Forum

LXXXI Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Czołem! Nadeszły wakacje (no, przynajmniej dla niektórych...), zatem pora wrócić do chlubnej tradycji wakacyjnych Imperiad, a to oznacza jedno - wycieczki! W tym miesiącu nasz kolega Stele zaproponował siebie w roli przewodnika okolic góry Radunia w masywie Ślęży:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Radunia_(szczyt)

A ponieważ pierwotnie planowaliśmy wycieczkę właśnie na Ślężę, warto poznać szczyt nr 2 no i pozwiedzać zdecydowanie bardziej dzikie tereny. Zatem nasze 81. Spotkanie odbędzie się w sobotę 17 lipca (jak zwykle trzecią sobotę miesiąca) i będzie zarazem wycieczką. Wyjeżdżamy autobusem w okolicach godziny 8-9 rano, wracamy około 17. Pamiętajcie tylko, żeby zabrać dobre buty, nakrycie głowy oraz prowiant! Koszt przejazdu autobusem w obydwie strony wyniesie kilkanaście złotych. W razie problemów z pogodą zapasowym terminem jest niedziela 18 lipca, a gdyby załamanie pogody było dłuższe zrezygnujemy z wycieczki i po prostu pójdziemy do "Globetrottera".

Więcej szczegółów w rodzaju dokładnej godziny wyjazdu pojawi się wkrótce. Zapraszamy na wycieczkę fanów i starszych stażem i zupełnie nowych - to doskonała okazja, by się z nami zapoznać. Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia we Wrocł... na Raduni!

P.S. Prosimy deklarować swój udział w wycieczce w tym temacie

Szczegóły spotkania

Choć za oknem żar leje się z nieba, nie stanie on na przeszkodzie Wrocławskiemu Fanklubowi Gwiezdnych Wojen, nieuchronnie zmierzającemu ku kolejnej Imperiadzie! W tym miesiącu mamy specjalne, bo wakacyjne, 81. Spotkanie w sobotę 17 lipca, w którym czeka nas pełna przygód górska wycieczka. Celem naszej sobotniej wyprawy będzie Radunia, podwrocławski szczyt nr 2 w masywie Ślęży. Oto szczegóły spotkania:


* Zbiórka: W sobotę 17 lipca o godzinie 8:20 na przystanku autobusowym na skrzyżowaniu ulic Podwale, Piotra Skargi oraz Kołłątaja (punktem orientacyjnym jest Gimnazjum nr 14 na Kołłątaja 1/6).

* Odjazd: Godzina 8:40 ze wspomnianego przystanku autobusem firmy Sevibus (linia 502) aż do końca trasy, czyli na Przełęcz Tąpadła. Czas jazdy: około godziny.

* Powrót: Celujemy na identyczny powrotny bus z Przełęczy o godzinie 15:25, a więc we Wrocławiu na Dworcu PKS będziemy około 16:30.

* Koszty: Bilet autobusowy kosztuje 6 złotych w jedną stronę, razem będzie więc 12 złotych.

* Program: Prócz oczywistego zwiedzania pięknych terenów Raduni (zabieramy aparaty, bo nie będzie Urthony!) będziemy dużo rozmawiać o Tatooine II, Innych Sferach 2010, Projekcie Endor i podziale pieniędzy za DF, zatem warto się stawić!

* Wyposażenie: Obowiązkowo nakrycie głowy i dużo picia, najlepiej jednak pozbawionego %Mocy%. Do tego dobre obuwie (broń Boże klapki/sandały/japonki) i coś do ochrony przed ewentualnym deszczem – polecamy składane peleryny.

* Afterparty: Po powrocie do Wrocławia w razie chęci udamy się na wspólny obiad w jakieś miłe miejsce, czyli zapewne do „Globetrottera”.

Ale to nie koniec niespodzianek! Mamy też specjalną, wieczorną atrakcję już w piątek 16 lipca wieczorem! O godzinie 19:00 zapraszamy integracyjne ognisko ze stowarzyszeniem Wielosfer na Wyspie Opatowickiej we Wrocławiu. Więcej szczegółów już na dniach w tym temacie na forum.


WAŻNE! Osoby, które nie zdążą w sobotę na autobus o 8:40 mają opcję awaryjną – jest nią autobus o 9:20 z szóstego stanowiska na Dworcu PKS (kierunek: również Przełęcz Tąpadła). Bilet na ten kurs kosztuje jednak 7 złotych. Prosimy też o konieczne poinformowanie pierwszej grupy o spóźnieniu, żebyśmy na Was poczekali.

WAŻNE NR 2! W razie sporego załania pogody możliwe jest przeniesienie spotkania na niedzielę lub też odwołanie wycieczki i zwykła wyprawa do „Globetrottera”. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, aczkolwiek radzimy uważnie obserwować forum.

I tyle – zatem widzimy się najpierw w piątek wieczorem, a potem w sobotę rano. Oczywiście można przyjść na tylko jedno z tych wydarzeń, aczkolwiek polecamy obydwa. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Uwaga, wycieczka odwołana!

-UWAGA!!!

Najpierw dobra informacja - jutrzejsze ognisko z Wielosferem jest potwierdzone Zbiórka na ognisko jest o 19:00 na pętli tramwajowej Biskupin. Punktem docelowym jest Wyspa Opatowicka, a konkretnie okolice jazu. Osoby, które stawią się jutro i będą miały problemy z odnalezieniem ekipy niech dzwonią najlepiej do mnie.

Teraz złe wieści.

Po uważnym obejrzeniu prognoz pogody, które niestety nie wyglądają zachęcająco (upał + burze) ogół opini publicznej oznajmił, że jednak bezpieczniej i wygodniej będzie zrobić standardową Imperiadę w "Globetrotterze". A zatem oficjalnie:

W sobotę zbiórka o 11:45 pod Empikiem w Rynku, o 12:00 idziemy do "Globetrottera" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich.

A w programie? Coś mi się widzi turniej sabacca, trzeba wykorzystać moje piękne karty Jak ktoś ma sztony do pokera to niech przyniesie

Raz jeszcze powtarzam - wycieczka zostaje odwołana! Do zobaczenia w sobotę w centrum w samo południe

Nieoficjalna wycieczka

Jestem wielce zasmucony decyzją Łedża.

Jeśli komuś upały nie straszne i jednak pojechałby sobie do lasu, jestem zainteresowany prywatnym wyjazdem, nawet w dosłownie kilka osób, dzień później, czyli w niedzielę 18 lipca. Czas i miejsce zbiórki to samo. Trasę wymyślę jakąś inną, bo Radunia-Czernica zrobimy oficjalnie w innym terminie. ;]

Ktoś chętny-pisać na PW.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.