TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Komiksy

The Clone Wars #1-6: Slaves of the Republic

promil 2008-08-25 18:05:00

promil

avek

Rejestracja: 2006-09-22

Ostatnia wizyta: 2024-06-19

Skąd:

Premiera kinowego TCW już za nami (choć w Polsce jeszcze musimy chwilę poczekać), serial także powoli się zbliża. Jak już wiadomo od września Dark Horse zacznie wydawać komiksy związane z tą tematyką, więc czas chyba założyć odpowiedni wątek. Tutaj możecie się wypowiadać o nadchodzących komiksach, które mają ukazywać się co miesiąc w formie zeszytowej lub dzielić się swoimi refleksjami po ich przeczytaniu.

TCW #1 – zapowiedź i preview

Pierwszy z sześciu zeszytów nowej serii. Akcja serii umieszczona jest pomiędzy Atakiem Klonów, a Zemstą Sithów i jak łatwo się domyślić skupia się na legendarnych Wojnach Klonów. Spotkamy tu kilku dobrze znanych Jedi: Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera, Mistrza Yodę, Mistrza Mace Windu i wielu innych, wśród których pojawią się także nowe postacie, aby wspólnie zjednoczyć się w walce w obronie prawdziwego ducha Republiki.

Scenariusz Henry Gilroy, rysunki i okładka Scott Hepburn, tusz Dan Parsons.
Premiera: wrzesień 2008.

http://www.darkhorse.com/Comics/15-679/Star-Wars-The-Clone-Wars-1

TCW #2 – zapowiedź

Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi wpadają na trop nikczemnego planu Hrabiego Dooku, w wyniku którego cała ludność planety Kiros znajduje się w niebezpieczeństwie.
Wraz z nową padawanką Ashoką Tano, Anakin i Obi-Wan wyzwalają planetę spod okupacji armii droidów i powstrzymują jej zagładę, jednak okazuje się, ze mieszkańcy Togruta zniknęli … Teraz nasi Jedi muszą odnaleźć zaginionych tubylców zanim hrabia Dooku zrealizuje swój plan!

Scenariusz Henry Gilroy, rysunek Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, okładka Kilian Plunkett (pracuje również przy telewizyjnym serialu The Clone Wars).
Premiera: październik 2008.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Clone_Wars_2

Dodatkowo jakiś czas temu na sieci pojawił się wywiad ze scenarzystą komiksowych TCW Henrym Gilroyem. Ci, którzy go jeszcze nie czytali mogą to nadrobić korzystając z tego linka - http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=17703.

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..