Forum

Plakaty z Mondo

Tak jak napisali w newsie: news.php?12812 Mondo to taki dziwaczny kolekcjonerski sklepik oferujący w niewielkich ilościach prześliczne plakaty z Gwiezdnych Wojen, oraz wielu innych tytułów filmowo-telewizynjych.

Sam nie wiem co o nich myśleć. Faktem jest, że plakaty te zazwyczaj zrobione są w nadzwyczajnym stylu, więc są naprawdę ładne, ale z drugiej strony pozostają tylko ciekawostką, bo marketingowcy wielkich studiów filmowych wolą i tak plakaty sklejane w photoshopie (albo - w przypadku polskich marketingowców - w paintcie), a sklep Mondo sprzedaje je tylko w kilkuset kopiach i nigdy nie robi dodruków, więc za chwilę i tak wszyscy o nich zapomną.

Pytania pomocnicze: Podoba Wam się styl Mondo? Ktoś ma ochotę sobie taki kupić? Jak myślicie, czy takie niedostępne plakaty mają w ogóle jakiś sens?

...

Oczywiście że mają sens. Kupić można tylko kilka a potem zyskują wartość kolekcjonerską, są bezcenne. Styl bardzo mi się podoba,
chętnie bym kupił ale jak na razie wszystko poszło na Fx lightsaber.

mi

Mi się podobają strasznie. C3PO piękny, Boba też, ale Vader jest jak z bajki, przepiękny. BARDZO POMYSŁOWI LUDZIE. Gdybym miał tyle pieniędzy, kupił bym sobie

to co pokazali

z SW było ładne, ale z chęcią zobaczyłbym jaką większą galerię. Masz może coś takiego?

cóż..

Nikt nie prowadzi chyba żadnej konkretnej galerii, ale, że są nowocześni to mają swoje konto na filckrze: http://www.flickr.com/photos/17789781@N04/

noo

...

Dwa pierwsze dobre.
Może sam spróbuje coś takiego zrobić.

jak

zrobisz mi takiego Okrucha to dam ci te 50USD

...

Ale ja nie zrobię falsyfikatu.
Sam wymyślę coś ciekawego i myślę że nie dasz za to centa.
Gdybym był dobrym grafikiem to już bym plakaty sprzedawał
na masową skalę.

No

to często jest tak że sam fakt ograniczoności towaru nakręca klientów, którzy powodują sztuczny wzrost wartości artystycznej i cenowej produktu.

Limitowanie ma zawsze nie jedno oblicze. A dal mnie sztuka nie powinna być limitem ograniczana...

Chodzi tu o jedno - sprzedarz!

JA

od dawna się tym fascynuję. Lubię patrzeć na takie rzeczy, zwłaszcza SW. Mam kilka takich "samoróbek". Lego SW, kilka gier, i takie tam.Mogę wrzucić fotki, jak chcecie.

...

Samoróbki lego? Chętnie je zobaczę jak masz czas to na mojego e-maila możesz przesłać zdjęcia. No chyba że od razu wstawisz na forum.

Chętnie

Chętnie się pochwalę tu, na forum.

...

A więc czekam na publikacje twoich prac.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.