TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Wojny Klonów

TCW 4x00, to jest spoilerowe rozmowy o sezonie czwartym

ShaakTi1138 2011-03-24 19:30:00

ShaakTi1138

avek

Rejestracja: 2009-06-02

Ostatnia wizyta: 2022-06-29

Skąd: Biała Podlaska

Moi drodzy – tylko nie mówicie, że jest za wcześnie, bo mamy już kilka przesłanek – ale chyba czas zacząć dyskusję o sezonie czwartym TCW. Jak zwykle all rights belong to Bart .

Uwaga, w temacie znajdują się spoilery, więc czytamy na własną odpowiedzialność!

Co na razie wiemy? Więcej raczej możemy się domyślać. Wątek, który nie został zakończony, a który ma kolosalne znaczenie, to rzecz jasna sprawa Ventress i Savage’a. Na pewno będzie on kontynuowany, co potwierdziła Barbara Goodson, która w Matkę Talzin wcieli się również w tym sezonie. A oto zbiór info z tego newsa:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?13169,plotki-o-the-clone-wars-19.html

*Sprawa Mortis – wedle Filoniego, trylogia ta była „dopiero początkiem”, ale Ani, Obi i Ahsoka nie będą między sobą o tym rozmawiać. Co nie oznacza, że wątek nie będzie w ogóle poruszany. Urządzą sobie pogadankę z Yodą? A może Qui-Gon się znowu ukaże?

*Niestety, na razie nie zapowiada się, by Aayla miała jakiś większy udział.

*Za to nie będą ruszać Hana i „Sokoła”.

*Być może pojawi się Bacara (nie było go jeszcze, co?) i znowu zobaczymy „Zmierzch”, choć ja tam nie tęsknię za tym gruchotem.

*Grievous ma w końcu odnieść jakieś „wielkie zwycięstwo” (w oryginale: „Eventually, he will get a big win” ) i, choć to raczej w późniejszych odcinkach/sezonie piątym, może zobaczymy Kalee :

Zobaczymy, czy Sky Movies puści zajawkę, jak nie, to trzeba będzie czekać na pierwszego, drugiego kwietnia. Choć jutro znowu będą odcinki w kinie, więc kto wie .

LINK