Forum

42 Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

Ludziska co byście powiedzieli na 10 marzec?
Przydałoby się też byście się bardziej zaangażowali w spotkania. Bez żadnych punktów programu itd sprowadza się to do spotkania i rozmów o wszystkim tylko nie o SW A jak powszechnie wiadomo, od czegoś takiego są spotkania nieoficjalne bądź domówki

Dlatego też wypowiadajcie się poniżej czy wam termin odpowiada i co możecie od siebie przygotować by kolejne spotkanie miało jakieś ręce i nogi
Temat wrzucam tutaj i na facebook`a coby niektórzy potem nie zarzucili, że nie wchodzą na internet

...

No i to mi się podoba, temat wystarczająco wcześnie Jak dla mnie termin super I spokojnie ode mnie na pewno coś będzie w takim razie

:D

A teraz przyjdę, notatkę sobie na pulpit wystawię!

...

Widzę, że po akcji z grudniem, wódz Komix wziął się do organizowania... Ja planów na 10 nie mam, i dopilnuję, żeby nie mieć i móc się pojawić.
Co do przygotowań, to ja raczej osobiście nic nie zrobię, ale idąc za ciosem dyskusji o ulubionych książkach, możnaby pogadać, o... najgorszych książkach?... ulubionych grach?... komiksach? Pomysłów na toplisty jest mnóstwo.

Tylko błagam, żadnych więcej tematów typu "Niskobudżetowe porno z Zonamą Sekot w roli głównej"! To było... niesmaczne :/

...

na tą chwilę jestem w stanie przyjechać, ale jak zawsze może coś się zmienić. nie miej pretensji Mateuszu
9-go wypłata, 10-go spotkanie - pasuje :>

taki ot pomysł

może warto byłoby odwiedzić Trocadero gdzie stacjonuje nasz kolega Rogal?? może akurat się spodoba i będzie to nasza nowa kantyna fandomowa... co Wy na to?

...

Ja jestem za potrzebujemy spokojniejszego miejsca na kalambury, nie kazdy tak jak ja czy Kiri potrafimy robić z siebie błazna na środku lokalu ;p

Aktualizacja(co by nie bić kolejnych postów), moje punkty programu:
-"Bohaterowie Holonetu": Klasycznie postac niespodzianka
-"Szalony kapelusznik poszukiwany... martwy": Memoriał Dengara
-niespadzianka (jak się wyrobię)

Tera ja!

W sobote powinno bycok, moge zrobic rezerwacje. O tejporze tj.kolo 14 nie powinno byc ludzi alemoge zrobic rezerwacje. Do tego na malej sali, mamy duzo prywatnosci - chociaz moze nie jest najwygodniej. Mozna tez wbic sie na podest, ale to jest wlasnie "srodek knajpy" i najbardziej oblegane miejsce, co przy sobocie moze byc "za bardzo na widoku". Wiec proponuje tzw mala sale.

Z mojej strony:
Mam nadzieje ze uda sie bez podtekstow -
1. Temat fanfilmu.
2. Ruszamy z forum - dlaczego warto.
3. Rogalowy Spis Powszechny - czyli o egzotycznych rasach słów kilka.
4. Pytanie na niedziele - trudne pytanie na niedzielne śniadanie.

Chciałem poddać pod dyskusje myśl - czy aby nie byłoby dobrze, ograniczyć czas każdego z punktów programu do powiedzmy 10 minut? W takiej sytuacji ludzie którzy mają ograniczony czas na spotkanie, mogli by zaliczyć więcej prelekcji, niż jedną, albo nawet nie całą?
Proszę o odp.

ode mnie

będą zapewne kalambury miejmy nadzieje że jakieś pomysły na fajne hasła będę miał...

...

A ja mam pomysł na dyskusję - słów wiele o kanonie, zwłaszcza w świetle nowej "gwiazdy" TCW. Coś na kształt fali dyskusji, jaka przetoczyła się ostatnio przez Bastion, tyle że na żywo Możnaby też spróbować ściągnąć jako dodatkową atrakcję GROMa

Miejsce nast spotkania.

Mała poprawka co do ew. miejsca nastepnego spotkania. W mojej knajpie jest szkolenie z alkoholi od 13 - 17, wiec 10.03 odpada, aczkolwiek mam cos w zastepstwie. Tam bedziemy praktycznie sami i cale pietro w knajpie dla nas Tez Kazimierz, z tym ze Finka - dawna Baraka, miejsce w ktorym wczesniej pracowalem.

+

Finke znam bardzo fajne miejsce moglibyśmy przejąć tam na piętrze jedno pomieszczenie ja jestem za. tylko trzeba będzie miejsce zbiórki zmienić albo już tam się spotykać, bo drałować tam z rynku nie ma sensu

c.d.

Prosilbym Komixa albo/i Marca o to by dali mi znac wczesniej czy spotykami sie znow w Starym Porcie, czy korzystamy z alternatywy?

hm

Kazimierz? W sumie to nie znam się za bardzo na Kazimierzu, z Prądnika białego to trochę daleko. Nie mogło być spotkanie może tam, gdzie było ostatnio?

Postanowienie finalne

-Kiedy?10 Marca 2012 Godzina 14. Gdzie? Spotykamy się tradycyjnie pod fontanną na rynku mariackim. Dalej przeniesiemy się do jednego z lokali na ulicy Gołębiej- szukam tego samego, w którym odbyło się największe jak dotąd spotkanie fandomowe- niestety nie pamiętam nazwy lokalu także lepiej by było byście się stawili pod fontanną- ewentualnie potem będziecie nas szukali.

Program na spotkanie:
-(Nie)Trzeźwym okiem KomiXa- przegląd komiksów i książek zagranicą i u nas.
-Wielka dyskusja o kanonie SW- dodaj swoje 5 groszy, fani TCW nie bójcie się!
-Bohaterowie Holonetu a w nich kolejna znana mniej lub bardziej postać z Expanded Universe
-Memoriał Dengara
-Kiri powraca z szalonymi kalamburami
-Fanfilm oraz inne rzeczy od Rogala.
-Zbliża się Pyrkon- wybierzmy się tam razem!!

Kilka słów ode mnie:
-Mnie osobiście robienie spotkań na Kazimierzu bardzo odpowiada- więcej wolnych lokalów jest wtedy, jednakże wtedy raczej odpada spotykanie się przy Rynku. Na spotkaniu porozmawiamy także o zmianie lokalu- czekamy na wasze propozycje!
-No proszę, proszę...wystarczyło trochę nawrzeszczeć i nagle programy są! Mam nadzieję, że to nie jest słomiany zapał na tylko to jedno spotkanie, ale również i na przyszłe

Rzekłem!

Finka

jesli chodzi o lokal - rozmawialem z Yogim ktory jestfanem SW i barmanem w Fince, cale pietro w lokalu jest dla nas w sobote od 14, wiec apeluje aby torozwazyc - dodatkowo jesli chodzi o miejsce zbiorki - Przystanek tramwajowy Starowislna, to rzut beretem, mysle ze nawet taka sama droga jak spod fontanny do SP. Daj znac Komix gdzie ostatecznie bo bede musial odwolac ta Finke

...

pfff... ode mnie program i tak by był... a własnie... pełny tytul do Dengara dawaj

Daj

spokój, esencja została

UWAGA!! Zmiana miejsca!

UWAGA! Nastąpiła zmiana- spotykamy się na rogu Ul.Starowiślnej i Dietla o godz 14. (przy kioskach) Potem idziemy do Trocadero (Kazimierz- ul. Józefa 12)

Bad news

Jako iż moja szkoła językowa postanowiła właśnie 10 marca urządzić próbny egzamin FCE, mogę się godzinkę-dwie spóźnić Mam nadzieję, że do tego czasu spotkanie będzie jeszcze trwać.

(((

Niestety, ja się jednak nie pojawię jak planowałam gdyż ponieważ mam przeebane u rodziców i zakaz ruszania się z domu na czas nieokreślony.
Niemniej udanej zabawy życzę

...

Niestety mnie nie będzie. Miłej zabawy życzę.

...

Ja niestety też się nie pojawię i z bólem serca przegapię tyle ciekawych spaw do omówienia.

:)

Przyjemnie było, ot co. Dużo śmiechu, interesujących rozmów, wielki powrót Kalamburów Kiriego. Lokal bardzo fajny, nie miałbym absolutnie nic przeciwko, gdyby stał się miejscem naszych comiesięcznych spotkań.

Może nie jest wcale tak źle z naszym fandomem?

...

No i ja powiem, że to było najlepsze spotkanie od naprawdę baaaaardzo dawna... Dzięki wszystkim A za tym żebyśmy przenieśli się tu na stałe też jestem... Było fajnie, dyskusje ciekawe, prelekcje też (;p), powrót kalambur i Marc robił w końcu zdjęcia - kiedy je wrzucisz?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.