Forum

Epizod III wcześniej w sieci , czyli Onet News !!!

Jak zapewne czytaliscie, Onet dal dzisiaj niesamowitego newsa o platnej oficjalnej. Ciekaw jestem waszych opinii na w/w temat.

może być

ciekwie, choć nie wierzę, że pokażą coś konkretnego, ale chętnie bym zobaczył jak to wszystko na zywo wyglada. A tak na marginesie to już ta dyskusja trwa w tym wątku <http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=16869> Andaralu niestety tym razem ktoś cie wyprzedził

TO NIESAMOWITE !!!

Anor, mnie chodzi o sam news Onetu, ktory jest "niesamowity" i tak jak Yako napisal, o filmiki z planu E3.

Ale tutaj też podyskutować możemy....

No fakt.. ale tutaj skoncentrujemy sie tylko na możliwościach zobaczenia E3 i zajawek E3 na Płatnej oficjalnej...

Ja w sumie moge im uwierzyc

Ze dostaniemy relacje z palu ale pewnie to bedzie to samo co dostaniemy na DVD z E3 tak mi sie wydaje

dobra dobra chłopaki

ja nie mówiłem, że nie możemy tutaj pogadać!!! Tylko zaznaczyłem i myślałem, że możnaby te tematy polączyć (jeden przenieśc do drugiego). Ale jeśli mam sie wypowiadac na temat samego niusa na onecie, to cos mi sie to wydaje nieprawdopodobne, ze Lucas pójdzie na cos takiego! Dlatego tak jak juz pisałem sądze, że będa to dość pobiezne filmiki, a skoro tak, to moze sie nawet skuszę i je ogladne, jak się gdzies w sieci pojawią. Mam tylko nadzieję, ze nie zepsuja zabawy za dwa lata

HEJ Jackson

kontynuje posta odnosnie cen dvd. U mnie najtaniej AOTC=85 pln, natomiast rzeczywiscie chodzilo mi o LOTR, 2DVD=99 PLN, a 4DVD=199 pln.
Inna sprawa jest brak mozliwosci wyboru, czy chce z dodatkami, czy bez. Kiedys dyskutowaliscie na temat wydania oryginalnej trylogii-osobiscie wole SE, ale w pzrypadku NT, chcialbym miec wybor ile plyt kupie.

DVD...

To raczej ciezka sprawa.
Wiekszosc konsumentow jest wabiona dodatkai [nudnymi jak Joruus z olejem, ale jednak], wiecwydawanie 1 DVD nie ma sensu... NA swiecie jest dostepna Trylogia i TPM [AOTC nie wiem] na VCD, bez dodatkow.
Poza tym masz jeszcze stare dobre kasety.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.