Forum

LXII, LXVII, LXVIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Następne spotkanie dla fanów Star Wars z Rzeszowa i okolic odbędzie się już w najbliższą sobotę (24.03.2012 r.). Spotkamy się wcześniej niż zwykle, o godzinie 14.00 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętrze w sali audiowizualnej. W programie przewidziane są następujące atrakcje:

- nowinki ze świata Star Wars;
- wiosenne porządki;
- Wojny klonów;
- Gwiezdne Wojny na wesoło.

Serdecznie zapraszamy!

LXVII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Upominali się niektórzy, że na forum nic o spotkaniach nie piszę...

W kalendarzu jesień, uczniowie wrócili do szkół, studenci wracają na studia, a my wracamy do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie. A ponieważ jesienne popołudnia zdecydowanie nadają się do oglądania Gwiezdnych Wojen w różnej postaci, dlatego zapraszamy już w najbliższą sobotę (29.09.2012 r.) na godzinę 16.00 do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętro, do sali audiowizualnej na kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars. W programie przewidziane są następujące atrakcje:

- nowinki ze świata Star Wars;
- nadchodzące konwenty;
- twórczość fanów Star Wars;
- gry, zabawy;
- i nie tylko!

Przed naszym spotkaniem, o godzinie 12.00 w tym samym miejscu spotkają się fani mangi i anime (pokażą ostatni film Studia Ghibli "From Up on Poppy Hill"), a o 14.00 komiksów (pewnie będą się szykować do Łodzi ;]).
Serdecznie zapraszamy!

LXVIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

W październiku nie było niestety spotkania w Rzeszowie, ale do końca roku spotkamy się jeszcze 2 razy (24 listopada oraz 15 grudnia).

Już w najbliższą sobotę (24.11.2012 r.) o godzinie 16.00 rozpocznie się kolejne spotkanie fanów Star Wars z Rzeszowa i okolic. Zainteresowanych zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętro, do sali audiowizualnej. W programie przewidziane są następujące atrakcje:

- Star Wars pod szyldem Disneya;
- nowinki i plotki o nowych epizodach Star Wars;
- Wojny klonów: rebelianckie walki na Onderonie;
- i nie tylko!

Przed naszym spotkaniem, o godzinie 12.00 w tym samym miejscu spotkają się fani mangi i anime (pokażą "A Letter to Momo"), a o 14.00 komiksów.
Serdecznie zapraszamy!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.