Forum

Kolbuszowski Fanklub SW, odsłona 10

10 spotkanie kolbuszowskiego fanklubu nadchodzi. Ponieważ jest to swoisty jubileusz, to z pewnością będzie jeszcze fajniej niż zwykle. W sobotę, 9 kwietnia, zgodnie z tradycją spotkamy się na kolbuszowskim rynku o godzinie 15:00, by wyruszyć do pizzeri Soprano.

W programie:
- kolejny quiz,
- komiks, który warto przeczytać
- kalambury
- gościnny występ Ewoczego chóru gospel...
- podsumowanie dotychczasowej działalności

Serdecznie zapraszamy!

11 spotkanie

Nie chciał mi się jakoś utworzyć nowy temat, więc napiszę tutaj - w Kolbuszowej kolejne, 11 spotkanie naszego młodego fanklubu. Spotykamy się w sobotę 28 maja, o 14:00, na kolbuszowskim rynku. Potem wybieramy się do pizzeri Soprano gdzie będziemy:
-rozmawiać o tym co nowego w Gwiezdnych Wojnach
-jak zwykle omawiać "Komiks, który warto przeczytać"
-dyskutować o Czarnym Słońcu
-grać w kalambury i jeść pizzę ;P
Zapraszamy.

12 spotkanie

No, to rok za nami Zapraszamy na urodzinowe spotkanie, w sobotę 30 lipca, o godzinie 15:00. Spotykamy się jak zwykle na rynku, potem idziemy wspólnie do pizzeri Soprano.
Program jest dopiero w fazie powstawania, ale z pewnością będzie sporo atrakcji. Zapraszamy!

...

Rekordowe spotkanie, dzięki wsparciu gości z Rzeszowa (jeszcze raz dzięki że wpadliście) było 16 osób (!). Nie zrealizowaliśmy programu jakoś, ale cóż, nie to było najważniejsze. Mi się osobiście bardzo podobało

...

Zdjęcia w ogóle jakieś robicie?

...

Zdarzało się ale dziś nikt nie wziął aparatu niestety.

Fajnie było :]

Cieszę się, że w końcu ruszyliśmy do Was nasze tyłki, bo naprawdę fajnie się bawiliśmy. Nie ma to jak fanowskie pogaduchy o SW i nie tylko. Kto by pomyślał, że niewinne wymienianie 10 tytułów książek SW może wywołać tyle gorących dyskusji Aż postanowiłam, że kolejnym tytułem po jaki sięgnę będzie coś z SW.
Cieszymy się, że przyczyniliśmy się do bicia rekordu Tym razem było nas tylko czworo, ale może następnym przyjedziemy na więcej samochodów ;] Promil ma rację, za blisko mieszkamy, żeby tak rzadko się widywać.

PS Miłego oglądania Chucka ;]

Spotkanie 13,5

Nasz mały fanklub złapał w ostatnich miesiącach małą przerwę, a to przez to, że większość miała pozajmowane wszystkie weekendy. Całe szczęście wreszcie znalazł się taki, w którym możemy zorganizować kolejne spotkanie. Z jednej strony dlatego, że przez te dwa miesiące zdarzały nam się jednak nieoficjalne, a częściowo Gwiezdnowojenne spotkanie, no i ponieważ niektórzy bywają przesądni, sobotnie spotkanie nosi numer 13,5.

Spotykamy się późno, bo o 16:00, na kolbuszowskim rynku, skąd najprawdopodobniej zaniesie nas do pizzeri Soprano. Planowany program:
-kolejna edycja quizu "O złotego nerda"
-książka, którą warto przeczytać
-spojrzenie na trzeci numer SW Magazyn (wiem że późno, ale wiem że niektórzy na pewno nie czytali )
-kilka słów o nowych planach komiksowych

Jak zwykle, serdecznie zapraszamy wszystkich fanów z okolicy!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.