Forum

KOMIKSY PROMOCJA WAKACYJNA CD!!!!!!!!!

Wlaśnie parę minut temu odebraliśmy zamówione przez was komiksy. Muszę przyznać że gdybym wiedział ile będzie nas to zdrowia kosztować to do każddej wyslanej paczki zaznaczyłybym że chcę jedno piwo. malo się nie zesrałem jak w wydawnictwie zobaczyłem PUDŁO z naszymi lekturami. Nawet go od ziemi nie moglem oderwać. Prawie 100 komiksów w twardych oprawach i kilka książek. Andaral poprosił o jeszcze jeden karton i jakoś się zabraliśmy. Wiecie że Andi mieszka w starym budownictwie na 3 piętrze!!!(bez windy oczywiście). A tak poważnie. Komiksy i książki zostaną dzisiaj popakowane, zaadresowane i w ogóle przygotowane do wysylki, ktora odbędzie się jutro i pewnie zajmie ladnych parę godzin. Jest 20 albo więcej paczek. Trzeba będzie dymać na pocztę w kilku ratach. Ale mimo to paczki pójdą jutro. Nie wiem jak umawiał się Andaral z ludźmi z Warszawy. Najlepiej sie z nim skontaktujcie. No to nic milej lektury!!!

KOMIKSY OKUPIONE POTEM !!!

Dante prawde pisze, niech was kule bija, pot nam po du.. plyna a ja na dodatek w garniturze !!!! Piwa, Piwa, Piwaaa dajcieee ........ a jak nie to zjerzdzajcie

PS. Pisał to Andaral po doznanym szoku komiksowo-książkowym !!

ZAPOMNIAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

On rzeczywiście był w gajerku. Miał jakies spotkanie w robocie. Nie, to po prostu trzeba było zobaczyć na własne oczy, jak facet odpicowany jak do ślubu morduje sie z ciężkim pudłem.

chłopaki

nie wiem jak wam dziękować Naprawdę spisujecie się na medal. Jak przyjade do Wawy to macie u mnie to piwo na bank!!! Może być niejedno Ale widzę, ze się musiało wam mocno spodobać skoro ciągniecie dalej tę akcje wyciskającą poty!!!

Dzięki

za uznanie. A tak mowiąc szczerze to nie wiem dlaczego to ciągniemy. Chyba tylko z czystej przyjemności zalatwienia czegoś dobrego w normalnej cenie. Już nie pamiętam co zamówileś ale dzisiaj rozmawialismy z Adamem na temat tych cen. 10zł. na niektórych komiksach zobaczysz napis ROMOCJA OKAZJA 19,80, a większość z nich jest po 24,80. to wszystko, ta cala akcja, to oczywiście szpryca Andarala ta cala akcja komiksowa, ale ja pamiętam jak "okazyjnie" kupowalem komiksy używane na Allegro po 27zł+wysyłka. Robimy co możemy i podejrzewam że jeszcze przez jakis czas będziemy to ciągnąć. Choc muszę przyznac że niektorzy sa czasami delikatnie mowiąc nieuczciwi i nisumienni. Cały czas ma ktos jakieś zastrzeżenia, a to to , a to tamto. pojawiły się nawet posty(nie na Bastionie, ale pewnie już wiesz gdzie), że czeszemy na tym straszne pieniądze. Mogę Ci zagwarantować i innym też że nie mamy z tego, poza satysfakcją, zlamanego grosza. Do ostatniej wysyłki "szlak ..." Andi nawet dopłacił. A gdyby wszyscy zamawiający w pore wyslali pieniądze to jestem pewien, że pierwsza tura poszłaby w tamtym tygodniu. Ąle tak jak powiedzialem ciagniemy to dalej, tak długo jak tylko będą możliwości . Trzeba to wykorzystać.

dla mnie

nie ulega wątpliwości, że to jest wieka okazja. Zresztą nawet gdybyście na tym podobno zarabiali to co z tego przecież to i tak bardzo tanio dla nas wychodzi. Oczywiście każdy rozsądny od razu sobie wyliczy, ze zarabiać nie można na takim biznesie, no bo Amber musiałby chyba za darmo rozdawać te komiksy. Ja tylko żałuje, że wszystkich komiksów tak nie kupiłem i że sie pospieszyłem z trylogią Zahna oczywiście na tym tracąc. No ale nie ma się co zamartwiać. Teraz będę cierpliwszy!!! Już czekam na kolejne promocje i preordery i fajnie, ze teraz już będzie można na konto wpłacać, bo będę mógł to zrobić nie ruszając się nawet sprzed komputera, homeBanking rządzi! No i będzie jeszcze taniej. Pozarawiam i następnym razem poleć Adamowi, zeby w szortach leciał po te komiksy!!!

INNE KOMIKSY AMBERU

Witam,
Od dzisiaj można również zamawiać inne komiksy jakie wydał amber, również w cenie 10 pl + oplata pocztowa. Mam nadzieję że teraz jesteście usatysfakcjonowani w 100% ??!!

PS. podajcie info innym fanom komiksów.

super info!!!

Już czekam na pełną listę tych komiksów!! Trzeba sprawdzić czego jeszcze nie mam!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.