Forum

Agent of the Empire

W ostatni weekend, w Chicago odbył się konwent Chicago Comic and Entertainment Expo 2011, podczas którego przedstawiono tytuł nowej serii, której akcja ma rozgrywać się 3 lata przed "Nową nadzieją".
Seria "Star Wars: Agent of the Empire" została opisana krótko jako połączenie Gwiezdnych Wojen z Jamesem Bondem i Jasonem Bournem.
Twórcą scenariusza będzie John Ostrander, natomiast rysunków Stéphane Roux. Bohaterem serii będzie agent imperialnego wywiadu, Jahan Cross, którego tajne zadania zaprowadzą w przeróżne egzotyczne zakątki galaktyki, wypełnione niebezpieczeństwami i intrygami. Poza nim pojawi się tam droid zabójca IN-GA 44 - pomocnica i towarzyszka Crossa. W serii mamy ujrzeć również postacie z Oryginalnej Trylogii i EU (ale nie w głównych rolach), w tym silne kobiety, być może znajdą się pomiędzy nimi Leia, Winter i Isard. W tych czasach Armand Isard jest szefem Wywiadu Imperialnego, natomiast jego córka, Ysanne jest jednym z agentów.
Seria ma składać się z miniserii, które będą stanowiły zamkniętą całość, ale jednocześnie będą posuwały całą historię do przodu. Stopniowo będziemy poznawać przeszłość głównego bohatera, który jest lojalnym imperialnym i wierzy, że bez Imperium świat popadłby w chaos (a ma powody by tak uważać).
Pierwszy numer trafi do sprzedaży w grudniu tego roku.

Grafikę można zobaczyć w newsie: /news.php?13154

Zapowiada

się bardzo ciekawie. Będzie to nieco dłuższa seria, więc mam nadzieję, że Ostrander jak zwykle zabłyśnie swoim talentem

...

mam nadzieję, że w końcu pokażą jakiegoś wiernego Imperium obywatela i Jahan nie przejdzie na stronę Rebelii. i żeby nie było żadnego Jedi, żeby nie było żadnego Jedi <krzyżuje palce>

Masz

rację. To już się robi nużące. W każdej serii musi być jakiś Jedi. Niech zrobią serię typu "przygody w kantynie"

wywiad

Ostrander powiedział co nieco ostatnio . Szczerze mówiąc, sam pomysł coraz bardziej zaczyna się mi się podobać. I fakt, obecność Jedi tylko zepsułaby cały klimat .

A skoro będą nawiązania do Bonda, to niech się taki Buźka pojawi...

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?13323,john-ostrander-o-agent-of-the-empire.html

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.