TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Książki

The Clone Wars: Tajne misje: Klątwa piratów (Ryder Windham)

Vergesso 2010-12-10 16:27:00

Vergesso

avek

Rejestracja: 2007-08-29

Ostatnia wizyta: 2022-05-19

Skąd: Toruń

Widzę, że te książeczki cieszą się naprawdę "dużym" wzięciem

A niesłusznie, bo przyzwoite te opowieści, choć krótkie, ale trzeba przyznać, że ta ma 30 stron więcej, niż jej poprzednia część

Nuru Kungurama z oddziałem Breakout dostają misję dyplomatyczną związaną z wycieczką do przestrzeni Chissów. Pojawia się nowa, ciekawa postać - Veeren, dyplomatka z Csilli, której nazwisko kończy się na `nuruodo. Czyżby pokrewieństwo z Thrawnem? Zresztą nie tylko jej? Mamy też piratów, którzy utknęli w okolicach czarnej dziury na ok. 10 lat. Pojawiają się też u nich niedawno przybyli Bossk i znany z TCW Robonino.
Na Bosska to oni nie mieli pomysłu - ciągle gada o tym, że zaraz kogoś zje. No i zachowuje się dość ofermowato.

Ale najlepiej wypada tutaj spisek Sidiousa, gdzie każdy zna tylko kawałek planu, co widać po tym, że Dooku i Ventress(też wrzucona w całą intrygę) nie wiedzą, że Cad Bane na polecenie Sidiousa przebywał na Kynachi. Dostajemy też wątek z jednym z klonów i Ambasem, którego Dooku próbuje przeciągnąć na stronę swoich uczniów...a przynajmniej tak to wygląda.

Ocena o oczko wyżej niż poprzednia część, czyli 8/10. I jeśli ktoś ciekaw recki LS-a, to link
http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=2468

LINK
 • Ksiażki nie

  Mistrz Seller 2010-12-10 17:28:00

  Mistrz Seller

  avek

  Rejestracja: 2006-11-24

  Ostatnia wizyta: 2022-02-10

  Skąd: Skierniewice

  książeczki. To, że coś ma ledwie ponad 100 stron to nie znaczy, że nie jest książką. To książka młodzieżowa- żadnych obrazków, sam tekst, ale fabuła prostsza niż w przypadku normalnych książek. Nie wiem jak można mylić książki młodzieżowe z książeczkami dla dzieci.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..