W najbliższą sobotę (12.10.2013 r.) spotkamy się o godzinie 17.00 (później niż zwykle) na rzeszowskim rynku, przy studni, a następnie udamy się do któregoś z pobliskich lokali (pewnie jak zwykle ostatnimi czasy będzie to Kryjówka przy ul. Mickiewicza 19).
W programie:
- nowinki Star Wars;
- konwentowe plany na Nawikon (18-20.10.2013 r.) i Falkon (8-11.11.2013 r.);
- starwarsowe rozmowy i nie tylko!

Serdecznie zapraszamy!

77. spotkanie - pomalutku toczymy się do setki. Pomalutku. Czasami po drodze gubiąc spotkania ;P W wakacje odbyło się tylko jedno, o którym, wstyd się przyznać, zapomniałam zanewsować. Na szczęście smsy do stałych bywalców poszły. Było nas sześcioro (Nen Yim, Max, Tori, Brighty, promil i ja), tematy rozmów dość często zbaczały z Gwiezdnych Wojen, a najbardziej zażarta kłótnia dyskusja dotyczyła Harry`ego Pottera, ale wyszło całkiem sympatyczne spotkanie.
We wrześniu natomiast odbyły się Podkarpackie Spotkania z Komiksem (z tradycyjnym "wkładem" Star Wars) i w związku z tym spotkania nie było. Ale Podkarpackie cieszyły się dużym zainteresowaniem (dawno nie było takiej frekwencji) i były udane (jak zawsze kiedy gromimy mangowców w kalamburach ).

Teraz spotkania powinny wrócić do normalnego comiesięcznego rytmu.

Aha, szturmowcy też wrócili z urlopu:
/news.php?17345