TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Prequele

Kolejne plotki o E3... cd z

Andaral 2003-04-26 00:49:00

Andaral

avek

Rejestracja: 2001-09-04

Ostatnia wizyta: 2011-11-10

Skąd: Warszawa

Przeniesienie dyskusji z komentarzy na forum !!

LINK
 • właśnie

  Anor 2003-04-26 01:47:00

  Anor

  avek

  Rejestracja: 2003-01-09

  Ostatnia wizyta: 2021-04-07

  Skąd: Chyby

  również to chciałem poruszyć. Oczywiście jest to dla mnie jak na razie stek bzudr, bo to co piszą w tych spoilerach to się w pale nie mieści jak się nad tym zastanowić dokładniej. Anakin według tych spoilerów to walczyłby dosłownie ze wszystkimi i jakby to się miało mieć do realiów SW. Według mnie ktoś pomieszał kilka spiolerów w jeden i się zaczął chwalić, że niby czegoś się dowiedział. Nie będę komentował nawet możliwości pokoonania Yody przez Aniego, a Windu miał przecież zginąć na początku EIII,a tu niby piszą, że zginie podczas walki Ani vs Windu&Obi, która to walka musi być przecież pod koniec. Ja generalnie podchodzę do tych spoilerów bardzo sceptycznie bo mi jakoś wydają się podejrzane

  LINK
 • Głowa boli

  Sebastiannie 2003-04-26 02:31:00

  Sebastiannie

  avek

  Rejestracja: 2002-12-28

  Ostatnia wizyta: 2008-09-20

  Skąd: Pabianice

  Ja już w sumie nie wiem co mam na to wszystko mówić. Obawiam się ponadto, że im więcej spoilerów się zacznie pojawiać, tym będę miał większy mętlik w głowie. Niby nie może tak być, że Anakin stoczy walkę z każdym Jedi, ale kto go tam wie? Ja bym dał mu jeden, najwyżej dwa pojedynki, lecz nie mam żadnego wpływu na Lucasa, który może sobie poużywać jak mu w duszy zagra. Mam jednak nadzieję, że George to człowiek logiczny i nie przesadzi z tym wszystkim. Choć naprawdę te spoilery są przerażające - pamietam kiedyś było coś o Dooku-idiocie co Padme trzyma nad lawą. Dosyć tego, bo zaraz sam wymyślę jakiś spoilerek i podrzucę Bastionowi incognito, żeby trochę równowagi przywrócić!

  LINK
 • w kazdej plotce musi byc ziarnko prawdy :)

  DARTH VADER 2003-04-26 10:33:00

  DARTH VADER

  avek

  Rejestracja: 2002-07-02

  Ostatnia wizyta: 2021-04-25

  Skąd: Gdańsk

  wezmy np słowa obiego z E4 : " pomagół Imperatorowi w tropieniu i zabijaniu wszystkich rycerzy JEDI "
  Jeśli dodać 2 do 2 to te spoilery mają troche racji ,gdyż pokazują zmiane jaką przechodzi Anakin dając uwieść się CIEMNEJ STRONIE.
  Walka z yodą, mece`em i obim to mi się podoba .
  Kwestia wybicia wszystkich rycerzy pewnie zostanie pokazana pod koniec filmu, kiedy powstanie DARTH VADER. Myśle, że bedą to takie kilku sekundowe scenki na różnych planetach( jak w E6 )w kórych użymy Vadera, który wybija ostanich JEDI.
  Narazie to są takie spekulacje, bo i tak prawdy dowiemy się w 2005 ogladając film w kinie

  LINK
 • Spekulacja wg LS

  Lord Sidious 2003-04-26 23:33:00

  Lord Sidious

  avek

  Rejestracja: 2001-09-05

  Ostatnia wizyta: 2021-12-01

  Skąd: Wrocław

  Czytałem ostatnio, że Imperator ma załatwić Anakina. I wrzuciłem sobie dziś fragmenty ROTJ, a tam Vader mówi:
  - "Muszę słuchać mojego mistrza", "Już jest zapóźno". itp.
  No i taki wielki kozak z TESB w ROTJ boi się Palpatine`a może faktycznie od niego oberwał, po tym, jak nikt, nawet Yoda mu nie podskoczył? Może przeszedł na CSM, bo podkusił go do tego Palpatine, ale nie chciał zostać Sithem i jak się okazało, że Palpatine=Sidious, to sie wkurzył i zaatakował? ale przegrał. Wtedy spokorniał i czekał na swoją kolej. Ale chęć zniszczenia Sitha to było to "dobro" które w nim pozostało.
  Ale to tylko moje tcze spekulacje

  LINK
 • PLOTY

  Kisiel 2003-04-27 00:15:00

  Kisiel

  avek

  Rejestracja: 2002-11-05

  Ostatnia wizyta: 2010-09-15

  Skąd:

  Takich spoilerów to moge tyle nawymyślać, że głowa mała... Wersja Lorda mi się podoba i będę się jej trzymał, ze względu, że bardzo mi pasuje takie porównanie. Walka Anakina z Yoda, Mace, Obi wan to troche mi "nieładnie pachnie"...

  LINK
 • W żadnym wypadku

  Sebastiannie 2003-04-27 00:51:00

  Sebastiannie

  avek

  Rejestracja: 2002-12-28

  Ostatnia wizyta: 2008-09-20

  Skąd: Pabianice

  A mi się taka wersja w ogóle nie podoba, bo to dziwne, że jednego dnia chcę być Sithem, ale dostaję po głowie od drugiego Sitha i już wtedy muszę być Sithem przez następne ponad 30 lat. Niestety wszystko jest możliwe w filmie, nawet zrobienie świni z kaczki, lecz ta teoria robi z Anakina kukiełkę. Można się kogoś przestraszyć i nawet bać się przez jakiś czas, ale to kiepski powód by zabijać innych ludzi, także własnych przyjaciół. Co za drańską postacią stałby się Anakin, gdyby zaczął postępować w ten sposób, ponieważ ktoś mu kiedyś dał nauczkę? Wymowa takiego filmu byłaby... Nawet sam nie wiem jaka. Przecież my mamy pojęcie w jaki sposób Lucas chce ukazać Annie`ego/Vadera i trzymajmy się tego, tym bardziej, że to pomysł dobry, choć smutny. Na pewno celem każdego twórcy jest, by widzowie zrozumieli problemy bohatera i utożsamili się z nim do pewnego stopnia, nawet jeśli ten zbłądził i źle wybrał.
  Wyobraźcie sobie taką życiowa scenkę. Idziesz z kumplem i nagle wyskakuje jakiś typek i mówi żebyś pobił własnego kolegę. Ty odpowiadasz, że za żadne skarby i dostajesz od tamtego zbira w zęby. No i później zastanawiasz się dobrze i mówisz "Co mi tam, nie chcę dostać drugi raz" i rzucasz się na kumpla. Jeśli taka ma być wymowa filmu, to ja podziękuję...

  LINK
  • On nie chce

   Kisiel 2003-04-27 00:57:00

   Kisiel

   avek

   Rejestracja: 2002-11-05

   Ostatnia wizyta: 2010-09-15

   Skąd:

   On wcale nie chce być Sithem. Wyobraź sobie, że Anakin zbuntowany po śmierci swej żony, zaczął czuć nienawiść do Jedi, ale nie musiało to być wcale związane z tym, że on CHCIAŁ być po ciemnej stronie. Jeżeli tak by chciał to by nie atakował Sidiousa, a w tej wersji to robi. Dopiero po jego klęsce Sidious uświadamia mu co to CSM........

   LINK
   • Ująłeś to co chciałem...

    Lord Sidious 2003-04-27 18:16:00

    Lord Sidious

    avek

    Rejestracja: 2001-09-05

    Ostatnia wizyta: 2021-12-01

    Skąd: Wrocław

    wyrazić, ale jeszcze to rozwinę.

    Wyobraźcie sobie taką scenę.
    Palpatine opowiada Anakinowi, że to Jedi wywołali wojnę, kto wie, może rady w ogóle nie obchodzi tajemniczy Sith, moze są z nim w zmowie. Anakin robi swoje, wykosił prawie wszystkich.
    No i Palpatine robi fałszywy krok. Objawia się jako Imperator, a gdy ktoś mu podskoczył użył Sithiańskiej mocy.
    Dla Anakina byłoby to za wiele, gdyż odrzucił już zakon Jedi, który obwiniał o wiele rzeczy, a na dodatek pomógł mu w tym Palpatine. Teraz poczułby się zdradzony z drugiej strony. Może nie aż tak bardzo jak nienawidziłby Obi-wana, ale poczułby sie całkowicie opuszczony, samotny. zdradzony.
    No tyle, że Palpatine, nawet nie dopuściłby go z mieczem do siebie. W pewnym momencie powiedziałby do Anakina, leżącego na ziemi:
    - Join me or die...
    - I... will join you my master...

    I w tym momencie narodziłby się Vader. W dwojaki sposób. Anakin musiałby uzywać tych wszystkich implantów, a na dodatek umarłby.
    Można by tu jeszcze w tej scenie zrobić walkę Anakin vs rodzacy się Vader, coś na kształt schizofrenicznej kłótni, podczas totrur.

    Ale to tylko moje wyobrażenie.

    LINK
  • Los Anakina

   Andaral 2003-04-27 11:30:00

   Andaral

   avek

   Rejestracja: 2001-09-04

   Ostatnia wizyta: 2011-11-10

   Skąd: Warszawa

   Przyklad ktory podales jest chyba taki sobie, zobacz co sie dzieje z Anakinem juz w windzie, on zaczyna isc wlasna droga. Nastepna sprawa jest smierc matki, tak mi sie wydaje ze on zaczyna troche obwiniac Jedi za to co sie wydarzylo, a jego zachowanie wobec Tuskenow samo mowi za siebie ze on juz przekroczyl dozwolona granice, nastepnie sprzeciwy wobec Rady, samowolka w hangarze - tam juz kazdy powinien zauwarzyc dokladnie po ktorej jest stronie. A jezeli chodzi o E3 i te wszvzystkie poscigi za Obi-Wanem sa mozliwe, skoncza sie one napewno w momencie gdy ktos "pokona" Anakina, ktory prowadzi wlasna wojne i nadal jest "szarpany" przez wlasne sumienie. Po tym zapewne bedza pokazane sceny chowania blizniat, koniec exterminacji Jedi, ucieczka Yody i Obiego, oraz narodziny "nowego" bohatera - ja tak to widze ...

   LINK
   • zgadzam

    Anor 2003-04-27 11:54:00

    Anor

    avek

    Rejestracja: 2003-01-09

    Ostatnia wizyta: 2021-04-07

    Skąd: Chyby

    się z wizją Andarala w zupełności. Również popieram opcję, że Anakin wybrał swoją "drogę" i nią podąża choć pewnie nie zdaje sobie sprawy do czegoi ona go prowadzi, dodatkowo chciałolby się w E3 zobaczyć Sidiousa, który mu pomaga w kroczeniu tą drogą

    LINK
 • Rekapitulacja

  Sebastiannie 2003-04-27 22:13:00

  Sebastiannie

  avek

  Rejestracja: 2002-12-28

  Ostatnia wizyta: 2008-09-20

  Skąd: Pabianice

  Podsumowując można wyróżnić dwa podejścia do sprawy:
  1) patrzenie na Anakina przez pryzmat Vadera - moim zdaniem praktycznie wszyscy, którzy dotychczas zabrali głos w tym temacie, należą do tej właśnie kategorii,
  2) patrzenie na Vadera przez pryzmat Anakina - do tej kategorii zaliczam się ja i w tej kategorii pozostanę do końca.
  Jeśli chodzi o wątek Anakina, to zrobiłem na tym forum bodajże trzy odnoszące się do tego tematy, w których zawarłem swoje teorie. Nie będę wymyślał nowych, bowiem nie zmieniam zdania. Cóż, wy macie inną opinię, ale i tak mam nadzieję, że Lucas zrobi film zgodnie z moją wizją.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..