TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Polskie wydania

Mroczne Czasy tom 2: Podobieństwa

promil 2010-02-04 20:32:00

promil

avek

Rejestracja: 2006-09-22

Ostatnia wizyta: 2022-08-08

Skąd:

Podobieństwa to drugi tom nowej serii ze świata Gwiezdnych wojen, rozgrywającej się w początkach istnienia Imperium, gdy senator Palpatine odrzuca maskę i ogłasza się władcą galaktyki.
Mistrz Jedi K'Kruhk ledwie umyka z czystki Jedi, która nastąpiła w wyniku rozkazu 66, wydanego przez Imperatora Palpatine'a, i wkrótce zostaje opiekunem grupy dzieci. Wojna się skończyła, ale czy K'Kruhk odnajdzie pokój po tym, co widziały jego oczy?
Po śmierci żony i córki, a także po zaciekłej kłótni ze swoim byłym towarzyszem, Mistrzem Jedi, Bomo Greenbark podróżuje z wyjętą spod prawa załogą „Uhumele”. Znalazł sobie miejsce do życia, ale czy znajdzie jeszcze dom?
Imperium przejmuje władzę i ci, którzy znajdują się na zewnątrz – zarówno dobrzy, jak i źli – muszą podejmować rozpaczliwe działania, by wykuć przyszłość dla siebie i swoich podopiecznych. Mistrz K'Kruhk i Bomo Greenbark podążają podobnymi ścieżkami, ale do zupełnie innych celów.
Komiks pierwotnie został wydany jako Dark Times #6-10: Parallels przez Dark Horse Comics.

Scenariusz Mick Harrison, rysunki Dave Ross i Lui Antonio, okładka Doug Wheatley, kolory Alex Wald. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski.
Cena 39,00 zł, 120 stron. Premiera: 22 luty 2010.

Okładka i przykładowe plansze - /news.php?11404,mroczne-czasy-2-zapowiedz.html

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..