Forum

Gwardia senacka.

witajcie. mam pytanie co do gwardi senackiej. czym oni tak właściwie byli ??? żołnierzami czy jakąś organizacją militarną??? czy każdy mógł zostać gwardzistą czy były jakieś ograniczenia ??? i w końcu co się stało z gwardzistami po powstaniu imperium ???

.

Z reguły byli to normalni ludzie(nie klony) ale nie wykluczone jest to ,że niektórzy to klony, po powstaniu imperium gdzie senat nie został rozwiązany zachowali swoje posady ale ich funkcja została ograniczona.

dsa

ok rozumiem. a co do wymagań to z tego co więbyli oni niejako elitą więc czy musieli byśzwinni jak jedi i znać sztuki walki czy wystarczyło tylko dobre oko do strzelania i odwaga ???

...

http://ossus.pl/biblioteka/Gwardia_Senacka

http://starwars.wikia.com/wiki/Senate_Guard

Znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.

.

Dokładnie dziękuję ci.

c

ok dzięki a zapytam sie was czy do Wielkiej Armii Republiki brano ochotników ??? ale nie na stanowiska oficerów tylko na takie mięsko armatnie typu clone trooper ???

Hm,

no chyba już masz na ten temat topic na forum?:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=544393

v

mam ale tak was sie zapytałem czy możecie to potwierdzićbo pewności dalej nie mam

Wiesz,

mnie tam wtedy nie było, ale nie ma przeciwwskazań, żeby ochotnik nie mógł zostać oficerem. Jeśli np. skończył akademię wojskową, to dlaczego nie? A jeśli został awansowany na polu walki, to też mógł być przecież. Tylko głupcy nie pozwoliliby chętnemu iść dać się zabić zamiast nich

sa

ale taki ochotnik miał tę samązbroje co clone trooper ??? bo z tego co wiem to oddział sformowany przez rahm kota miał całkowicie inne.

No ale

jak pisze na Ossusie:
"Kota był zdania, iż klony nie są w stanie być pełnowartościowymi żołnierzami, w skutek czego utworzył własną milicję, którą osobiście szkolił." Więc nie było powodu, żeby inna jednostka miała takie same zbroje. Sądzę, bo nie wiem na pewno, że jeśli nie-klon zostałby dowódcą oddziału klonów, to dla własnego bezpieczeństwa nosiłby taką samą zbroję, żeby się nie odróżniać jako oficer.

sa

ok dzięki za odpowiedź ale popełniłem błąd i dałem złe porównanie ponieważ ci żołnierze koty nie byli w WAR tylko oni byli bardziej organizacją pożądkową

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.