Forum

Alderaan 2003 - pytania i odpowiedzi

Pojawia się coraz więcej pytań z Waszej strony w sprawie Alderaanu i bardzo dobrze. Z tym, że zamiast odpowiadać na mejle - bo u mnie to czasem trochę trwa, postaram się (wraz z członkami PAJ) odpowiadać na pytanie publicznie, zrobimy coś w stylu FAQ. Wpisujcie tu swoje pytania.

Cześć odpowiedzi znajdziecie w newsach i tutaj:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=11152

misa

A bedzie kiedys jakies spotkanie w Wawie?
A macie juz konkretny program?
A do kiedy mozna sie zapisywac? [wziac mysle :oP]

kiedy i jak ?

wyslalem zgloszenie listem...21 wyjezdzam i musze miec jakas gwarancje w sprawe zlotu...kiedy cos podobnego dostane ?
Kiedy mamy wplacac kase ?

jjhj

Czy po 15 czerwca już nie będzie można się zapisać?

Dobre pytanie

Czy po 15 czerwca już nie będzie można się zapisać?
Kase (6 dych) to sie wpłaca na miejscu w Dąbrowie ?

Odpowiedzi vol. 1

ad Jackson 1. - spotkania w Wawie pytaj Andarala - miały ruszyć w maju, może rusza w czerwcu, nie wiadomo czy będą co tydzień, dwa - jak było wczesniej, czy raz w miesiacu.

ad Jackson 2. - Na razie jest program ramowy... Stałe punkty to LARP, kabaret SW , nocne rozmowy, jedzenie, itp.
Reszta, jest wiele pomysłów, zależy od ilości osób. Np. czy będzie Amber i czy będzie mozna kupic tansze ksiazki - w duzej mierze zalezy, jak szybko zdeklarujemy liczbę uczestników.
aha i raczej na pewno będzie jeden a raczej dwoje tłumaczy i pewnie zorgranizujemy coś w stylu otwartej konferencji prasowej .
Reszta rzeczy jak np. kino - w dużej mierze zależy od liczby uczestników!!

Ad Jackson 3 - to także do reszty. Pierwsze zapisy trwają do 15 czerwca!! Sorry, jak się do tego czasu zgłosi 20 osób, to zakładamy, że robimy zjazd góra na 50.. wtedy te 20 osób ma wstęp na 100%, a dalej, kto pierwszy ten lepszy, z tym, że to już nie będzie na mojego mejla, tylko wszystko do Akademi - by w razie czego mieć datę stepla pocztowego - i ograniczyć do którego dnia.
Sama deklaracja nie zobowiązuje Cię w 100%, ale powiedziałbym w 90%, plus daje info nam a Tobie pierszeństwo!. Na dodatek im prędzej - czyli do 15 to zrobicie, tym prędzej my bedziiemy mogli się jednoznacznei określić jak wygląda zjazd..
Wiadomo, że iluś osobom coś wypadnie i będą musiały się wycofać. Problem w tym, że po 15 czerwca może się okazać, że ilość miejsc jest mocno ograniczona i Ci, którzy zwlekali mogą się nie załapać.

MrFett - zlot będzie, nawet jeśli miałoby tam się pojawić tylko 20 osób, to i tak coś takiego się odbędzie. Wtedy oczywiście zrezygnujemy z wielu rzeczy, i cena spadnie... Taki kameralny zlot też ma swoje plusy, ale na dzień dzisiejszy przy takim odzewie jaki jest trudno nam estymować ile osób będzie.

Ad pieniądze - o tym będzie stosowne info, tylko pewnie po 15 - znów wzgląd określenie planu, rezygnujemy z tego, czy tamtego... --> cena spada... na 99% cena nie wzrosnie, niezaleznie od ilosci osob. Im Was bedzie wiecej (duzo wiecej), lub jak Was (w sumie nas ) bedzie malutko to wiadomo, ze cena z roznych przyczyn spadnie itp. Mysle, ze bedziemy prosili czesc osob, ktore moga, o to by wplacily jak najwczesniej, czesc faktycznie bedzie wplacac na miejscu, a mysle, ze jeszcze bedzie mozna wplacac w 2 ratach

Ew. jak ktoś nie zapłaci, to go naślę na niego windykatora - pracuję w największej w Polsce firmie windykacyjnej więc lepiej bez wpadek - dobra, z tym windykatorem to żart.

Pytanko

Mam dwa pytanie. Na konwent prawdopodbnie pojadę z tatą. Pierwsze pytanie ? Czy zatem na nojej karcie akakredacyjnej musi być podpis rodzica (nie jestem pełnoletni). Drugie pytanie . Mam takie samo nazwisko jak tata więc skoro z nim jadę to musimy wysłać dwie karty w jednej kopercie ??

Więc tak

czy wysłałeś już karty? Jeśli tak, to sprawię by przymknąć w tym przypadku oko na tę sprawę.
Jeśli nie to, postawienie jednego podpisu nie powinno być problemem.

PS. Tata się SW interesuje?

Nocne rozmowy:>

Przy piwie i innych środkach odłużających? Mogą być jaja

No ale

Czy dostaniemy jakieś potwierdzenia zgłoszenia?

Raczej tak

Większość zgłoszeń która przyszła na mejla do mnie - została wpisana do systemu i wysłąłem potwierdzenie. Jak mejle zostaną mi przekazane z tych co przyszły pocztą to tam też wyślę.

A tak sobie

myślę żebyś może LS zorganizował jakiś zjazd Bastionowiczów bo niektórzy by bardzo chętnie porozmawiali w twarz z innymi fanami a nie mogą jechać na Aldeeran (czytaj: to ja )

hmm

Generalnie to w lipcu możesz przyjechać do Plichowic, chyba, że Kyle Katarn nie da Ci wizy. W końcu nie jesteś ze Śląska. Na razie wizję wjazdową dostał Anor - Wielkopolska, ale i Śląsk, i Pomorze i Wielkopolska były w tym samym zaborze, pewnie dlatego.

A co do innych zjazdów, to na razie nie mam takich pomysłów. W każdym razie fajnie by było następny zorganizować gdzieś w środku Polski - może własnie w Wawie. Jeśli tak, to jest Was tam trochę, możecie sami coś zadziałać np. na wrzesień??

narazie nie

Pytam o te potwierdzenia bo wysłąłem zgłoszenie jakiś czas temu i po prostu nie wiem czy wszystko jest ok (potwiredzenia nie dostałem)

Doszło

Nie wiem - mam odnotowane, że odesłałem mejla do Ciebie. Dziwne, może coś skopałem... albo tylko odnotowałem, że wysłalem. Cóż w każdym razie Twoje zgłoszenie jest.

jw

ja juz w sobote lece do US i wolalbym dostac jakies potwierdzenie...

Więc tak...

Twoje zgloszenie poszło listownie - a na razie Darek ma rozwalonego kompa, wiec nie mam listy tych któe przyszły na bierząco.

Ale dopisałem Cię do swojego systemu - że zgłoszenie wysłane, niepotwierzone. Tak jak mam pare ośób - np. bez zdjęć itp.

Więc jesli nei doszło, bedę Cę po prostu o to męczył i tyle Ale na liście sprawie, że będziesz. Chyba, że doszło.

gsdgdsgds

Środek Polski jest w Łodzi.

tyle, że

w Łodzi już raz było. I jak wyglądało, każdy wie. Choć ja tam jestem zadowolony. Może nie jestem wymagający.

A kto by miał to niby w Łodzi organizować. Na pewno nie sławetna ekipa SW Celeb.

Acz mogę teraz powiedziec, ze na SWC było więcej osób, niż będzie na Alderaanie. Ale nic to, bo wyglada na to, że na kolejnym konwencie Star Trek, który odbędzie sie gdzieś nad morzem w jakieś mieścinie, do ktorej trudniej dojechać niż do Dabrowy (gdzie można jechać miejskim z Katowic), już jest zdeklarowanych więcej osób, niż na konwent SW. A swoja drogą, "program" tamej imprezy jest przedstawiony w sposób jeszcze bardziej lakoniczny niż naszej. zdecydowanie bardziej lakoniczny. A chętnych jest więcej.

No i ejszcze jedno. AOTC - miało ponad 800 tysięcy widzów. a Nemesis jakieś 30 tysięcy. W Polsce. I te 30 tys. potrafi się lepiej zorgranizować niż te potencjalne 800 - a raczej 100, bo załóżmy, że wiele osóbchodziło 8-10 razy. Tyle, że na Nemesis też, ale nie aż tyle, bo tak długo nie grali.

Co Wy na to?

Łódź

Ano własnie moje miasto kochane Łódź tu by tez sie nadawało robic konwenty :0) tylko nie mam takich kontaktów zeby to zorganizować itd... ale inni fani SW tez sa w Łodzi

ano

Naprzykład Ja

W Łodzi było Celebratrion... są różne opinie na temat niego może nie spodobało się więkoszci w Łodzi ?

KIedy

Wiem że macie ramowy program ,oczywiście wiem ze szczegółowy plan będzie po zamknięciu okresu zgfłoszeń, ale czy będzie coś bardziej konkretnego . np o której 16. 08 się impreza zaczyna, o ktorej trzeba się będzie rejestrować, zakwaterowywać, dokladny adres miejsca zakwaterowania; i takie tam sprawy typowo organizacyjne To są dość ważne pytania i wydaje mi się że można by jejuż podać.; musisz pamiętać że część z nas przyjerzdża z drugiego końca Polski, zastanaiwm się czy nie trzeba będzie przyjechać dzien wcześniej. Jeżeli nie teraż to kiedy takich odpowiedzi można się spodziewć. bo bez tego ani rusz. po propstu wyjazd w ciemno.

A jeżeli to nie tajemnica

Pytam z ciekawości ilu z nas się już zgłosiło?

chyba

około 70 narazie...

Niestety

Na razie jest trochę mniej. Szacowana liczba uczestników, wraz z organizatorami itp to właśnie 60-70 osób, na dzień dzisiejszy. Niestety niewiele wskazuje by to się miała radykalnie zmienić.

Nowe pytanie do organizatorów.

Mam pytanie, odnośnie Alderaanu.
Otóż: kto będzie zasiadał w Jury, oceniającym prace graficzne, przysłane na konkurs na tymże konwencie?
To wszystko. Liczę, że się dowiem

PAJ

zajmie się tym PAJ. PAJ to nie tylko ludzie młodzi i ambitni - vide Ricky Skywalker, ale też ludzie z pewnym stażem życiowym i zawodowym. Są tam też tłumacze SW itp.

W każdym razie w lutym tego roku PAJ organizowało pierwszy konkurs graficzny - na prace związane z Władcą Pierścieni. Tyle, że konkurs był o zasięgu lokalnym, skierowany do mlodszej publiki. Wiem, że przynajmniej jedna z osób, która będzie zasiadać w komisji zajmowała się rysowaniem/malowaniem trochę więcej niż hobbystycznie, no możnaby nawet rzec semizawodowo.

jeszcze raz

Słuchaj jak z kasą. Czy opłata na miejscu czy jakiś przelew?

Przelew

Będzie sie płacić przelewem. Już niedługo info o tym. W każdym razie calość będzie trzeba wpłacić do końca lipca, a przynajmniej 1/2 lub 1/3 do połowy lipca.

Zresztą ilość rat jest dowolna. Jak ktoś będzie chciał przez 30 dni wpłacać 2 złote dziennie to jego sprawa.

wszystko ładnie, wszystko pięknie ale..

czyjeżeli wpłacę do końca lipca pieniążki a w sierpniu okaże się że nie mogę jechać dostanę zwrot????Niestety pracuję i mój urlop nie zalezy odemnie. Do tej pory nie wiem kiedy bedzie. Słyszałem juz 2 wersje i w jednej z nich niestety nie mógłbym się zjawić na alderaanie ((. Co wtedy?? Kolejna sprawą która mnie jeszcze nurtuje to sprawa noclegu. Jeżeli w zgłoszeniu nie zaznaczę tego a bedąc na miejscu okaże się , że jednak przydałoby się to co? Będzie możliwa dopłata i możliwość noclegu???

chwila

Na to pytanie odpowiem za parę dni - mieliśmy dziś pewien duży problem, i w jego wyniku pewnie parę rzeczy w planie tym nieoficjalnym trochę się zmieni. Na razie wszystko jest w takim toku, zobaczymy ile będzie zgłoszen. Od tego zależy bardzo wiele.

ok

Dobra to wysyłam zgłoszenie tak jak jest ewentualnie jak bedą juz jakies konkrety to się z Toba skontaktuje w tej sprawie. (nocleg i wpłata)

inne

Napisałem to na innej stronie, ......jak jest z tym przeniesieniem się w głuszę czy jakiś transport, czy jedziemy razem, czy osobno, czy..... no wiesz. ............................................................................................................. CZY BĘDZIE MOŻNA WYPIĆ PIWO NIE ROBIĄC ZGORSZENIA??????????????

pewnie tak...

pewnie będzie można wypić... w końcu dużo ludzi będzie już po 18 roku życia. Tylko chyba, bedzie się trzeba umiejętnie zaopatrzyć

Zgorszenia jak zgorszenia

ale wyglada na to, że będzie to łamanie prawa, a będziemy pod patronatem straży miejskiej.

w wyniku pewnych zawirowań konwent odbędzie się w szkole - a to wymagało podpisana przez organizatorów pisma, że nie będzie alkoholu. Przykro mi, ale z powodu takiej a nie innej ilości zgłoszeń musieliśmy szukać innego lokalu. A to są następstwa.

No więc

chodzi mi o ten wyjazd w głuszę,ognisko itp. czy to jest aktualne? I co znaczy że zmieniły się warunki zakwaterowania. Czy spotkanie nadal jest w kinie na Kościuszki18?. Co uległo zmianie?

Re: No więc

Głusza - ognisko tak. To jest jak najbardziej aktualne. Zresztą w praktyce wszystko odbędzie się w szkole - która jest z dala od ulic, budynków, tuż przy lesie - głusza itp. Wcześniej wszystko miało odbywać się w dwóch miejscach. Teraz wszystko będzie w jednym, albo prawie wszystko.

Spotkanie początkowe odbędzie się dla większości na dworcu głównym w Sosnowcu - bo do niego łatwiej dojechać. Z Warszawy macie pociąg coś około 6:55 , a że będzie Was duża grupa, więc macie szansę na fajną jazdę. 2 godziny z hakiem do Sosnowca. Ja np. z Wrocławia mam o 6:35 i jadę prawie 3 godziny i chyba sam.

W Sosnowcu Darek nas odbierze i zabierze wynajętym autobusem do szkoły. I tu najpewniej zmieni się jedna rzecz - bo chyba zakwaterowanie - w szkole są prysznice itp. bedzie na zasadzie - jak ktoś ma zamiar spać (bo wiele osób pisało, że nei chce noclegu - bo nie ma zamiaru spać), to będzie musiał wziąźć śpiwór itp. Zresztą ja też nei mam zamiaru spać - bo w nocy jak dobrze pójdzie zorganizujemy też między innymi turniej gier komputerowych - jak sprzęt zostanie zatwierdzony przez Andarala .

Wszelkie zmiany i konkretny plan pojawi się niebawem.

Wszystko fersztejen

Jeszcze tylko jesdno . o której przewiduje sie zakończenie imprezy 17 sierpnia i czy będziemy mieli transport do Sosnowca czy wracamy na własną ręke Z Dabrowy? Pytam bo jest to okres wakacji a do tego niedziela i trzeba zaplanować sobie transport do Warszawy.

a o ktorej

o ktorej bedzie ten autobus. ja nie przyjezdzam pociagiem i nie wiem czy mam czekac na dworcu czy jechac prosto do szkoly

Czy gdy otrzymaja zgłoszenie do odpiszą

Na maila ze zgłoszenie potwierdzone czy coś??

tak miało być...

a raczej miałem dostać te mejle i odesłać Wam potwierdzenia. Tyle, że na razie Falconowi padł system. wiec nie ma mi jak tych mejli przeslać.

wystawa czyli prezentacje własne fanów

bardzo fajny pomysł z tą wystawą jak juz pisałem na ICO. Jest jednak jeden problem .Jeżeli podeślę fan arty to będą one wywieszane za szkłem czy tylko tak luzem . ??? Może to i głupie pytanie ale różnie bywa i nie chciałbym stracić rysunków. Czasami nawet niechcący ktoś może zniszczyć . Więc proponuje fan arty wystawić za szkłem ( jakies gabloty albo antyramy ) o ile to jest możliwe. Co Wy na to?

Ano właśnie...

Też jestem tego ciekaw jakby to wyglądało. Konkurs to konkurs, ale te wystawy chyba PAJ jakoś zorganicuje, skoro chce zrobić wystawę Więc jakby to było ? hmm ?

Wystawa

niewiele by brakowało, a jeszcze dziś bym ją odwoływał.

W kazdym razie rozmawiałem dziś z Darkiem - a on powiedział, że spróbuje zorganizować szyby.

wow

A to dlaczego? Chetnych brak na wystawkę? Czy problemy naury technicznej??? Domyslam się , że wystawa będzie w kinie . Tak? jeżeli bedą szybki to wyślę poczta moje arty ( nie wszystkie ). najgorzej jest z prezentacja kolekcjii . Wziałbym ciekawych trochę gadagetów ale nie bardzo mi to się widzi wieźć to przez całą Polskę ((

Po części tak

wygląda na to, że trochę zmienimi rzeczy ze wzgędu na ilość chętnych. Ale o tym neibawem, po zamknięci listy. Wciaż jest nadzieja.

A wystawa będzie w szkole w której odbędzie się cały konwent. Niewykluczone, że z powodu liczby chętnych trochę zmieni się nam koncepcja z noclegami itp.

jak bedą szyby(pancerne) to

ja bym mógl modelinki przywieżć

Wystawa być musi

No- bo gdzie podziejecie moje arty? Choćby miały tam być tylko moje prace, zamierzam wysłać je i tyle. Guzes, nie ociągaj się

buuu.....

...a ja ciagle bez potwierdzenia ?....kurcze jak do konca lipca trzeba wyslac pieniadze to no problem...ale jak np. zgloszenie nie doszlo...to moze by problem.....potrzebuje jakis informacji ...i to w miare szybko ...

Gwarancje Imperialne

Ciebie i jeszcze 2 inne osoby, które o to prosiły w liście, którą przesłałem do PAJ - dopisałem jako osoby o specjalnym statusie. Czyli jeśli by coś było nie tak, to zostaniesz poproszony o dosłanie dokumentów. A Ricky Skywalker ma mi w niedługim czasie przekazać mejle osób, których zgłoszenia doszły pocztą zwykła. Te które przyszły elektroniczną - powinny dostać potwierdzenie już jakiś czas temu.

Trnasport

Czy transport z Sosnowca dla tych któży przyjadą z Warszawy( o 9:20), i nie tylko, jest nadal aktualny. jeżeli tak to czy po zakończeniu imprezy chętni będą odstawieni do Sosnowca czy wracamy z DG.

....kurcze......

wiem , ze jestem namolny , ale jest polowa lipca....nikt mi nie przeslal potwierdzenia ....czy mam normalnie wplacic pieniadze ?....poza tym chce sobie zrobic kostium...a to jest nieco kosztowne...wiec niechcialbynm ,zeby mnie spotkalo jakies kuku

Pisałem Ci

przecież, ze masz zapewnione miejsce

Pytanko

1. Słyszałem, że jest ograniczona liczba wolnych miejsc, więc chciałbym się dowiedzieć czy są jeszcze wolne miejsca? Jak jest to prosze zarezerwować dla mnie )
2. Podobno jest zapewniony nocleg w szkole gdzie będzie odbywał się konwent?

REZERWACJA

Witaj Pafawag !!
Prosze o podanie na moj albo Sidiousa mail numeru karty kredytowe wraz ze wszystkimi nr. dodoatkowymi i datami rowaniez. Rezerwacja bedzie zapewniona a nocleg we wspanioalym APARTAMENCIE NAUCZYCIELKIM !!!

rezer

Wolałbym w pokoju służb SS (Sprzątaczek Szkolnych )

których

średnia wieku to 64... a średnia waga 104kg (dla potrzeb statystycznych zaokrąglano do dołu)

Jaki

jest adres tej szkoły w której będzie odbywał się konwent. Na oficjalnej stronie zjazdu nigdzie nie ma adresu, no chyba że ja ślepy jestem.

Stronę uzupełnię

jutro, bo powinienem wiedzieć jeszcze kilka rzeczy.

Cierpliwości moj niebieski przyjacielu.

Pytanie do Lorda Sidiousa

Dobra ja mam pytanie ?
1.Pieniądze trzeba wpłacić do 25 lipca. Ja zrezygnowałem z jedzenia ,ale zaznaczyłem na karcie ,że chce nocleg ,jednak teraz rezygnuje z obu ? To ile mam wysłać tych pieniędzy ? 60 - jedzenie + nocleg czy jakoś inaczej ? W takim wypadku jaka jest cena ?? Acha w przypadku mojego taty jest tak samo . Za nas obu byłoby 120 zl ,ale rezygnujemy z wymienionych wyżej rzeczy więc 120 - 2 (jedzenie +nocleg) ,czyli ile ?
PS. Sorra za dezintegrację ,ale gdy dowiedziałem się ,że konwent zaczyna się o 10 .00 to muszę przyjechać dzień wcześniej ,a co za tym idzie zarezerować sobie pokój w jakimś hotelu więc was nocleg odpada.
Przepraszam za kłopot. Mam nadzieję ,że nie jest to problem. Liczę na szybką odpowiedź

Nasze dane

Jakby co nasze dane po ksywkach
Dawidos - ja
Waldi - mój tata

PS. Odpowiadam na pytanie Sidiousa. Ceni SW ,ale nie jest fanem (mój ojciec) .Jedze by mnie pilnować

Smutne wieści

Niestety stało to co się obawiałem (( cofneli mi urlop i nie bede mógł pojawic się na alderaanie <buuuu>. Straszne ale niestey konieczne . Urlopik przesuneli nam na wrzesień Tragedia. jednak z ostateczną decyzją jeszcze zaczekam do 24 . uchhh oby zmienili zdanie ojjjjojojojoj

ja mam

inny problem.
jest już 21 lipca a PAJ jeszcze nie potwierdziła że dostali moją akredytację
jak ja mam im wysłac kase do 25 lipca?
tak sobie poprostu, w ciemno?

Dostali

Ja załatwiałem to w Pilchowicach. Przejrzałem wszystkie akredytacje gdzie nie bylo kontaktu i wyślę mejle. Twoja była.. Tylko pamiętaj, że ja po prostu pracuję i moge to wysłać dopiero po powrocie.. a miałem jeszcze parę spraw Bastionowych na głowie. W każdym razie planuje dziś to jeszcze wysłać. Twoja jest.

Sidious

Może spróbowałbyś coś załatwić w mojej sprawie?
Może jakoś naciśnij albo użyj Mocy
Bardzo chciałbym pojechać a tutaj takie problemy

Dzięki Sidious!

od takich informacji jakoś od razu człowiekowi poprawia się humor

Pytanie do Sidiousa

A moja i mojego ojca doszła ??
Ksywa
Dawidos
i
Waldi

Też nie dostałem potwierdzenia.

Już mam !!!

Dzięki dostałem potwierdzenie

a co z tubylcami ?

Belka!
Mam pytanie do Sidiousa. Co z miejscowymi? Sam jestem z Sosnowca i naprawdę nie potrzebuję dwudniowego noclegu i wyżywienia, te rzeczy oczywiście mam na miejscu. 25 jadę z przyjaciółmi do Ustronia i chce dokonać akredytacji na Alderaan 2003. Jest tylko jeden problem, nie wiem ile mam zapłacić. Ile to będzie te 60 kapsli bez jedzenia i noclegu? Proszę o szybką odpowiedź... Pratte!

co do noclegu

to pisalem wielokrotnie jest on powiazany z tym, ze bedzie w szokle. we wlasnym zakresie. My robimy miejsce itp. A kto chce spac, niech wezmie spiwor.

Koszulki, koszuleczki

Mam pytanie i prośbę zarazem. Na Alderaan niestety nie mogę pojechać, a wiem że uczestnicy zlotu mają dostać pamiątkowe koszulki. A więc czy istnieje możliwość aby je zakupić i dostać drogą pocztową?

dokładnie

już się chciałem o to też pytać Lorda w Pilchowicach, ale jakoś mi wyleciało

zobaczymy...

po alderaanie. wszystko wyjdzie w praniu, ale myślę, ze bedzie taka mozliwość

Ok, Lordzie, mam prośbę... :)

Czy mógłbyś dowiedzieć się jakoś tam w Akademii, czy ludzie otrzymali pocztą moje prace i paczkę ode mnie? Co prawda, napisałem im w listach, dołączonych do wysyłek, żeby napisali mi na maila potwierdzenie odbioru, ale wiem też, że wśród ludzi ostatnio panuje dziwna "moda na nieodpisywanie" na maile...

Pozdrawiam
Long

Ok

Jak tylko bedę wiedział to Ci odpiszę. Dopisałem to na listę spraw do przeduskutowania dziś z Alderaanem. Pewnie znow bede gadal godzine

Ja także :)

Ciekaw jestem czy doszły do PAJ moje prace Jakbyś ich potpytał, było by bardzo fajno.

Dotarły

Twoje prace, jak i prace Kisiela dotarły. Więcej szczegółow dostanies ode mnei na mejla

Ah zapomniałbym...

Bo jeszcze jedna praca na konkurs w mojej przesyłce była mojego ojca. Specjalnie (oryginalnie co prawda) odzdzieliłem ją od moich, ale nie wiem czy ludzie z PAJ sie skapną. Mam nadzieję, że Moc jest z nimi

Tra la

O, odezwał się, plastyk... A już myślałem, że jestem jedyny
Kisiel, mam nadzieje, że wysłałeś przed 31-wszym?

NO BA !

Oczywiście, że wysłałem prace przed 31-wszym. Troche ich poszło, mam nadzieję, że dojdą i będe mógł je odebrać na Alderaanie już po imprezie Ile prac wysłałeś ?

Gdzie

Gdzie jest dokładnie ta Skwerowa 21? Chodzi mi o nazwę dzielnicy w Dąbrowie gdzie ta ulica jest. Czy to jest na południu, pólnocy, wschodzie czy zachodzie miasta?

Skwerowa jest w Sosnowcu

Ale niestety nie mam jeszcze mapy tego miasta... gdzieś na obrzerzach - w lesie. Cały konwent jest w Sosnowcu!!

już wam

zazdroszczę. Po Anoridadzie jeszcze wieksza ochota mi przyszła na Alderaan, na którym niestety mnie nie będzie

Damn...

...własnie zdalem sobie sprawe, ze konkretnej oficjalnej informacji na temat zmiany adresu konwentu nie bylo w zadnym miejscu na Bastionie ani nigdzie. A co z ludzmi, ktorzy nie czytaja farum, sa pewni, ze zjazd jest w Dabrowie i tam sie zjawia pierwszego dnia? W koncu to 70 osob, nie kazdy sie zdazy jeszcze upewnic... :o
Czy ja mam racje, czy bredze, jak zazwyczaj..? :/

pewnie

że informacja była na Bastionie. To ja nie jade na Alreraan a widziałem to ino już jakiś czas temu

no nie wiem

Sluchaj jest w tym troche racji. informacja o tym że to nie DG tylko Sosnowiec pojawila sie powiedzialbym malo efektownie i efektywnie. Faktem jest że się jednak pojawila. trzeba było jednak dobrze szukać. Może też jestem trochę sierota, bo ta informację znalazłem dopiero po sugestii Andarala, że Lukasz napisał posta że ta i ta ulixa to nie DG tylko Sosnowiec. Dobrze że sprawa się wyjaśnila i nie trzeba miec o to do nikogo Ą Ę. Wydaje mi się jesdnak że zmiana miejsca konwentu powinna być trochę bardziej wyeksponowana. A tak na marginesie Anor szkoda że Cię nie bedzie. Chętnie poznałbym faceta ktory ma ponad 3000 postów i nawet czasami się ze mną zgadzał w moich wypocinach (a czasami nie, ale to tak już musi być).

ja również

bardzo żałuję że nie będę mógł się pojawić!! Niestety mam inną ważniejszą sprawę. A jesli chodzi o zgadzanie się lub też nie to pamiętam, że w jednym wątku trochę podyskutowaliśmy, zdaje się, że to było coś z senatem imperialnym. Zobacz jak pamiętam! Ale dlatego, ze mi się tamta dyskusja podobała, była na poziomie, mimo, że nie wszyscy się zgadzali ze sobą nie było osobistych wycieczek i bluzgów. Powinno być takich tematów więcej... Trzeba znowu nad czymś zajmującym pomyśleć

No to

Szacunek, Szacunek i jeszcze raz Szacunek. Dzięki za doobre slowa.

Czyli tak jak myślałem...

... ślepiec ze mnie i już. Ale luz- nie chciałem nikogo obrażać! Po co wam te noże..? Hej, naprawdę, obiecuję, że będę czytał newsy dokładnie..!

O

której w Sosnowcu trzeba sie pojawić. wiem że impreza zaczyna się o12 ale rejestracja o 10. Musze to wiedzieć prze polodniem tej soboty. Kilkoro z nas jedzie samochodami . Na zebraniu w sobotę muszę wiedzieć jak jadę . Jezeli można się pojawić koło 11 - 12 to ok. ale jezeli trzeba być koniecznie na dziesiątą to walę pociagiem. Chodzi o to że jeżeli będę jechal Ślicznotką(samochodem) to po prostu na spotkaniu w sobotę zaproponuję komuś transport z Warszawy.

Update głównej

Alderaanu będzie za parę minut... ale nie jedyny.. dziś będzie potem jeszcze drugi update - i wtedy pójdzie ostry news z wszystkim.

Już jest

i to spory update.. jakby co to wal tutaj

będziemy...

w nogę grać!
chętnych zapraszam, bierzcie stroje, boisko jest, zagramy mecz Rebelia vs. Imperium :d

Nie ma bata

Piszę się do strony rebelii ! Najlepiej jako prawy skrzydłowy pilot myśliwca X Ciekawe czy będzie można na bramce używać miecza świetlnego ? )))))))))))))))

raczej nie...

trzeba by duzo pilek mieć

Tu nie ma dwuch

zadń ciemność zawsze pokona jasność , niudolność Ha Ha Ha

a

PILKI ZAŁATWE tO OK

he spoko

Dawno juz nie grałem ale chętnie mykne

SIDIOUS

...jade przez Wrocław i pewnie do Sosnowca tym 6.35 ...może się odszukamy na dworcu...potrzebny jakis znak rozpoznawczy..... i jeszcze pytanko ..czy chłopcy z PAJ co to chcą dostać łupnia w siatkę to pierwsza szóstka Energi Sosnowiec?... bo jeżeli nie to wynik już znam...

Fajnie

ale istnieje dosyć duże prawdopowobieństwo, że ja pojadę tam już w piątek i to dość wcześnie. W końcu mam tam poprowadzić parę rzeczy. Ale przynajmniej będe miał z kim wracać bo wracam normalnie.

z tego co wiem

Ma byc piła nozna i jakis spór na MOC Przeczytaj w programie konwentu, tam jest wszystko opisane. yoł.

Dokładnie jak pisał Kisiel

przede wszystkim przeczytaj progam. u góry jest Baner alderaanu 2003 - tam jest wszystko.

A ponieważ jest to szkoła w Sosnowcu, więc w tym czaqsie na innych boiskach być może bedzie można grać w piłkę albo coś innego. Zależy od ludzi. A PAJ wyzywa w siatkę przyjezdnych, w reszcie nie startuje.

Nie startuje ?

I co, PAJ jest taką dobrą drużyną, ze nie strtuje w siatke ? To znaczy ze dobrze moga znac zasady i nie da sie icho szukac cimeną stroną mocy, hehe. Wogóle fajny pomysł z tym sportem, ciekaw jestem jak to bedzie wyglądać, bo siedzienie caly czas przy filmach czy kartach to lipa. Wiem, ze będę musiał dobrze wyleżeć przed Alderaanem, bo z moim lenistwem to tam wiele nie zrobie (we`ll see)

Startuje tylko

w Siatkówkę. Tam ponoć są silni. W reszczie nie wystawiają własnych ekip. A jak inne ekipy będą to pewnie i inne gry będą.

Ja bym się tam na Golfa pisał

bedzie noga...

jak będzie więcej osób niż na dwie ekipy to zrobimy mini-turniej.... np.drużyny:
Rebelia, Imperium, yuuzhan Vong, Huttowie

aha

jeszcze jedno: weźcie halówki a nie korki, bo boisko jest betonowe...

na oficjalnym...

...otwarciu wskakujemy w stroje Jedi?....bo mi mamusia uszyła i chętnie bym ponosil.... i jezscze jedno czy ktoś z przyjezdnych gra w siatkę?

i tak i nie

oczywiście będzie fajnie jak na samym początku Ci co mogą to się przebiorą, ale oficjalny konkurs strojów będzie w niedzielę.

SUPER

Czyli piłka i siatka bedzie na 100% rewelka!!)
To był dobry pomyśł Bravo! Szykuje sie rewelacyjna impreza. Są już jakies składy?
Pozdr!

za kazdym

razem jak tu spojrze to mi coraz bardziej żal że mnie na Alderaanie nie będzie!!! Niedojrze spotkanie SW to jeszcze sport! Ale wam zazdroszcze

hehe

Ja też Anor zazdroszczę im.

sport jest

ale prohibicja ... tez

to chyba

jedna z niewielu wad, ale skoro ja nie jadę, to ją wyolbrzymię do niewyobrażalnych rozmiarów

TRANSPORT - WARSZAWA

Mamy jeszcze dwa wolne miejsca w naszym `konwoju expedycyjnym` z Coruscant na Alderaan
Jeden jest w (u) Falconie - kontakt: gg 4107122
a drugi u nas

Poras pierwszy

Jadę po ras pierwszy na Alderan czy możecie mi powiedzić jak tam jest trochę się boję chcę się dowiedzieć jaktam jest i kto przyjeżdza

Hmm... nie jesteś znowu tak do tyłu...

najwięksi twardziele będą dopiero po raz drugi
Hmm... a będą tam ludzie.. ups...sorki... nie ludzie, a maniacy
Jak będzie... hmm... jak znam życie... "czeski film" . Będzie totalny zakręt, czyli dobra zabawa Hmm... z zapowiedzi wynika, że powinny być konkursy spotkania, zabawa, ognisko... a co będzie to się okaże... jednego nie zabraknie napewno - Mocy

trochę się spóźniliście

Alderaan `03 jak sama nazwa wskazuje był w zeszłym roku... Będziecie chyba musieli jechać na Alderaan 2004, a o tym to w innym temacie.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.