Forum

Knights of the Old Republic #39-41: Dueling Ambitions

Początek nowej trzyczęściowej miniserii.

Sporty walki oraz wyścigi z dużą prędkością w Starej Republice! Zayne i Gryph – teraz partnerzy w "zbrodni" – wraz z Jarael i Rohlanem przygotowują się do oszustwa w wielkim świecie sportowych pojedynków. Gryph jest świetnie przygotowany do oszustwa, do momentu gdy wszystko zaczyna iść źle: Jarael wyraźnie coś rozprasza, a Rohlan bierze udział w pojedynkach. Jakby tego było mało, wojownik weteran Goethar Kleej dostarcza kolejnych zmartwień …

Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, kolory Michael Atiyeh, okładka Daryl Mandryk. Cena 2,99$, 40 stron.
Premiera: marzec 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic_39:_Dueling_Ambitions%2C_Part_1

:D

To moze byc dobre nawet. Taki retcon do tego co na Taris widzielismy. Moze nawet chodzi o te same zawody?

Ogolnie KotOR skreca w strone serii przygodowej. Tzn caly czas taka byl, ale teraz nie ma juz wiekszego motywu fabularnego, tylko czysta przygoda. Oby Jacksonowi pomysly sie nie wyczerpaly zbyt szybko.

Oby się

Oby się wyczerpały i wrócił do czegoś bardziej fabularnego, chyba, że będzie im to wszystko wychodzić tak dobrze jak "pierwsza część" KotORa czyli #1-35. Mam nadzieję, że kiedy nastąpi znowu zmiana fabuły nie będzie to wyglądać tak jak po Vindication - czyli całkowite zerwanie z tym co się działo wcześniej. Tu pewnie wyjdzie to dobrze, ale kiedy znowu nastąpi zmiana to chciałbym, żeby jednak te story arci co będą teraz były wstępem do następnych.

Podejrzewam, że przyszłe numery KotORa nie będą już takie wciągające. Dlaczego? Bo nie obawiam sie czytać zapowiedzi, a po przeczytaniu nie czuje spoilerów ani jakiegoś specjalnego napięcia

A tak w ogóle to co masz na myśli mówiąc "Moze nawet chodzi o te same zawody?" Masz na myśli po prostu wyścigi ścigaczy na Taris czy to, że Revana w tym komiksie zobaczymy?

:D

Abe125 napisał(a):
A tak w ogóle to co masz na myśli mówiąc "Moze nawet chodzi o te same zawody?" Masz na myśli po prostu wyścigi ścigaczy na Taris czy to, że Revana w tym komiksie zobaczymy?
________
Chodzi mi o wyscigi i walki na Taris. O to, ze Zayne i Rohlan beda brali udzial w tych samych turniejach co Revan kilka lat pozniej.

a moze

poprostu będą robili wprowadzenie do wojen mandaloriańskich? I jak to galaktyka pogrąza sie w chaosie. znając Zayne i jego wpadanie w kłopoty to moze by była nawet niezła fabuła z tego

Re: a moze

Darth Kosak napisał(a):
poprostu będą robili wprowadzenie do wojen mandaloriańskich?
________
Przecież Wojny Mandaloriańskie trwają, gdy dzieje się akcja przygód Zayna. Prędzej to jest wprowadzenie do Wojny Domowej Jedi.

no dobra

pomyliło mi sie troche w latach. chodziło mi o wojny z tego okresu krótko mówiąc

KOTOR #40 - zapowiedź

Zayne bierze udział w niebezpiecznych zawodach, a jego partnerem jest Aubin - niedoświadczony syn wielkiego wojownika. Zayne musi się upewnić, że jego partner przetrwa pojedynki i dotrwa do ostatniej rundy. Na dodatek nie wie nawet dlaczego Aubin bierze udział w bitwach. Taki stan rzeczy utrzymuje się do momentu kiedy Jarael odkrywa, że pojedynkami sportowymi kieruje system oparty na niewolnictwie, który dostarcza wojowników.
Jarael, Gryph, Rohlan i Zayne muszą ocalić Aubina i ujawnić jakie okropieństwa kryją się za pojedynkami.

John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, kolory Michael Atiyeh, okładka Daryl Mandryk.
Premiera: kwiecień 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic_40:_Dueling_Ambitions%2C_Part_2

;)

Patrząc na okładkę i zapowiedź, to można podejrzewać że mandalorianie powrócą w poszukiwaniu wojowników.

KOTOR #41 - zapowiedź

Zakończenie trzyczęściowej miniserii "Dueling Ambitions".

To dzień mistrzostw w zawodach. Zayne stara się ochronić swego niezdarnego partnera pojedynków i równocześnie próbuje przekonać wojowniczego ojca chłopca, że on i jego przyjaciele mają plan ich uratowania oraz powstrzymania niewolnictwa. Tymczasem Gryph i Jarael zabierają się za wprowadzenie planu drużyny w życie dając z siebie wszystko aby ominąć oficjalną ochronę pojedynków. W zakończeniu "Dueling Ambitions", Zayne zmierzy się z realnością swych marzeń i przyszłością, a Jarael zerknie na swą tajemniczą przeszłość …

John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, kolory Michael Atiyeh, okładka Dan Scott.
Premiera: maj 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic_41:_Dueling_Ambitions%2C_Part_3

KOTOR #39 – preview

W sieci pojawiło się preview do nowego komiksu. Tym razem jednak link nie odsyła do strony Dark Horse`a, ale do oficjalnej. Za to mamy w sumie sześć stron z okładką. Najważniejsze, że Ching wrócił .

http://starwars.com/vault/books/kotor39/index.html

Re: KOTOR #39 – preview

promil napisał(a):
Najważniejsze, że Ching wrócił .
________
Święte słowa .

;)

Niezły numer, lubię kreskę Chianga, ale Zayne mu coraz gorzej wychodzi, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Nawet zabawne momenty ma ten odcinek, a najbardziej zaskakuje chłopięce zachowanie Zayna, widać że coraz mniej go wiąże z zasadami Jedi.

Wspaniała miniseria

Plusy
-Skupienie się na postaci Jarael
-Okładka nr 40
-wizja Jarael
-wreszcie dowiadujemy się czegoś o przeszłości Jarael
-Zakończenie miniserii

Minusy
-większych brak

Ocena 10/10

:D

Po pierwszej czesci mini serii mialem obawy co do dalszych losow Caricka. Ale na szczescie sie mylilem i milo zaskoczylem. Po pierwsze fajny watek wyplynal przy okazji walk. Same pojedynki byly niezle, nie dano im za duzo miejsca, przez co milo sie je ogladalo i czekalo na rezultat. A juz motywem ostrym w beret jest zakonczenie z Jarael. No i ta picza na koniec, ktora jest imo lepsza niz Jarael. 9/10 jest zasluzone, bo fabularnie komiks dal rade. Chingowe rysunki jeszcze mi sie nie przejadly. Spoko komiks, ktory w dodatku zapowiada dobra akcje an przyszlosc. Cu @ The Mask of Revan : - D.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.