Forum

Drugi konkurs serwisu The Outer Rim na najlepszą recenzję!

-Czwarty Urodzinowy Konkurs The Outer Rim!

Portalowi The Outer Rim stuknęły już cztery latka – i co za tym idzie czas na coroczny konkurs urodzinowy! Poprzednia jego edycja tak przypadła nam do gustu, że i tym razem redaktorzy The Outer Rim przygotowali dla swych użytkowników zadanie napisania najlepszej recenzji produktu spod znaku Star Wars.

W tym roku nie mogło oczywiście zabraknąć cennych nagród ufundowanych przez wspomnianych już redaktorów The Outer Rim. Jakich? Aby się z nimi zapoznać, prosimy kliknąć na poniższy link:
http://konkurs.outerrim.pl/konkurs/tekst/nagrody

Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszamy na tą stronę:
http://www.konkurs.outerrim.pl

...a także na sam serwis The Outer Rim:
http://www.outerrim.pl
...na forum, gdzie można także zagrać w grę PBF RPG „Polowanie na Jedi”:
http://www.outerrim.pl/Forums/?file=index&c=9
...oraz zabawić się z innymi fanami w różne quizy, konkursy, gry i sesje PBF RPG:
http://www.outerrim.pl/Forums/?file=viewforum&f=35

:]

Za duża konkurencja będzie

:D

Nice Po raz drugi przyjemne z pożytecznym połączone I like it. Niestety recka to nie moja dziedzina....ale zapewne skuszę się na udział, bo idee konkursu popieram.

...

That`s good. Im więcej tekstów - tym lepiej, heh. Poprzednio ci się nie udało, ale może tym razem...? Nigdy nic nie wiadomo.

Re: ...

Nadiru Radena napisał(a):
That`s good. Im więcej tekstów - tym lepiej, heh. Poprzednio ci się nie udało, ale może tym razem...? Nigdy nic nie wiadomo.
________

Nie szkodzi Nagrody mnie nie nęcą w sumie, a recenzja akurat ze wszystkich form literackich jest dla mnie najbardziej niewdzięczną i nie przepadam za nią specjalnie Jak pisałam: w imię idei wyślę reckę

a czy to ma byc

recenzja w konserwatywnym i scislym tego slowa znaczeniu, czy mozna troche cudowav (dopoki sens jest zrozumialy)?

...

Wszystko, co nie jest zakazane, jest dozwolone - także cudaczne recenzje. Jednak lepiej nie przesadzać. Zbyt cudaczne mogą nie zostać dobrze przyjęte.

tak sadzilem

ale nie znalazlem w regulaminei nic o formie, wiec wolalem zapytac. a nuz ten kto go pisal rozumail slowo recenzja zbyt doslownie?

:)

W tamtym roku zacząłem pisać recenzję, ale ostatecznie nie skończyłem W tej edycji się postaram wysłać

{=}

Spróbuj dokończyć tą z zeszłego roku

Zmiana w Regulaminie

Niedługo pojawią się dwie niewielkie zmiany w regulaminie konkursu The Outer Rim. Po pierwsze, będzie można napisać reckę gwiezdnowojennej karcianki (TCG, CCG, PocketModel TCG). Po drugie, nie będzie można napisać recki komiksu "The Force Unleashed" oraz wszystkich komiksów z cyklu "Knights of the Old Republic" od 29 numeru wzwyż. Powód? Te recenzje zostaną napisane przez nas, redaktorów strony.

Dziękuję za uwagę i zapraszam ponownie do wzięcia udziału w konkursie.

One week to go!

Do końca konkursu został jeszcze tydzień! Spóźnialskim przypominamy, by zaczęli już podsyłać teksty, a tym, którzy dopiero dziś zobaczyli ten topik, że tydzień to naprawdę mnóstwo czasu, by złożyć do kupy dobrą, godną konkursu, recenzję.

Anyway, taka okazja może się już nie powtórzyć. Za rok piąte urodziny TOR, a to trzeba będzie uczcić jakoś bardziej wyjątkowo, niż dotychczas, heh.

:D

jak tam maruderzy? 30.09.2008 tuż tuż ;]


Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.