Forum

Bohaterowie z TCW których chętnie zobaczylibyście w Rebels

Poprzedni serial przez swoją anulację niestety nie doprowadził do zakończenia wątków tyczących się niektórych bohaterów. Dlatego założyłem ten temat abyśmy mogli podyskutować o tym którą postać z poprzedniego serialu animowanego chętnie zobaczylibyśmy w Rebels.

U mnie pierwszeństwo ma nasza urocza powabna padawanka Ahsoka Tano która podjęła decyzję jaką podjęła na zakończenie piątego sezonu. Jestem ciekawy jak potoczyły się jej losy w tych mrocznych czasach czasach imperium. Jakie podjęła decyzje aby zdecydować jakie będzie jej życie po ostatecznej decyzji w kwestii bycia Jedi. Może została jak Ventress łowczynią nagród która za pieniądze walczy z przestępczością kierując się swoim własnym kodeksem moralnym? A może jak niektórzy Jedi w tych mrocznych czasach dała się przeciągnąć na stronę mroku, jak w wizji którą miała na Mortis tyczącą się jej przyszłych losów ale zawsze jak mówi Yoda przyszłość w wiecznym ruchu jest, może służyć imperium jako inkwizytorka? A może ułożyła swoje relacje z Luksem Bonteri z którym wspólnie żyje na Onderonie? Jestem ciekawy jak dalej potoczyły się jej losy. Dlatego też chętnie zobaczyłbym ją w serialu Disneya jako postać poboczną.

A jakiego Wy bohatera z The Clone Wars chcielibyście ujrzeć w Rebels. Jestem ciekawy waszych typów.

...

Ahsokę Tano oczywiście! Zaś bardzo nie chciałbym zobaczyć Boby Fetta - czyli zaskoczenia nie ma.

Miałem bojkotować Forum do końca roku i tak czynię, choć dla tego jednego posta w tym konkretnym temacie, zrobię wyjątek...

Re: ...

Dafuq? Co za bojkot? Niech ktoś mi to wyjaśni bo chyba mnie coś ominęło

Re: ...

Qel Asim napisał:


Miałem bojkotować Forum do końca roku i tak czynię, choć dla tego jednego posta w tym konkretnym temacie, zrobię wyjątek...

-----------------------

Co ? xD

Re: Bohaterowie z TCW których chętnie zobaczylibyście w Rebels

Też Expadawanke Tano, głównie żeby zobaczyć jej spotkanie z Vaderem.
A tak to chyba z powodów fabularnych to głównie kilku klonów których polubiłem w trakcie serii i to co z nimi się działo dalej (Rex, Cody)

Re: Bohaterowie z TCW których chętnie zobaczylibyście w Rebels

Chyba nie będę wyjątkiem, jeżeli powiem, że Tano . Jak powiedzieli moi poprzednicy, ja też chciałabym wiedzieć co się stało z nią dalej, a perspektywa skrzyżowania mieczy z Vaderem jest obiecująca . Skoro będzie miała już 30 lat, to na pewno będzie dojrzalsza.

Z innych bohaterów prawdopodobni są Rex i Cody - chciałabym, żeby ukazano ich na dwóch biegunach: Cody`ego jako wspomnianego przez Hidalga trenera szturmowców, wierzącego w system, Reksa natomiast jako odrzuconego przez społeczeństwo.

Powrót Honda byłby świetny, natomiast nie wiem co sądzić o Banie - może mogliby pokazać jego rywalizację z Bobą?

...

Najbardziej chciałbym zobaczyć ponownie w akcji Bane`a, Hondo i Jabbę.

Ahsoka jak już wyżej napisano też była by ciekawym pomysłem.

Zgadzam się z Shaak i jej wersją Rexa i Cody`ego.

Boby wolę nie widzieć. Chyba, że w końcu zrobią z niego Bobę Fetta, czyli małomównego, skutecznego łowcę nagród w mandaloriańskiej zbroi z mnóstwem gadżetów który został wynajęty do złapania, albo zabicia Jedi.

Aurę Sing był bym rad zobaczyć, ale z mieczem świetlnym i mocą.

Chętnie zobaczyłbym też innych łowców nagród, ale po tym co zrobili z Dengarem to wolę, żeby się trzymali od nich z daleka.

Poważnego Dartha Vadera, który będzie walczył chociaż raz na miecze świetlne (np. z Ahsoką).

Utwory Johna Williamsa (szczególnie te z TES, a nie jakieś gówno.

Zbyt mało...

Zbyt mało TCW oglądałem żeby mieć jakieś życzenia co do tego ale mam dziwne wrażenie, że większość osób wypowiadających się na temat "Rebels" traktuje ten serial jako "The Clone Wars 2".

Re: Zbyt mało...

Moim zdaniem serial będzie bardzo się różnił od TCW - choćby sama forma sezon = 1 akt historii sprawi, że odbiór będzie zupełnie inny. Owszem, chciałabym paru bohaterów z TCW, ale bez przesady, czas też na nowych .

...

Ja bym chciała zobaczyć Kapitana Rexa jako dobrego rebelianta u boku Tano.

...

Palpatine i Anakin? Jeśli akcja działaby się przed Gambitem Huttów, to koniec Rotty bym chetnie ujrzał.

Niech nie robią z tego telenoweli i skupią się na nowych bohaterach. Jeśli akcja będzie osadzona 10-5+ BBY, nie widzę sensu kontynuacji wszystkich urwanych wątków. Niektóre mogą zostać zakończone w pojedynczych epizodach, najlepiej jako speciale oderwane od głównego wątku, ale o wielu wolałbym zapomnieć.

Re: ...

Co do obydwojga Sithów rządzących galaktyką o wiele bardziej wolę żeby ich rola była minimalna w nadchodzącym serialu. Obydwoje powinni być ukazani jako mroczny cień który zapadł nad galaktyką którą trzymają w żelaznym ucisku. Poza tym takie sposób prowadzenia postaci wyklucza możliwość zrobienia z Vadera nieudacznika jak zrobiono z Grieviusa w The Clone Wars(poza tym jeden Blackman wystarczy).

Re: ...

Oczywiście masz rację, ale pojawić się powinni w przeciwieństwo do reszty ferajny, to ich wymieniam.

0

słownie: zero. Żadnego.

bohater

Kogo chciałbym zobaczyć? Maula - martwego na dnie szybu w Theed

...

- Ahsoka Tano. Obowiązkowo musi się pojawić, najchętniej zobaczyłbym również jej konfrontację z Vaderem. Fantastyczna postać której szkoda nie wykorzystać.
- Łowcy nagród, tacy jak Highsinger, Cad Bane, Latts Razzi i Embo. Byłoby świetnie gdyby pojawiali się okazjonalnie jako najemnicy nie tylko Imperium, ale też jako poplecznicy rebeliantów?
- Hondo. Mógłby wspierać rebeliantów, może przez działania Imperium wymierzone w organizacje piratów? Świetna postać, jedna z moich ulubionych z TCW. Chętnie zobaczyłbym też go znowu narąbanego.
- Darth Maul. Wątek urwany w TCW nie może tak sobie po prostu wisieć, obowiązkowo należy wyjaśnić jakie plany miał dla niego Palpatine. Może Maul mógłby pełnić rolę drugiego Inkwizytora? A umieszczenie Maula i Vadera na ekranie w jednej scenie byłoby na pewno interesujące.

Re: ...

Apophis_ napisał:

-umieszczenie Maula i Vadera na ekranie w jednej scenie byłoby na pewno interesujące.

-----------------------

To by było Awensome

http://www.youtube.com/watch?v=vCQCKsTQkMY&list=FLv6OHHLXlMRfzQTvAX_rKHA&index=48#t=00m15s

Re: ...

To Maul nie pojawi się w bonusach? Słyszałem coś o tym, że Yoda uda się na Korribana więc wydedukowałem, że to Maul będzie przyczyną zamieszania

...

Nie, Maula tam nie zobaczymy, no chyba, że zrobią jakąś niespodziankę i tak nas teraz zwodzą.

Kogo z TCW chciałbym zobaczyć w "Rebels"

Czytając wątek zauważyłem, że niemal każdy chce zobaczyć Ahsokę Tano. Tu się zastanawiam. Z jednej strony fajnie by było zobaczyć ją dojrzalszą, podążającą własną ścieżką, ale z drugiej strony uważam, że ostatni odcinek 5 sezonu idealne zamknął sprawę posiadania przez Anakina uczennicy i sprawa Ahsoki nie musiałaby być już poruszana, a jej dalsze losy byłyby nam nieznane. Powiem tak - jeśli Ahsoka by pojawiła się w "Rebels", byłbym zadowolony, zaś jeśli jej nie będzie, to nie byłbym rozczarowany. Natomiast obowiązkowo chciałbym, aby w "Rebels" były następujące postacie z TCW:
1) Łowcy nagród, a tu konkretnie - Boba Fett (ale, jak to już wcześniej bardzo fajnie ujęto - jako małomówny i skutecznie działający łowca nagród, znany ze Starej Trylogii), Cad Bane, Embo, Aurra Sing, Sugi, Bossk - myślę, że fajnie by było zobaczyć jak wszyscy łowcy nagród wykonują jakieś zlecenia od Imperium
2) Darth Maul - jeśli oczywiście nie pojawi się w materiałach bonusowych TCW, to obowiązkowo jego sprawa musi zostać rozwiązana w "Rebels". Hm... może wtedy Maul stoczyłby pojedynek z Vaderem i w którym by ostatecznie zginął, albo znalazł Obi-Wana na Tatoinee i stoczył z nim ostatnią w życiu walkę (tu się bardziej wzorowałem dodatkiem do "Jedi Academy", w którym Obi stacza właśnie pojedynek z Maulem na tej planecie, ale nie ukrywam, że byłbym z takiego rozwiązania także zadowolony)
3) Ventress - a gdyby tak Ventress za jakąś niezłą sumkę pomogła Rebeliantom? W końcu w TCW potrafiła dogadać się z Ahsoką, więc jeśli Rebelianci by jakoś skorzystali z jej usług (choćby jednorazowo), to mogłoby wydarzyć się coś ciekawego
4) Hondo - tu także, jak wcześniej napisano, jako ewentualny pomocnik Rebeliantów. Mogłaby być to pomoc taka jak w tetralogii o Onderonie, ale jakakolwiek inna forma pomocy z jego strony również miałaby u mnie uznanie i chętnie bym jakiś odcinek z jego udziałem obejrzał.

Parę postaci.

Tak jak wielu z was, Ahsokę Tano. Odejście z Zakonu Jedi w TCW było zaskakujące, a jednocześnie stworzyło możliwość kontynuacji historii(chociaż jako Jedi mogłaby również jakimś cudem przeżyć rozkaz 66). Oprócz naszej dawnej padawanki chciałbym ujrzeć barwną postać Quinlana Vosa, który z tego co mi wiadomo przeżył wszystkie wydarzenia z 19 BBY. Oprócz Jedi, rzecz jasna Boba Fett. Darth Maul również byłby mile widziany, najlepiej wraz z Darthem Vaderem w jednej scenie. Poza nimi, wiele ciekawych pobocznych postaci z TCW mogłoby ubarwić serię o Rebeliantach.

Rebels

Jakie postacie... Hmm... Byłoby kilka. Przede wszystkim:

Ahsoka - jej historia w TCW mogłaby być już po prostu zakończona, a kontynuowana właśnie w Rebels.

Ventress - ją z wielką chęcią bym zobaczył w tym serialu.

Maul - dokończenie jego losów byłoby tutaj ciekawe. Poza tym, był w końcu komiks, opowiadający jego losy w tym okresie.

Obi-Wan - mogę powiedzieć, a raczej napisać tylko tyle, że jest to moja ulubiona postać, także... Bez niego by się nie obyło.

Byłoby jeszcze wiele postaci, ale trudno byłoby nawet je wszystkie wymienić. Przychodzi mi ich wiele na myśl, ale w większości byłyby to postaci drugoplanowe. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Rebels

Tylko, że Obi-wan powinien siedzieć przy Luke`u.

Re: Rebels

I myślisz że to ich powstrzyma przed wrzuceniem go w sam środek walki z Imperium w połowie odcinków? Pewnie i z Vaderem powalczy nieraz

Re: Rebels

Żebyś tego tylko nie miał racji, bo już przypominam sobie sytuację z Tyranusem....

Re: Rebels

Mam nadzieję, że będzie Maul. Może coś takiego, że niby go zabili, a on jednak żyje, a potem spotyka Ashoke, żenią się i robią dzidziusia. Ale ze względu na to, że Maul był sithem, a Ashoka Jedi, dziecko jest rasy ludzkiej. Żyją szczęśliwie, a tu nagle Ventress zabija Maula (dobrego i grzecznego) i Ashokę, a dziecko porywa. Na szczęście pewien Jedi ratuje owe niemowlę i nadaje mu imię, Galen Marek! Tak, tego właśnie chcę! Więcej Maula i Ashoki w świecie SW! Niech żyje TCW!

Re: Rebels

To by miało wtedy logiczny sens czemu Galen taki "wymaxowany" jest.

Re: Rebels

Od samego początku wiedziałem, że mój pomysł jest logiczny i spójny

Re

Maula, Hondo, Ventress. No ale wszelkie nawiązania były by fajne.

-

Maul bo mam nadzieję że będzie inkwizytorem lub Ręką Imperatora
Ashoka co się z nią stało po odejściu z zakonu
Obi-Wan przydałby się taki jeden odcinek jak walczył by w obronie Luke lub własnej z Szturmowcami lub Tuskenami i jego szkolenie u Qui Gona.
Rex który próbuje przystosować się do nowych realiów i Cody który jest bezwzględnie posłuszny imperium.
Jeszcze Hond i Ventress
Cade Bane jako łowce nagród na usługach imperium.
I chciałby żeby okres wojen klonów był często wspominany żeby pokazać jaki miał wpływ na galaktykę.

Re: Bohaterowie z TCW których chętnie zobaczylibyście w Rebels

A ja Ahsoki wolałbym nie zobaczyć w Rebels(w zasadzie to w ogóle nie mam zamiaru oglądać tego serialu ale zobaczymy). Niech zostanie zapomniana i tyle. Po prostu mam różne pomysły co mogło by się z nią stać, ale wiem, że (szczególnie w takim dziecinnym serialu) zakończenie jej wątku by mnie nie usatysfakcjonowało. Może w jakimś komiksie mogli by zrobić ciekawe zakończenie jej historii. Ale najlepiej niech zostawią ją w spokoju.

...

Czekam aż do załogi Ghosta dołączy nastoletni Rotta, w końcu od niego wszystko się zaczęło, więc mielibyśmy wyborną klamrę kompozycyjną. Do tego działalność konspiracyjna deputowanego Binksa w senacie i mroczna Barrissa Offee w roli jednej z Rąk Imperatora. Ewentualnie Asajj Ventress na czele ruchu oporu i emancypacji sióstr nocy.

Prawdę mówiąc nie wiem czy chcę, by jakieś postaci powracały, bo TCW nie wykreowało specjalnie wielu godnych zapamiętania bohaterów. Miło by było zobaczyć w charakterze nawiązania jakieś znane klony w roli szturmowców, chociaż w 5 BBY to chyba za wiele ich już w armii imperialnej nie było, zresztą i tak rozróżniam jedynie Rexa i to wyłącznie po hełmie

....

Ja też się wypowiem. Późno, bo niedawno się zarejestrowałem, ale cóż mam wielu bohaterów do opisania.

Chciałbym:

1. Vadera & Imperatora, ale nie za dużo i szczególnie nie za dużo walk z nimi, żeby nie wyszło, że ten dzieciak z niebieskimi włosami pokona ich gołymi rekami.
2. Barriss Offee jako mroczną jedi.
3. Dartha Maula...ech jak już go ożywili to niech wróci powalczy, a potem Obi-wan w epicki sposób go zabije OSTATECZNIE.
4. Obi-Wana- musi być. Moja ulubiona postać. Niech pokażą jak udziela porad rebeliantom i różnym jedi uciekającymi przed imperium, uczy się u Quai Gona, a jak ze dwa razy weźmie udział w jakiś bitwach i zabije przy okazji wyżej wspomianego Maula to wybaczę im wszystko...prawie wszystko.
5. Yode- ale nie mam jakiegoś pomysłu na historię. Może jak udziela rad Kanowi(tak się nazywa?) i temu w niebieskich włosach na Dagobah 5 minut na cały serial by mnie już ucieszyło.
6. Różni łowcy nagród, ale nie będę wymieniał, bo już wyżej wymienialiście tych co bym chciał.
7. Ashoke Tano- tak ja wyżej. Super by było jakby Vader ją zabił, ale to bajka dla dzieci...chociaż w TCW Piela uśmiercili.
8.Quinlan Vos- super postać, która nie ma dokończonego wątku już długi czas.
9. Hondo czy tam Hando, epizodycznie w jednym odcinku może być.
10. I na koniec Rex i Cody. Wiadomo Rex po stronie rebeliantów, a Cody po stronie Imperium, Appo też może być. Fajnie jakby dali jakieś wspomienia Rexa z rozkazu 66 jak się dokładnie zachował itp. Pewnie byłby razem z Luminarą stąd można wyjaśnić jej przeżycie.

No i to tyle
BONUS
początek spoilera
Moje największe marzenie to skończenie wątku Revan xd, ale tu się raczej nie pojawi, a szkoda. Revan chyba osiągnął długowieczność jak ten Lord Sithów, bo w TOR ma już ponad 300 lat( nie znam dokładnie historii) To by miało potencjał, nawet w nowej trylogii mogliby go dać, ale to tylko takie moje głupoty, chociaż gorzej od niektórych autorów EU i Disneyu chyba nie wymyśliłem xd
koniec spoilera

Re: ....

Racja, śmierć Ahsoki z ręki Vadera to coś na co czekam odkąd zacząłem oglądać TCW.

Re: ....

Poważnie chciałbyś zobaczyć Maula w Rebels? Mało było rujnowania tej postaci w TCW, żeby jeszcze raz dać kapelusznikowi wybór o rozwoju Maula? Znowu miałby przyjść, powalczyć i zginąć? O nie, ja podziękuje. Choć same odcinki z Maulem w TCW nie były takie złe, to jednak sposób przedstawienia tej postaci pozostawia wiele do życzenia.

Re: ....

Tak chciałbym. Moim zdanie jak zginał w Mrocznym Widmie to nikt go nigdy nie powinien ożywić, ale skoro już był w TCW to mogli by już ten wątek skończyć i uśmiercić go ostatecznie w Rebels lub jakimś komiksie. Nie mówię, że w pierwszym odcinku, może być i w ostatnim.

Re: ....

No wiesz, moim zdaniem niema sensu przedstawiać czegoś co już było przedstawione, nie tylko w TCW ale także w paru komiksach, za każdym razem kiedy Maul zostaje wskrzeszony, historia jest taka sama. Maul się pojawia tylko po to by pomachać świetlówką i zginąć. Poza tym Filoni to nie jest człowiek któremu powierzyłbym rozbudowanie historii Maula, on już pokazał co potrafi w TCW. Moim zdaniem twórcy powinni uczyć się na błędach (którym Maul w TCW z pewnością był) i nie popełniać ich po raz drugi. Jego wątek powinien zakończyć się w czymś innym.

Re: ....

Rex i Cody jestem na tak. tylko dzięki tym dwóm oglądałem TCW a i tak wymiękłem na 5 sezonie. W sumie najlepiej by się pojawił legion 501 z Vaderem i by wybił jak najwięcej rebeliantów bo ci słabi szturmowcy mnie denerwują (jak w ogóle się utrzymali z takim wojskiem). Rex może być po stronie rebelii ale pod warunkiem że Cody był by przywódcą (oczywiście po Vaderze) legionu 501. Śmierć Asuki z rąk musi być. Obi wana jak najmniej podobnie jak Yode. Palpi bardzo rzadko i tylko na paru rozmowach z Vaderem. Jeszcze Vader mógłby podduszać Inkwizytora i grozić mu śmiercią za każdą porażkę, mógłby by być takim głównym złym co by pojawiał się pięć minut na sezon i by się go bały czterolatki oglądające tą baje. Darth Maul NNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE jednak znając kapelusznika to może się nawet ZGrywus pojawić.

Re: ....

darthTenebrous napisał:
Rex i Cody jestem na tak. tylko dzięki tym dwóm oglądałem TCW a i tak wymiękłem na 5 sezonie. W sumie najlepiej by się pojawił legion 501 z Vaderem i by wybił jak najwięcej rebeliantów bo ci słabi szturmowcy mnie denerwują (jak w ogóle się utrzymali z takim wojskiem). Rex może być po stronie rebelii ale pod warunkiem że Cody był by przywódcą (oczywiście po Vaderze) legionu 501. Śmierć Asuki z rąk musi być. Obi wana jak najmniej podobnie jak Yode. Palpi bardzo rzadko i tylko na paru rozmowach z Vaderem. Jeszcze Vader mógłby podduszać Inkwizytora i grozić mu śmiercią za każdą porażkę, mógłby by być takim głównym złym co by pojawiał się pięć minut na sezon i by się go bały czterolatki oglądające tą baje. Darth Maul NNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE jednak znając kapelusznika to może się nawet ZGrywus pojawić.
-----------------------
Znalazłem na Internecie, że Rex przeżył i współpracował z rebeliantami (z tego co zrozumiałem bo było po Angielsku)

Re: ....


Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.