TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Coruscant

Dolne Poziomy - Klub Veyrena Kaara

Bolek 2009-05-12 21:19:00

Bolek

avek

Rejestracja: 2007-03-18

Ostatnia wizyta: 2022-05-04

Skąd: InowrocławKlub znany jest w dolnych poziomach, z racji tego, że właściciel (Zabrakanin) wpuszcza do środka wszystkich. Ważne tylko, żeby mieli pieniądze.

Za wejście służy tunel długości trzech metrów. Po bokach znajdują zamaskowane okienka, z których w razie problemów wysuwają się automatyczne działka blasterowe.

Dalej przechodzi się do obszernej sali. Zwykle panuje w niej mrok. Ciemność sprzyja interesom bywalcom kantyny, w których największy procent stanowią łowcy nagród z niedalekiej gildii.
Obszerną salę zajmuje sześć sporych stołów. Są zbudowane z drogiego drewna i mają kilka warstw.
Pierwsza to szerokie koło. W średnicy ma metr. To na nim tańczą holo tancerki, lub też żywe dziewczyny. Tak właściwie to dla nich przychodzą tutaj napaleni bezdomni, którzy uciekali do lat dawniejszego życia, gdy stać ich było na zabawę z pociągającą Twi`lekanką.
Druga warstwa to znajdujące się poniżej cztery stoły, otaczające tancerkę. Wokół nich za to jest trzecia warstwa kół, czyli siedzenia dla klientów.

W środku zawsze panuje duży tłok. Niska cena wejściówki i przyjazna ochrona sprzyja popularności klubowi. Wiele istot przychodzi tutaj również, żeby posłuchać najnowszych przebojów ze światów środka. Veyern ma wiele znajomości. Także wśród gwiazd show biznesu. Często przychodzą tutaj sławne osoby.
Najczęściej jednak, jak większość skręcają do kąta sali, gdzie zawsze siedzi łysy człowiek ciemnej karnacji, w otoczeniu najpiękniejszych dziewcząt, jakie widział człowiek. To jest "Oczko". Nieliczni widzą, że ma na imię Mark. Wszyscy jednak wiedzą, że ze swojej ulubionej czerwonej kanapy sprzedaje wszelkie prochy przyjezdnym.

Po parkiecie przechadzają się cztery dziewczyny. Wszystkie skąpo ubrane, obsługują klientów. Twi`lekanka Numa, dwie ludzkie bliźniaczki Maja i Mia, oraz Rodianka Sashela. Są to ulubione kelnereczki Veyrena i zabije każdego, kto chociaż dotknie jego skarby.

Za barem siedzi gruby człowiek Zaarin. Jest uprzejmy, póki masz pieniądze, albo nie jesteś wstawiony. Inaczej biada ci, gdyż Zaarin to weteran i od dawna czeka na jakąś ostrą bitkę. Drinki u niego kosztują od 1-10 CR. Za informacje bierze jednak mniej, z racji tego, że Minia z kantyny "Grubej Minii" jest mistrzem w sprzedawaniu informacji.

Veyern zawsze siedzi na górze w swoim biurze udekorowanym podobnie do rodzinnej Iridonii. Jego ulubionym zajęciem jest liczenie kredytów i szukanie nowych pracowników do swojej świetnie prosperującej instytucji.

LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-12 21:46:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  W końcu dotarli na miejsce
  Veyren zapłacił taryfiarzowi i razem z Sheilą udał się do swojego "królestwa"
  - Oż ty w mordę! Ale to genialnie wygląda!
  Sheila niemalże krzyczała z podekscytowania
  - Dobra. Yo teraz sprawy organizacyjne. Gdzie mam się zakwaterować? Ile i kiedy będę dostawać? Ile dni w tygodniu mam pracować? Rozumiem, że w razie jakiś kłopotów mam zgłaszać się bezpośrednio do Ciebie? Oprowadzisz mnie i przedstawisz reszcie ekipy?... A tak w ogóle to masz na serio bajerancką knajpę szefuńciu
  Mówiąc to puściła oko do Kaara i uśmiechnęła się szeroko. Wnętrze klubu bardzo jej się podobało, było bardzo klimatycznie.
  "Tańczenie w takim miejscu będzie czystą przyjemnością... Jak już się ogarnę to przydałoby się pomyśleć o odnalezieniu wujka... Mam nadzieję że ten słodki chłopaczek z Eastport się zjawi, mógłby mi pomóc pogrzebać w Imperialnej Bazie Danych, może coś tam będzie o wujaszku jeśli udało mi się spełnić swoje marzenie o wojaczce"
  Pomyślała młoda Twi`lekanka i wkroczyła za Veyrenem do klubu rozglądając się wokoło.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-12 22:10:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Veyren uśmiechnął się.
  - Powoli kochana. Po pierwsze pamiętaj o etykiecie. Zapomnij o słowach typu "oż ty w mordę". Musisz pokazywać klientom, że jesteś kulturalną dziewczyną ze światów środka. Co do zakwaterowania, to myślę, że będzie ci wygodnie z innymi dziewczynami. Zarobki to tysiąc pięćset miesięcznie. W razie kłopotów licz na innych klientów. Wielu z nich lubi tu przychodzić i nie dadzą grozić moim dziewczynom. - powiedział i zaczął ją przedstawiać innym pracownikom. Zaczął od kelnerek. Muzyka już głośno grała, ale nie przeszkadzało to w rozmowie.
  - Cześć dziewczyny. - powiedział z uśmiechem.
  - Veyren! - zapiszczały i podbiegły do niego. Zaczęły się do niego tulić, a on ze szczerym uśmiechem powiedział.
  - Dziewczyny. Dajcie mi odetchnąć. Chce wam kogoś przedstawić. - wskazał na Sheilę i powiedział. - To Sheila Vree. Od dzisiaj pracuje tu jako tancerka. Zaopiekujcie się nią.
  Dziewczyny z kolejnym piskiem podbiegły do niej. Zachowywały się jak małe dziewczynki, lecz miały w sobie coś, co nie pozwalało Sheili ich nie lubić. Z resztą podstawą dobrego poczucia w pracy były kontakty z innymi współpracownikami, tak więc była wręcz zmuszona je polubić.
  Niebieska Twi`lekanka powiedziała.
  - Jestem Numa. To są Maja i Mia. Nie pytaj która to która. Ja nigdy nie zgaduję. A ta rodiańska laska to Sashela.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-12 22:11:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  Zabrakanka już po wyjściu z taksówki rozpoznała okolicę. Niedaleko musiała znajdować się Gildia Łowców Nagród.
  Triz przeszła podejrzliwie przez tunel prowadzący do wnętrza kantyny.
  Wszechogarniający mrok, dym i zapach alkoholu przyprawił ją o ból głowy. Powoli, jej wzrok zaczął się przyzwyczajać do półmroku. Dziewczyna, oceniając ze względu na wystrój, dawała tej kantynie... cztery z plusem, na dziesięć punktów.
  Było całkiem tłoczno, większość klientów - znaczy się mężczyźni najróżniejszych ras, wpatrywała się tępo w stół, na którym podrygiwały hologramy tancerek.
  Po chwili szukania wzrokiem, odnalazła wookiego siedzącego przy jednym z mniejszych stolików. Jakiś kubaz odszedł właśnie od jego stolika, wcześniej wręczając wookiemu plik kredytów.
  "No, Rhikume nigdy nie narzekał na brak funduszy." - pomyślała z zadowoleniem.
  Podeszła do niego i oparła się obiema rękoma o blat stołu.
  Cześć Rhikume. Jak leci? - zapytała, uśmiechając się.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-12 22:18:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Rhikum wstał z miejsca i w ryku zadowolenia zawołał.
  - Kogo me stare oczy widzą! Mała Kolar! Co ty tu robisz? Siadaj. Napijesz się czegoś? Opowiadaj.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-12 22:27:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila przywitała się z dziewczynami, które widać były równie podekscytowane jak ona sama. Z Twi`lekaną przywitała się również za pomocą języka Lekku, delikatnymi ruchami tchun i tchin.
  - Strasznie miło mi Was poznać. Czuję, że się zaprzyjaźnimy. Veyren powiedział że będę mieszkać z Wami, pokażecie mi gdzie mam się rozpakować? Szczerze powiedziawszy to marzę o gorącym prysznicu. Pierwszy raz miałam tak długą podróż. Nigdy wcześniej z Ryloth się nie ruszałam.
  Uśmiechnęła się i przeciągnęła rozprostowując zbolałe podczas podróży statkiem a później aerotaxówką mięśnie. Zauważyła na czerwonej kanapie w głębi klubu łysego człowieka otoczonego dziewczynami, poczuła na sobie jego wzrok i przeszedł ją dreszcz.
  -Kto to jest? Ten na czerwonej kanapie? Albo mi się wydaje albo się na mnie patrzy.
  Sheila Zapytała cicho dziewczyny, spoglądając nieznacznie w stronę łysego typa.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-12 22:29:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  Zabrakanka przytuliła go, usiadła i uśmiechnęła się jeszcze szerzej.
  - Miło cię znowu widzieć. Jeżeli chodzi o coś do picia, to z chęcią. Może jakiegoś lekkiego drinka? - Poprosiła. Rhikume podniósł rękę, chcąc zwrócić uwagę barmana, aby przysłał tu jedną z kelnerek.
  - Jeśli chodzi o wieści z domu... no, od dwóch lat studiuję na Mrlsst, więc o domu ci za wiele nie opowiem.
  Pewnie zastanawiasz się co u mamy. Najgorsze jest to, że... sama nie wiem. Widzisz, niedawno na mojej uczelni zaczęły się wakacje. Poleciałam więc na Iridonię, odwiedzić mamę, ale w porcie powiedzieli mi, że wszyscy mieszkańcy miasta zostali przetransportowani na Coruscant! Gdy próbowałam się dowiedzieć dlaczego, usłyszałam, że to ściśle tajne. Może ty wiesz coś więcej na ten temat? W końcu masz najświeższe informacje.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-12 22:38:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila spojrzała też pytająco na Veyrena kiwając głową w stronę czerwonej kanapy. Czekała też aby szef przedstawił ją barmanowi i bramkarzom.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 08:29:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - To Oczko. Radzę go unikać. - powiedziała niebieska Twi`lekanka i złapała ją za rękę. - Chodźmy na górę. Pokażę ci gdzie możesz się odświeżyć, a potem przedstawię ci resztę ekipy. Idziemy? - i nie czekając na odpowiedź pociągnęła ją na górę. Był tam cztery pary drzwi. Weszli do pierwszych z nich.
  W środku stało sześć łóżek. Pokój był pomalowany na biało i posiadał sztuczne okna, imitujące górne poziomy. Uwagę Sheili najbardziej przyciągnęła obszerna garderoba, gdzie znalazła każdy wymarzony ubiór. Od bielizny po drogie płaszcze. Veyren widocznie nie oszczędzał na swych skarbach.
  - Łazienka jest tam. - wskazała jej inne białe drzwi.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 08:52:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Tajne dane to moja specjalność. - warczał Wookie. - Jednak gdybym wiedział coś o twojej mamie, na pewno zwróciłbym na to uwagę. Przykro mi, ale nie mam żadnych informacji. - napił się piwa i powiedział. - Spróbuj zasięgnąć informacji w Imperialnej Bazie Danych z pomocą łowcy nagród. Pewnego Sullustianin. Bez trudu znajdziesz go w gildii, lub w Eastport. - zaczął bujać się w ciszy do muzyki, kiedy nagle przyszła mu do głowy myśl. - Jest jeszcze jedna osoba której możesz się poradzić. Minia z tej drugiej kantyny. Słyszałem jednak, że ostatnio Imperialni mieli z knajpą problemy i na razie nie nadaje się do użytku. Niestety nie wiem, gdzie obecnie znajduje się gruba Minia, lecz na pewno będzie miała informacje których szukasz.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-13 09:59:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila położyła torbę na łóżku wskazanym przez Numę, podeszła do garderoby i z iskierkami w oczach zachwycała się strojami.
  -Nigdy nie widziałam tak pięknych ubrań. Mam swój strój do tańca ale dużo mu brakuje do Waszych, a o takiej bieliźnie i takich płaszczach nawet nie marzyłam. Veyren o Was dba.

  To mówiąc dziewczyna zaczęła się rozpakowywać, ciesząc się na myśl gorącej kąpieli ale też czekającej pracy.
  "Ciekawe czy ja też będę mieć takie cudowne stroje. Każda dziewczyna o takich marzy"
  Pomyślała i wyciągnęła z torby swój strój do tańca, wyglądał licho przy wyrafinowanych strojach dziewczyn Veyrena, uszytych z najdroższych i najdelikatniejszych materiałów. Westchnęła cicho i powiesiła go w garderobie.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 13:33:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Kiedy będziesz gotowa, zejdź na dół! - zawołała Numa. Po chwili nie było jej w pokoju. Sheila została sama.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-13 14:42:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Dziewczyna rozpakowala sie, obejzala pokoj i udala sie do lazienki. Wybrala tradycyjny wodny prysznic. Goraca woda pomaga zbolalym miesniom. 20min prysznic dal jej nowe sily. Wysuszyla sie delikatnym recznikiem i ubrala. Kabure z blasterem zostawila na szafce.
  "Mysle ze tu mi nic nie grozi, ale sztylet wezme."
  Spojzala w lustro.
  "Wygladam w tym masakrycznie przy dziewczynach Veyrena..."
  Poprawila obcisle spodnie, wyeksponowala plaski brzuch i pelny biust odpowiednio ukladajac bluzke i udala sie do zejscia na sale gdzie czekala Numa z reszta dziewczyn.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 15:41:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Dobra Sheila. Sprawa wygląda tak. - mówiła oprowadzając dziewczynę po klubie. - Jeżeli któryś z klientów zacznie ci podskakiwać, po prostu daj nam znać krzykiem, lub w inny sposób. Klienci lubią ten klub i nas, tak więc cię obronią. - skręciły do baru, lecz nie podeszły blisko.
  - Zaarin sprzedaje drinki. Masz tam wszystko darmo. Tylko nie przesadzaj. - uśmiechnęła się, a gdy minęli Oczko, który przypatrywał się dziewczynom, powiedziała. - Tego gościa unikaj za wszelką cenę. Szef ma układ z Huttami, a Oczko jest tutaj jako obserwator.
  Doszły do pierwszego stołu przy wejściu, na której tańczyła holo-tancerka.
  - To jest miejsce twojej pracy. Zacznij kiedy chcesz. Będę w pobliżu, żeby w razie czego pomóc. Dziewczyny, Zaarin i Veyren również, tak więc daj czasu siostra.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-13 16:38:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --To polece sie przebrac i zaczne odrazu
  Dziewczyna usmiechnela sie i pobiegla do pokoju. Po wejsciu schowala z szafki blaster do torby.
  "Lepiej zeby to nie lezalo na widoku"
  Zrzucila ubranie, wyciagnela z garderoby swoj stroj i raz jeszcze spojzala na kreacje dziewczyn.
  "Udowodnie szefowi ze tez zasluguje na takie cacka"
  Ubrala sie, rozciagnela dla rozgrzewki i udala sie na sale. Wkroczyla na nia zalotnie krecac biodrami przy czym kusa i zwiewna spodniczka rytmicznie falowala. Weszla na stol, wsluchala sie w muzyke i zaczela taniec.
  Kolysala biodrami i prezyla cialo, ktore lsnilo i falowalo niczym wizualizacja muzyki. Usmiechala sie zalotnie do klientow i spogladala na Veyrena oczekujac reakcji. W prawdzie widzial juz jak tanczyla na Ryloth, ale teraz tanczyla w jego klubie. Nie mogla sie powstrzymac od spogladania ukratkiem w strone czerwonej kanapy. Oczko uwaznie obserwowal caly klub.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 20:09:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Już na początku tańca przykuła uwagę wszystkich osób znajdujących się w klubie. Nawet damskiej części. Dziewczyna z pewnością miała talent. Ruchy jej ciała były niesamowicie płynne, a kręcenie biodrami powodowało u męskiej części widowni przyspieszenie bicia serca. Podczas jednego z obrotów zauważyła, że Oczko patrzy na nią łakomie, ignorując dwie piękności siedzące koło niego. W końcu zatrzymała się zasapana na krótką przerwę.
  Całą salę wypełniła burza oklasków, gwizdów i innych gratulacji dla nowicjuszki. Widocznie wszyscy dawno już mieli dość holo-tancerek.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-13 20:23:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  -Tak, wiem o tym sullustaninie, spotkałam się już z nim ale za robotę żąda sześciu tysięcy kredytów. A ja nie mam nawet dwóch. - powiedziała zrezygnowanym tonem.
  - Słuchaj, Rhik, może mógłbyś mi pożyczyć taką sumę? Wiem, to dużo, ale, zrozum, odnalezienie mamy to dla mnie sprawa ważniejsza niż cokolwiek innego.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 20:32:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Uderzył się w pierś i powiedział.
  - My Wookie wiemy, jak ważne są więzi rodzinne. Z przyjemnością ci pomogę. - wyjął datapad i kiedy poznał numer konta, przesłał kredyty na konto dziewczyny. - Proszę. Oddasz kiedy odnajdziesz matkę.
  Przerwali na chwilę rozmowę i przyjrzeli się wyczynom nowej tancerki. Wookie z radością klaskał rękoma i równie radośnie warczał.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-13 20:41:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  -Dziękuję! - powiedziała i uścisnęła go.
  Także popatrzyła na tancerkę. Dziewczyna miała talent. Było w niej coś, co nie pozwalało Zabrakance oderwać od niej wzroku.
  Z zamyślenia wyrwała ją kelnerka, która podała jej zamówionego wcześniej drinka. Triz oparła się wygodnie i pogrążyła się w rozmowie ze starym przyjacielem, popijając od czasu do czasu drinka.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 20:49:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - A więc jesteś na Coruscant z powodu matki, tak? - zapytał popijając piwo. - A co jak ją już odnajdziesz. Wrócisz na Mrllst?

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-13 21:13:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila zrobiła sobie przerwę. Podziękowała publiczności za oklaski rozsyłając kilka całusów. W stronę czerwonej kanapy puściła oko, nie wypadało nie podziękować za aplauz i uznanie.
  Zeszła ze stołu. Czuła jak faceci pożerają ją wzrokiem. Była zadowolona z siebie. Podeszła do Veyrena i dziewczyn i zapytała uśmiechnięta
  -I jak? Nadaję się?
  Odrzuciła na plecy lekku opadające na biust.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 21:19:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Zabrak się uśmiechnął.
  - Wiedziałem, że się nadajesz, kiedy już cię zobaczyłem. Jeżeli chcesz, to możesz mieć resztę dnia wolnego. - rzucił jej monetę kredytową i dodał. - Idź kup sobie drinka. Należy ci się.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-13 21:31:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Twi`lekanka przytuliła Veyrena na podziękowanie i udała się w stronę baru. Usiadła na wolnym miejscu, starają się nie zwracać udawać że nie widzi wlepionych w nią oczu siedzących przy barze osobników płci męskiej. Zwróciła się do barmana.
  -Witaj Zaarin. Jestem Sheila. Mam ochotę na coś mocniejszego, co polecasz? Byle nie było zbyt mocne.
  Uśmiechnęła się i położyła na ladzie monetę kredytową którą dał jej szef.
  -Powiedz mi, przychodzą tu głównie mieszkańcy dolnych poziomów czy zdarza się że jakieś szychy czy wojacy z górnych się zjawią?
  Sheila miała nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ma dostęp do bazy danych Imperium, albo chociaż jakieś informacje o jej wuju.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-13 21:50:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Zaarin uśmiechnął się i nalał jej mocnego drinka o nazwie "Korzeń Gammory". Była to mieszanka jakiegoś alkoholu i smacznego korzenia pochodzącego ze świata świnio podobnych Gammorean.
  - Zagląda tu wiele osób. Nawet gwiazdy HoloNetu. Czego szukasz dokładnie?

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-13 22:11:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --Szukam informacji o moim wujku, nazywa się Yyshu Vree. Wiem tyle że 20 lat temu odleciał z Ryloth na Coruscant. Chciał się zaciągnąć do wojska żeby brać udział w wojnach Klonów. Jeśli mu się udało to może ktoś kto ma dostęp do tego typu danych by mi pomógł
  Sheila rozejrzała się mimowolnie po sali i spróbowała drinka
  -Mmmmm! Pycha! Mocne, ale dobre.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-14 15:06:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Vree? Jeżeli należał kiedyś do wojska, to przykro mi, ale mógł zostać stracony. - wyjął szklankę i zaczął ją wycierać szmatą. - Po przemianach Imperium zachowało tylko ludzi do wyższych stanowisk, a nie-ludzi pozbywali się w ten czy inny sposób.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-14 18:50:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  -Tak, jeżeli nie zostanie mi już wiele z wakacji, wrócę na Mrlsst. W przeciwnym razie zostanę kilka dni u mamy w domu. - tu zrobiła przerwę i napiła się drinka. - Nawet nie chcę myśleć co by było gdybym nie zdołała jej odnaleźć.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-14 19:00:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Dziewczyna była w szoku.
  -Musze się upewnić. Muszę znaleźć sposób na dotarcie do jakiś informacji czy baz danych. Jak narazie jednak nikogo zbytnio nie znam na Coruscant.
  Napiła się trochę drinka, na prawdę miał interesujący smak. Zamyśliła się przez chwilę.
  "Muszę trochę popracować i zarobić parę kredytów, później może wynajmę kogoś kto mi pomoże... Nie wierzę że wujek Yyshu nie żyje, on zawsze znajdywał sposób na kłopoty."
  Siedziała tak w milczeniu przez parę chwil, czekając na jakiś dar niebios który sprawi że sprawa sama się rozwiąże.
  - Fajnie by było jakby wujek nagle wszedł do klubu jakby nigdy nic. Ale gdyby wszystko było takie proste, łatwe i przyjemne to życie byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe.
  Pomyślała na głos, westchnęła i odwróciła się w stronę wnętrza sali opierając się plecami o ladę. Założyła nogę na nogę i sącząc powoli swój napój rozglądała się leniwie po sali.
  "A gdyby ktoś tak podszedł i powiedział że zna mojego wujka, albo że za darmo mi pomoże go odszukać, albo cokolwiek. Ehh. Lekko nie będzie."
  Przypatrywał się klientom, dziewczynom podającym zamówienia.

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-05-14 19:24:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  Lumparaccor pewien, że pościg go już nie dosięgnie wszedł do kantyny,
  schował swoje wibroostrze i skradzionego E-11 do torby. rozglądając się, zauważył Wookiego rozmawiającego z Twi`lekanką przy jednym z stolików,
  oraz wszechobecne hologramy z tancerkami.
  "Chyba się nada na uzyskanie potrzebnych mi informacji,
  skoro jest tu tyle Twi`leków i dobrze poinformowany barman"
  - pomyślał
  Wookie podszedł do baru i zajął jedno z miejsc.
  Krótkim rykiem poprosił barmana, aby podszedł do niego.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-15 14:19:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Na pewno ją odnajdziesz. Mogę cię upewnić, że ten Sullustianin to pewny najemnik. - pokazał jej palcem, że chce coś jej szepnąć na ucho. Kiedy się zbliżyła, usłyszała ciche pomruki. - Zdradzę ci sekret. Najemnik zejdzie z połowy ceny, jeżeli mu pomożesz. Znam go i wiem, że na pewno się zgodzi. - odsunął się od Triz i wziął łyk piwa. Uśmiechnął się, pokazując żółte zęby.

  ----------

  Do dziewczyny nikt nie podszedł. Nie poprosił nawet o autograf. Jedynie Oczko cały czas podejrzanie na nią patrzył. Dawał jej wyraźnie do zrozumienia, że chce ją poznać. Twi`lekanka pamiętała jednak o ostrzeżeniu nowych koleżanek. Znajomość z mężczyzną mogła się okazać zarówno owocna, jak i tragiczna w skutkach.

  ----------

  Barman słysząc ryk Lumparaccor`a, zrozumiał tyle, co przeciętny zjadacz chleba. Czyli po prostu "Rrrr". Po jego minie było widać, że człowiek nie wie, czy został obrażony, wyzwany, czy też poproszony o drinka. Patrzył na niego tępo. Nie wycierał już szklanki szmatką, tylko patrzył zmieszany na włochatego klienta.

  LINK
  • Lumparaccor

   s3rek 2009-05-15 15:22:00

   s3rek

   avek

   Rejestracja: 2007-06-18

   Ostatnia wizyta: 2019-10-14

   Skąd: Ruda Śląska

   Lumpy widząc, że barman nic nie zrozumiał machnął łapą z rezygnacją i olał go odchodząc od baru.
   -Barman, który nie potrafi się ze mną dogadać raczej nie przekaże mi niezbędnych informacji.
   Chyba, że znajdę tłumacza ale nie widzę żadnego w pobliżu.
   - pomyślał rozglądając się
   -Może pogadam z tamtym Wookiem siedzącym przy jednym ze stolików.
   Mam nadzieję, że będzie coś wiedział na temat tamtej Twi`lekianki skoro ma z nimi znajomości
   - wydedukował Lumparaccor
   Podszedł do stolika Wookiego i zaryczał
   -Witaj bracie, mógłbym cię prosić o pomoc?

   LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-15 19:00:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Wookie? - popatrzył ze zdziwieniem jego pobratymiec. - W dolnych poziomach? - odsunął nogą stolik i wskazał mu ręką miejsce. - Siadaj przyjacielu. Wygląda na to, że stoczyłeś przed chwilą walkę. Co się stało? - zawołał Maję, która po sekundzie przyniosła dla Lumparaccora kufel piwa.

  LINK
  • Lumparaccor

   s3rek 2009-05-15 19:31:00

   s3rek

   avek

   Rejestracja: 2007-06-18

   Ostatnia wizyta: 2019-10-14

   Skąd: Ruda Śląska

   --Jak dobrze znaleźć kogoś kto cię rozumie - zaryczał z radości Lumpy i zajął miejsce
   - Walka no cóż. Miałem małe problemy ze szturmowcami, a tak właściwie to jestem jednym z niewolników których kazano przenieść na Courscant.
   Na szczęście przy wyładunku pomogła mi w ucieczce jakaś Twi`lekianka
   niestety wpadła w łapy szturmowców
   - westchnął
   Muszę ją teraz odnaleźć i uwolnić z ich łap mimo, że nie wiem o niej właściwie nic. - powiedział Lumpy
   szukam jakichś informacji na jej temat.
   Właściwie to zapomniałem ci się przedstawić nazywam się Lumparaccor i jestem wojownikiem z Kashyyyka, a ty?-


   LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-15 20:14:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Jestem Rhik i mieszkam tutaj od wielu lat. - przypatrzył się Wookiemu i powiedział, trochę zmieszany. - Przepraszam za moje maniery. To Triz. Moja stara przyjaciółka.
  Kiedy już nowo poznani wymienili krótkie "cześć", Wookie kontynuował rozmowę.
  - Byłeś niewolnikiem? Przeklęte Imperium zniewoliło by wszystkich dla darmowej siły roboczej. Dlaczego was tu przenieśli?

  LINK
  • Lumaparaccor

   s3rek 2009-05-15 22:32:00

   s3rek

   avek

   Rejestracja: 2007-06-18

   Ostatnia wizyta: 2019-10-14

   Skąd: Ruda Śląska

   --No cóż szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia co mieli zamiar z nami zrobić, ale widziałem na własne oczy nową stację bojową imperium - powiedział podekscytowany.
   Rozglądając się kontyunował tonem trochę ściszonym
   -Ba! nawet uczestniczyłem w jej budowie. Jest ogromna! - wywarczał pochylając się nad stolikiem
   -Słyszałem także nieco o Sojuszu Rebeliantów, z tą stacją będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Uwierz mi przyjacielu nie chciałbym być na ich miejscu,
   aczkolwiek wierzę w nich i podziwiam za odwagę godną wojowników
   - skończył mówić cicho, pociągnął łyk piwa i zapytał
   I jak nie znacie może tej Twi`lekianki którą dzisiaj zgarnęli?
   Na moje oko wyglądała na rebeliantkę i chyba uciekała przed Szturmusiami.

   LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-15 20:28:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila cicho zaśmiała się kiedy zauważyła Wookiego próbującego dogadać się z barmanem rykami.
  "No tak, nieznajomość języków obcych jest barierą nie do pokonania"
  Pomyślała kończąc drinka.
  -Dzięki Zaarin, genialny trunek... Mam pytanie, czym w ogóle zajmuje się ten Oczko?.- skinęła głową w stronę czerwonej kanapy -Widzę że jakaś ważna szycha, wiem że robi za obserwatora wysłanego przez Huttów czy coś takiego. Ale dziewczyny nie wyjaśniły mi kim on właściwie dokładnie jest i co tu dokładnie robi i czemu na około niego jest tyle pięknych dziewczyn... Intryguje mnie bo cały czas się na mnie gapi.
  Twi`lekanka zerknęła na łysego gościa i wzdrygnęła się, czuła że ten koleś to kłopoty.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-15 23:21:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Stację bojową? - zapytał rozmówca Wookie, w duchu się śmiejąc. "Kolejny wariat". - Nie mam pojęcia o kogo może chodzić. Jest wiele Twi`lekanek w Galaktyce.

  ----------

  - Oczko to dealer wysłany tu przez Huttów. Szef musi go znosić, gdyż mówi się, że zdobył zbyt dużą władzę. Nie na tyle by stworzyć swój własny karter przestępczy, jednak by stać się obiektem zainteresowania dla Czarnego Słońca. - nalał drinka jakiemuś Dugowi, który puścił oko do tancerki. - A CS ma o wiele większe wpływy w Imperialnym Centrum, niż Huttowie. Niedługo może dojść do wojny gangów. Łatwo się domyślić, że to tereny na pograniczu ucierpią najbardziej. To właśnie ten klub znajduje się nie granicy Karmazynowego Korytarza należącego do CS i reszty dolnego miasta, należącego do Huttów. - nalał kolejnego drinka jakiejś ludzkiej dziewczynie i kontynuował. - Póki jest tu Oczko, szef nie może działać, a gnojek ma zbyt duże wpływy na dole, żeby tak po prostu go wywalić. Sprzedaje prochy nawet gwiazdom HoloNetu.

  LINK
  • Lumparaccor

   s3rek 2009-05-16 16:31:00

   s3rek

   avek

   Rejestracja: 2007-06-18

   Ostatnia wizyta: 2019-10-14

   Skąd: Ruda Śląska

   -- No cóż masz rację ciężko będzie mi ją odnaleźć, gdybym chociaż wiedział gdzie trafiają osoby pojmane przez Imperium - powiedział Lumpy.
   Zastanawiając się wyryczał swój pomysł
   -Mam wrażenie, że ta Twi`lekanka miała coś wspólnego z Rebelią, może gdybym zdołał odnaleźć jej członków - pociągnął kolejny łyk piwa
   -Muszę spróbować jakoś pomóc tej Twi`lekance, właściwie to zawdzięczam jej mą wolność - Powiedział Wookie z rozpaczy zakrywając łapami swą twarz.
   Pomyślał o dyshonorze, którego się tak obawiał

   LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-16 11:51:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --Huttowie, narkotyki... Ehh... Normalnie jak w domu - mruknęła pod nosem z pogardą - Jak myślisz Zaarin, mogę znaleźć kogoś kto dla mnie przeszuka Imperialną Bazę Danych? Nawet jeśli informacji o wujku tam nie będzie to chociaż będę miała to z głowy i będę mogła szukać w innych miejscach.
  Zapytała i pomachała zalotnie z uśmiechem Dugowi. Cały czas siedziała tak aby widzieć czerwoną kanapę, coś nie dawało jej spokoju w tym gościu.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-16 16:59:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Będziesz się musiał nieźle namęczyć, nim odnajdziesz rebeliantów. Po pierwsze nie wiesz na pewno czy dziewczyna miała z nimi jakiś związek. Po drugie nie słyszałem o rebeliantach w Centrum Imperialnym, a po trzecie Wookie są dość ciekawym widokiem. Nawet na Coruscant - pociągnął łyk piwa i zaczął oglądać holo tancerki.


  ----------

  Zaarin się uśmiechnął i wskazał Zabrakankę przy stoliku z dwoma Wookiemi.
  - Widziałaś tą dziewczynę? Słyszałem jak pytała o Imperialną Bazę Danych. Wygląda mi na studentkę, tak więc powinnaś się z nią dogadać. Chyba już coś wie, a co dwie głowy to nie jedna. - ponownie wycierając szklankę uśmiechnął się do niej i dodał. - Wygląda na szlachciankę. Przyda ci się bogata koleżanka. - puścił do niej oko i odszedł od dziewczyny. Klub był dzisiaj przepełniony po brzegi.

  LINK
  • Lumparaccor

   s3rek 2009-05-16 17:43:00

   s3rek

   avek

   Rejestracja: 2007-06-18

   Ostatnia wizyta: 2019-10-14

   Skąd: Ruda Śląska

   --Masz rację zwracam na siebie za dużo uwagi, możliwe że szturmowcy nadal mnie szukają.- odparł. Po krótkim zastanowieniu się powiedział
   -Potrzebowałbym kogoś kto zdobyłby informację gdzie przebywają osoby schwytane przez imperialnych. Nie znasz może kogoś kto mógłby mi w tym pomóc?- zapytał z nadzieją w głosie

   LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-16 18:23:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Wookie popatrzył wymownie na Zabrakankę, żeby się odezwała w tej sprawie.

  W grze nie używamy drzewek

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-16 22:28:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Twi`lekanka jeszcze raz podziękowała barmanowi za drinka oraz rozmowę.
  "Pójdę się przebrać, w tym stroju mogę się próbować dogadywać z facetem ale to dziewczyna, więc seksapil nie jest tu tak bardzo potrzebny"
  Wstała od baru i udała się w stronę części mieszkalnej. Po drodze posłała kilka całusów zapatrzonym w nią samcom.
  W pokoju przebrała się w swój normalny codzienny strój, założyła pas i przypięła do niego kaburę z blasterem.
  "Może się później wybiorę do Eastport, może zastanę tam tego uroczego chłopaczka, zawsze jak mi Zabrakanka nie pomoże mogę spróbować zbajerować tamtego żołnierzyka"
  Wróciła na salę i skierowała się w stronę stolika przy którym siedziała Zabrakanka i dwóch Wookiech. Zatrzymała się jednak i postanowiła najpierw poczekać aż grupa skończy swą dyskusję, nie lubiła wtrącać się w nie swoje sprawy bo to niepotrzebne problemy. Skierowała się zaś w stronę biura Veyrena.
  "Z biura będę mogła ich obserwować, a przy okazji pogadam z szefem o Oczku. Nie podoba mi się to jak się ciągle gapi na mnie, jak coś ode mnie chce to niech w końcu się wysłowi. Może od tego jego przydomek? Że ciągle tylko wlepia oczy w kogoś."

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-19 19:18:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  Wyrwana z zamyślenia pytaniem wookiego, dostrzegła wzrok przyjaciela.
  - Eee... obawiam sie, że nie mogę pomóc. - Powiedziała i dokończyła drinka.
  - Rhik, dziękuję za wszystko, ale muszę już iść. Jestem nieco zmęczona tym dniem. Będziemy w kontakcie. - powiedziała, po czym wstała i uściskała przyjaciela, a następnie podała rękę drugiemu wookiemu.
  Wolnym krokiem ruszyła w kierunku wyjścia.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-19 19:54:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Poczekaj - warknął Wookie do swego pobratymca i pobiegł za starą znajomą.
  - Triz! Poczekaj! - dobiegł do niej i zapytał. - Dlaczego nie pomożesz temu Wookiemu? Macie wspólny cel.

  Sheila z góry obserwowała jak Triz odeszła, a Wookie puścił się za nią.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-19 20:23:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  "Hmm, coś się dzieje"
  Sheila weszła do biura szefa.
  -Szefie, możliwe że będę się wybierać w miasto, jakby co to mam Twoją częstotliwość komunikatora i jakby coś się działo to będę krzyczeć. - zaśmiała się i puściła oko do Veyrena - Ale zanim wyjdę to chciałam powiedzieć że trochę mnie irytuje ten Oczko, czy jak mu tam, ciągle się na mnie gapi, nie jestem medium i nie umiem czytać w myślach więc nie wiem czego może ode mnie chcieć a dziewczyny powiedziały żeby się od niego trzymać z daleka więc jak się czegoś po cichu dowiesz to daj mi znać bo nie lubię tkwić w takiej niewiedzy... A teraz wracam na dół, muszę pogadać z pewną Zabrakanką.
  Twi`lekanka wiedziała że szef po powrocie ma sporo spraw na głowie więc skierowała się w stronę zejścia na salę.

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-05-19 22:25:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  Lumpy pomyślał, że coś tu nie gra. Wziął kufel piwa i popijając obserwował odchodzącą parę. Rhik najwyraźniej starał się przekonać Zabrakankę.
  Luparaccor stwierdził, że Triz musi coś wiedzieć na temat tej Twi`lekanki.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-20 23:07:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  Triz zrozumiała, że właśnie odmówiła pomocy potrzebującemu, który miał pewnie gorszy problem niż ona.
  - Przepraszam Rhik, wszystkie te emocje i stres związany z tą sprawą spadły na mnie akurat dziś. Oczywiście, pomogę twojemu pobratymcowi. Powiedz mi tylko co i jak.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-05-21 15:27:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Najlepiej sama z nim pogadaj. Wygląda na to, że kogoś szuka. - powiedział Wookie i spojrzał na kogoś za nią. Gdy Zabrakanka się obejrzała, zobaczyła zbliżającą się zieloną Twi;lekankę. - Wygląda na to, że jeszcze jedna osoba ma do ciebie sprawę.
  Kiedy Sheila podeszła do Triz i Rhika, Wookie warknął. - Usiądźmy. - i udał się z powrotem do stolika.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-21 16:42:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila przywitała się z dwoma Wookiemi i zwróciła się wprost do Zabrakanki w jej rodzimym języku
  - Witaj, jestem Sheila, słyszałam że szukasz pewnych informacji i dostępu do Imperialnej Bazy Danych. Tak się składa że ja też mam ten sam problem. Może razem coś nam się uda zdziałać. Szukam wuja, możliwe że jakieś informacje o nim znajdę w IBD ale potrzebuję do niej dostępu

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-05-21 20:48:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  Lumpy przysłuchiwał się wypowiedzi Twi`lekanki z której nic nie zrozumiał.
  Spojrzał pytająco na Rhika mając nadzieję,że Wookie wytłumaczy mu co tu się właściwie dzieje.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-24 10:02:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  -Miło mi, że mówisz w moim języku, ale żeby załatwić to szybciej, pozwolisz, że będę mówiła do was obojga. - powiedziała i usiadła, po czym poczekała aż jej przypadkowi towarzysze także usiądą.
  -A więc potrzebujecie dostępu do Imperialnej Bazy Danych, tak?

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-25 21:08:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --Tak. To pierwszy przystanek moich poszukiwań, a skoro Wy też szukacie kogoś to myślałam że się doczepię.Zawsze większe szanse ma grupa niż pojedyncze osoby.
  Sheila uśmiechnęła się. Spoglądała na Wookiech z lekkim strachem w oczach, nigdy wcześniej nie znała żadnego przedstawiciela tej rasy, ale słyszała ze są ogromni i budzą respekt.

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-05-26 20:09:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  Lumpy dołączył się do rozmowy i zaryczał z radością.
  To świetnie może w tej bazie danych znajdę coś na temat tamtej Twil`lekanki! Skończył po czym ciągnął dalej
  Muszę wam jeszcze o czymś powiedzieć
  Oprócz tej Twi`lekanki poszukuję jeszcze mojej żony, która została gdzieś przeniesiona z Kashyyyka przez imperialnych.
  Mam nadzieję, że w tej bazie będzie coś na jej temat.
  Powiedział z westchnięciem
  A tak poza tym jak chcecie się tam dostać?? Zapytał pełen zaciekawienia

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-27 20:15:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  Chcąc uporządkować wszystko, co usłyszała, zamyśliła się na chwilę.
  - Dobra, słuchajcie na początek może się przedstawię: jestem Triz. Teraz, słówko wyjaśnienia. Do Imperialnej Bazy Danych nie będziemy się włamywać w sensie dosłownym... to znaczy, że nie wkradniemy się do żadnego budynku, nie wiem nawet, gdzie, ani czy w ogóle ta baza ma siedzibę. Poznałam hakera, który zrobi to, ale za odpowiednią opłatą. Tak więc, aby uzyskać porządane przez nas informacje, musimy się z nim spotkać. Mam z nim kontkakt, więdz jak, wchodzicie?

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-27 20:34:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --No jasne!
  Sheila nie zawahała się ani chwili. Nie boi się wyzwań, a ze światem przestępczym już i tak całe dzieciństwo miała do czynienia.
  -Będę miała kasę jak trochę zarobię tutaj, ale myślę że dam radę, jeśli oczywiście nie jest to jakaś totalnie kosmiczna kwota

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-05-27 21:17:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  --hmmm... z kasą u mnie krucho ale postaram się ją zdobyć-
  zawarczał wookie
  -tak więc na co czekamy?? chodźmy do niego aby przedyskutować warunki- zaryczał jak zwykle pełen entuzjazmu

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-05-30 11:00:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  -- Dobra, w takim razie, ma ktoś transport?

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-05-30 11:34:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  -- Ja jestem świeżo wyzwolonym niewolnikiem skąd miałbym mieć jakiś transport?? -zaryczał wookie
  -może Rhik albo Sheila mają jakiś? Jeśli nie to skorzystajmy z komunikacji publicznej- zaproponował Lumpy
  po czym wstał i powiedział z niecierpliwością
  -Ruszcie się, musimy w końcu zacząć działać!!

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-05-31 20:20:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --Może Veyren mi załatwi coś do poruszania się po mieście. A dokąd się mamy udać?
  Zapytała Twi`lekanka.

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-06-01 11:55:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  -Do Gildii Łowców Nagród. Tam najłatwiej znaleźć tego hakera, a całej naszej trójce nie udało by się dostać do sektora Portu Kosmicznego, w którym też czasem przebywa. - Wstała i zatarła ręce.
  - No, to ruszajmy, szkoda czasu. Spytaj proszę o jakiś transport, bo przez te taksówki niedługo zbankrutuję. - Powiedziała do Twi`lekanki.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-06-01 12:35:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --No dobra. Za chwilę wrócę
  Odpowiedziała dziewczyna i wstała od stołu. Udała się w kierunku biura Veyrena.
  "Mam nadzieję że szefuńcio mi pożyczy jakiś transport. Przecież wie że umiem prowadzić."
  Po drodze spojrzała się w stronę czerwonej kanapy, ku jej zdziwieniu zauważyła że Oczko gdzieś zniknął. Po chwili jednak wzruszyła ramionami i weszła po schodach do biura szefa. Zapukała do drzwi, żeby nie przeszkadzać z zaskoczenia Veyrenowi w jakimś ewentualnym spotkaniu czy innym zajęciu.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-06-01 15:17:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  - - Proszę wejść. - powiedział Zabrakanin. Dziewczyna weszła do bogato zdobionego biura, z oknem imitującym panoramę górnych poziomów. - O co chodzi Sheila? - zapytał chowając coś do biurka i wyłączając odbiornik holonetu.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-06-01 22:51:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  Sheila kątem oka zarejestrowała ruch ręki szefa, ale postanowiła to zignorować - "Żaden interes nie jest czysty, lepiej się takimi szczegółami nie interesować" - pomyślała i zwróciła się do Veyrena w jego języku
  -Przyszłam z małą prośbą szefie. Poznałam tu Zabrakankę i Wookiego którzy mogą mi pomóc znaleźć jakieś informacje o wujku, ale musimy się dostać do Gildii Łowców Nagród. Pożyczyłbyś mi jakąś furę? Wiesz że umiem latać, a jakby coś to zawsze umiem się posługiwać komunikatorem. Obiecuję wrócić przed nocą. Będę grzeczną dziewczynką. Proooszę.
  Perswazja
  Sheila uśmiechnęła się słodko, splotła dłonie za plecami jak mała dziewczynka i wlepiła wielkie oczy w Veyrena.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-06-02 12:48:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Mężczyzna uśmiechnął się i rzucił jej kluczyki do wozu.
  - Jak mógłbym odmówić takiej damnie. - powiedział i wstał od stołu. - Z resztą przydałoby ci się coś na stałe. Wybierz coś sobie z salonu i daj mi znać. Spłacisz kiedy będziesz mogła.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-06-02 19:25:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --Dziękuję!
  Sheila objęła Veyrena i ucałowała w policzek, po czym zbiegła na dół o stolika przy którym siedzieli jej nowi znajomi. Pomachała kluczykami i się uśmiechnęła tryumfalnie.
  -Patrzcie co mam! Chodźcie, trzeba obejrzeć wóz
  To mówiąc skinęła głową na przechodząca obok Maję albo Mię -"Kurde, na serio są identyczne" - i zapytała:
  -Słońce, gdzie stoją bryki? Musze na chwilę pożyczyć środek transportu.

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-06-02 19:34:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Dziewczyna oddając kielicha jakiemuś Trandoshaninowi, wskazała na drzwi.
  - Przed wejściem znajdziesz parking dla klientów. W dalszej części jest wyznaczony teren dla pracowników.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-06-02 20:18:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --Dzięki kochana
  Uśmiechnęła się Twi`lekanka i kiwnęła głową na swoich nowych towarzyszy i udała się w stronę parkingu gdzie stały bryki pracowników, podeszła do wozu do którego kluczyki dał jej Veyren.

  LINK
 • Lumparaccor

  s3rek 2009-06-02 21:20:00

  s3rek

  avek

  Rejestracja: 2007-06-18

  Ostatnia wizyta: 2019-10-14

  Skąd: Ruda Śląska

  Lumparaccor ucieszył się widząc tryumfującą Twi`lekankę wymachującą kluczykami. Gdy ona skinęła głową w ich kierunku postanowił udać się za nią "Mam nadzieję, że nie będzie problemów ze odnalezieniem tego hakera"
  pomyślał Wookie ruszając w stronę wozu który zdobyła Sheila

  LINK
 • Triz Kolar

  Heavy Metal SITH 2009-06-03 15:33:00

  Heavy Metal SITH

  avek

  Rejestracja: 2005-10-14

  Ostatnia wizyta: 2016-09-08

  Skąd: Poznań

  Poszła za nowymi towarzyszami, aby obejrzeć wóz. Zdziwiło ją, że tak prędko zawarła znajomość na tym ogromnym świecie.

  LINK
 • Sheila Vree

  kuna 2009-06-03 18:59:00

  kuna

  avek

  Rejestracja: 2009-05-04

  Ostatnia wizyta: 2009-10-08

  Skąd:

  --No to ruszamy chyba. Mam nadzieję że się nie zgubimy w tym ogromnym mieście i że ta bryka ma jakąś mapę Coruscant chociażby
  To mówiąc Sheila zaczęła zapoznawać się z maszyną. Gdy wszyscy byli na pokładzie uruchomiła silnik i ruszyli do Gildii Łowców Nagród

  --------------------------------------

  (Miszczu :], jak chcesz coś dodać o wozie czy coś to powiedz, a jak nie to w Gildii już będziemy pisać dalej)

  LINK
 • MG

  Bolek 2009-06-04 16:37:00

  Bolek

  avek

  Rejestracja: 2007-03-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-04

  Skąd: Inowrocław

  Śmiigacz był standardowym pojazdem, jakich wiele miał na wyposażeniu Zabrakanin.
  Powszechnie nazywano go taksówką coruscańską, lecz ta była odrobinę zmodyfikowana. Posiadała między innymi ruchomy dach, który w razie czego można było włączyć. Posiadał średnią szybkość lotu, wzlecieć mógł najwyżej do 3 i pół kilometra. Pomalowany był na zielono. Ulubiony kolor szefa Sheili.

  http://images2.wikia.nocookie.net/starwars/images/f/fa/Easy_Ride.jpg

  Napiszcie posta w Gildii.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..