Forum

Empire and Rebellion: Honor Among Thieves

...czyli znamy już tytuł książki "Jamesa S.A. Coreya" (czyli pseudonimu artystycznego autorów-debiutantów w uniwersum SW - Daniela Abrahama i Ty Francka, znanych również ze współpracy z George`em R.R. Martinem, autorem "Gry o Tron") opowiadającej o Hanie Solo i osadzonej w klasycznych czasach Rebelii, pomiędzy akcją Epizodów IV i V.
O książce wiadomo na razie tylko tyle, że wyjdzie na wiosnę 2014.
Dodać można również, że redaktorka Shelly Shapiro jest podobno bardzo zachwycona wstępnym manuskryptem powieści.

Książka o przygodach Hana sprzed trwałego związania się z Rebelią jak dla mnie brzmi ciekawie. Miło by było, gdyby znowu napisano coś w klimacie starych, Daleyowskich Przygód Hana Solo. Jednak słowo "honor" w tytule nieco mnie przeraża, bo mam nadzieję na historię o Hanie-łajdaku.

:D

Han przeszedl fajna przemiane w Marvelach. W zasadzie nabyl wiele nowych cech bo tego lajdactwa duzo mu zostalo. W Early Adventures byl natomiast juz taki gotowy i ulepiony. Tutaj pewnie zrobia Hana w rozkroku i z wyborem na koniec. Wyborem potwierdzajacym ze postapil dobrze w ANH.

...

Już się nie mogę doczekać. Tytuł jest bardzo zachęcający do lektury. Jestem bardzo ciekawy w jaki sposób debiutanci w EU przedstawią Hana. Z całej trylogii Empire and Rebellion to może być najlepszy tom.

Fabuła znana

Oto ona:

początek spoilera Gdy należy uratować rebelianckiego szpiega sprzed nosa Imperium, kto lepiej się do tego nadaje niż mistrz w przemytniczym fachu, Han Solo? Ale ratunek jest początkiem szalonej przygody, kiedy okazuje się, że dane zgromadzone przez szpiega doprowadzą Hana i Leię do starożytnej i śmiertelnie groźnej tajemnicy, która okaże się ostateczną i prawdopodobnie skuteczną bronią Imperium przeciwko Sojuszowi Rebeliantów. Jeśli dodać do tego możliwość utraty Luke`a w wyniku jej użycia, Han i Chewbacca mogą w końcu trafić na wyzwanie, któremu nie sprostają... koniec spoilera

...

Czyli jak zawsze początek spoilera do starożytnej i śmiertelnie groźnej tajemnicy, która okaże się ostateczną i prawdopodobnie skuteczną bronią Imperium przeciwko Sojuszowi koniec spoilera

Mamy okładkę

Wreszcie jakaś informacja od Del Reya w sprawie powieści SW Niby to tylko okładka, ale zawsze coś.

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1451551_10152026247923713_1724665616_n.jpg

Jak dla mnie, bardzo ładna okładka. Liczę, że jeśli nie zamówię oryginału to Amber jej nie popsuje w naszym ojczystym wydaniu.

Re: Mamy okładkę

Okładka fajna

Re: Mamy okładkę

Nie przeczę, brzydka nie jest, ale taka trochę za bardzo podobna do tego:
http://starwars.zbig.fg.pl/ksiegi/ks_swreb.jpg

Re: Mamy okładkę

Zapewne chodzi Ci o postać Landa, oraz backscene czyli Tiefighter`ki + duet Gwiezdnych Niszczycieli. Jeżeli tak to faktycznie masz rację

Tylna strona okładki

Re: Tylna strona okładki

Śliczna tylna część okładki, zaraz po Kenobim będę czekał na to :>!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.