TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Doktryna Tarkina

Konkurs

Bolek 2009-01-30 23:30:00

Bolek

avek

Rejestracja: 2007-03-18

Ostatnia wizyta: 2022-05-04

Skąd: Inowrocław

Jak zapewne pamiętacie w komentarzach pisałem o konkursie na postać obdarzoną Mocą. Mimo że mieliście dużo czasu na przygotowanie historii, to przyszło ich ledwie parę i to kiepskich. Dlatego też ponawiam konkurs.

Walki będą toczyć się o możliwość zagrania klasą Jedi, ograniczoną do jednego z tych talentów. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać tylko historię (bez statystyki postaci) naszego bohatera. Ograniczeniem są jedynie czas przysyłania prac, czyli maksymalnie do 1.03.09 i baza postaci jaką znajdziecie poniżej.

W tym miesiącu walczymy o postaci
- Jedi Strażnik - Wojownik skupiający się bardziej na swoich zdolnościach bojowych, niż w wykorzystywaniu Mocy. Symbolem strażnika był niebieski miecz świetlny, który jednak w każdym czasie można było wymienić na inny.
- Krath - tajna organizacja magów Ciemnej Strony, odtworzona przez Sebbana Keto. Ich siedziba mieści się na Koros Major. Działają pod rozkazami Palpatinea w szeregach szpiegów Imperatora.

LINK
 • mail

  Bolek 2009-01-31 12:41:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Oczywiście prace wysyłacie na maila bolewicki@interia.pl

  LINK
 • Konkurs na Jedi, edycja 2

  Bolek 2009-05-02 18:39:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Ogłaszam wszem i wobec, iż nadeszła pora na drugi konkurs na postać moco władną.
  Tym razem przyszła pora na historie postaci, obracającą się wokół grupy Agentów z Ossus.

  Agenci z Ossus, to tajna grupa ocalałych Jedi, stworzona przez padawana Jin-Lo Rayce`a. Ich zadaniem było ocalić od zapomnienia dziedzictwo Jedi.
  Powstali, kiedy padawan uciekł do podziemia Coruscant, przed klonami i nowo mianowanym Lordem Sithów - Darthem Vaderem. Jin-Lo Rayce dostał się aż na Chandrillę, gdzie zgromadził wszystkie istoty wrażliwe na Moc. Wytrenował on ich w podstawowych formach używania Mocy. Odrzucił miecz świetlny, jako główną broń swej organizacji. Kazał się im skupić na bardziej powszechnych broniach. Blasterach i wibroostrzach. Agenci Ossus są mistrzami w ukrywaniu swojej obecności w Mocy, a także w cieniach, przed wzrokiem zwykłych ludzi.
  Siedzibą organizacji jest całe podziemie Coruscant, lecz centrala znajduje się na Chandrilli. Oczywiście wszystko jest tajne.

  Nie wiadomo ilu ukrywających się Jedi dołączyło do Agentów Ossus. W większości byliby to jednak konsulowie. Tak więc startowy talent musi pochodzić z Drzewka Jedi - Konsul.

  Wygranej osobie na maila zostanie przesłane dodatkowe drzewko talentów Agenta z Ossus.

  Mimo że Agenci nie używali mieczy świetlnych, w historii postaci, nie uwzględniającej przeszłość Jedi, może się znaleźć informacja o znalezieniu, bądź otrzymaniu miecza świetlnego.

  UWAGA to prawdopodobnie ostatni konkurs na postać obdarzoną Mocą.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..