Forum

Klon 99

W TCW, sezonie 3, odcinku "Clone Cadets" pojawił się klon 99. Był to bardzo stary żołnierz.
Jak to możliwe, że był taki stary, skoro umarł w 22 BBY, a zaczęto produkować klony w 32 BBY i po urodzeniu miały od razu 20 lat (a przynajmniej tak mi się wydaje). Więc mógł mieć maksymalnie 30 lat, a tam wygląda na 50 (:

Czy to możliwe?

Re: Klon 99

Po pierwsze, klony z Kamino nie miały od razu 20 lat. W AOTC widzimy uczące się klony - dzieci. Generalnie klony starzały się tak samo jak ludzie z tym, że dwa razy szybciej - w związku z czym, te które zaczęto produkować w 32 BBY w 22 BBY miały 20 lat, mimo iż żyły tylko 10.
Po drugie, co do samego 99, w odcinku dokładnie słyszymy że jest to nieudany klon, istnieje więc możliwość że proces starzenia został dodatkowo przyspieszony wobec czego klon mógł biologicznie mieć nawet i 60 lat.

Re: Klon 99

Jak po urodzeniu miały mieć 20 lat? Co ty pieprzysz? Nie wiem ile miesięcy siedziały w kadzi i jak liczyć wiek w przypadku takiej inkubacji, ale nie wiem co kombinujesz.
W 22 bby wszystkie klony są rozwinięte fizycznie jak dwudziestoletni mężczyzna. #99 był egzemplarzem wadliwym i powinien zostać przerobiony na mom gdy tylko zauważono nieprawidłowy rozwój. Pojawił się w bajce dla dzieci, wiec nie mogli tego zrobić. Zlecanie kalece pracy, którą może wykonać droid, gdy musisz płacić za jego utrzymanie od wyhodowania, też nie ma najmniejszego sensu. Jeśli jego tkanki istotnie wydają ci się zdecydowanie starsze, przyjmij, że jednym z uszkodzeń była mutacja przyspieszenia wzrostu i tyle.

99

Klony "rodziły się" jako dzieci i starzały się dwa razy szybciej. A klon 99 pochodzi z wadliwej serii która starzała się szybciej. Teraz czytając Potrójne Zero dziwię się że początek spoilera go nie zabito tak jak chciano zabić Ordo i resztę jego drużyny jak byli mali koniec spoilera widocznie uznano że przyda się w pracach porządkowych itp. początek spoilera Śmierci 99 jest chyba dla mnie naj smutniejszym momętem w TCW. koniec spoilera

Re: 99

Darth Marcin napisał:
widocznie uznano że przyda się w pracach porządkowych itp.
-----------------------

Stawiałbym raczej że to wina dwóch baranów którzy nie mieli jakiegokolwiek pojęcia nawet o filmowej (mentalność Kaminoan) części uniwersum Star Wars i mieli w d... spójność świata .

Ok

Ok, to już wszystko jasne.

Swoją drogą

To dziwne, że takiego do niczego nieprzydatnego #99 trzymali przy życiu nie wiadomo po co, a bardzo udane, wybitnie zdolne do walki Zera chcieli eksterminować. Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego, poza tym, że TCW to głupia baja jest?

Re: Swoją drogą

Bo może Jedi nie pozwolili?

Re: Swoją drogą

Erm, Kaminoanie mieli 10 lat, żeby zauważyć, że coś z tym klonem jest nie tak. Znając ich możliwości, wiedzieli o znacznie przyspieszonym tempie starzenia, gdy 99 jeszcze moczył się w inkubatorze. Niby jak Jedi mieli wtedy zainterweniować?

Re: Swoją drogą

"moczył się w inkubatorze."

kocham to forum

Re: Swoją drogą

Jedi nie pozwolili na zabicie jednego klona, a pozwalają na samo klonowanie by zwiększyć wydatność armii?! przecie to barbarzyństwo!

Re: Swoją drogą

smajlush napisał:
poza tym, że TCW to głupia baja jest?
-----------------------

Masz lajka.

Wygląda na 50...

Wygląda na 50? Widziałeś ty kiedy 50latka?

Re: Wygląda na 50...

Mógł to być przecież mocno schorowany i zdeformowany 50-60 latek, a jego chwiejny wygląd na taki pasował .

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.