendow !

A co do niespodzianki.. przepraszam

Cóż, po prostu

wymyślimy coś innego

Też mam dysleksje. Nie czepiałam się, po prostu w końcu przestałam robić błąd w tym słowie i się chwalę

:)

Było bardzo miło. Fanie było pogadać i się pośmiać. Chyba jedno z bardziej udanych spotkań ostatnimi czasy, a co ciekawe właściwie nic specjalnego nie było planowane . Co ciekawe, niektórzy byli tak nadgorliwi, że na spotkanie przybyli z tygodniowym wyprzedzeniem .
Cieszy informacja, że remont WDKu dobiega końca. Wprawdzie szansa na to, że w styczniu powrócimy do naszej sali audiowizualnej jest nikła, ale w lutym istnieje już duże prawdopodobieństwo, że właśnie tam rozpoczniemy kolejne spotkanie. Trzeba trzymać kciuku za ekipę remontową .

Mi też się

podobało. Choć jeśli chodzi o frekwencję to była najniższa ze wszystkich dotychczasowych spotkań. Było tak starwarsowo i wesoło Tylko pewien paparazzi nie powinien mieć wstępu z aparatem
Nie słyszałam sprzeciwu, więc na kolejne spotkania też mam zamiar przygotować kolejne odcinki "Fani bez granic czyli Star Wars Unleashed" (nazwa moim zdaniem pasuje do tematyki)

yyy

Ja bym wolał obejść się bez kolejnych odcinków "Fani bez granic czyli Star Wars Unleashed". Poprzednia dawka w zupełności mi wystarczyła i jeśli to coś pomoże to jakoś postaram się o paparazziego, koniecznie z aparatem .


Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.