Forum

PRE-ORDER - „NEJ: Szlak Przeznaczenia” (BETA TEST) - ZAMÓW !!!!!


Witam,
Już możecie zamawiać (narazie Warszawa i okolice) tom. XIV z "NEJ - Szlak Przeznaczenia" na Bastionie !!

Jak zwykle...

... pomija się prowincje Ale może to i dobrze? Teraz skupiam się na zamawianiu tego czego nie mam

A

Kiedy będzie w Poznaniu.Co?

ej

A Gdynia to co? Mroczne widmo?

Przedsprzedaż a Odległe Rubieże

Witam,
Tak jal pisałem do was na samym dole newsa, jest to związane z moimi mozliwościami na dzień dzisiejszy, sprawa czysto techniczna. Sorry, tylko tyle mogę powiedzieć narazie.

Pamiętaj

o mojej propozycji współpracy!!! Mogę być kolporterem na poznań, żeby oszczędzić kasy na przesyłkę (oczywiście dziąłm charytatywnie) Moja propozycja aktualna, wydaje mi się, że to jest jedyna szansa realnego i opłacalnego rozpowszechnienia twojej propozycji na całą polskę (znalezienie więcej takich łosi jak JA):O

RÓWNIEŻ CAŁA POLSKA

Witam,
Jeżeli chodzi o fanów z poza Warszawy mogą również zamawiać książke, o ile dojdziecie do porozumienia z fanami z W-wy w sprawie rozliczenia i wysyłki.

UWAGA: Ja nie będę zajmował się wysyłką, zajmuję się resztą pozycji z Amber dla was, czyli inne książki i komiksy w promocyjnych cenach !!!

RÓWNIEŻ CAŁA POLSKA - Update

Jeżeli chodzi o sobę zamawiającą książki dla innych, musi to być fan z Warszawy !!!

czyli

na razie trzeba miec jakiś wtyk na samym Coruscant, żeby kupić książke mieszkając poza stolicą....!?!

hmm

Sorki ale jak ktos z Wawy kupi i mi to przesle to i tak z kosztami przesylki cena chyba wyjdzie taka jak bym w sklepie kupywal - wiec czy to warto dla kogos w tej chwili z poza wawy??

Do JediAdam

witam,
widze ze nadal zle, teraz jestem zly - BIG BAD - powiem tak, może to zaboleć ale jakoś dotrze do czaszki

Dupę mioden smarować a i tak będzie zle !!!

ZAMOWIENIA

Juz wpłyneło kilka zamowien, ale jak narazie jest ich zbyt malo, czy sa jakies powody (oprocz tego wysylania z mojej strony) z brakiem decyzji w waszej strony ??

Cóż

ja jestem z Łodzi, więc nie wiem jakby to miało wyglądać... Chyba poczekam aż sytuacja się wyklaruje do wrześniowej książki.

Ale

doceniam jak najbardziej Twój wysiłek. Możesz go też skierować w kierunku perswazji w kierunku ludzkich cen komiksów

ŁÓDZ i reszta galaktyki !!

Valorum,
Może zbieżcie się w Łodzi, kto kupuje, zbierzcie zamówienia (np. ty) zróbcie zrzutę na książki i podróż jednego do Coruscant i prześlijcie maila z zamówienie !! Co wy na takie rozwiązanie ??

Narazie książka

Witam,
Jezeli dobrze wyjdziecie z ksiazka to napewno komiksy po promocyjnych cenach tez beda i to naprawde w PROMOCJI dla fanów, ale losy wachaja sie od tej pozycji i od Was.

PYTANIE do Warszawiaków

Kto jest z Warszawy i załatwiłby mi przesyłkę bo chce się zapisać, a nie mam nikogo na Coruscant Najlepiej jakby był to ktoś kto samemu załatwia sobie booka za pośrednictwem Andarala.

Generalnie nie jest to może jakaś oszczednośc, ale jak się ludzie spoza Warszawy nie włączą to nie zbierze się kworum... dlatego ja się piszę tylko potrzebuję posrednika!

Hmm Anor

Ja jestem z Płocka.
To 100 km od Wawy czyli niezbyt daleko. Moge być twoim pośrednikiem [teoretycznie, to nie ode mnie zależy:]], ale musielibyśmy się dogadać. Mój mail powinieneś znać

nie chcę

ciebie angażować, żebyś się z Płocka specjalnie wlalał do Wawy. Lepiej żeby ktoś z Wawy się zdeklarował, no ale jednak jesli samemu też kupujesz, to i tak do Wawy musisz pojechać, więc przy takim rozwiązaniu może być

Owszem kupuję

A jak myślałeś

no to skoro

jedziesz do Wawy spotkać sie z Andem i odebrać książki, to w takim razie gdyby nic ci nie wadziło chętnie podczepię się pod ciebie reszte info dogadamy na mailu

Pytanie do Poznaniaków

Słuchajcie już się dogadałem z Kirtanem (patrz wyżej) że odbierze książki z Wawy bo sam też kupuje. Teraz mam pytanie czy ktoś z Poznania chce jeszcze na ten pre-order się załapać, to wtedy koszt przesyłki diametralnie spadnie i będziemy mieli duzo taniej. Czy sa tacy???

Ja

Niestety nie mam cholernej kasy. Po co kupiłem ostatnio wszystkie trzy części Przygód Hana Solo. Czyli ja odpadam.

Powiem

tak: ze strony poczty polskiej dowiedziałem się że koszt wysyłki paczki zwykłej (nie priorytetowej) do 1kg (a książka waży mniej) wynosi 6 zł. A zatem koszt książki wynosiłby 25 zł plus 6 zł = 31 zł. A zatem jeśli ktoś z Warszawy (może ty Andaral?) byłby zainteresowany tym żeby pójść z książką na pocztę wsadzić ją w paczkę i mi wysłać do Łodzi to byłbym zainteresowany. Zapłaciłbym za zaliczeniem pocztowym przy odbiorze (bo za przelew jest chyba prowizja?)

Nie

jestem pewien, ale możliwe, że aby nadana paczka była "za pobraniem" też potrzebna jest dodatkowa opłata. Czy ktoś wie coś na ten temat? Bo za przekaz opłata wynosi 4,50 zł.

przelew

jesli odbiorca kwoty (Albo Andaral, albo Amber) posiada konto w tym samym banku co ty, to koszt przelewu wynosi zwykle 0 PLN. Jeśli inny bank, to z reguły jest to kolejne 6PLN, wtedy lepiej iść poczta wysłać przelew i wynosi to 3 pln. Jednak najlepiej załatw Ekipę kilku osób z Łodzi i wtedy to się będzie opłacało, bo koszty polecą w dół (masz Kisiela, Przemasa no i Sebastiannie (Pabianice) z Łodzi)

Książki a sprawa moja

Ja już swoje zainteresowania książkami z serii Gwiezdnych Wojen określiłem w innym temacie. NEJ mnie więc kompletnie nie interesuje, ale od Shatterpoint to mnie nikt nie odciągnie . Tyle, że Shatterpoint będzie dopiero w grudniu, czyli chyba nie czas wysyłać w tym momencie zamówienie...

cicho

bo może się ktoś ruszy, jeszcze tak codziennie po jednej osobie i do grudnia będzie wystarczająco dużo PS Ja też na Shatterpoint czekam!

Tylko polecony !!!

Nie będzie za pobraniem, tylko List polecony, a z tego co pamiętam opłata wynosi 6 zł. (sześć złotych).

Do was tylko należy złożenie zamówienia mailem i wysłanie przekazu pocztowy na mój adres w wysokości 25+6=31 zł. (trzydzieści jeden złotych) i czekać na książkę !!

Co wy na takie rozwiązanie ??

nic dodać nic ująć

jeśli ma być tak, to już w ogóle jest okazja. Wiara zapisujcie się! Trochę solidarności...

Chyba

jednak poczekam do września, bo wysyłka albo z pobraniem, albo przekazem wyniesie ok. 10 zł.

wiara wymięka

no normalnie wszyscy miękną

MOŻE POCZTĄ RÓWNIEŻ ?!?! --- !!! WAŻNE INFO !!!

Witam,
W tym tygodniu, może jutro, dowiem się na poczcie jaki jest koszt związany z wysłaniem książki listem poleconym (bez pobrania). Jeżeli koszt nie będzie przekraczał dziesięciu złotych, podejmę decyzję o przyjmowaniu zamówień z całej Polski i wysyłaniu jej do was. Jedynym warunkiem jaki będziecie musieli spełnić, będzie wysłanie na mój adres przekazu pocztowego na pokrycie kosztów związanych z zakupem książki oraz kosztów wysyłki pocztą listem poleconym. Pamiętajcie również o terminie kończącym przyjmowanie zgłoszeń od was. Informacja ta na pewno ucieszy wszystkich fanów z Polski, a nie tylko z Warszawy, ale z otwieraniem szampana poczekajcie jeszcze chwilę !!!

Niech Moc będzie z Wami !!

ciekawie

brzmi Andaralu. Zobaczymy może to wzbudzi większy odzew, a nie tylko kontestację. Daj to na niusa na główną najlepiej

Radoscx

Hurra Andaral dzięki!

Oplata

A jak bedzie kosztowalo 10 zł. to co wy na to ??

Hmmm

dobra cofam dzięki

mały rachunek dla anty-matematyków

Koszt książki kupionej samemu:

1)koszt książki w księgarni 34,8
2)koszt dojazdu do księgarni (zakładam bilet tramwajowy i to jeszcze z ulgą 50% to będzie zależnie od systemu 2-3 pln. (aha i wali mnie to ża macie sieciówki)
3)czasu nie liczę, choć można w tym czasie robić coś innego, a kupno ksiązki na pewno zajmuje co najlmniej godzinę
4)licze, że jedziecie do księgarni tylko raz, ale w to nie wierzę, bo na pewno każdy liże szybę jak na Bastionie podadzą, że ksiązka jest już w sklepie, a zwykle jej nie ma)

Czyli razem będzie minimalnie 36,8 - 37,8 PLN (przy jednorazowym dojeździe)

Koszt książki dzięki Andaralowi załatwionej:o
1)34,8 - 30%, czyli wychodzi 24,86 (podaje w groszach, bo wiem, że to się liczy, przecież to 4 grosze)
2)Zakładamy maksymalną wersję że przesyłka kosztujke 10 PLN (najprawdopodobniej będzie mniej)
3)Za internet i tak większość nie płaci bo mają stałe

Czyli razem będzie maksymalnie: 34,86PLN (nie dolarów)

Tam minimalnie, tu maksymalnie różnica (ZYSK i to MINIMALNY) od 1,96 PLN do 2,96 PLN

A to przecież ostrożnościowe podejćie i co opłaca się czy nie????

Jasne tylko że...

A co jak ktoś ma znizkę w ksiegarni 10%?Bo ja mam wiec caly twoj
rachunek naic mi sie nieprzyda.

wszystko zalezy od kalkulacji

I wcale się nic nie wali, jak napisałem to sa szacunki najbardziej ostroznościowe. Zobaczymy jak będzie, ale prawdopodobnie i poczta wyjdzie taniej(trochę bo rochę, ale taniej) niż 10 PLN, no i na pewno raz do księgarnii nie jedziesz, więc tracisz więcej. Poza tym ja wolę, miec przyneisione do domu booki, niż jechac do księgarni. A co jak ktos mieszka na jakim wydupiewiu??? Gdzie nie sprzedają booków SW?? To przecież idealne rozwiązanie

no wiec:

znow bład w rachunku:mieszkam na śródmiesciu gdzie pod nosem mam
5 ksiegarni i moge sobie do nich dojść na wlasnych nogach a w 2 z nich mam karty ze znizko więc pełen komfort mam.

Oczywiscie niekażdy ma tak ja ale pod tym wzgledem to mam jednak szczeście

w takim razie

należysz do wyjątków, a jak ktos w małych maisteczkach mieszka, gdzie księgarniach na hasło SW ślą cie do Sklepu Wedkarskiego???

Do Irek

Więc milcz, ok, i miej tą zniżkę, a inni mają 30% i co z tego !!??

spoko luz 2

30% to potężna znizka więc jesli koszty wysyłki bedą niskie to i tak mi
tamiej wyjdzie niz iść do ksiegarni gdzie 35-10%=31.5

mam pomysl :D

Andaral da Prezesowi Poczty, czy komuś takiemu, tytul Honorowego Członka naszego fanklubu, to i przesylki będą moze za darmo, albo duzo mniej bedzie kosztowac

Ja mam taką proźbe

Kto z Warszawy będzie na Alderanie i bedzie mógł kupić mi tą książke ja zapłacił bym na Alderanie bo gdyby ktos mial mi wysłać to wyszło by mi mnie wiecej tak samo jak bym kupił w sklepi

Alderaan

no właśnie Przemas to jest też sposób, żeby Andaral na Alderaana przywiózł. Choć jak znam życie to pewnie nie uniesie tych książek, bo będą dwie

Kurde

Że też musiałem kupić te Przygody Hana Solo.

Wszystko Ok

Na podstawie informacji ze strony Poczty Polskiej starałem się wszystko obliczyć: Otóż opłata za paczkę pocztową ekonomiczną (nie priorytetową) do 1kg wynosi 6zł. Jednak przesyłka listowa ekonomiczna od 250g do 500g to opłata już tylko 2 zł !!! Należy do tego jeszcze dodać opłatę za przekaz pocztowy - gdyby wysłać Andaralowi przekazem pocztowym 25 zł (albo 24,86 ) plus 2 zł czyli 27 zł to opłata za przekaz wynosi (do kwoty 50 zł) 4,50 zł. A zatem całość zakupu książki zamknęłaby się kwotą 27 zł plus 4,50 zł czyli 31 zł 50 gr, co zmniejsza cenę wydrukowaną o 3,30 zł ! (plus o cenę biletów autobusowych). Jest to tu: http://www.poczta-polska.pl/cennik/indexk.html . A zatem wygląda to obiecująco. Może ktoś pofatyguje się jeszcze na pocztę?

PRE-Order! Jak to się gryzie, czyli i ty sobie poradzisz!

Ponizej instrukcja jak i co trzba zwrobić, skompilowałem wszystko do kupy.
Jesli jesteś zainteresowany/a kupnem NEJ "Szlak Przeznaczenia". Aby dokonac zamówienia musicie wysłac maila do Andarala

Wzór e-maila do zamówienia:

Zamawiam „NEJ: Szlak Przeznaczenia”
Imię i Nazwisko:
Nick:
e-Mail:
Tel. kontaktowy:
Nr. ID z Bastionu (Forum lub Fan Klub):
Ulica (nr. domu i mieszkania):
Kod Pocztowy:
Miasto:
Wiek:

Następnie konieczne jest aby dokonac przekazu pocztowego na kwotę (26,86 PLN = (0,7*34,80PLN + 2PLN) na adres Andarala (ale nie mailowy tylko domowy:o). koszt ksiazki to 24,86 PLN, przesyłka pocztowa ekonomiczna (od 250 gr do 500 gr) to 2PLN.
Koszt dokonania przekazu pocztowego na te kwote wynosi 4,5 PLN.
Czyli łączny koszt zakupienia ksiązki to 31,36 PLN. Dla porównania jeśli macie zniżke w księgarni 10% to wtedy płacicie 31,32PLN (bez dodatkowych kosztów).

Solidarność Fandomu wzywa Was!

To

poproszę jeszcze adres Andarala. I czy ma to być 25 zł czy 24,86 zł ?

juz proszę

adres Andarala: andaral@gwiezdne-wojny.pl
chciałem go wpisać, ale potem zapomniałem

A czy to ma być 24,86, czy 25, to chyba obojetne, ale sadzę, że nawet tobie bedzie wygodniej bo okrąglejsza sumka wychodzi. Jednak niech to Andaral jeszcze potwierdzi!!!

Aha Val no i ta cała oferta oparta jest o twoje info co do poczty.

Moje

info co do poczty można zweryfikować na powyższym linku, żeby nie było że wprowadziłem kogoś w błąd. Ale przy liście zwykłym jest napisane że: "W LISTACH, w zamkniętym opakowaniu, można przesłać: korespondencję, dokumenty, prasę, KSIĄŻKI, drobne przedmioty dopuszczone do przewozu pocztowego." Więc wygląda to dobrze. Ja mogę wysłać 25 zł, choć 34,80 zł minus 30% to wychodzi 24,36 a nie 24,86, ale w końcu Andaralowi należy się jakaś prowizja A chodziło mi o jego normalny adres, pod który mogę wysłać $.

rzeczywiście

o 50 groszy sie pomyliło. Poczekajmy na słowo Andarala w tej sprawie, ale ja i tak wyślę pewnie 25 PLN, bo aż głupio sie o takie grosze sprzeczać, poza tym przeciez Andaral też wkłada w to swój czasi i pieniądze, to moze chociaż mu starczy na bilet tramwajowy, albo na małą pepsi, jak już się ssapie tym noszeniem książek.

byłem


Właśnie przeszedłem się na pocztę i wszystkiego sie dowiedziałem. Wziąłem Wektor Pierwszy (książka raczej grubsza niż cieńsza) i usłyszałem że:
1)opłata za przesłanie listem zwykłym (nie priorytetowym i nie poleconym) wynosi 2 (dwa) zł (do 500gram, Wektor waży ok.300gram). Kobieta powiedziała, że nie ma sensu wysyłać poleconym bo to kosztuje ponad 4 zł, a przesłanie listem zwykłym za 2 zł np. z Łodzi do Warszawy może trwać nawet z dnia na dzień (np. poniedziałek wysyłka, już we wtorek odbiór)
2) opłata za kopertę 20 groszy - duża w kolorze żółto-szaro-miodowym, są też droższe, ale taka wystarczy
3) 4,50 zł za przekaz pieniędzy na adres Andarala


W sumie: 25 zł (24,36, 24,86 ?) plus 2 zł, plus 20 gr, plus 4 zł 50 gr = 31 zł 70 gr
A więc 3 zł 10 gr taniej niż w księgarni!

LICZENIE !!

Panowie, nie liczcie za mnie, bi narobicie popeliny, a jak koperta bedzie u mnie drozsza o 0,20 gr. to jak bedzie, dzisiaj podam dokladne dane co do wysokosci oplaty pocztowej

no już bez paniki

Jesli chodzi o pocztę, to będa pewnie wszedzie te same ceny, bo mają jednego dostawcę, a zresztą to o ile miałaby niby byc ta różnica, cały czas to sa grosze. Valorum się postarał i kopnał sie na pocztę i już wiemy jak to jest, nie musi byc paczka tylko zwykły list i to wszystko zaczyna nabierać wiekszych szans na zadzialanie. No ale potrzeba więcej chętnych

trzeba

zachęcić ICO i Holonet

tu mogą być problemy

bo jak zauwazyłem w komentarzach do niusa o PRE orderze, Andaral napisał, ze nie będzie żadnych Aliasów, bo nie będziemy robili monopolu, czy jakoś tak, więc nie wiem czy tak może się coś udać.

Chyba nie chodzi o...

..aliasy, tylko o to, że trzeba być zarejestrowanym na Bastionie I jak z ICO, czy HoloNetu są zarejestrowani, to pewnie tez mogą zamawiać

No

Czym więcej wiary kupuje tym lepiej.

ja mam

podobne zdanie, bo to tylko wtedy się opłaca (dla Amberu) jak większa ilość wiary się zbierze. Choć pamiętajmy, że oni i tak na tym pewnie więcej zarabiają niż na sprzedaży do takiego Empiku, bo przecież Empik ma swoją marżę, która przekracza 30% skoro sam Empik daje później takie obniżki dla indywidualnych klientów, więc łachy nam nie robią. Tak w ogóle to mi się zaczyna wydawać, że jakby to się rozeszło na szerszą skalę to by dopiero powstała konkurencja dla Empiku... Już nie będę pisał o konsekwencji tego..

Zamówienia z Polski i Fani z Polski !!

Witam Wszystkich !!
Z dniem dzisiejszym mozna już i nareszcie zamawiać książkę Szlak Przeznaczenia z wysylką na całą Polskę !! Zapraszam wszystkich Fanów z naszego kochanego kraju, zapraszam dokładnie wszystkich:
- fanów Imperial City OnLine
- fanów Bastionu
- fanów Holonetu
- fanów Forum

zapraszam wszystkich Fanów naszej ukochanej Sagi jaką są Star Wars`y !!!

W takim razie

Jednoczmy się wszyscy Fani SW!!! Choć ten jeden raz, jak nie chcecie tolerancji to chociaż do portfela zajrzyjcie...

Ja

Już zajrzałem do portfela i cienko.

Hę!

Bardzo cienko. Naprawdę.

No super!

Zatem mamy juz pierwszy bonus dla czlonkow fanklubu i fanow sw. Pytanie... kiedy nastepne, bo to że bądą - to jest pewne. :>

OD WAS !!!

Wszystko zalezy od was, czyli fanow, jak widzialen na holonecie Valorum napisal bardzo dobrego posta, ale niejaki Davidos zaczal dolewac juz oliwy do ognia i zaczal marudzic i rznac Bosa, (a co tam trzy zeta) a ludku, ze chodzi o ilosc zamowiem jakie przedstawie amberowi, poto zeby nastene booksy kosztowaly o 10zl taniej !! Co za ludek i on ma jeszcze avatara z terminatorem - obłęd

Lord Nyax mówi...

walić Dawidosa!popieram cie Andaral w pełni przeciez to nareszcie jakas
szansa by wywrzec jakis realny wpływ na Amber.Fan ktory tego nie
zlozy zamówienia to burak a nie fan

a zresztą wiadomo

a zreszta wiadomo ze holonet to banda rozłamowców wiec czego sie
spodziewales?

Dawidos

ma ostatnio zszarganą opinię na Holonecie, bo strasznie biadolił nad swoim wyglądem i teraz ma nieformalny tytuł "Pierwszej Panienki Holonetu".

najlepiej

nie zwracać na to uwagi, a prawdziwy fan, taki co wie o co chodzi i rozumie istotę solidarności oleje takiego dawidosa i nie będzie nic sobie z niego robił.

ZGŁOSZENIA - ADRESY - MAILE - UWAGA !!!


Witam,

Mam do was prośbę, wysyłająć zgłoszenia sprawdzajcie czy wszystkie dane zostały poprawnie wpisane, czy nie brakuje czegoś np. imienia i nazwiska. Poniżej wzór zamówienia, jak ma być wypełnione:

Wzór e-maila do zamówienia:

Zamawiam „NEJ: Szlak Przeznaczenia”
Imię i Nazwisko:
Nick:
e-Mail:
Tel. kontaktowy:
Nr. ID z Bastionu (Forum lub Fan Klub):
Ulica (nr. domu i mieszkania):
Kod Pocztowy:
Miasto:
Wiek:

Boże

Andaral! Na tym piszesz to po raz nie wiem który.

Chodzi mi

Oczywiście o forum.

Zgłoszenia

Tak piszę po raz enty, dlatego abym nie musiał po raz enty wysyłac maila z prośbą o dokładne podanie danych np. Imienia i nazwiska, lub dokładnego adresy !!

Aha

Chyba że. A były już takie przypadki?

szkoda

że akurat padł Holonet, byłoby kilka zamówień więcej. Ale napisałem też na liście dyskusyjnej starwars.pl

To jest postawa godna Fana, prawda Valorum !!??

Czesc Wam:
To się bardzo chwali, a tak przu okazji to mnie na duchu podniosło !!
============================================
Fragment postu jaki otrzymalem:

Witam

Spoko nie masz się co martwić co prawda przebąkiwałem że mógłbym kupić te książkę w księgarni ze zniżką ale uznałem że jeśli złożę zamówienie u ciebie to zrobię coś społecznie i pomogę w ten sposób wywrzeć wpływ na Amber co przyniesie korzyści nam wszystkim.Mam szczerą nadzieję że naprawdę dużo ludzi pomyśli tak jak ja i zdecyduje się kupić Szlak Przeznaczenia w przedsprzedaży. Pieniądze prześlę ci w poniedziałek bo dzisiaj na pocztę nie zdążyłem.

Pozdrawiam
Irek Ismaren Lord Nyax
============================================

Przeraziłes mnie

Rety! Teraz to dopiero ludziska sobie pomyślą że jestem kryształowy i
wzorcowy...

Hehe

No, no Irek. Myślałem, żeś twardy, uparty i nie wiedziałem, że chcesz działać dla dobra ludu(nie tylko bożego).

I bardzo dobrze

tak dalej trzymać. Ja dziś równiez lecę na pocztę. Miejmy nadzieję, że uzbiera się jak najwięcej osób. Trzeba prowadzić agresywną rekalmę

Ile zamówień ...

... jak do tej porywpłyneło 15 zamówień, baaaardzo cienko

tak

mało bo Holonet się spieprzył

przekaz

właśnie wróciłem z poczty i dokonałem przekazu według umówionych staandardów. Tak jak mi sie wydawało, wypisanie tego przekazu nie było wcale takie łatwe, gdyż na początku wziąłem drug do przekazu telegraficznego, czyli takiego szybkiego w jeden dzień. Wziąłem ten, a nie inny bo innych nie było. Dobrze, że cos tam pani na poczcie w nim nie pasowało, bo bym jeszcze zapłacił 11 PLN. W końcu pani wyjęła odpowiedni druk, gdzieś spod lady i mogłem wypełnić poprawnie. Mimo to wypełnianie tego cuda do przyjemności nie nalezy. Na przykład jak miałem wpisac cały adres Andarala w jednej linijce o szerokości 5 cm? Ah ta nasza poczta... No ale za dwa dni ma być w Warszawie

!!!! Cena Ksiazki !!!!

UWAGA !!! Dzisiaj dostałem informacje z Amberu, ksiazka Szlak Przeznaczenia będzie kosztował 39,80 a nie jak pisalem 34,80, wyższa cena jest zwiazana z iloscią stron - ponad 500 !! Wszyscy ktorzy dokonali wplaty w dniu dzisiejszy, otrzymaja ksiazki po starej cenie, czyli 25 pln, ale reszta chyba bedzie musiala dopłacic te pare złotych !!!

39,80
- 30%
----------
27,86 (w zaorągleniu 28 pln)

plus koszta zwiazane z wysyłką !!!

w takim razie

jak to jest, ty tym co wcześniej zapłacili (między innymi ja) sprzedaje się tanie niż innym, kto do tego dopłaca? Ty Andaralu? Bo jesli tak, to przy kolejnej okazji (przy następnym PRE-Order) nadpłacę tę różnicę.

TAK JA !!

Ja bede dopalcal. jestem wq..... , zasunać taką cene za ksiżkę 39,80 !!! To ile bedzie Shaterpoint kosztowalo - 49,80 ???

to pamiętaj

ile nadpłaciłeś i obyś zrobił kolejny PRE-Order, to ci nadpłacę, a jeśli nie będzie PRE Order`ów juz, to ja często bywam w Warszawie, to się spotkamy i browara ci postawie.

A o tej cenie to ja już nic nie mówie, to nie jest skandal, to jest gorzej. Z drugiej strony powinno to jeszcze bardziej uatrakcyjnic PRE order i zachęcić więcej osób, no ale to marne pocieszenie, bo i tak po kieszeni dostajemy... Zobacz ile w ostatnim czasie książki podrożały o 15 PLN. Masakra

też

Ci następnym razem doślę te 5 zł, bo teraz się nie opłaca: i tak bym musiał zapłacić 4,50 za przekaz. Swoją drogą oferta PRE-Order stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna: w poprzedniej 31,65 zamiast 34,80 to było 3,15 zł różnicy, obecnie będzie 34,65 zamiast 39,80, co da mniej aż o 5,15 zł.

500

stron to chyba przesada: amerykańskie wydanie "Wektora pierwszego" ma 398 stron, nasze 366, amerykański "Szlak przeznaczenia" ma 480 stron, więc nasze proporcjonalnie powinno mieć ok. 442. Cóż, cena naprawdę robi wrażenie, a jeszcze niedawno ktoś mówił, że liczba stron nie ma znaczenia jeśli chodzi o cenę!

Amerykańskie

wydania zarówno Tatooine Ghost jak i Shatterpoint mają po 416 stron, Force Heretic: Remnant 432, Refugee 336, Reunion 336, The Final Prophecy 304, The Unifying Force 464, Tales from Jabba’s Palace 427, Wraith Squadron 403, Iron fist 310, Solo Command 341, Isard’s Revenge 336, Starfighters of Adumar 291. Polskie wydania mają przeważnie ok. 10-20% mniej stron.

416??

Nie wiem jak Tatooine Ghost, ale Shatterpoint nie ma 416 stron. Czytam właśnie i jak liczyć z okładkami to do 410 się dojedzie max!

Ilość stron

Luc, pamietaj że, ty masz wydanie amerykańskie, jest to większy format od Amberowskiego, a poza tym moze być ,miejszy druk i dlatego jest 416, a w naszym wydaniu może to być pomiedzy 500 a 600 str.

liczbę

stron podaję za www.amazon.com i jedinet.com, wydanie amerykańskie hardcover jest zblizone wielkością do naszego, a paperback nawet mniejsze. Nie przypominam sobie żeby jakaś wydana u nas książka miała więcej stron od amerykańskiego oryginału (poza Gwiazdą po gwieździe - 8 stron różnicy) i to obojętnie czy był to paperback czy hardcover. Przeważnie u nas wychodzi o ok. 20 stron mniej.

416 itp

Raczej myślę, że 416 to jest u nich standard oznaczania... i tyle

A z tym 500 czy 600 nie przeszadazjmy, wystarczy popatrzeć na czcionkę , sposób edycji it. stąd ta różnica. U nas raczej to się kompensuje w mniejszej ilości stron.

Jas ne

Jasne trzeba będzie to jakoś zrekompensować w przyszłości Andaralowi teraz gdy okazało się że Amber orżnął jego i nas wszystkich

tak

kształtowały się ceny od stycznia zeszłego roku:

Eskadra łotrów 29,80 zł (334 strony)
Gwiazda po gwieździe 34,80 zł (614 stron)
Maska kłamstw 29,80 zł [sprzedawana za 25zł] (286 stron)
Atak klonów 24,80 zł (263 strony)
Nadchodząca burza 24,80 zł (263 strony)
Ryzyko Wedge’a 27,80 zł (303 strony)
Mroczna podróż 29,80 zł (294 strony)
Powrót Rebelii 29,80 zł (246 strony)
Twierdza Rebelii 29,80 zł (278 stron)
Pułapka Krytosa 29,80 zł (326 stron)
Zdrajca 29,80 zł (239 stron)
Wojna o bactę 34,80 zł (334 strony)
Szlak przeznaczenia 39,80 zł (ok. 450 stron)

jest

jakieś uzasadnienie tej ceny 39,80 - jeżeli przyjmiemy że podwyżka nastąpiłą wraz ze Zdrajcą, to szacunkowo można przyjąć że wcześniej książki:
o ilości stron ok. 230-260 kosztowały 24,80 zł
o ilości stron ok. 270-350 kosztowały 29,80 zł
o ilości stron powyżej 400 kosztowały 34,80 zł

A zatem przy podwyżce 5 zł cena każdego przedziału wzrosła o 5zł, stąd cena 39,80 zł za 450 stron (albo nawet 500).

P.S. Na forum powinna być funkcja EDIT, żebym nie produkował takiej ilości postów.

dobra dovbra

czy w Lubline bedzie to dostepne ??

wczytaj

się dokładnie. Pewnie że tak. Wysyłasz do Andarala zamówienie oraz płacisz przekaz pocztowy. Możesz być nawet w chinach i to zrobić (abstrachując od kosztów)

pójdę jeszcze dalej

Posługując się danymi Valoruma obliczyłem ile kosztowało sto (dla łatwosci porónania) stron w poszczególnych książkach:

Eskadra łotrów 29,80 zł (334 strony) 8,92 PLN/100stron
Gwiazda po gwieździe 34,80 zł (614 stron) 5,66 PLN/100stron
Maska kłamstw 29,80 zł [sprzed. za 25zł] (286 stron) 8,74 PLN/100stron
Atak klonów 24,80 zł (263 strony) 9,42 PLN/100stron
Nadchodząca burza 24,80 zł (263 strony) 9,42 PLN/100stron
Ryzyko Wedge’a 27,80 zł (303 strony) 9,17 PLN/100stron
Mroczna podróż 29,80 zł (294 strony) 10,13 PLN/100stron
Powrót Rebelii 29,80 zł (246 strony) 12,11 PLN/100stron
Twierdza Rebelii 29,80 zł (278 stron) 10,71 PLN/100stron
Pułapka Krytosa 29,80 zł (326 stron) 9,14 PLN/100stron
Zdrajca 29,80 zł (239 stron) 12,46 PLN/100stron
Wojna o bactę 34,80 zł (334 strony) 10,41 PLN/100stron Szlak przeznaczenia 39,80 zł (ok. 450 stron) 8,84 PLN/100stron

W świetle powyższego rzeczywiście wychodzi, że Szlak przeznaczenia nie jest wcal taki drogi, tańszą książka w ostatnim czasie była Gwiazda po Gwieździe, a to tylko dlatego,że była bardzo gruba (614 stron), a także Maska kłamst, ale tylko dlatego, że sprzedawana była za 25 zł. Generalni jak patrzyć na ilosć stron, to własnie te książki mające ich najwięcej wypadaja najtaniej. Czyli dopóki ksiazki będą dośc obszerne, to nie będziemy jeszcze aż tak przepłacali. Dopiero w momencie jak pojawią się na dużo cieńsze książeczki, typu Zdrajca (ostatnio zdecydowanie najdroższy) zacznie być dorgo. Choć zalezy to wszystko od postrzegania. Dla jednych ksiażka to książka i liczy się ile palci za nią, inni patrza bardziej z pryzmatu ilości stron i tego jak długo taka pozycja ich będzie zajmowała i wtedy liczą strony. Punkt patrzenia zalezy od punktu widzenia.

Zamawiajcie , ludziki co jest z wami !!!

Witam,
wakacje wakacjami, ale czytać trzeba, jest promocja 30% a wy nic ???
Jak narazie 14 osób (16).

Andaral mam problem

OK mam pytanie,wczoraj o 15 zapłaciłem za PreOrder potem wracam do
domu i o 16.45 okazuje się że cena książki wzrosła i trzeba zapłacić nie
27 a 30 zł.I co ja mam teraz zrobić?Przecież nie będę lazł na pocztę zeby
realizować nowy przekaz w wysokości 3 zł bo sama opłata za przekaz to 4.50zł więc w sumie dla mnie książka wyjdzie droższa o 4.50 w stosunku
do innych fanów!

już

Andaral pisał, ze ci co wysłali przekazy wczoraj maja taniej. Zdaje się, że to byłem ja, ty i Val. Ja przy kolejnym zamówieniu po prostu nadpłacę tę różnicę, tak żeby And nie był stratny.

I co ja mam teraz zrobić?

Siemka!!
Wyskocz z 12 piętra na 13 !!
Albo możesz wypic pol buteleczki czili i obsikac sasiadowi wycieraczke(ale mi dzisiaj czadzi, to przez ten upał i nagie kobiety na ulicy !!!!!)

Podaj ulice

Nagie kobiety?Gdzie?

Zamawiajcie... Łatwo powiedzieć...

Tak od końca? Wstyd się przyznać, ale z NEJ nie mam ani jednej pozycji, nie wiem nawet ile ich było . A tak w ogóle ta z SW mam raptem 6 pozycji ( do d... z takim fanem ).
Ale...
Na komplet NEJ to bym się zapisał.

THX

Dzięki "stary" i tak jesteś młodszy ode mnie !!PreOrder 2

Kiedy będzie następny PreOrder żebym mógł ci dopłacić te 3 zł?

Podobno we

Wrześniu przed wydaniem następnej książki

PRE-ORDER EPISODE II

Witam,
Druga przedsprzedaż bedzie najprawdopodobniej na przełomie sierpnia i wrześnie. Wszystko zależy od ustaleń z wydawnictwem, tak aby niepowstały takie zawirowania z ceną.

fajnie

Rozumiem, że chodzi o Force Heretics (tom pierwszy), bo tak jest w zapowiedziach Amberu. Tylko, że również zauwazyłem, ze w tym roku nie ma zapowiedzi kolejnych NEJ, a to chyba dziwne, bo przecież Force Heretics to trylogia. Chyba będziemy musieli dłużej czekac na kolejne czesci. Sprawdziłem ile ma stron ta część, w wersji amerykańskiej 413, czyli wg sugestii Valoruma, w polskiej powinno wyjść około 390. Biorąc pod uwagę, że Wojna o Bactę miała 334, a Szlak przeznaczenia ma miec około 450, to na logikę cena niby wychodzi między 34,8 a 39,8. Widomo, że Amber nie da pewnie pośredniej, więc na jaką się zdecydują??? Pewnie tę wiekszą

Pytanko

No dobra a teraz najważniejsze pytanko:kiedy ci którzy zapłacili za PreOrder otrzymają Szlak Przeznaczenia?

MAILER-DAEMON - POTWIERDZENIE MAILEM

Witam,
Ta wiadomośc najbardziej tyczy się:

- Akex
- Karrde
- obiwan4

Potwierdzenie otrzymania zamowienia, oraz mail z moim adresem wysyłałem przynajmnie dwa razy.
Proszę was o napisanie tutaj, kto z was takiego maila NIE dostał !!

Ja

dostałem 5 razy.

A ja

dostałem 4 razy.W miedzyczasie zdązyłem spokojnie przesłać Andaralowi emaila z zawiadomieniem o uiszczeniu zapłaty jednak w
nawale zajęć Andaral musiał go przegapić

no ja

też dostałem kilka razy, ale to jest tak jak było w niusie, coś z wp.pl było nie tak i niektórzy nie dostali

ZAKOŃCZONY PRE-ORDER

Witam,
dzisiaj zamknąłem przyjmowanie zgłoszeń, razem jest ich 21, ale do realizacji 17-18 ponieważ np. komuś na pocztę się nie chce łazić i bla bla !!

Narazie wpłyneły cztery wpłaty od:
- Alex
- Anor
- Irek Ismaren
- Valorum

No to

czekam na wysyłkę, bo w Merlinie książka już jest. Więc trzeba uważać żeby Pre-order nie zamienił się w Post-Order

Taak cienko!?

Jeezu prawdziwi fani naprawde wymarli.Ja myślałem że zgłosi się ze 400
osób i był to szacunek minimalny (bo liczyłem na 5000) ale wy polaliscie
sprawe.Teraz już możecie mieć tylko do siebie pretensje jak Amber kaze
sobie bulić za książki po 60 zł, bo właśnie mu pokazaliscie że wszystko wam jedno.

Ma racje

Teraz jeżeli książka w księgarniach się sprzeda Amber stwierdzi że może waliś sumy z kosmosu bo i tak kupicie. Ja zamówiłem ale kasy jeszcze nie wysłałem na dniach to zrobie.

BEZ...

Ja pozostawię to bez kometarza, OK !!??

( ... usiadł i spłakaj jak dziecko nad losem wszystkich, patrzył w przyszłość, mroczną przyszłość ... )

rozpacz rozpaczą, ale

nadzieję trzeba mieć! Na pewno w czasie powakacyjnym będzie elpeiij z zamówieniami. Dodatkowo trzeba zrobiźć ten preorder wcześniej. poza tym następnym razem zrobimy lepszą reklame Andaralu. Np. Wsyałanie maili do wszystkich użytkowników Bastionu (na pewno zgłosiłoby się kilku). Początki są zawszze truddne, tym bardziej, ze zaczete w dość nieszczęśliwym okresie,. Wiem, że dla ciebie, dla mnie i dla jeszcze innych ten okres, to jak kazdy inny w roku, ale jednak ktoś jeszcze ma wakacje więc poczekamy zobaczymy.

no tak

kosztuje 36,5 + wszystkie przesyłki. To u nas taniej. Ale całkiem dużo stron ma ten book 480!!!

WPŁATY

Jak narazie wplacilo 12 osob z 18 zamawiajacych !!??
Kto z was jeszcze nie wplacil to do jutra jest ostateczny termin !!

Powiem ze zakrawa to o skandaaaaaaal !!!

no włąśnie ludzie

skoro się ktoś deklaruje to już nie rozumiem, że nie płaci! To jest robienie z gęby cholewy.

ODEBRAŁEM KSIĄŻKI - WYSŁAŁEM I DORĘCZYŁEM !!

Na początku duże dzieki dla Dantego, bez ciebie bym sobie nieporadził - sam wiesz najlepiej !! Big THX !!

Oto lista osób do których wysłałem książki:

Darth Rumcajs
MariKrov
obiwan4
Lord Sidious
Jaina Spacerunner
Valorum
Jeth
Anor
Irek Ismaren
Alex
Nemedy

a to lista osob które już otrzymały lub otrzymają:

Dante
Falcon
Andaral -

Wielkie dzięki

i polecam się na przyszłość.

ps.

w sygnaturce masz:

FORUM
http://www.gwiezdne-wojny.pl/forum

a powinno być

FORUM
http://www.gwiezdne-wojny.pl/forum.php

albo jeszcze lepiej Polskie Forum Star Wars

Dzięki

Andi cała przyjemność po mojej stronie.

Czytamy !!!

Ale jazda ze Szlakiem ... !!
Ja i Dante już czytamy !!
Polecam wszystkim, a ci co sie obawiali niech teraz ida do konta i placza !!

dzieki

ci Andaralu!!! Już wypatruje listonosza Może pojutrze się zjawi!!!

U mnie bedie problem

Bo listonosz to cham który nie dostarcza paczek a czasem to i nawet awizo nie zostawia,więc jakby co to nawet nie bedę wiedział że szlak
do mnie dotarł.

POTWIERDZENIA OTRZYMANIA LISTU

Witam,
Mam do was prośbę, jak tylko otrzymacie listy z ksiażkami, proszę o poinformowanie mnie.

nie ma sprawy

zrobi się. Mam nadzieję, że na moją wiokę szybko przyjedzie lsitonosz, bo jak tak dalej pójdzie, to będę wiedział o co chodzi w Szlaku przeznaczenia zanim go chwycę do ręki

Czy wiecie że.

Czy wiecie że Dawidos, gosc który szczekał przeciw PreOrderowi,
produkuje się na Nowej Gildii? Musi mieć cham układy.

Do

mnie książka właśnie dotarła.

ooo!!

to dziś po powrtocie sprawdzam, czy nie ma jakiegoś poleconego

Czy już , do kogo i w jakim stanie ??

Widze że Valorum już otrzymal ksiazke, a jak u reszty ??

U mnie nie

U mnie książki jak nie widać tak nie widać...

Hej Andaral daj mi numer nadania OK? Bo u mnie z doręczaniem to
problem jest.

Jak Poczta zgubiła albo listonosz sobie przywłaszczył to sie krew poleje...

ja

też dostałem, książke bo mi z chaty zameldowali, ze przyszła, w jakiejś dużej białej kopercie i podobno przez nia widac, że w środku siedzi SW. Podobno jest tak gruba, że nie weszła do skrzynki więc listonosz zostawił pod drzwiami

a do mnie nawet nie przyszedl

Rebel jeden. Ale w ogóle dziś go nie było. Siostra była cały dzień w domu, więc złapałaby go na zostawieniu infa, że nikogo w domu nie był. Może w poniedziałek przyjdzie. Oby bo wtedy siostra też jest w domu, a we wtorek wyjeżdza, wiec nikogo faktycznie nie będzie.

Już mam :-)

Dzisiaj. Kiedy wróciłem z pracy, to już na mnie czekała.
Stan - idealny. Dzięki za wkładkę z zapowiedzi wydawniczych Amberu, bez niej chyba by nie przeżyła Oglądając kopertę miałem spore obawy o to, co znajdę w środku.

Koperta

To przez to moje obklejanie ta tasma ta koperta jest troche pogieta, ale jak widze ksiazki sa w idealnym stanie, zreszta testowalem na swojej, jak moze zmaczony listonosz nosic tego typu koperty, za ten "jezyl, jak torebke i stad te tasmy

Wszystko świetnie

Ale podaj mi wreszcie numer nadania

Jaki numer ??

Tak jak w temacie, jaki numer ??

O rany

Wysłałeś list polecony podaj mi numer nadania listu żebym mógł isć na pocztę i podać im numer a oni wtedy sprawdzą czy owy list do nich przyszedł bo jak mówię po raz nie wiem który listonoz to cham który nie
dostarcza paczek i chce mu się wypisywać awizo itd. wiec jak cos zamawiam to zawsze proszę o numer nadania.

LIST ZWYKLY !!!

Przeciez to byl list zwykly, kilka osob juz otrzymalo ksiazke, prosilem aby pisac to juz ma !!!

A

do mojej skrzynki spokojnie weszła, nawet się nie pogięła.

CIAG DALSZY ZAMOWIEN NA SZLAK

Wszystkich chetnych zapraszam do skladania zamowien na Szlak Przeznaczenia !!!
Do środy zbieram zamowienia !!!

Koszt książki:
30,00 pln ksiazka
2,50 pln oplata pocztowa
4,50 pln przekaz
---------------------
razem: 37,00 pln

Zamowienie:

Wzór e-maila do zamówienia:

Zamawiam NEJ: Szlak Przeznaczenia:

Imię i Nazwisko:
Ulica (nr. domu i mieszkania):
Kod Pocztowy:
Miasto:
Nick:
e-Mail:
Gadu-Gadu:
Tel.:
Nr. ID z Bastionu (Forum lub Fan Klub):
Wiek:

A czemu

książka zdrożała? 30 zł, a było 28 zł ???? Czyżby Amber się obraził?

Dlatego

ze to nie jest PRE-ORDER !!
Val, ty mnie dobijasz tymi pytaniami, jak nie o koperte to o inny znaczek !!
Na miejscu Amber to bym sie wycofal i kazal kupowac w ksiegarniach jak jest taka frekfencja !! Mnie normalnie zaraz cos trafi !!
Jak nie zadrogie to za cienkie, jak jest tanio to h... go wie co !! daja darmo jeszcze gorzej, posr....y kraj i ludzie !! Istna samoobrona !!

X

Pytam się, bo myślałem że może Amberowi nie spodobała się mała ilość zamówień i zrezygnował ze zniżki 30% (28 zł) i ustalił cenę na 30 zł. Przestaję się wypowiadać w tym temacie.

jak już

pisałem, ja również dostałem. Koperta była nieźle posklejana Jnak książka cała i nienaruszona. Ale mi się banan na twarzy pojawił jak ją zobaczyłem, no i jeszcze niezła kniga!!

Przyszło wezwanie

do odebrania na poczcie. Na szczęscie rodzice byli w domu przede mną i jechali na zakupy !! więc do 20 pewnie będę już miał.

THX!!

Coś

cienko ta poczta pracuje we Wrocławiu, u mnie było już w piatek.

Już mam

Wrocław jak Wrocław. Pracze Odrzańskie to Wrocław chyba tylko administracyjnie... Zresztą ja do przystanku mam dalej niż napisu Wrocław... Może za pare lat tu cywilizacja dojdzie... .. a Pocztę mam kilka kilometrów od domu i najłatwiej dojechać do centrum i z centrum... chyba, że sie ma samochód. I mój Tata dziś mi odebrał ksiażkę. WIELKIE DZIĘKI ADAŚ!!! Ksiązka niby kosztuje 39,80, a my ją mamy za 30 PLN... Z wysłaniem...

Swoja drogąto ciekawe kiedy przeczytam pewnie po Alderaanie.

Hurra!!!!

Nareszcie dostałem Szlak!W nienaruszonym stanie, jeszcze ciepły!
Ach jak wspaniale jest patrzeć na cenę - 40zł i mieć świadomość że
zapłaciło się 25.Nie to co reszta frajerów którzy olali Andarala naszego
drogocennego.

Czuję się wywyższony.

Samochwalstwo !!

Wiem, wiem !!
Jestem WIELKI, na pochybel tym z ****** , hahahahaha !!!!

Ja już

czytam, ale jakoś czasu nie ma na razie, mimo to dzięki ci ADAMIE. Teraz pewnie już sie w komiksach grzebiesz, więc miejmy nadzieję, że za tydzień będę znowu miał okazję dziękować za fatygę!!!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.