TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Wrocławskie spotkania

LXXXV Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Wedge 2010-11-17 22:04:00

Wedge

avek

Rejestracja: 2005-01-07

Ostatnia wizyta: 2019-05-26

Skąd: Wrocław/Psary

Serdecznie zapraszam wszystkich fanów i miłośników Sagi z Odległej Galaktyki na kolejne, 85. spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen! W tym miesiącu wyjątkowo spotykamy się nie w trzecią sobotę miesiąca, a w wyborczą niedzielę, czyli 21 listopada. Po spełnieniu obywatelskiego obowiązku zapraszamy na godzinę 11:45 pod Empik w Rynku, gdzie odbędzie się zbiórka. Wraz z wybiciem zegara na ratuszowej wieży o 12:00 udamy się do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Tam odnajdą nas ewentualni spóźnialscy - aczkolwiek w tym miesiącu radzimy być punktualnie, gdyż w przeciwnym razie mogą Was ominąć wyjątkowe atrakcje. Jakie?

* Porozmawiamy sporo o konwencie Tatooine II, którego oficjalna data to 15-16 stycznia 2011. Na spotkaniu poznacie zarówno projekt konwentu jak i rolę, jaką będziecie mieli w nim do odegrania.
* Na spotkaniu będziemy mieć również specjalnego gościa! Na pewien czas (mamy nadzieję, że jak najdłuższy) zawitała do nas przedstawicielka Zachodniosyberyjskiej Akademii Jedi! Jest to fanklub znajdujący się w mieście Tomsk w Rosji. Olga "Helga" Hanevich, która przyjechała do Wrocławia na studia, opowie nam o tym jak to jest być fanem Star Wars na odległym Wschodzie i może pokaże niektóre osiągnięcia rosyjskiego fandomu.
* A na sam koniec główna atrakcja spotkania - czyli premiera tajemniczego PROJEKTU związanego z pewnym łowcą nagród. Gwarantujemy, będziecie zachwyceni!

Do zobaczenia we Wrocławiu!

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..