TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Spin-offy bez spoilerów

Filmowe spin-offy - plotki, newsy, marzenia i spekulacje

Apophis_ 2012-11-28 18:43:00

Apophis_

avek

Rejestracja: 2005-12-25

Ostatnia wizyta: 2021-04-26

Skąd: Łódź

Coraz częściej mówi się o nowych filmach Star Wars w kontekście nie kontynuacji Sagi (Epizody VII-IX), ale oddzielnych produkcji w rodzaju tych od Marvella (Disney -> Marvell. Disney -> Star Wars).

Pytanie: o czym chcielibyście nowe filmy?

Ja osobiście chętnie zobaczyłbym pojedyncze produkcje poszerzające świat Star Wars, ale skupione na konkretnych bohaterach. Film "Star Wars: Yoda" byłby niesamowicie ciekawy biorąc pod uwagę fakt, że naprawdę niewiele wiadomo o tej postaci, która jednak jest jedną z najważniejszych w filmach. Oprócz tego Boba Fett - bohater znany nie tylko fanom Star Wars, ale też tym bardziej obojętnym. Charakterystyczna zbroja, hełm - to się powinno sprzedać. Poza tym może ukłon w stronę fanów EU i film o Marze Jade? Uzupełnienie filmów OT, produkcja opowiadająca o jej służbie u Imperatora. To byłoby coś naprawdę wspaniałego, zarówno dla fanów EU jak i tych kochających OT. No i ruda piękność - to również by się świetnie sprzedało.

Z mniej realistycznych produkcji oczywiście ideałem byłby film o Revanie albo Banie, albo cokolwiek osadzonego w starszych czasach. Z czasów bliższych filmom: Darth Plagueis. Książki jeszcze nie czytałem, ale podobno jest fantastyczna, zresztą kto by nie chciał zobaczyć na ekranie początków udanego spisku Sithów? Idealny prequel dla całej Sagi Star Wars. No i aktorski "Punkt Przełomu" z Windu w roli głównej - totalnie mało prawdopodobne, ale jednak pożądane.

Pamiętajmy, że od dawna Joe Johnston naciska na LucasFilm z marzeniem o stworzeniu filmu o Yodzie. Teraz kiedy karty rozdaje Disney, szansa na taką produkcję jest niesamowicie duża. http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?13553,joe-johnston-chce-nakrecic-spin-off-gwiezdnych-wojen.html

Podobnie Yoda - Frank Oz wyraził chęć na udział w takim projekcie (jednak czymże jest chęć a czym możliwość jej zrealizowania? http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?15111,spin-off-o-yodzie-jest-chetny.html

Z dzisiaj newsy-plotki potwierdzające wcześniejsze informacje o ewentualnych spin-offach:
- http://www.hollywoodreporter.com/news/post-george-lucas-star-wars-394910
- http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/26608/Powstana_kinowe_spinoffy_Gwiezdnych_Wojen/

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..