TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Wielkopolskie spotkania

PYRKON 2010

Lekt Ridan II 2010-02-20 13:26:00

Lekt Ridan II

avek

Rejestracja: 2004-07-25

Ostatnia wizyta: 2014-06-30

Skąd: Posen

->>>UWAGA: WAŻNE!!!<<<

Witajcie,
Przynoszę pomyślne wieści od Drugiej Ery, dzięki finezji administracyjnej naszej znamienitej przyjaciółki Anny „Lathea” Brożyny, Koordynatorki Pyrkonu, od tegorocznej edycji na konwencie zagości pełnoprawny, absolutnie soczysty blok STAR WARS.
Startujemy w piątek od 16:00, zamykając tą samą godziną niedzielne popołudnie.

W okolicy najbliższego wtorku, na stronie www.pyrkon.pl zostanie zamieszczony nowy formularz zgłoszeniowy dla punktów programu, gdzie swe należne miejsce zajmie wspomniany Blok SW.

Wszystkie, podkreślam to dobitnie wszystkie punkty programu muszą być zgłoszone przez ów formularz, gdyż Pyrkonowi orgowie będę wówczas mieli informacje odnośnie ilości potrzebne sprzętu. Polecam zaglądać na pyrkon.pl celem sprawdzenia zmiany w formularzu.

W związku z ogromną ilością prac organizacyjnych ogłaszam, iż od najbliższego WTORKU od godziny 17:00 w pubie ACADEMIC, będą się odbywać spotkania przygotowawcze dla wszystkich chętnych do pomocy przy tworzeniu bloku SW na Pyrkonie 2010. Informacja ta w pierwszej kolejności dotyczy nas samych, tj. SWFSW.

Jednocześnie informuję, iż Burzol został po wyrażeniu uprzedniej zgodny, mianowany zastępcą szefa bloku SW, co w przypadku mojej chwilowej absencji na terenie konwentu obliguje do dbania o utrzymanie całości w ładzie i składzie

Naszego Prezesa Zax’a upraszam o honorowe przejęcie roli mentorskiej oraz dbania o zaproszonych przez SWFSW gości oraz przyjaciół przybyłych z wszelakich zakątków naszego słowiańskiego kraju.

Gościem specjalnym SWFSW na Pyrkonie 2010 będzie doktor Michał Bogacki, historyk bronioznawca, pracownik i wykładowca Zakładu Historii Wojskowej na Wydziale Historyczny przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Bytność swą potwierdził wraz z naukowo-gwiezdnowojenną prelekcją.

Gościem honorowych SWFSW oraz prelegentem Drugiej Ery na Pyrkon będzie Jacek Drewnowski, wieloletni tłumacz komiksów oraz redaktor naczelny STAR WARS KOMIKS wydawanego pod skrzydłami EGMONTu.

WSZELAKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE BLOKU SW NA PYRKON 2010 UDZIELANE SĄ POD:
[mail]starwars.program@pyrkon.pl[/mail]
lub
[mail]swfsw@boo.pl[/mail] / www.swfsw.boo.pl

W imieniu SWFSW
Wasz wierny i oddany Dowódca,
Lekt Ridan II

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..