Jak pomoc naukowca w walce z Aizhalmerem i rakiem

-http://folding.stanford.edu/English/Download na tej stronie mzoan sciagnac program dzieki ktoremu Wasze pc beda dokonywaly obliczen, ktore pozniej przesla naukowca. Dzieki temu ulatwia one ich prace gdyz moc obliczeniwoa 100 000 komputwrow domowcyh przewyzsza moc nawet super komputerow jakimi dysponuja naukowcy. Dzieki temu pomozecie Pratchettowi, najlepszemu zyajcemu pisarzowi, ktory niedawno wyjawil ze ciepi na rzadko odmiane Aizhalmera. Jak mozna nie uwielbiac czlowieka, ktory tak pisze o swojej chorobie?? :

"Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich czytających powyższy tekst, iż powinien być on odebrany i interpretowany jako "nie jestem martwy". Oczywiście będę martwy, w przyszłości, ale akurat każdy z nas będzie. Dla mnie - może to nastąpić później niż myślicie (?). Narazie jest zbyt wcześnie by o tym mówić. Wiem, że ludzkim odruchem jest zapytać "czy jest coś, co mogę zrobić", ale akurat w tym konkretnym przypadku, zadowolą mnie tylko oferty od wysoce wyspecjalizowanych ekspretów z zakresu neurologii."

Pozdrawiam i jesli chcecie pomoc to zainstalujecie program podany w linku powiedzcie o nim swoim znajomym. Mama nadzieje, że nie dostan jakigos bana za ten post...