Forum

Jedi Knight III

Właśnie pojawiły się zapowiedzi JK3!!!
Zapraszam do dyskusji.

Niekoniecznie

Przeczytałem że może to być JK III ale może to też być dodatek do JO2

sam nie wiem

chyba to nie będzie dodatek. Za dużo zmian w stosunku do Jedi Outcast, chociażby wybór postaci.

Jeśli już będzie

To mógł by wyjaśnić się wątek Tavion, która zniknęła.

JK 3 - coś tam :]

Moim zdanie to raczej bedzie pełna wersaj, po prostu JK III. Jest wspaniale, a raczej bedzie !!! Ciekaw tylko jestem jakie wymagania monimalne, ale raczej wraz z gra bedzie trzeba kupic i komputer (jakies PV 3,5 Ghz, GF6 256 i 1,5 GigaRam`u

WYPAS

Ja sie mega ciesze ze bedzie JK3 o ile nie bedzie to dodatek. Najbardziej mi sie podoba to, że będziemy też mogli zdecydować, czy podązyć ścieżką jasnej, czy też ciemnej strony, to może być naprawde wypas.

przez około 70% korzystać będziemy z miecza."
Ale bedzie czad !! czekam na JESIEŃ 2003 !!!

PC, proszę

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to gra na PS2 i X-box, chyba bym kupił bilet do USA i pokazał im jak wyglądają konwencjonalne rodzaje broni.

hmm

jeśli będzie zupełnie nowy, a nie dodatek to super, ale tak jak Andaral obawiam sie o wymogi sprzetowe

niom...

ale Jurek, czemu nic w newsie nie napisałeś że to ja ci pomogłem (w pewnym sęsie) że mogłeś umieścić newsa na stronie... apropos gra wydaje się rewelacyjna!!!!! Już odkładam kasę na jak i na nowego PC, bo grze raczej mój P800Mhz nie wystarczy...

Sorrki, wybacz

Roven, wybacz, to chyba z podniecenia, padam do nóg i proszę o wybaczenie. Faktycznie, Andaral dał cynk i mówił, że wyczytał to i dostał też maila od ciebie. Obiecuję poprawę.

wow

To mamy motywacje żeby zbierać na nowy sprzynt

A tak pozatym, to ja chce grać Kylem !!

miecze...

Ja mam tylko nadzieję, że ktoś wpadnie na pomysł wprowadzenia podwójnych mieczy (vide Maul). Wtedy będzie wypas!!!

Miecze i inne bajery

Ciekawe jak rozwiążą tworzenie postaci. Specjalizacje, umiejętności, zdolności rasowe itp. bajery, fajnie by było gdyby dali takie rzeczy. Tylko z tym też nie można przegiąć bo kiedy bajerów jest za dużo to do różnych paradoksów dochodzi. Można by zrobić np. specjalizację w walce jednym, dwoma lub podwójnym mieczem i żeby każdy miał jakieś wady i zalety.

Posklejali to do kupy

Cóż , chyba najmniej się zmieni grafika i dzwięk.Jednak dużo więcej się zmieni i poprawi.Wiadomo , że JK3 będzie przede wszystkim połączeniem MOD`ów.Nie mniej jednak autorzy wniąsą wiele ciekawych pomysłów.Tylko co bedzię z userami (graczami) , którzy będą chcieli tworzyć własne MOD`y ? Nie będą mieli pomysłów ! Mimo to i tak powstanie bardzo wiele dodatków takich jak skiny,modele,mapy itd.
Dlatego JK3 zapowiada się wyśmienicie.
PS. Mam nadzieję , że autorzy dadzą dużo więcej broni , przeciwników no i bohaterów ma się rozumieć !

Dla mnie

najważniejsze jest to, że będziemy mieli postacie do wyboru, a w SP będziemy mogli walczyć dwoma jarzeniówkami. MNIE po prostu znudził Kyle i proszę nie kłóćmy się o to czy rzeczywiście tak jest.

Ciekawi mnie...

Tworzenie postaci i ta dowolność w wyborze ścierzki Mocy, czy też wybór misji.
Jeszcze poczekamy z 10 lat a Jedi Knight będzie RPG-iem.

Sprzęt

Mam nadzieję, że mój procesor 1200 MHz i pamięć RAM 512 MB wystarczą, bo nie będę w najbliższej przyszłości zmieniał sprzętu. Niemniej liczę, że wszystko ułoży się ok i zagram w tę nową gierkę.

O Pismie w jaki to było

Game Star jest najlpepszym pismem o grach KOMPUTREROWYCH PODKRESLAM w Europie. U nas w Polsce ten magazyn także jest wydawany i 1 numer jest bardzo fajny wiec mam nadzieje że w Majowym Game Star PL wspomna coś o JK3. Mam nadzje że lepszy niz JK2. Ale mam pewne zastrzeżenie co do tego Jk3 gdyż w Kwietniowym GS PL była mała notka o Jedi 3 oto ona: Activision podało że miecze świetlne raz jeszcze zaszumią w 2004roku. Nie wiedomo czy wykonaniem gry znów zajmie się Reven ani na jekim Enginie powstanie ten tytuł. Wiadomo jedynie że znów przyjdzie nam sie wcielić w Kyle Katarna.
Wiec nie wiem ja z tym wyborem postaci ale GS był zawsze najlepiej poimformowanym pismem ale może to być informacja z okresu Marca bo ta notka była umieszczona w Kwietniowym magazynie a do tego czasu mogło ukazac sie wiecej faktów aby cos napisali w Maju.

na jednym ze screenów

wygląda to tak, jakby faktycznie można było wybrać postać

There is something srange about this...

Hmm... Star Warsowe portale podchwyciły nowinkę łącznie z The Force Net <http://www.theforce.net/games/index.shtml#20407> ale wszyscy opierają się tylko na info z Gamestar ... jak udało się im tak długo utrzymać całość w tajemnicy a gierka już niby w takim zaawansowanym stanie produkcji ... i wszystko objawione tuż przed 1 IV ... zresztą poczytajcie zawartą tu sugestię: <http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=8113> Myślę, że przy okazji Prima Aprilis Gamestar może chcieć zwiększyć swoją sprzedaż taką chwytną nowinką :-|
Dzięki temu na wszystkich forach SW na świecie trąbi się o JK3 i Gamestar a jedyne sreeny jakie udało mi się znaleźć to chyba właśnie skany z ich gazety ... Myślę że news jest bujdą a dowcipnisiów proponuję poszczuć Jacksonem

to chyba jednak prawda

ja myślę, że to jednak prawda. Z JKII było tak samo, oficjalnie został potwierdzony długo po plotkach. Boję się tylko, żeby znów nie spieprzyli cut-scenek, po im tego nigdy nie wybaczę.

a ja wczoraj

napisałem juz w komentarzu do nesa, że to może być żart prima aprilisowy! Oby nie, bo chciałbym jeszcze troche posiekać mieczykiem> No i sie spodziewam jakis fajnych filmików, a tak w ogóle to ile płytek może mieć ten JK3?

JK2-JK3

Nawet jeśli to żart primaaprilisowy, to najwyżej w niewielkim zakresie. Przecież gra na pewno powstanie i musi mieć jakieś nowe elementy. Nie wiem, czy data JESIEŃ 2003 jest rzeczywiście prawdziwa, ale mi się nie spieszy. Nie mam specjalnie kasy, żeby kupić JK3, a wersje nieoryginalne często wywala z serwerów. Obecnie cieszę się z JK2 w wersji multiplayer - jest dobrze i szkoda byłoby to psuć. JK3 w końcu się pojawi, a ja spokojnie na nią poczekam.

w sumie tez racja

bo na pewno jak już wyjdzie troche bedzie kosztować, a jak ktoś chce grań na serwerach, to powinien miec orginał. Ja jednak jesli będę grał, to raczej nie na serwerach, więc chyba jednak załatwie sobie nieoryginalną. PS (Seba - wtorek! Tak jak mówiłeś)

PRIMA APRILISOWY Żart GameStar`a !!!!

Jak sie dowiedzialem, cala ta sprawa z JK 3 jest żartem GameStar.De na 01.04 czyli Prima Aprilisowym psikusem magazynu. Jak zapewne zauważyliście, ja dopiero teraz, pokazane skriny pochodza z KOTOR.
Wielka szkoda, a juz sie zapalilem

losie...

Tak naprawde to bralem pod uwage nadchodzący Prima Aprilis, ale tym razem dałem się nabrać

no właśnie

a nie mówiłem (patrz komentarz do niusa) Jednak wersja z pojawieniem się jakiś dodatków na poczatku jest chyba bardziej prawdopodobna

We don`t need to see he`s identification, this are`t the droids we are looking for..

hihi, staliśmy się ofiarami faktu medialnego - wszyscy o tym mówią, więc jest to prawda, prawdziwymi faktami nikt nie zawraca sobie głowy

To prawda !!!!!!!!!

Moi Drodzy ! To prawda ! Programista z Raven Software na forum Lucasa oficjalnie potwierdził tę informację (http://www.lucasforums.com/showthread.php ?s=&postid=1091144). Gra będzie oparta na zmodyfikowanym silniku z Quakea III. Potwierdza to również serwis Gry-online.

to też

może być prima aprilis niewykluczone

Programista z Raven Software:

ChangKhan[RAVEN] commented on the forums just now:


Okay, well, first off, if I`m going to answer any of the questions, I guess I need to admit that we are, indeed, making this game (should be pretty obvious by now, so no-one should get mad at me for admitting as much). No, it`s not a hoax/joke/rumor, no, it`s not an expansion pack, it is a full, complete, stand-alone game. And it`s called Jedi Knight III right now for lack of a better name, I, personally, would not call it a "sequel" to JK2 since I think a DF/JK game should always be about the Katarns (maybe a true JK3 could be about Kyle and Jan`s child, who perhaps shows a particularly strong adeptness with the Force...?) So I wouldn`t be surprised if the name doesn`t stay "Jedi Knight III" (but who knows). Not that it`s not a full game, it`s bigger than JK2 in terms of gameplay, content and features, it`s just not, in my opinion, the true sequel to JK2. I think that one shouldn`t be done for a year or so and should probably use a new engine.

no nie wiem

teraz to juz w końcu jestem wygłupiony

Nabraliście się...

Andaral chyba tylko żartował, to NIE może być prawda... Jk3 będzie... naopewno i m ożliwe że nawet ten który jest pokazany na screenach!!! Jeżeli to żart to piszę petycje do LucasArts!!!!!!!!!!!!!!

hm

wygląda na to że naprawdę robią jk3 ale część ifo z gamestara jest wyssanych z palca ...

Sam już nie wiem...

Poczekam, zobacze, uwieże, narazie nic nie mówie...

ech... ale namącili mi w głowie!!!! :(

sam już nic nie weim, ale raczej w GameStar.de napsiali prawdę - ja w ich wierże!!!!!!!! MAM nadzieję!!! ale jak sobie ze mnie zażartowali poczują gniew Rovena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na własnej skurze.

Nie chce JK3...

Widzicie to jest tak.
Jedi KnightFII weszlo w 1997 bedac prawdziwym arcydziełem... Posrod marnych Quakeow bez fabuly zrodziła się gra z przepiękną warstwą fabularną. Wkrótce wyszedł takisobie dodatek.... I na 4 lata była cisza. Wtedy do sklepów weszła gra Jedi Outcast... Strona fabularna była cienka w porównaniu z pierwszą częścią. Sama gra specjalnie też nie wyróżniała się z tłumu. Nie była arcydziełem jak pierwsza [w sumie druga] część. Była poprostu fajna. Może nawet świetna, ale ni o tym mówię. W Jedi Outcast nie było nowych rozwiązań. Ale jednak całkiem zasłużenie była hitem... A teraz? Teraz kochani jak ta gra zarobiła kupe forsy pan Luca$ bedzie chcał wyciągnąć z marki JK jak najwięcej forsy... Tak trzeba powiedzieć szczerze. JK było hitem sieci przez 5 lat. JK2 ledwo co się tam zadomowiło. I co? Odejdzie w zapomnienie. Nie przejdzioe do klasyki. Zostanie wrzucona w wir marketingu. Jak i wiele innych serii w ktorych to juz po roku widzimy ich sequele.

Chce JK3...

Jackson, zgadzam się ztobą JK2 nic nowego nie wzniosło... ale miało w obie to coś co wurużniało je od poprzedniczki... i ja sam z niecierpliwością czekam na JK3... trochę nie wiem co pówić o tym jajacraskim żarcie GS.de...według ,mnie postąpili trochę hamsko, za ostry był ich ten żart. Jedna żecz jednakmnie dziwi, zkąd wzieli tyle fajnych screenów??? Jeżeli nie juest to dzieło silnika, a ich, to są podrasowane, ale jest tutaj kilka rewolucyjnych screenów, takich jak np. obrazki tworzenia postaci. Ale może i ma rację Andaral - może są to tylko screeny z KotoR??? Jeżeli to prawda pozostaje tylko płakać... ale nawet gdyby taj było ta i tak fajnie wygląda ten KotOr... ale i tak ja chcę JK3!!!!!!!!!!!!!!!

screeny

pochodzą z Kotora

ahahah

teraz już wiem...

Skandal

To skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W związku z tym żartem panowie z Lucasartsu powinni sypnąć jakąś (dobrą) gierką na pocieche.

Taaak!

Brencz, zdecydowanie zgadzam się z tobą, i dlatego wszyscy czekają na Knights of Old the Republic i na Galaxies i na... JK3???

JK3 napewno będzie to Wiem !!!

Wszyscy którzy kupili Oryginalną pudełową ver. JK2 Outcast i się zarejestrowali dostali ankietę do wypełnienia kilka miesięcy temu .
Ja ją otrzymałem i musiałem wypełnić szereg punktów i pozachaczać co dokladnie najchętniej bym widział w kolejnej części JK czyli Jedi knight 3
Activision tez pisało już jakiś czas temu o kolejnej części JK ale ....
ale mowa była o tym że będą jak już to w tej chwili robić gre Jedi Knight jako nowy dodatek na tym samym silniku graficznym i zresztą to widać po tych Screenach że to ten sam Engine a dodatek będzie czyms takim dla Outcasta czy był Mysteries Of the Sith dla Jedi Knight: Dark Forces
Pytanie tylko czy dodatek będzie miał nazwe JK3 czy powstaną dwie oddzielne żeczy ??!!

a pozatym ludzie jak juz to pierwsze screeny z nowego JK3 na nowym silniku to My zobaczymy coś na rok przed Premierą Episode III.
Jedi Outcast posiada takie możliwości że to tak szybko nie zniknie , Ja gram w JK2Outcast już za 26 dni cały rok i nie mam dosyć jest w niesamowity ale mowa o MultiPlayerze ten roździał jest napewno znacznie większy niż w poprzedniej części jedynie Single Player, fabułą był bardzo cieńki - ale trudno będzie dorónać czemuś takiemu jak Dark Forces II : Jedi Knight !!! tam historia jest obłędna o wolałbym żeby takie JK3 było powtorzeniem tamtej fabuły ze zwiększonymi realiami .

I jeszcze coś ;) !!!

Z tego co opisują o JK3 :
Oczwiście historia będzie nawiązywałą do Kyle Katarna ale już nie bezpośrednio, możliwe że będziemy mieli rózne historie studentów i też nie wykluczone że samych dzieci Kyle-a i Jane i to że fabuła nie będzie linearna jak dotąd ( co bylo by jak najlepszym posunięciem )

Wyluzuj JK3 będzie...

...prędzej niż się spodziewasz bo już w... więcej na tym poście: http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=10905

A co do dodatku...

...to nie słyszałem nic takiego że ma wyjśc, a JK3 jest już w toku poniżej link na (narazie) oficjalną stronkę gry na serwerze Ravenu: http://www.ravengames.com/jediknight3/

JK3 będzie...

...rewolucją Jeśli niedociągnięcia z JK2 będą poprawione, to się chyba z radości przekręcę Co do cutscenek, to wątpię, aby zrobili w tej sprawie coś naprawdę powalającego, mając tylko pół roku. Natomiast niepokoi mnie jedno: jeżeli będzie można zrobić sobie postać, która, jak wiemy, będzie uczniem Kyle`a, to kto zapisze się w historii SW? Każdy gracz będzie przecież widział tego ucznia inaczej.
A jeżeli muza znów będzie tak genialna, jak w innych DF i JK, to chyba ją sobie zgram osobno na CD i nie będę wyjmował z discmana (wydam majątek na baterie, ale cóż...

fajnie by było...

gdyby Jk3 pozwolił nam stworzuć własną postać jak w Galaxies.

Ja uwazam...

..że JK3 będzie o wiele lepsze od Jedi Outcast. Widziałem zwiastuny na stronie oficjalnej tej gry i po prostu mnie wmórowalo. Zapowiada się niezla jazda...

"Ulepszenia"

Ja też jestem zdania, że Jedi Academy będzie lepsza od Jedi Outcast, ponieważ twórcy gry są bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzą co chcą wyeliminować, co poprawić, a co zmienić. Jeśli chodzi o takie bajery jak kopanie, czy podwójne miecze, to nie jestem ich specjalnym entuzjastą. We wielu modach mamy przecież dostępne różne rodzaje mieczów świetnych, ale ja i tak walczę tradycyjnym...
Z tego co widziałem wynika, że nasz udział w tworzeniu postaci będzie dość znaczący pod względem wyglądu (czyli dostępny wybór rasy i stróju), co stanowi niewątpliwie plus gry. Będziemy też podobno mogli wybrać swój kolor miecza... Szkoda, że raczej nie dadzą nam do wyboru rękojeści .

reakojesc?

mozna bedzie [ponoc] wybrac

Bedzie

podobno kilka elemetów rękojeści ktore będzie mozna dowolnie ustawic a w puxniejszej czesci gry mozna bedzie miec dwa miecze lub Lightstaffa (miecze Exar Kuna czy Maula).

miecze

mnie bardzie interesuje czy w Jedi Academy bedzie mozna zbudowac takiego Lightstaffa to bylo ciekawe moze tworcy gry wpadna na to przy robieniu kolejnego JK

?

Chodzi ci o to, że sam robisz miecz?

Lightstaff

w grze tak bo jak w JK ACADEMI bedzie mozna zbudowac pojedynczy miecz to czy tak bedzie mozna zbudowac Lightstaffa

taa

Wszystko jest na stronie www.swjediacademy.com

JA

JA to w tekj chwili moja ulubiona gra SW.Bez przerwy grywam w multiplayera!!

Jedi academy. Pomocy!

Mam problem z grą jak w temacie. Mianowicie podczas ładowania mi dwóch misji wychodzi mi z gry do windowsa. Pokazuje błąd (komunikat):

Unsupported marker type 0x6e

Nie znam się za bardzo na komputerach, więc nie mam pojęcia co to może być. Generalnie gra mi ładnie chodzi, bez żadnego skakania (gra nie należy do najnowszych).
Nie wiem czy jest to problem samej gry, czy po prostu nie mam czegoś zainstalowanego. Instalowałem gre już dwa i więcej razy i problem się pojawia. Dzięki za info i pozdrawiam.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.