TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Komiksy

Agent of the Empire

Kasis 2011-03-21 22:28:00

Kasis

avek

Rejestracja: 2005-09-08

Ostatnia wizyta: 2022-08-10

Skąd: Rzeszów

W ostatni weekend, w Chicago odbył się konwent Chicago Comic and Entertainment Expo 2011, podczas którego przedstawiono tytuł nowej serii, której akcja ma rozgrywać się 3 lata przed "Nową nadzieją".
Seria "Star Wars: Agent of the Empire" została opisana krótko jako połączenie Gwiezdnych Wojen z Jamesem Bondem i Jasonem Bournem.
Twórcą scenariusza będzie John Ostrander, natomiast rysunków Stéphane Roux. Bohaterem serii będzie agent imperialnego wywiadu, Jahan Cross, którego tajne zadania zaprowadzą w przeróżne egzotyczne zakątki galaktyki, wypełnione niebezpieczeństwami i intrygami. Poza nim pojawi się tam droid zabójca IN-GA 44 - pomocnica i towarzyszka Crossa. W serii mamy ujrzeć również postacie z Oryginalnej Trylogii i EU (ale nie w głównych rolach), w tym silne kobiety, być może znajdą się pomiędzy nimi Leia, Winter i Isard. W tych czasach Armand Isard jest szefem Wywiadu Imperialnego, natomiast jego córka, Ysanne jest jednym z agentów.
Seria ma składać się z miniserii, które będą stanowiły zamkniętą całość, ale jednocześnie będą posuwały całą historię do przodu. Stopniowo będziemy poznawać przeszłość głównego bohatera, który jest lojalnym imperialnym i wierzy, że bez Imperium świat popadłby w chaos (a ma powody by tak uważać).
Pierwszy numer trafi do sprzedaży w grudniu tego roku.

Grafikę można zobaczyć w newsie: /news.php?13154

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..