Forum

LXXIV Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Witam serdecznie i równie serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen, w tym miesiącu noszącego numer 74. Odbędzie się ono jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca, czyli 19 grudnia. O godzinie 11:45 zbiórka pod Empikiem w Rynku, a o 12:00 idziemy do knajpy "Globetrotter" na skrzyżowaniu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Ponieważ jest to ostatnia Imperiada przed Tatooine, jak można się domyślać będziemy o tym sporo dyskutować. Ponadto, jako że mamy przecież grudzień, nie zabraknie akcentu świątecznego! Co to oznacza? Coś, czego jeszcze Wrocław nie widział Ale na konkrety musicie poczekać jeszcze 1,5 tygodnia Do zobaczenia już wkrótce we Wrocławiu!

Program

W imieniu Wrocławskiego Fanklubu serdecznie zapraszam wszystkich na świąteczne i pierwsze takie spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen w stolicy Dolnego Śląska! Jest to nasza 74. Imperiada, a więc jesteśmy już o krok od kolejnego jubileuszu. W tym miesiącu ze względu na świąteczną aurę przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Spotykamy się w sobotę 19 grudnia o 11:45 pod Empikiem w Rynku, a później udajemy się do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Co nas tam czeka?

* Tatooine - ostatnie konkrety i decyzje odnośnie naszego styczniowego konwentu
* Dyskusja o "The Force Unleashed II" - uwaga, wolno przeklinać!
* A na deser JASEŁKA STAR WARS w wykonaniu grupy Szare Miecze!

Mile widziane wszelkie świąteczno-mikołajkowe kreacje. Gdyby ktoś zechciał wręczyć prezent dla fanklubu najlepiej niech będzie to forma gotówki przekazanej na ręce Malaka

Zapraszamy wszystkich fanów! Do zobaczenia we Wrocławiu

I 74

Mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się wyrwać ze wschodu i będę już we Wro. Tak dawno mnie nie było na Imperiadzie

Film z Jasełek :D


Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.