Forum

LXXIX Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Witajcie drodzy fani! Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen serdecznie zaprasza Was na kolejne, 79. Spotkanie czyli Imperiadę miłośników Sagi z odległej galaktyki! Widzimy się we Wrocławiu jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca - 15 maja o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku. Stamtąd z wybiciem południa udamy się do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Gorąco zapraszamy zwłaszcza nowych fanów, gdyż w planie - prócz niespodzianki - przewidujemy dużo informacji na temat Dni Fantastyki oraz nadchodzących spotkań. Program ujawnimy za tydzień, a póki co planujcie termin w kalendarzu - 15 maja to doskonały dzień, by rozpocząć nową przygodę z fanami "Gwiezdnych wojen"! Do zobaczenia we Wrocławiu

...

O mojej obecności na Imperiadzie wiesz wszystko :d

Program

79. Spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen już tuż tuż! W najbliższą sobotę 15 maja spotkamy się o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku, by o godzinie 12:00 udać się do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Tam w zacisznej piwnicy rozpoczniemy spotkanie, na którym:

* Dni Fantastyki bez tajemnic - czyli o tym co robimy, jak robimy, i ile nam za to płacą...
* ...oraz nauka i pokaz gry w dejarika oraz "dworzanina" - autentycznych gier z uniwersum Star Wars, połączone z turniejem!

W ramach afterparty zapraszamy Was na dwa rodzaje atrakcji - przypominamy że o 18:00 rozpocznie się Noc Muzeów, na której za darmo aż do północy będzie można zwiedzić perły wrocławskiej kultury. Z kolei o 21:00 na Pilczycach rozpocznie się festyn na kortach tenisowych na Pilczycach, gdzie w ramach atrakcji wystąpią Szare Miecze. Serdecznie zaoraszamy i do zobaczenia we Wrocławiu!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.