TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Coruscant

Kwadrant A-89 - Siedziba Coruscant Security Force

Nadiru Radena 2009-05-03 13:51:00

Nadiru Radena

avek

Rejestracja: 2004-04-02

Ostatnia wizyta: 2022-06-22

Skąd: JugoslavijaNa każdy sektor na Coruscant przypada średnio sto posterunków Coruscant Security Force, głównej lokalnej siły policyjnej oraz kilka komend, które z kolei odpowiadają komendom wyższego rzędu aż do najważniejszego gmachu – CSF HQ, umiejscowionej w Kwadrancie A-89. To tu prowadzone są najcięższe sprawy związane z seryjnymi morderstwami, terroryzmem, działalnością dużych organizacji przestępczych i wojnami gangów. I to właśnie tu czasowo przetrzymywani są wszyscy najwięksi przestępcy z całego Coruscant. Zwykli obywatele trafiają tu rzadko, jako że nieczęsto zdarza im się mieć do zgłoszenia coś odstającego od tak zwanej normy (chociaż oczywiście można tu zgłosić każde przestępstwo). Z drugiej strony trafiają tu także wszyscy zainteresowani pracą w CSF.

Przy głównym wejściu do CSF HQ znajduje się olbrzymia recepcja (obsługują ją liczne droidy protokolarne), gdzie można otrzymać wszelkie informacje na temat CSF, zgłosić przestępstwo, poprosić o jakiś wniosek, czy nawet spróbować umówić się na spotkanie z którymś z mniej istotnych funkcjonariuszy. Punkt rekrutacyjny znajduje się kilkaset metrów obok głównego wejścia. Można go rozpoznać bardzo łatwo, gdyż widnieje na nim wielki niebieski napis PUNKT REKRUTACYJNY. Składa się z kilkudziesięciu pomieszczeń, w których znajduje się także Sala Odpraw, gdzie wydawane są rozkazy wszystkim nowym rekrutom. Oprócz tego są tam sala ćwiczebna, strzelnica, jadalnia oraz magazyn z ekwipunkiem, niezbędnym każdemu policjantowi. Po przejściu przez drzwi, należy udać się do porucznika Lericca, który zajmuje się zarówno rekrutacją, szkoleniem, jak i prowadzeniem odpraw.

Coruscant Security Force od dłuższego czasu nie jest najatrakcyjniejszym pracodawcą na rynku, jako że płace od dawna nie wzrosły nawet o kilkadziesiąt kredytów, wszędzie pleni się korupcja, a większość pracy policyjnej wykonują Coruscańska Gwardia oraz lokalne garnizony szturmowców. Jak łatwo można się domyślić, ściganie przestępców i zapewnianie bezpieczeństwa obywatelom ekumenopolis nie jest już priorytetem CSF – obecnie największą wagę przykłada się do utrzymywania porządku, tak fizycznego, jak i ideologicznego.

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..