TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Krakowskie spotkania

57 Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars + Dajwór Fest

Marc 2013-10-10 14:17:00

Marc

avek

Rejestracja: 2005-07-08

Ostatnia wizyta: 2016-04-15

Skąd: Kraków

Comiesięczna organizacja spotkań w Kawiarni Naukowej na ul. Dajwór 16 sprawia, że oprócz ich przygotowywania , chcemy również być częścią wydarzeń, które tam mają miejsce. Dlatego uczestniczymy w Dajwór feście, który odbywa się w dniach 11-13 października. Staramy się stworzyć spotkanie, bardziej przystępne i przedstawiające w lekki sposób zagadnienia z uniwersum Star Wars.

Punkty programu słowami prowadzących:

+ 7 cudów expanded universe ( rozszerzenia uniwersum Star Wars)

"Obejrzałeś „Gwiezdne Wojny” i jesteś głodny dalszych przygód mieszkańców Odległej Galaktyki? Przyjdź, a opowiemy ci o tych najlepszych. Właśnie robisz pierwszy krok w nowy, wspaniały świat. Rozszerzony Wszechświat."

Marcin "Smajlush" Przewięźlikowski

+ Disney Star Wars: Ep7 - Wielkie zaskoczenie

"Nikt nie spodziewał się, że doczekamy NOWYCH filmów ze świata Gwiezdnych Wojen- a jednak, prace już trwają. Co jest pewnego, co pozostaje w sferze spekulacji i jakie są nadzieje/oczekiwania względem nowych produkcji i całych planów Lucasfilm/Disney? Oto prelekcja dla ciekawych"

Paweł "Owen" Pawlak

+ Technologiczny Terror Imperium

"Dewiza Imperatora była prosta: zniszczyć jakikolwiek opór. Jako, że nie zawsze mógł tego dokonać osobiście stawiał na destruktywną siłę superbroni. Uwierzcie, Gwiazdy Śmierci były zaledwie procentem arsenału jakiego przez lata dorobił się Palpatine. Poznajcie powody dlaczego galaktyka drżała pod rządami Sithów!"

Mateusz "komix" Wójcik

Oprócz tego będzie można również zagrać w planszowe gry ze świata SW:

+ Gra figurkowa X-Wing

+ Karcianka Star Wars LCG

gorąco zapraszamy!

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..