TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Rebelianci

SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

ShaakTi1138 2015-03-01 19:37:15

ShaakTi1138

avek

Rejestracja: 2009-06-02

Ostatnia wizyta: 2022-06-29

Skąd: Biała Podlaska

Pomyślałam sobie, że czas powoli zaczynać rozmowy o drugim sezonie "Rebelsów". Na razie zebrałam plotki i nieukończone wątki (pewnie nie są to wszystkie, a i tak część z nich wyjaśni się z "Fire Across the Galaxy").

Co wiemy o sezonie drugim:

* Będziemy mieć dwa razy tyle odcinków, czyli na pewno ponad dwadzieścia. Życzę sobie, by nie było takiego sajgonu z numeracją. Premiera w kwietniu w Anaheim, czekamy na jakąś dobrą relację .

*Ma być mroczniej.

* Planowany jest powrót wielu postaci - Honda Ohnaki, Landa, Cada Bane`a, Vizaga, początek spoilera Imperatora, Vadera, Hana Solo (podobno jako "przyjaciel Landa") i Ahsoki koniec spoilera, Co ciekawe, Filoni w jednym z wywiadów zasugerował, że za jakiś czas poznamy odpowiedź na pytanie początek spoilera co Ahsoka sądzi o przejściu Vadera na CSM i ich wzajemnym wykrywaniu się w Mocy. koniec spoilera. Całe szczęście podobno nie uświadczymy Luke`a.

*W drugim sezonie dowiemy się nieco więcej o Kananie, przede wszystkim o jego przeszłości i mistrzyni (dla niecierpliwych komiks ). Jedi dowie się jak "odpuścić" (wieloznaczne "let go"), a grający go Prinze nagrał tajną scenę tylko w obecności Filoniego. Bliżej poznamy związek jego i Hery.

*Zaczną pojawiać się nowi rebelianci, co niekoniecznie będzie się podobało Kananowi, bo wedle niego będą rozbijali "rodzinną dynamikę" wśród ekipy. Ciekawi mnie czy ktoś zamieszka na "Ghoście" na stałe.

*Układ Ezry z Vizagiem będzie miał konsekwencje - prawdopodobnie niezbyt przyjemne, gdyż za głowę Jedi wyznaczono spore nagrody.

*Wedle Stantona pojawią się czarne charaktery z TCW, które teraz będą dobre. Kogo mógł mieć na myśli?

*Marshall powiedziała raz, że chciałaby zobaczyć Tatooine, dla mnie brzmi to jak sugestia. Zresztą, plakat Carlisle`a też to sugeruje.

*Podobno w "większym planie" świątynia Jedi na Lothalu ma sens.

*Może zobaczymy Zeba w hełmie, wciąż czekam na większą aktualizację zbroi Sabine.

*Podobno gdy poznamy historię Sabine, to zrozumiemy, że w obecnej chwili jest aseksualna. Cóż, wydała mi się całkiem zainteresowana Landem. Ale podobno jej relacja z Ezrą ma się rozwijać.

*Rzekomo mają powrócić Andrew Kisihino - Saw Gerrera - i Sam Witwer... Maul? (Boże, nie). Starkiller? Była plotka o tym drugim...

*Nadal czekam na to, co się stało z klonami, a co zapowiadano. Sugerowano też szturmowców-kobiety.

*Być może dowiemy się dlaczego Imperium zatrudnia nie-ludzi (Inkwizytora). Był taki fajny artykuł Peny, "Aliens in the Empire", w którym wyjaśniał, że robiono rzadkie wyjątki, jeśli natrafili na kogoś naprawdę zdolnego. Może i tak było w tym przypadku.

*Blum powiedział, że Zeb będzie szukał dziewczyny. Znając jego, pewnie żartował, ale... potencjalnie byłby to świetny materiał na odcinek komediowy .

Otwarte wątki z sezonu pierwszego:

*Zagłada Lasatów - wiemy już, że rasa Zeba została niemal całkowicie wybita... ale dlaczego? Widziałam ciekawą teorię, wedle której początek spoilera zagłada Lasanu była formą kary nie za rebelię, lecz za udział w wojnach klonów po stronie Separatystów. W EU było coś takiego, Sheev jako nowy Imperator rzucił hasło "Separatysta zapłaci!" Byłoby ciekawie koniec spoilera

*Dhara Leonis - chyba wszyscy się domyślamy, że początek spoilera była wrażliwa na Moc i zabrano ją na szkolenie. O ile oczywiście się jemu poddała. Można podejrzewać, że zobaczymy ją jako nowego inkwizytora/uczennicę/kogoś w tym guście. koniec spoilera

*Co właściwie takiego się stało, że Sabine opuściła Akademię na Mandalorze.

*Co takiego było w skrzyni Fulcrum na Fort Anaxes.

*Gdzie jest gubernator Pryce - nadal twierdzę, że zobaczymy początek spoilera Bazę Delta Zero koniec spoilera. Prędzej czy później. Oraz co się dalej stanie z eksploatacją Lothalu - zwłaszcza początek spoilera kryształów kyber koniec spoilera

*Jak tam Landowi powiodło się w interesie .

*Nagroda wyznaczona za głowy rebeliantów - podejrzewam, że do akcji wejdą łowcy nagród. Zwłaszcza jeden taki wymieniony wyżej.

*Wspomniany wyżej układ Ezry i Vizaga.

Źródła:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18561

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18719

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18770

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18787

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18799

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18830

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18846

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18873

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18923

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18992

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19077

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19159

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19159

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19220

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19220

_________________________________________

Co ja bym chciała w drugim sezonie? Rebelii na trochę większą skalę, na innych planetach (bo jednej takiej już nie chcę oglądać na oczy), inne frakcje buntowników (może trochę o "szarej" moralności, np. posuwające się do morderstwa), Imperium przedstawionego w ten sposób, w jaki zrobiono to w "Call to Action". Może jeszcze wyjaśnienia co się stało z byłymi Separatystami i klonami.

LINK
 • sezon 2

  Bazy 2015-03-01 21:55:58

  Bazy

  avek

  Rejestracja: 2007-06-11

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Expanded Universe

  A może by tak jednak... nie?

  LINK
 • Ezra musi umrzeć

  Ren Kylo 2015-03-01 22:27:51

  Ren Kylo

  avek

  Rejestracja: 2008-01-13

  Ostatnia wizyta: 2021-07-06

  Skąd: Padawan Wandalek

  Najbardziej w drugim sezonie cieszyłbym się ze śmierci Ezry. Oczywiście jeśli nie zginie z ręki inkwizytora w ostatnim odcinku pierwszego sezonu.
  Niestety taki wariant jest najmniej prawdopodobny, więc trzeba męczyć się z tym gimbusem nadal.

  LINK
  • Ezra musi umrzeć

   Onoma 2015-03-01 22:37:40

   Onoma

   avek

   Rejestracja: 2007-12-06

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Dołuje

   Dawniej Jaina, potem Ahsoka, a teraz Ezra. W końcu jakiś facet. I dobrze, równouprawnienie musi być.

   LINK
   • Re: Ezra musi umrzeć

    Ren Kylo 2015-03-01 23:37:52

    Ren Kylo

    avek

    Rejestracja: 2008-01-13

    Ostatnia wizyta: 2021-07-06

    Skąd: Padawan Wandalek

    Aby można mówić o równouprawnieniu to kolejny facet musiałby umrzeć. Ma kolega jakiegoś kandydata na to zaszczytne miejsce?

    LINK
    • Re: Ezra musi umrzeć

     Onoma 2015-03-01 23:44:48

     Onoma

     avek

     Rejestracja: 2007-12-06

     Ostatnia wizyta: 2022-06-29

     Skąd: Dołuje

     Między kolejnymi "must die" mija sporo czasu. Jaina jakoś w NEJ, Ahsoka od premiery TCW w 2008 roku, Ezra od premiery Rebels w 2014 roku. Wychodzi że następnego kandydata poznamy nie wcześniej, jak... w 2020, 2021 roku? Przy okazji jakiegoś spinoffa może. Can`t wait.
     No ale idzie w dobrą stronę w każdym razie. :>

     LINK
 • Sezon drugi

  Mistrz Mateusz 2015-03-02 00:16:52

  Mistrz Mateusz

  avek

  Rejestracja: 2011-04-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-01

  Skąd: Piła

  Jeszcze finału pierwszego sezonu nie było, a tu już myślenie o drugim . Ale dobra, zaczynamy od początku.


  *Na pewno będzie więcej odcinków. Bardzo dobrze. Myślę, że gdyby nie to, że fani zaczęli hejtować to, to nadal mielibyśmy tyle odcinków. A skoro ma być ich dwa razy tyle, to może doczekamy się jeszcze większej ilości epizodów niż w TCW? Kto wie, byłoby miło. Prócz tego, z tego co pamiętam, to przed rozpoczęciem serialu mówiło się, że odcinki będą trwały po pół godziny. Raczej wątpię, ale marzyć piękna rzecz .

  *Pojawienie się starych postaci, jak na przykład początek spoilera Hondo Ohnaka, Lux Bonteri, Yularen, Cad Bane, Sugi czy Embo, może Rex. Może Jar Jar . Na pewno będą też postacie widziane w pierwszym sezonie Rebels, jak Vizago, Lando, Zare Leonis koniec spoilera

  *Teraz rozdzielę postaci "zwykłe" z użytkownikami Mocy. Liczę na pojawienie się początek spoilera Ventress. Jeżeli przeżyje wydarzenia w Dark Disciple, to można by ją dać do Rebels. I może to przede wszystkim o nią chodziło, co chodzi o czarnych bohaterów z TCW, którzy teraz będą po stronie rebeliantów. Oprócz tego mam nadzieję, na Maula, ale ten temat zasługuje na oddzielny topic. Może zobaczymy też Jedi, którzy przeżyli Rozkaz 66 i Czystkę. Tak na dobrą sprawę, to przykładowo Shaak Ti nigdzie nie zginęła. Coleman Kcaj również. Oprócz tego można by wykorzystać postacie, które zostały wymyślone na potrzeby TCW i nie odegrały tam większej roli, jak choćby weequayański Jedi czy ten kolorowy Kalamarianin. I młodziki, tyle że starsze. Może dowiemy się, co tak naprawdę działo się z Barriss Offee. Czy przeszła na CSM czy też nie. Ahsoka może pojawi się w finale pierwszego sezonu, ale zobaczymy. koniec spoilera

  *Oczywiście pojawienie się początek spoilera Vadera i Sidiousa. To by było coś. I pojedynek Ahsoki z Anakinem. Ich wzajemne wykrywanie się w Mocy i te sprawy. koniec spoilera

  *Inne grupy rebeliantów, pokazanie większych frakcji, innych jednostek, jak nasi główni bohaterowie. Jakieś większe bitwy, takie na znacznie szerszą skalę.

  *Wyjaśnić przeszłość naszych głównych bohaterów, jak na przykład Kanan, Inkwizytor (jeżeli przeżyje), Hera, Sabine.

  *Chciałbym też, by pojawili się początek spoilera Obi-Wan i Yoda. Yodę już mieliśmy, ale tylko głos, a Obi`ego w hologramie. Ale fajnie by było, gdybyśmy zobaczyli ich w chociażby pojedynczych epizodach. koniec spoilera

  *Pokazać Imperium od środka, czyli bezustanną walkę o władzę, wpływy i tak dalej. Jak to tak naprawdę wygląda od wewnątrz. Może też pokazać motywy działania Inkwizytora i Kallusa.

  *Pokazanie Inkwizycji, żeby pojawili się jeszcze jacyś.

  *Takie postacie jak początek spoilera Han czy Boba Fett. Nie chciałbym natomiast zobaczyć ani Luke`a, ani Leii. koniec spoilera

  *Bohaterowie z przykładowo gier lub książek, jak na przykład początek spoilera Mara Jade, Galen Marek, Rahm Kota. koniec spoilera

  *Inne lokacje, więcej ciekawych planet, ras i tym podobne.

  *Dokończyć wątki, takie jak początek spoilera siostra Zare`a, pokazanie Tseebo, tego czerwonego stworka z "Idiots array", senatora Trayvisa, układ z Vizagiem, pokazanie ojca Hery, którym jest Cham Syndulla (jeżeli jeszcze będzie żył), rodzice Ezry, Lasatowie i ich zagłada. koniec spoilera


  Mam nadzieję, że drugi sezon będzie dłuższy, lepszy, mroczniejszy, spełni me oczekiwania. Mam nadzieję, że nie będziemy długo czekać na trailer . Niech Moc będzie z Wami.

  LINK
  • Re: Sezon drugi

   ShaakTi1138 2015-03-02 09:22:16

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   O ile wiem, to teraz oficjalna wersja z Shaak Ti jest taka, że zabił ją Vader w Świątyni.

   Ech, słyszałam na TFN-ie (ale osobiście niepotwierdzone), że początek spoilera Vader ma być głównym złym w drugim sezonie. Można domyślić się więc losu Inkwizytora, ale boję się, że jeśli to prawda, to zrobią z lorda Grievousa "Rebels" koniec spoilera

   LINK
   • Re: Sezon drugi

    Ren Kylo 2015-03-02 09:37:33

    Ren Kylo

    avek

    Rejestracja: 2008-01-13

    Ostatnia wizyta: 2021-07-06

    Skąd: Padawan Wandalek

    -początek spoilera Właśnie z tego powodu, między innymi nie chciałem obecności dwojga Sithów w tym serialu animowanym. Już wystarczająco Blackman zszargał reputację Vadera w komiksach że nie potrzeba dalszego jej szargania w nowym kanonie. koniec spoilera Reset kanonu miał o tyle dobry że pozbyto się dzieł Blackmana oraz mandogejowskich grafomanii Travis.

    LINK
   • Re: Sezon drugi

    Vintress 2015-03-02 16:44:01

    Vintress

    avek

    Rejestracja: 2013-01-11

    Ostatnia wizyta: 2016-08-19

    Skąd: Alderaan

    -początek spoilera Vader nie powinien pojawić się więcej niż w dwóch odcinkach. Według mnie odpowiednim głównym złym oprócz Inkwizytora mógłby być Tarkin. koniec spoilera

    LINK
 • Rozmyślałem...

  swgs1994 2015-03-03 12:48:03

  swgs1994

  avek

  Rejestracja: 2012-08-22

  Ostatnia wizyta: 2017-08-28

  Skąd:

  Rozmyślałem dziś rano co nieco:
  początek spoilera W Clone Wars Yoda podczas wizji ma wyrzuty sumienia z powodu wydalenia Ahsoki z zakonu. Zastanawiałem się, czy Yoda nie skontaktował się z nią tak jak z Ezrą (o ile to był Yoda, a nie jego echo w mocy) i dokończył jej trening, nie jako Jedi lecz jako użytkowniczki mocy.

  Btw. Fajnie by było jakby pokazali Dagobah i Yodę, który ukończyłby trening zarówno Kanana jak i Ezry
  koniec spoilera

  LINK
 • ...

  Apophis_ 2015-03-03 13:01:55

  Apophis_

  avek

  Rejestracja: 2005-12-25

  Ostatnia wizyta: 2021-04-26

  Skąd: Łódź

  Trochę o drugim sezonie jest tutaj: http://www.usatoday.com/story/life/tv/2015/03/03/star-wars-rebels-season-finale-reveal-exclusive/24245601/

  W najnowszym Rebels Recon też mówią trochę o tym co nas czeka - mnie najbardziej cieszy fakt, że nasi bohaterowie zaczną wreszcie odwiedzać więcej światów. Link: https://www.youtube.com/watch?v=xggYEpemcck

  LINK
 • Buffy!

  Burzol 2015-03-03 21:24:16

  Burzol

  avek

  Rejestracja: 2003-10-14

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Poznań

  Sarah Michelle Gellar trafia dołącza do załogi Rebeliantów: http://www.ew.com/article/2015/03/03/sarah-michelle-gellar-joins-star-wars-rebels-season-2?asdf&hootPostID=82012ae00f562f2602dd81d0dc794a84

  Ja się bardzo cieszę. Można różnie mówić o jej specyficznej grze aktorskiej, natomiast Sarah znakomicie gra głosem, więc będzie dobrze pasować do załogi.

  Tylko pozostaje najważniejsze. Kogo zagra Buffy? Jakieś zakłady?

  LINK
 • Mała galaktyka

  Daakman 2015-03-03 22:26:12

  Daakman

  avek

  Rejestracja: 2013-03-20

  Ostatnia wizyta: 2022-06-30

  Skąd:

  Zgodzę się, widzieliśmy za wiele postaci znanych z filmów i to w dodatku tych z "wysokiej ligi" jak ktoś trafnie powiedział. A zapowiadali zupełnie co innego, jeśli dobrze pamiętam.
  Co do Vadera - na początku serialu trochę obawiałem się, że zrobią z niego drugiego Grievousa w The Clone Wars. Popatrzyłem trochę na antagonistów i muszę przyznać, że chociaż w większości przypadków prędzej czy później ponoszą porażki, (nie ma co się dziwić, to serial dla dzieci) to są traktowani bardzo poważnie. początek spoilera Naprawdę polubiłem Inkwizytora, szczególnie po jego ostatnich słowach i godnej śmierci. koniec spoilera Tarkin jest taki jaki powinien być Tarkin. Podobno z Vaderem ma być tak samo. Chociaż ciężko się nie zgodzić, że wysłanie do pięcioosobowej komórki rebeliantów drugiej najpotężniejszej osoby w galaktyce może być trochę przesadą. Może przejęli się tak Fulcrumem? Bo chyba nie dwoma padawanami, małą mandalorianką, pilotem i jednym z ostatnich przedstawicieli rasy na wymarciu.

  Finał bardzo mi się podobał i z niecierpliwością czekam na drugi sezon. Serial mnie zaskoczył tym, jak dobry potrafi być.

  LINK
 • W niedalekiej przyszłości...

  C1-10P 2015-03-03 22:50:47

  C1-10P

  avek

  Rejestracja: 2015-03-03

  Ostatnia wizyta: 2020-09-25

  Skąd: Łomża

  Siemanko. Napiszę Wam co myślę o przyszłości fabularnej serialu. początek spoilera W ostatnich odcinkach zauważyliście zapewne, że rozpoczęła się budowa "Ducha Rebelii" - ludzie odzyskują nadzieję, między innymi po emisji nagrania Ezry z wieży transmisyjnej. Na fali tego entuzjazmu uda się skraść plany Gwiazdy Śmierci (co zostanie zaprezentowane w Spin-off`ie) jednak to wszystko gdzieś się skończy. Nastąpi jakiś impas - spektakularna klęska. Wg. mnie zginą wszyscy ocalali aktywni Jedi (w tym Kaanan, Ashoka) i rebelianci będą w szoku. Nastąpi rozpaczliwa próba zachowania tego co udało się zdobyć (czyt. plany DS), któremu może udać się przeżyć i wtedy pojawi się "The New Hope" - resztę znamy z Epizodu IV koniec spoilera

  Czekam z niecierpliwością na 2 sezon!

  LINK
 • Rozpędziłeś się, kolego

  Daakman 2015-03-03 23:48:48

  Daakman

  avek

  Rejestracja: 2013-03-20

  Ostatnia wizyta: 2022-06-30

  Skąd:

  Taka masakra w serialu dla dzieci? Cholera, to byłoby coś gdyby te wszystkie smarki na własne oczy widziałby jak zarzynają ich ulubioną Togrutankę i resztę pociesznej grupki rebeliantów. Naprawdę, bardzo chciałbym takiego zakończenia, szczególnie, że opowieści z tragicznym finałem brakuje w Gwiezdnych Wojnach. Ale to niemożliwe. To nie Gra o Tron tylko animacja dla dziesięciolatków. Na pewno ktoś z "tych dobrych" jeszcze zginie i, ledwo dosięgający do sklepowej lady, widzowie przez długi czas będą się po tym zbierać. Z masakrą ostateczną mocno przesadziłeś.

  LINK
 • sarah

  ShaakTi1138 2015-03-05 19:44:35

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Nowa stronka (znaczy się, nigdy wcześniej o niej nie słyszałam) twierdzi, że wie kogo będzie grała Gellar.

  początek spoilera Podobno będzie to inkwizytorka* o imieniu Aileen Zahn. Brzmi znajomo? Ano, bo podobno będzie bazowała na Marze, a jej nazwisko to hołd dla Zahna. Ma udawać rebeliantkę.

  *Muszę zapytać się profesora Bańko czy jest potencjał wprowadzenia takiego słowa.
  koniec spoilera

  Moja reakcja na to... Robiłam taki żart na 1 kwietnia w zeszłym roku...

  http://alltheragefaces.com/img/faces/png/misc-female-seriously-glasses.png

  http://starwarstime.com/2015/03/04/exclusive-info-on-sarah-michelle-gellars-character-in-star-wars-rebels/

  LINK
  • Postać Gellar

   Mistrz Mateusz 2015-03-05 20:00:59

   Mistrz Mateusz

   avek

   Rejestracja: 2011-04-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd: Piła

   Hmm, a to ciekawe. Chciałbym, by tak było, ale jest to mało prawdopodobne, przynajmniej moim zdaniem to tylko i wyłącznie plotka. Chociaż kto wie...


   początek spoilera Czyli to byłaby nowa uczennica Vadera, która zastąpi Inkwizytora na stanowisku tego najważniejszego. Czyli nie byłaby to siostra Zare`a, bo ma nowe nazwisko. Chyba, że by je zmieniła. Ciekawie by było, gdyby okazało się, że będziemy mieli dwóch członków Inkwizycji na raz (bo prawdopodobnie siostra Leonisa będzie Inkwizytorką), i to do tego kobiety . I podobno jej postać miałaby być kopią Mary... Nieźle, chodziaż nie wiem, czy nie wolałbym po prostu Marę . Jak już pisałem, wątpię w to, lecz byłbym bardzo szczęśliwy, bo wtedy Vader nie byłby tym głównym złym w drugim sezonie. Ale zobaczymy. koniec spoilera


   A tak w ogóle, to wiadomo już kiedy możemy spodziewać się jakiegoś teasera/trailera następnego sezonu ? Bo już nie mogę się doczekać . Niech Moc będzie z Wami.

   LINK
  • Re: sarah

   Kaerobani 2015-04-11 21:42:16

   Kaerobani

   avek

   Rejestracja: 2015-04-04

   Ostatnia wizyta: 2016-07-04

   Skąd:

   Mara Jade byłaby zbyt oczywistą postacią, fan service`em, a Kapelusznik znowu byłby oskarżany o niszczenie kan... zaraz, jakiego kanonu.

   LINK
 • CA

  ShaakTi1138 2015-03-19 10:22:58

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Okazuje się, że premiera drugiego sezonu na Celebration będzie dwuczęściowa... I zaczynam poważnie się zastanawiać czy może nie zrobiliby premiery wcześniej. Oni mają już odcinki gotowe, a mamy czekać aż do jesieni?

  http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=21133

  LINK
  • ...

   Apophis_ 2015-03-19 16:01:50

   Apophis_

   avek

   Rejestracja: 2005-12-25

   Ostatnia wizyta: 2021-04-26

   Skąd: Łódź

   Nie chciałbym robić nikomu złudnych nadziei, ale "the global premiere" sugeruje w miarę równoległy start drugiego sezonu w telewizji i innych mediach. Gdzieś już na Bastionie pisałem, że sprawdzałem kiedy mniej więcej mają swoje premiery nowe sezony bajek i innych programów na kanałach Disneya i nie była to wcale jesień (do czego przyzwyczajają nas stacje dla dorosłych), a właśnie maj-wrzesień. Przerwy między sezonami też nie trwały długo, czasami nawet mniej niż jeden dzień (sic).

   LINK
 • Sorry

  Mistrzyni Victoria Luna 2015-04-11 19:39:12

  Mistrzyni Victoria Luna

  avek

  Rejestracja: 2015-02-13

  Ostatnia wizyta: 2016-12-28

  Skąd: Kraków

  Nie wiem co strzeliło mojej komórce. Ale wracając do tematu, chciałam by żeby Ahsoka została dłużej w załodze Ghosta. Fajnie by było jakby część bochaterów z "The Clone Wars" zostało lub przybyło na dłużej .

  LINK
  • Re: Sorry

   swgs1994 2015-04-11 21:07:17

   swgs1994

   avek

   Rejestracja: 2012-08-22

   Ostatnia wizyta: 2017-08-28

   Skąd:

   Nie wiem czy ją by "bochaterowie", chcieli, lecz jestem pewny, że nie dołączy ona do grona bohaterów jako postać pierwszoplanowa. Z ostatniego wywiadu z Fredym w Wolfpack Podcast, wnioskuję (nawet to on powiedział) że Ahoska będzie odgrywać rolę Obi-Wana (mentora) w Rebels.

   LINK
 • wywiad

  ShaakTi1138 2015-04-12 22:28:41

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Filoni znów się produkuje:

  http://nerdist.com/star-wars-rebels-executive-producer-dave-filoni-discusses-season-1-and-whats-ahead/

  *Będzie trochę większa skala, ale jeszcze nie zobaczymy dużej rebelii - powołał się tu na napisy z "Nowej nadziei" - “Rebels striking from a secret base have achieved their first major victory against the Empire.”

  *Na Mon Mothmę "trzeba będzie poczekać", bo ekipa obawia się efektu "małej galaktyki". Ech, no to się obudzili - jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze, to moim zdaniem Mothma jest bardziej prawdopodobna niż taki Yoda...

  *Tu jest ciekawe: "Well, does that mean Ahsoka’s a Jedi now, or not?” What does that mean? Would she follow, per se, the path of the Jedi as laid out by the Order of the Jedi Knights? Or, is there some other teaching and learning in the ways of the Force that she is now following that’s different?" W artykule o Fulcrum pisałam o teoriach, jakoby miałaby być teraz wyznawczynią innego systemu wartości/religii... może przemycą coś z EU? A, no i jeszcze porównał ją do znacznie młodszego Gandalfa, która tak jak on manipuluje pionkami rebelii/Drużyny, by zrealizować większy plan, i która tylko wkracza do akcji, gdy pojawia się Balrog (już bardziej walki z Vaderem zasugerować nie mógł ). Nawiasem, Filoni próbuje skołować klip z Ahsoką na panel o nieukończonym TCW.

  *Dowiemy się więcej o relacji Hera-Chopper (zapewne skąd go ma). O Twi`lekance będzie "kilka historii".

  LINK
 • premiera

  ShaakTi1138 2015-04-17 01:44:34

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Wiemy już kogo zobaczymy w premierowym odcinku: początek spoilera Honda koniec spoilera

  LINK
 • "Nowa" Sabine

  Hego Damask 2015-04-17 13:40:44

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław


  http://jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=21497


  i plakat z dwoma znanymi postaciami

  https://pbs.twimg.com/media/CCwjeNkUMAETF4p.jpg

  LINK
  • Re: "Nowa" Sabine

   Vintress 2015-04-17 13:50:49

   Vintress

   avek

   Rejestracja: 2013-01-11

   Ostatnia wizyta: 2016-08-19

   Skąd: Alderaan

   Zapomnieli dodać jej rushoffyh pasemek

   Plakat za to jest świetny, jeżeli rzeczywiście zobaczymy ich pojedynek, to mam nadzieję, że dopiero pod koniec sezonu.

   LINK
   • Re: "Nowa" Sabine

    ShaakTi1138 2015-04-17 14:15:18

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Chodzą słuchy, że będzie na początku, ale to tylko plotka.

    Miałam nadzieję, że nieco bardziej zaktualizują jej zbroję. Cieszy mnie, że będą nowe modele... ale te włosy są okropne.

    LINK
 • Trailer sezonu 2

  SroQ 2015-04-18 21:07:27

  SroQ

  avek

  Rejestracja: 2008-09-16

  Ostatnia wizyta: 2019-12-01

  Skąd: Sopot

  https://www.facebook.com/StarWars.UK/videos/vb.216676368377759/930026797042709/?type=2&theater

  Sezon zapowiada się ciekawie: powraca Rex i Hondo. Vader bierze sprawy w swoje ręce i - ku mojej radości - od początku pokazuje kto tutaj umie władać mocą. Do tego przewijają się też nowi Inkwizytorzy, chociaż to trochę dziwne, że znowu nie są ludźmi.

  LINK
 • panel

  ShaakTi1138 2015-04-18 21:07:51

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  O Jezu, tak słabego panelu nie widziałam w życiu. W każdym razie puścili zwiastun i:

  początek spoilera *Wraca Rex i inne klony, ma brodę i wygląda jak Hulk Hogan. Żyją w republikańskiej maszynie chyba przerobionej na dom. Ponadto z panelu wiemy, że Kanan nie będzie za nimi przepadał.

  https://twitter.com/RebelsReport/status/589499160694423553/photo/1

  *Planeta podobna do Hoth, ale to chyba nie ona. Jest teoria, że Abafar :/
  *Vader w TIE, gadający z Kallusem oraz vs. Ezra i Kanan.
  *Hondo... wychudzony, ale za to różki na twarzy mu powyrastały.
  *Jacyś dwaj goście z czerwonymi mieczami, było zbliżenie na jednego, miał dziwną czapkę.
  *Ahsoka w kokpicie "Ghosta".
  *Ekipa komandora Sato w bitwie kosmicznej.
  *Znowu Lothal.
  *Nie widziałam nowych strojów, prócz takich szczegółów jak Hera w hełmie.
  *Podobno jest Imperator, ale nie wyczaiłam
  koniec spoilera

  LINK
 • Sezon 2

  Jankiel 2015-04-18 21:22:31

  Jankiel

  avek

  Rejestracja: 2013-02-20

  Ostatnia wizyta: 2017-12-18

  Skąd: Wrocław

  O matko. Po obejrzeniu "trailera" sezonu drugiego patrzę z optymizmem na ten serial. Nie dość, że mamy Ahsokę, to jeszcze wraca Rex i Hondo - ten pierwszy był dla mnie całkowitym zaskoczeniem (in plus). Do tego dojdą walki na miecze, nie tylko z Vaderem. Wygląda na to, że będzie jakiś odpowiednik (a może raczej odpowiednicy?) Inkwizytora z pierwszego sezonu. Jaram się tym, cholernie! Dawać mi już ten drugi sezon.

  LINK
 • ...

  Jenari 2015-04-18 21:53:13

  Jenari

  avek

  Rejestracja: 2010-07-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-02

  Skąd: Świebodzin

  Znowu miecze śmigła...

  LINK
 • EU

  Jajestem 2015-04-18 22:05:44

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Facet to podróbka Cronala, a ta kobieta, nie wiem.

  LINK
 • ok

  ShaakTi1138 2015-04-18 22:11:32

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  czyli teraz dokładna analiza. Wszystkie ciekawe obrazki wgrałam tu:

  http://imgur.com/a/xOTqa

  *Podejrzewam, że odcinki z komandorem Sato i (?) rozdawaniem dóbr ubogim będą na początku sezonu, bo Sabine ma jeszcze stare włosy.

  *Czy to Coruscant czy Lothal?

  http://imgur.com/a/xOTqa

  *Nowe włosy Sabine... i łał, teraz to pojechali. Jak syrenka. Poza tym nowy okręt i mały Kalamarianin?

  http://i.imgur.com/4d99IKK.jpg

  http://i.imgur.com/tSX0CbL.jpg

  http://i.imgur.com/lmmzSSX.jpg

  *Nowi źli... Nie wiem jak Wam, ale mi facet kojarzy się z Thanosem (na zwiastunie można dostrzec, że mruga poziomo, co z kolei skojarzyło mi się z kosmitą z "Facetów w czerni"). Ale kobitka jest chyba ciekawsza - ma hełm a`la Vader, towarzyszą jej droidy, które atakują Sabine. Jest już parę teorii kim może być: początek spoilera Barrissa, Asajj (wątpię) lub Dhara Leonis. koniec spoilera W każdym razie cieszę się, że poznamy nowych inkwizytorów - w końcu.

  http://i.imgur.com/7wl13ET.jpg

  http://i.imgur.com/7wl13ET.jpg

  http://i.imgur.com/E0r8zE1.jpg

  http://i.imgur.com/nJJkavg.jpg

  http://i.imgur.com/hvklpFP.jpg

  http://i.imgur.com/H9WlHhX.jpg

  http://i.imgur.com/Xu8ilOn.jpg

  *Rex, Wolffe i jakiś trzeci

  http://i.imgur.com/qXUtoWX.jpg

  *Nowa (?) planeta, fajny stworek (nie macie skojarzeń z "Jedi Academy"?) i elektropałki.

  http://i.imgur.com/69lBsqb.jpg

  http://i.imgur.com/RYKeoGW.jpg

  http://i.imgur.com/ElS3hEt.jpg

  http://i.imgur.com/C4JcR1o.jpg

  *Hera w hełmie wygląda super

  http://i.imgur.com/OShnm9i.jpg

  *Agent F. strzela do Kanana przebranego za szturmowca.

  http://i.imgur.com/qA4mGcp.jpg

  *Hondo... serio, co jest z tymi rogami. I czemu nie ma swojego wspaniałego płaszcza, tylko to... body...

  http://i.imgur.com/7KLgOdu.jpg

  http://i.imgur.com/A5Tz2UV.jpg

  Dawać mi już ten drugi sezon

  LINK
  • Re: ok

   andix 2015-04-18 22:24:19

   andix

   avek

   Rejestracja: 2010-12-21

   Ostatnia wizyta: 2016-04-30

   Skąd: Goleszów

   Wszystko wygląda świetnie, jedyne co bym zmienił to wygląd Hondo. Jakoś dziwnie wygląda w animacji Rebels.

   LINK
  • Re: ok

   Vintress 2015-04-18 23:45:37

   Vintress

   avek

   Rejestracja: 2013-01-11

   Ostatnia wizyta: 2016-08-19

   Skąd: Alderaan

   Sabine powinna nosić hełm przez cały sezon żeby zakryć tą ohydną tęcze na głowie

   Nowi Inkwizytorzy wyglądają groźnie, podoba mi się to

   Ciekawe czy Rex i ekipa klonów będą pojawiać się od czasu do czasu podczas drugiego sezonu. Jeżeli twórcy postanowili wrzucić ich tylko i wyłącznie do jednego odcinka, czy góra dwóch dla zwykłego nawiązania do TCW to kiepsko..

   LINK
 • .

  Jajestem 2015-04-18 22:19:29

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  AT-AT ma za dużo dział.

  To raczej nie Lothal za dużo wieżowców.

  LINK
 • >

  Jajestem 2015-04-18 22:24:15

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  "Okazuje się, że premiera drugiego sezonu na Celebration będzie dwuczęściowa... I zaczynam poważnie się zastanawiać czy może nie zrobiliby premiery wcześniej. Oni mają już odcinki gotowe, a mamy czekać aż do jesieni?

  http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=21133"

  Czy to nadal aktualne?

  LINK
  • Re: >

   ShaakTi1138 2015-04-19 00:17:40

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   Na razie nie wiadomo. Nic nie powiedzieli o premierze - zapewne za dwie, trzy godzinki się dowiemy, ale wybaczcie, jestem tak padnięta, że rano zobaczę . Zresztą, biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory nie pojawił się żaden opis "The Bad Batch", chyba mogę spać spokojnie.

   Natomiast co mi jeszcze przyszło do głowy - przypomniałam sobie, że na panelu Tiyi się "wypsnęło" - powiedziała, że "Ghost" jest "obecną rodziną" Sabine, na co Filoni zrobił wielkiego facepalma. Innymi słowy, nie powiedzieli tego bezpośrednio, ale zobaczymy jej rodzinkę. I to wiedzie to ciekawej fanowskiej teorii, która krąży od dłuższego czasu, ale jakoś nie było okazji, by ją wstawić. Teoria ta głosi, że jej matką jest początek spoilera Rook Kast z "Son of Dathomir" - Mando wierna Maulowi. koniec spoilera Czemu? Bo:

   1. Wyglądają trochę podobnie.
   2. Imiona. początek spoilera Może nie bezpośrednio, ale obie mają coś "ptasiego" - "rook" to "gawron", a "wren" - "strzyżyk". koniec spoilera
   3. początek spoilera Mają podobne zdobienia na hełmach: koniec spoilera

   http://vignette3.wikia.nocookie.net/starwarsrebels/images/8/85/Sabine_and_Rook_Kast.png/revision/latest?cb=20141224202919

   LINK
  • Re: >

   Denarian 2015-04-19 00:44:46

   Denarian

   avek

   Rejestracja: 2014-10-14

   Ostatnia wizyta: 2022-05-31

   Skąd:

   Z tego newsa wynika ze premia będzie o 1.00 czyli za 15 minut ShaakTi1138 może warto wytrzymać? A poza tym na początku transmisji mówili że pokażą premierę.

   LINK
 • Kolejny plakat

  Hego Damask 2015-04-19 09:25:56

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  wygląda tak:

  http://jedinews.co.uk/popup.aspx?imgpath=/images/news/articles/SWCA2015_RebelsS2Poster.jpg&pageTitle=Pic

  LINK
 • opis

  ShaakTi1138 2015-04-19 14:02:49

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Opis jest

  http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19379,Celebration_Anaheim_Opis_poczatku_drugiego_sezonu_Rebeliantow.html

  Poza tym, spójrzcie sobie na to. Tłumaczy czemu Reks i ekipa nie wykonała rozkazu 66.

  https://twitter.com/Knurr_/status/589710383226740736

  LINK
 • Pytanie

  MMK 2015-04-19 17:56:48

  MMK

  avek

  Rejestracja: 2014-07-27

  Ostatnia wizyta: 2022-06-30

  Skąd:

  Mam pytanie.
  Może nie jestem za bardzo kumaty, ale mógł by mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tym zdaniu: początek spoilera "Tymczasem Vader i Kallus doszczętnie niszą Tarkintown jako karę za ofiarowanie schronienia rebeliantom w pewnym momencie". koniec spoilera Co to jest niszą ? Chyba niszczą. A to Tarkintown. ???

  LINK
 • Sezon 2

  Virdi 2015-04-19 19:34:59

  Virdi

  avek

  Rejestracja: 2015-01-18

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd:

  Myślę, że dalsze sezony Rebeliantów mogą być bardzo ciekawe. Może wreszcie dowiemy się co się stało z Jar-Jarem?! Poza tym dalej nie wiemy co stało się z Maulem.
  Ale jedną z postaci, którą chciałbym zobaczyć w Rebeliantach jest też Starkiller. Jego historia bardzo mi się podobała i mogłaby ona się trochę wplątać w fabułę serialu. W końcu według TFU to od herbu jego rodziny pochodzi znak rebelii.
  Jeżeli mieliby go wprowadzić, to byłby chyba w wieku Ezry? Lub rok młodszy/starszy.

  LINK
 • kolejny panel

  ShaakTi1138 2015-04-19 23:22:09

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Już nie wyrabiam ze śledzeniem wszystkiego . Był ciekawszy od tego pierwszego - najważniejsze jest to, że sezon będzie liczył 22 odcinki . Poza tym Sabine dostanie nową zbroję, było też kilka klipów. Może ktoś wrzuci na YT.

  LINK
 • Wesoła gromadka klonów

  Hego Damask 2015-04-20 13:23:34

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  i reszta bandy czyli wycieknięty klip.


  https://www.youtube.com/watch?v=j0h8flWpwjg

  LINK
 • Re: SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

  KanoGames 2015-04-20 21:41:11

  KanoGames

  avek

  Rejestracja: 2015-03-04

  Ostatnia wizyta: 2016-02-01

  Skąd: Bardo

  Jak dla mnie drugi sezon zapowiada się rewelacyjnie dojdzie sporo nowych postaci które znamy z TCW.

  LINK
 • arty

  ShaakTi1138 2015-04-23 10:43:54

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Zaktualizowali newsa na oficjalnej i powstawiali sporo prac koncepcyjnych (niektóre z 1. sezonu).

  http://www.starwars.com/news/swca-star-wars-rebels-past-present-and-future-panel-liveblog

  Najważniejsze jest chyba to, że pokazali twarz pani inkwizytor. Jak myślicie, początek spoilera to Barrissa? (no, poza tym, że wygląda jak zła wiedźma ze wschodu koniec spoilera

  http://a.dilcdn.com/bl/wp-content/uploads/sites/6/2015/04/205_12_CRD050.jpg

  LINK
 • .

  Jajestem 2015-04-23 13:19:02

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Mi to co go przytula bardziej przypomina początek spoilera Hondo. koniec spoilera

  LINK
  • Re: .

   ShaakTi1138 2015-04-23 17:16:50

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   Yep, to na pewno Hondo .

   Cóż, ta "wiedźma" nie ma tatuażu w poprzek nosa, także raczej to nie początek spoilera Barrissa koniec spoilera Ale równie dobrze mogą nas zwodzić i wstawili pracę zastępczą.

   LINK
 • .

  Jajestem 2015-04-23 13:20:40

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  -początek spoilera Ta "Inkwizytorka" jest zielona jak Miralianka, choć liczę że będzie miała przyjemniejszą aparycje. koniec spoilera

  LINK
 • Imperium

  Jajestem 2015-04-23 19:52:00

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Mam jedno pytanie, może nie do końca na temat, ale przyszło mi na myśl oglądając Rebels kto z was szczerze popiera Imperium od zawsze tak jak ja? Ja od początku oglądając Nową Nadzieję jako trzylatek
  pokochałem Imperium.

  LINK
 • Re: SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

  Hego Damask 2015-04-24 11:07:28

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  ShaakTi1138 napisała:

  *Wedle Stantona pojawią się czarne charaktery z TCW, które teraz będą dobre. Kogo mógł mieć na myśli?

  -----------------------

  Nie zdziwiłbym się jakby Ventress

  LINK
 • Separatysta

  Jajestem 2015-04-24 15:55:27

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Było mu Mar Tuuk.

  LINK
 • Kontynuuje.

  Jajestem 2015-04-24 15:56:49

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Moje serce jest po stronie Imperium, i zawsze będzie a co do oficerów to kocham ich mundury.

  LINK
 • Mam pytanie, kolejne.

  Jajestem 2015-04-24 16:02:23

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  -początek spoilera Kto z was jest zły na Rexa za "zdradę". Bo ja jestem bardzo. koniec spoilera

  LINK
  • Re: Mam pytanie, kolejne.

   Peonia27 2015-04-26 19:05:25

   Peonia27

   avek

   Rejestracja: 2015-04-22

   Ostatnia wizyta: 2016-08-09

   Skąd: Głogów

   -początek spoilera Ja nie, wręcz się cieszę że jest tam gdzie jest On już wcześniej był `za fajny` na zwykłego klona koniec spoilera

   LINK
  • Re: Mam pytanie, kolejne.

   ShaakTi1138 2015-04-26 19:16:50

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   Ale zdradę czego? Imperatora? Imperium? Mnie się osobiście wydaję, że jeśli razem z resztą domyślił się prawdy i powyjmował te czipy, przez co nie wziął udział w rozkazie 66, to w pewien sposób zdradził Sheeva, ale pozostał wierny swoim ideałom.

   LINK
   • Re: Mam pytanie, kolejne.

    Finster Vater 2016-04-20 00:33:01

    Finster Vater

    avek

    Rejestracja: 2016-04-18

    Ostatnia wizyta: 2022-07-03

    Skąd: Kazamaty Alkazaru

    No prawie. O tym jest 6 "netfliksowy" sezon TCW początek spoilera jeden klon wykonal nie do konca przypadkowo "rozkaz 66" nieco za szybko. I sprawa sie rypla (prawie) koniec spoilera

    LINK
 • Kanan i Hera....?

  Peonia27 2015-04-26 19:29:36

  Peonia27

  avek

  Rejestracja: 2015-04-22

  Ostatnia wizyta: 2016-08-09

  Skąd: Głogów

  -początek spoilera Cytuję: `Bliżej poznamy związek jego i Hery` Czyli jednak? xD Czy tylko ja jestem taka dziwna że mnie to najbardziej interesuje w całym Rebels?
  Bo w sumie to jest pierwsza i jedyna para której kibicuję w świecie GW [od Ataku Klonów mnie mdli przez Anakina i Padme] a i w serialu było sporo podtekstów że są parą, czy to jawną czy po cichu. Zwłaszcza Kanan ślini się na widok Hery, jak mu wpadła za stery zanim od nich odszedł to miał najbardziej rozanieloną minę w całym serialu, heh.

  A kibicuję im bo:
  1. Kanan to klon mojego męża, szkoda że obraża się na te porównania to dałabym fotkę
  2. Twi`lekianki to moje ulubione obce istotki w SW a to chyba pierwsza kobieta bardziej inteligentna i skromna niż piękna i rozebrana xD i on chyba dlatego na nią leci
  3. No jakoś tak pasują do siebie mimo wszystko, niby Jedi nie wolno zakładać rodziny, ale z takiej pary to chyba i tak by berbeci nie było [zastanawiają mnie dzieci różowej twi`lekianki z klonem-dezerterem, to jej z kimś czy ich? Skóra dzieciaczków dawała do myślenia] poza tym Kanan to taki nie do końca Jedi mentalnie...

  Nie wiem czy to wszystko co piszę to spoiler, ale zaspoileruje.
  koniec spoilera

  LINK
 • Kanan i Ezra vs darth Vader

  PadmeNaberrie 2015-04-27 18:31:03

  PadmeNaberrie

  avek

  Rejestracja: 2015-01-10

  Ostatnia wizyta: 2018-03-18

  Skąd: Naboo

  Dowodem na to że Kanan i Era przeżyją jest to że naramiennik Kanana zostaje uszkodzony podczas walki z Vaderem, a na plakacie i na innych momentach z zwiastuna widać bardzo wyraźnie to uszkodzenie.
  -Wygląd Sabine podczas starcia z Vaderem jest nie zmieniony a gdy ma ona niebieskie włosy Kanan i Ezra stoją koło niej. Wszystko to oznacza że najprawdopodobniej walka wspomniana wcześniej będzie w odcinku 1. Pozostaję jednak pytanie ( o ile moja teoria się sprawdzi)kto uratuję naszych jedi

  LINK
 • Imperium.

  Jajestem 2015-04-29 15:48:21

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Dla mnie zdrada Imperium to największa zdrada. Tak już mam.

  LINK
 • Możliwe przyszłe wątki w serialu.

  darth sheldon hiszpański inkwi 2015-05-12 15:36:10

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-02

  Skąd: Topola Wielka

  To możliwe wątki jakie mogłyby pojawić się w Sezonie 2 lub późniejszych. Na wszelki wypadek zaznaczam spoilerem.

  początek spoilera Jak ostatnio przeglądałem wookie natrafiłem na dwa ciekawe artykuły. Jeden dotyczy przyjaciółki Ezry Moreeny Krai która krótko przed akcją serialu musiała opuścić Lothal bo imperium zabrało farmę jej rodziców i razem z nimi wyjechała do dziadków na Alderaan,tu jej opis http://starwars.wikia.com/wiki/Moreena_Krai.

  Inną rzeczą jest ta dotycząca siostry Leonisa i inkwizytorów. Miała ona zostać zrekrutowana w ramach projektu Harvester. Celem projektu jest rekrutowanie osób wrażliwych na moc spośród szturmowców i kandydatów na nich i szkolenie na inkwizytorów(jeśli wierzyć plotką to projekt może pojawić się nawet w EP7). Centralą tego projektu jest najpewniej Arkanis dokąd jak wiemy udał się Zare. To link tego projektu na Wookie http://starwars.wikia.com/wiki/Project_Harvester
  koniec spoilera

  LINK
 • Vader vs Kanan i Ezra

  PadmeNaberrie 2015-05-22 14:13:32

  PadmeNaberrie

  avek

  Rejestracja: 2015-01-10

  Ostatnia wizyta: 2018-03-18

  Skąd: Naboo

  https://www.youtube.com/watch?v=HVhUNP13BNk
  scena walki między Kananem i Ezrą a Vaderem(zaczyna się ona ok 00:51

  LINK
  • Re: Vader vs Kanan i Ezra

   Mister S. 2015-05-22 17:30:19

   Mister S.

   avek

   Rejestracja: 2014-11-28

   Ostatnia wizyta: 2022-07-03

   Skąd: Kraków

   No, podoba mi się. Vader ukazany w godny sposób, widać że sięc nie cacka jak z Lukiem i że faktycznie jest bardziej maszyną niż człowiekiem.

   LINK
   • Re: Vader vs Kanan i Ezra

    Jenari 2015-05-22 18:15:22

    Jenari

    avek

    Rejestracja: 2010-07-04

    Ostatnia wizyta: 2022-07-02

    Skąd: Świebodzin

    Mogę się założyć, że od momentu w którym się skończył filmik Ezra pewnie wyłączy miecz, odda 2-3 strzały, a Vader powie "Impressive, most impressive".

    Bez sensu jest dla mnie też to, że w momencie chwytu Vader nic więcej nie robi tylko rzuca Kananem (już nie mówię, że miałby go zabić, bo to jednak bajka dla dzieci, ale dłonie mógł mu uciąć).

    LINK
   • Re: Vader vs Kanan i Ezra

    ShaakTi1138 2015-05-22 20:40:55

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Mieli rację, gdy mówili, że "Vader nawet się nie wysila".

    Ciekawi mnie czy będzie coś jeszcze z Weekends. Zwykle coś poważniejszego wyciekało w ostatni tydzień, a dziś mamy... ach, pierwszy . Boże, a cały czas żyłam w przeświadczeniu, że już się zaczęły .

    LINK
    • Re: Vader vs Kanan i Ezra

     C1-10P 2015-05-22 22:35:58

     C1-10P

     avek

     Rejestracja: 2015-03-03

     Ostatnia wizyta: 2020-09-25

     Skąd: Łomża

     Obejrzałem ten fragment walki Vadera z "chłopakami" i muszę przyznać, że godnie go przedstawili. Jest kozakiem, wymiata, wręcz bawi się z nimi jak dziecko z owadem.

     Pięknie i z gracją wymachuje swoim mieczem trzymając go zaledwie w jednej mechanicznej dłoni.

     Ktoś wcześniej zarzucał, że Vader powinien obciąć rękę Kaananowi. Owszem zrobiłby to bez problemu. Jednak w dobie Inkwizytorów, Vader był po prostu bezrobotny. Gdy natrafiła się okazja do walki, napawał się tym jak dziecko obgryzające Delicję - najpierw czekoladę, później galaretkę a na końcu ciastko. BTW. Zwróćcie uwagę na to, że uchwyt jest technicznie bardzo podobny do tego podczas walki z hrabią Dooku, kiedy ten ostatni stracił głowę także nie ma tu mowy o jakimś akcie łaski.

     LINK
     • Re: Vader vs Kanan i Ezra

      Jenari 2015-05-22 23:49:21

      Jenari

      avek

      Rejestracja: 2010-07-04

      Ostatnia wizyta: 2022-07-02

      Skąd: Świebodzin

      Ja nie mówię, że ta walka jest zła, bo mi się podoba. Chodzi mi o to, że nielogicznym jest, że Vader mając okazję nie upitala mu dłoni. Chociaż tak jak to przedstawiasz można na to przymknąć oko.

      LINK
     • Re: Vader vs Kanan i Ezra

      Mister S. 2015-05-23 17:59:08

      Mister S.

      avek

      Rejestracja: 2014-11-28

      Ostatnia wizyta: 2022-07-03

      Skąd: Kraków

      C1-10P napisał:
      Gdy natrafiła się okazja do walki, napawał się tym jak dziecko obgryzające Delicję - najpierw czekoladę, później galaretkę a na końcu ciastko.
      -----------------------

      Tym mnie rozwaliłeś.

      LINK
     • Re: Vader vs Kanan i Ezra

      Kathi Langley 2015-05-23 21:19:47

      Kathi Langley

      avek

      Rejestracja: 2003-12-28

      Ostatnia wizyta: 2022-07-03

      Skąd: Poznań

      C1-10P napisał:
      jak dziecko obgryzające Delicję - najpierw czekoladę, później galaretkę a na końcu ciastko.
      -----------------------

      Ej no, ja też tak jem delicje :<

      LINK
     • Re: Vader vs Kanan i Ezra

      ShaakTi1138 2015-05-23 21:53:59

      ShaakTi1138

      avek

      Rejestracja: 2009-06-02

      Ostatnia wizyta: 2022-06-29

      Skąd: Biała Podlaska

      Boska metafora .

      Wiecie, z tym ucinaniem łapy to może być tak, że Vader po prostu nie jest już Anakinem "Najpierwzrobiępotempomyślę" Skywalkerem. Gdzieś przynajmniej czytałam taką sugestię - że teraz myśli bardziej strategicznie. I jak wiemy ze spoilerów początek spoilera Vader chce śledzić rebeliantów - a kto inny lepiej zaprowadziłby go do większej grupy, niż Jedi? koniec spoilera Może dlatego nie chce go zabijać od razu.

      LINK
      • Re: Vader vs Kanan i Ezra

       C1-10P 2015-05-23 23:50:43

       C1-10P

       avek

       Rejestracja: 2015-03-03

       Ostatnia wizyta: 2020-09-25

       Skąd: Łomża

       Normalka, każdy szanujący się wielbiciel Delicji lubi sobie rozłożyć tą przyjemność na 3

       ShaakTi1138 Twoja teza jest bardzo interesująca. Faktycznie, pochopna utrata dwóch nóg i ręki mogła mu zorganizować mały remanent w głowie. Nienawidził siebie za tę głupotę. Widać to również w Starej Trylogii kiedy Vader jest pokazany bardziej jako strateg niż wojownik-hulaka.

       początek spoilera Idąc dalej tym tropem. Najpierw odbył króciutki pojedynek z Kaananem zakończony nokautem, a później chciał się pozbyć Ezry - padawana, który nie był mu do niczego potrzebny. Być może liczył, że Kaanan w obliczu śmierci padawana stanie się "kolaborantem ciemnej strony" i wyśpiewa sekrety Rebelii. Podjerzewam, że Ezra skutecznie pokrzyżował mu plany strzelając ze swojego "mieczowego blastera". koniec spoilera

       Impressive, most impressive..

       LINK
 • nowe miasto

  ShaakTi1138 2015-05-26 09:20:48

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  RR znalazł coś, co prawdopodobnie jest pracą koncepcyjną przedstawiającą miasto z drugiego sezonu - Takobo. A sądząc po wyglądzie środowiska, znajduje się na planecie z klonami.

  http://rebelsreport.com/2015/05/25/possible-star-wars-rebels-season-2-concept-art-takobo-city/

  Jak na to patrzę, to jestem trochę rozdarta, bo z jednej strony podobają mi się bliskowschodnie inspiracje, z drugiej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że patrzę na arabski pałac Kopciuszka :/.

  Notabene, bardzo się cieszę, że w końcu opuścimy Lothal (znalazłam piękny opis: http://darth.wikia.com/wiki/Lothal), ale kolejną planetą... jest pustynia O_o. Czy oni serio nie mają kasy/czasu na bogatsze zasoby? Choć z drugiej strony samo miasto ma dość sporo detali... więc jest nadzieja

  LINK
  • Re: nowe miasto

   Hego Damask 2015-05-26 09:55:50

   Hego Damask

   avek

   Rejestracja: 2005-05-28

   Ostatnia wizyta: 2022-07-03

   Skąd: Wrocław

   Cóż, wygląda ciekawie

   LINK
  • Re: nowe miasto

   Kathi Langley 2015-05-26 12:15:34

   Kathi Langley

   avek

   Rejestracja: 2003-12-28

   Ostatnia wizyta: 2022-07-03

   Skąd: Poznań

   skrzyżowanie Mont Saint Michel z Taj Mahal ;d

   LINK
  • Re: nowe miasto

   Mister S. 2015-05-26 18:03:31

   Mister S.

   avek

   Rejestracja: 2014-11-28

   Ostatnia wizyta: 2022-07-03

   Skąd: Kraków

   Ładne, ale w podobnym stylu mieliśmy w TCW Mandalore, Rodię i inne (okrągłe miasto z kompletnie pustą przestrzenią wokół). Mogli by się bardziej postarać i zrobić coś jak jakaś górska planeta (wiem że był Allderan w RotS, ale krótko). Na tej planecie chyba stacjonują klony ze zwiastunu. A tak wogóle chciaĺbym żeby na 2-3 minuty pojawiło się Coruscant. Nie wiem czemu ale mam taką potrzebę .

   LINK
   • Re: nowe miasto

    darth sheldon hiszpański inkwi 2015-05-26 18:24:45

    darth sheldon hiszpański inkwi

    avek

    Rejestracja: 2014-08-04

    Ostatnia wizyta: 2022-07-02

    Skąd: Topola Wielka

    Jak się corusant pojawi to pokażą pewnie tylko zamknięte pomieszczenia

    LINK
   • Re: nowe miasto

    ShaakTi1138 2015-05-26 21:46:59

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Mówili kiedyś, że pojawienie się Coruscant jest bardzo mało prawdopodobne z uwagi na to, że rebelianci działają na obrzeżach galaktyki. Może kiedyś...

    No to jeszcze jedna niespodzianka dziś: Whitta pisze odcinek "Rebelsów". Głowę dam, że będzie jakieś powiązanie z "Rogue One"

    http://makingstarwars.net/2015/05/gary-whitta-writing-an-episode-of-star-wars-rebels/

    LINK
    • Re: nowe miasto

     Mister S. 2015-05-27 14:42:47

     Mister S.

     avek

     Rejestracja: 2014-11-28

     Ostatnia wizyta: 2022-07-03

     Skąd: Kraków

     Chodziło mi o, np krótką debatę w senacie na temat rebeliantów, minutowe ukazanie Imperatora, który wysyła Vadera na Lothal (coś było w zwiastunie ), paradę, pokazanie indoktrynacji itp.

     LINK
     • Re: nowe miasto

      Ren Kylo 2015-05-27 22:32:38

      Ren Kylo

      avek

      Rejestracja: 2008-01-13

      Ostatnia wizyta: 2021-07-06

      Skąd: Padawan Wandalek

      Ale po co Senat ma debatować o jakiś mało znaczących rebeliantach z mało ważnej planety? Poza tym senat w okresie był fasadową instytucją nie mającą prawie żadnych większych uprawnień w imperialnym reżimie.

      LINK
      • Re: nowe miasto

       ShaakTi1138 2015-05-28 09:23:24

       ShaakTi1138

       avek

       Rejestracja: 2009-06-02

       Ostatnia wizyta: 2022-06-29

       Skąd: Biała Podlaska

       Nie no, ale ogólnie pokazanie imperialnego Senatu byłoby ciekawe. Nie mówię, by robić z tego takie odcinki jak np. te z 6. sezonu o Clovisie, ale zobaczenie którzy senatorowie są wierni Imperium, a którzy mają inne nastroje, nie zaszkodziłoby .

       BTW, nowy fragment - trwa dosłownie kilka sekund, do tego jest w kretyńskiej reklamie, ale zawsze coś.

       https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=L4PeHAU_MfY&app=desktop

       LINK
       • Re: nowe miasto

        Ren Kylo 2015-05-29 18:23:06

        Ren Kylo

        avek

        Rejestracja: 2008-01-13

        Ostatnia wizyta: 2021-07-06

        Skąd: Padawan Wandalek

        Ale już twórcy Rebeliantów zaprezentowali widzom senatorów mających rożne poglądy na funkcjonowanie polityki w odległej galaktyce. Ja bardziej liczyłbym na jakieś tajne zgromadzenie spiskowców z senatu którzy sympatyzują z Rebelią. Wiemy już że jeden senator aktywnie już działa w organizacji mającej na celu obalenie despotycznych rządów Imperatora.

        Co do reklamy to zgodzę się z tym że jest całkiem kretyńska. Ale fragment przyszłego sezonu dość interesujący.

        LINK
      • Re: nowe miasto

       Mister S. 2015-05-28 15:06:08

       Mister S.

       avek

       Rejestracja: 2014-11-28

       Ostatnia wizyta: 2022-07-03

       Skąd: Kraków

       Widzisz, jak już w zwiastunie słyszeliśmy Imperatora... Po co Palpie miałby się nimi obchodzić? Zresztą w Empire Day widzimy Senat i Emperora na podium. Nie mam też na myśli czegoś w rodzaju: "Aterazodbędziesiębardzoważnadebatanatematsześciurebeliantów". Raczej to: "bla bla bla... BTW na Lothalu kilka osób zagraża obywatelom, podejrzewamy pozostałości separatystów..."

       LINK
       • Re: nowe miasto

        Ren Kylo 2015-05-29 06:12:13

        Ren Kylo

        avek

        Rejestracja: 2008-01-13

        Ostatnia wizyta: 2021-07-06

        Skąd: Padawan Wandalek

        Tylko po co informować senatorów o tym zwłaszcza jak rozwiązaniem niewielkiego problemu powierzono Tarkinowi zaś później gdy On zawiódł, postanowiono że za rozwiązaniem problemów na Lothalu odpowiadać będzie Vader. Nie ma żadnego sensu w informowaniu o tym ciała fasadowego w którym jak wiadomo jest paru senatorów wrogich rządom imperium.

        LINK
        • Re: nowe miasto

         Mister S. 2015-05-29 14:11:27

         Mister S.

         avek

         Rejestracja: 2014-11-28

         Ostatnia wizyta: 2022-07-03

         Skąd: Kraków

         Tylko widzisz ja napisałem co JA chciałbym zobaczyć. Może nie ma to sensu, ale jednak chciałbym to zobaczyć. Zresztą nie piszę scenariusza do odcinka. Ale jak już pytasz po co senat miałby być informowany to po to że wtedy Senat JESZCZE istniał i o takich sprawach był przynajmniej informowany. Taki atak nad Mustafar (Fire across the galaxy) to już mały powód do zmartwień. Mały ale jednak jest. Zresztą jest to na korzyść Imperatora, gdyż z punktu widzenia Senatu wygląda to tak jak przed Wojnami Klonów, tzn. małe ataki, skromny rosnący ruch separatystyczny, co daje mu pretekst do zwiększenia wojska.

         LINK
  • Re: nowe miasto

   Ren Kylo 2015-05-27 22:34:15

   Ren Kylo

   avek

   Rejestracja: 2008-01-13

   Ostatnia wizyta: 2021-07-06

   Skąd: Padawan Wandalek

   Wygląda dość niezwykle. Dla mnie taka architektura może być.

   LINK
 • klip

  ShaakTi1138 2015-05-30 20:21:07

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Nowy fragmencik około 12:30. Więcej gadki aniżeli akcji, ale zawsze coś

  https://www.youtube.com/watch?v=WpMVdudOCB0

  LINK
 • tester pierwszego odcinka

  PadmeNaberrie 2015-06-07 12:48:15

  PadmeNaberrie

  avek

  Rejestracja: 2015-01-10

  Ostatnia wizyta: 2018-03-18

  Skąd: Naboo

  tester pierwszego odcinka https://www.youtube.com/watch?v=qZY0gqIAcx4

  LINK
 • sobota

  ShaakTi1138 2015-06-24 23:54:44

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Ciekawostka: rebelsi mogą się wraz z nowym sezonem przenieść na sobotę, co jest dobrą wieścią

  http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=22310

  LINK
 • może troszkę przeszłości

  krystioo 2015-07-06 21:27:55

  krystioo

  avek

  Rejestracja: 2014-03-01

  Ostatnia wizyta: 2019-02-18

  Skąd: Ka...

  Mam nadzieje że będzie przedstawiony wątek jak Ahsoka stawała się Fulcrum , jak to było z Rexem. A co do możliwego spotkania z Ahsoki z Vaderem najbardziej ciekawią mnie pierwsze słowa Lorda.

  LINK
  • Re: może troszkę przeszłości

   ShaakTi1138 2015-07-07 18:18:06

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   Raczej wątków z przeszłości nie będzie, Filoni wielokrotnie to podkreślał - znaczy się, on wie co się z nimi działo, ale na razie nie chce się podzielić, bo "nie wszystko można mieć od razu".

   Wredny i podły.

   LINK
 • Pytanie

  MMK 2015-07-07 14:32:37

  MMK

  avek

  Rejestracja: 2014-07-27

  Ostatnia wizyta: 2022-06-30

  Skąd:

  Robi ktoś może napisy do tego pierwszego odcinka drugiego sezonu ? Bo jeśli chodzi o Polski Disney XD to prędzej się człowiek śmierci doczeka niż emisji tego...

  LINK
 • inkwizytorka

  ShaakTi1138 2015-07-15 22:02:23

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Czas pospekulować . Barrissa? Nie Barrissa? Tak mi przyszło do głowy czy ekipa nie robi teraz coś odwrotnego do tajemnicy Fulcrum: tam długo trzymali to w sekrecie, a i tak wszyscy się domyślali. Tutaj mamy podane na tacy, ale ludzie zaczynają kwestionować różne teorie. Tak tylko mówię.

  Ja jednak myślę, że to ona.

  http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19648,Nowi_inkwizytorzy_z_Rebeliantow.html

  LINK
  • Re: inkwizytorka

   darth sheldon hiszpański inkwi 2015-07-15 22:15:24

   darth sheldon hiszpański inkwi

   avek

   Rejestracja: 2014-08-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-02

   Skąd: Topola Wielka

   Czy barrisa była jedyną przedstawicielką swojej rasy?

   LINK
   • Re: inkwizytorka

    Michalomatek 2015-07-16 08:48:33

    Michalomatek

    avek

    Rejestracja: 2015-04-29

    Ostatnia wizyta: 2016-02-25

    Skąd: Moraband

    Nie. W kanonie jest też Luminara Unduli, jej była mistrzyni.

    LINK
   • Re: inkwizytorka

    ShaakTi1138 2015-07-17 09:46:26

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Oczywiście, że nie, ale:

    a) Filoni mocno sugerował, że Barrissa przetrwała wojny klonów. Najpierw mieli ją zabić, ale potem stwierdzili, że jednak nie. Dla mnie to największy argument za.

    b) Jest podobna. Co prawda widziałam fajną teorię, że to Zygerrianka, ale wydaje mi się, że Barrissa tu pasuje - spójrzcie na kolor skóry i ust. Tak, rzeczywiście nie ma tatuaży, ale jak ludzie sugerują: mogła je usunąć, aby w ogóle odsunąć się od swojej kultury, nie tylko Jedi. Podejrzewam, że usunięcie ich nie jest problemem w tej galaktyce, a do mnie dodatkowo przemawiają te blizny. Oczy rzeczywiście są dziwne, bo prócz żółtych tęczówek ma czarne białka... ale może różne rasy różnie "reagowały" na spaczenie ciemną stroną. Takie same miał Inkwizytor#1*, ale szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć czy Pau`anie w ogóle mieli białka.

    c) Możliwości - tak jak zauważono poniżej, Barrissa vs. Ahsoka byłoby ciekawe fabularnie. I mielibyśmy kolejny wątek z TCW dokończony.

    *Swoją drogą, to mogliby podać jego imię, bo to się robi irytujące.

    LINK
  • Re: inkwizytorka

   krystioo 2015-07-15 23:38:49

   krystioo

   avek

   Rejestracja: 2014-03-01

   Ostatnia wizyta: 2019-02-18

   Skąd: Ka...

   To musi być ona, nie możliwe żeby było takie podobieństwo albo żartują sobie z nas a po pierwszym odcinku drugiego sezonu

   LINK
  • Re: inkwizytorka

   MMK 2015-07-16 09:44:48

   MMK

   avek

   Rejestracja: 2014-07-27

   Ostatnia wizyta: 2022-06-30

   Skąd:

   Na pewno to jest ona... Tylko usunęła tatuaże...

   LINK
 • freddie

  ShaakTi1138 2015-07-18 09:53:17

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Dobra, mamy kolejny dowód. Poszło o to, że w tej gazetce rasy obojga inkwizytorów oznaczono jako "nieznane". A Freddie odpowiedział, że jest ona Mirialianką... to musi być ona, chyba że nas trollują.

  https://twitter.com/RebelsReport/status/622264104909189121

  LINK
 • bf

  ShaakTi1138 2015-07-26 15:01:11

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Ech, dwa newsy, może nie do końca oficjalne. Po pierwsze, Rebelsi potwierdzeni na trzeci sezon. Po drugie, wtedy do scenarzystów dołączy Brent Friedman. Facet, który przyniósł nam Meebura Gascona i Bad Batch :/

  Napisał o tym tweeta i ktoś podesłał to na TFN, ale wstawił tak dziwacznie, że nie mogę znaleźć oryginału. Meh.

  LINK
 • ...

  ShaakTi1138 2015-08-20 19:29:29

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  A już się zajarałam, że będzie prawdziwy news... Tak czy siak, premierowy pokaz sezonu drugiego odbędzie się 8 października na NYCC.

  Późno strasznie...

  http://www.starwars.com/news/star-wars-rebels-season-two-preview-at-new-york-comic-con

  LINK
 • data premiery

  ShaakTi1138 2015-08-22 20:00:32

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  I kolejna plotka: podobno Niemcy będą mieli premierę regularnych odcinków 2 sezonu 23 października:

  http://www.starwars-union.de/nachrichten/15840/Neue_Infos_zum_Deutschlandstart_von_Staffel_2/

  A swoją drogą, u nich "Siege of Lothal" będzie bodaj w przyszły weekend, więc może i u nas coś się ruszy...

  LINK
 • sezon 2

  ShaakTi1138 2015-08-29 12:20:34

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  MSW ma recenzję pierwszego sezonu na blu-ray i okazuje się, że jest tam dokumencik o serii drugiej. Oto, co opisali:

  http://makingstarwars.net/2015/08/star-wars-rebels-season-one-blu-ray-review/

  *Dowiemy się o przeszłości Hery i jej ojca - nie jest jednak napisane czy sam Cham się pojawi.
  *Historia Zeba też będzie.
  *Pojawi się "nowy, tajemniczy łowca nagród".
  *I tu ciekawostka - okazuje się, że Pau`anin był początek spoilera Wielkim Inkwizytorem, a w drugim sezonie zobaczymy zwykłych.

  Tak, liczyłam, że zobaczymy Wielkiego Inkwizytora, ale on? Skoro nim był, to czemu nigdy w żadnym źródle nie widzieliśmy jak kieruje w jakiś sposób poddanymi? Dlaczego siedział na takim za... ścianku jak Lothal? (tak, tak, kryształy kyber i takie tam. Nieważne, to i tak najnudniejsza planeta galaktyki). I wreszcie: skoro on dał się tak łatwo pokonać, to jakim wyzwaniem będą "zwykli" inkwizytorzy? I w końcu: skoro on nie żyje, to chyba jest wakat na jego miejsce?
  koniec spoilera

  Mam taką cichą nadzieję, że koledzy z Indonezji podzielą się choć tym filmikiem . Albo Oficjalna, bo i tak spoilery będą latać po necie.

  LINK
  • Re: sezon 2

   Michalomatek 2015-08-29 13:31:06

   Michalomatek

   avek

   Rejestracja: 2015-04-29

   Ostatnia wizyta: 2016-02-25

   Skąd: Moraband

   Dziwne, że Wielki Inkwizytor bał się samego Vadera. Powinien on być kimś absolutnie lojalnym i oddanym ciemnej stronie, który za wszelką cenę chce pokonać rebeliantów.

   Więc był nienajlepszym Wielkim Inkwizytorem.

   LINK
  • Re: sezon 2

   Mister S. 2015-08-29 14:15:08

   Mister S.

   avek

   Rejestracja: 2014-11-28

   Ostatnia wizyta: 2022-07-03

   Skąd: Kraków

   Tan typ Wielkim Inkwizytorem? Na Moc! Ezra go pokonał milusim zwierzaczkiem na jakiejś asteroidzie. Poza tym, czy Wielki Inkwizytor nie powinien siedzieć na dworze Imperatora i być na wyzwania typu Obi Wan/Yoda? Nawet Tarkin nie mówił o nim "wysłannik Imperatora" tylko "ktoś od tych spraw". Co do łowcy, nowy w sensie w Rebelsach czy w uniwersum? Liczę na Bane`a wysłanego przez Vadera.

   Mnie interesuje "powód dla którego Lothal jest taki ważny dla samego Imperatora", o którym wspomniała minister w Siege of Lothal. Może dlatego W. Inkwizytor gnije w tym Wąchocku.

   LINK
   • Re: sezon 2

    ShaakTi1138 2015-08-29 15:19:46

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Oficjalnie jeszcze nie wiadomo czemu Lothal był tak ważny, ale jest mnóstwo sugestii, że chodzi o początek spoilera kryształy kyber, które tam się znajdują, a które posłużą do budowy Gwiazdy Śmierci. Dlatego Imperium rozkopuje całą planetę - fajnie jest to sugerowane bodaj w trzecim "Servants of the Empire". koniec spoilera

    No właśnie, ja ostatnio sobie myślałam "Kurczę, skoro Filoni wspominał coś o strukturze Inkwizycji, to fajnie byłoby zobaczyć szefa", ale byłam święcie przekonana, że #1 był tylko szeregowcem... Dla mnie powinno być tak jak mówisz - Wielki powinien siedzieć na Coruscant, zajmować się resztą inkwizytorów i być badassem nie do ruszenia, może tylko odrobinę mniej potężnym od Vadera. Więc, jak wspomniałam, skoro jest wakat, to liczę, że to miejsce zajmie ktoś... godniejszy.

    Co do łowcy, to niestety napisali tylko tyle - podejrzewam, że chodziło o kogoś zupełnie nowego, skoro Ward z MSW go nie rozpoznał. Bane ma się podobno pojawić, przynajmniej jak głosi plotka.

    LINK
 • FPJ

  ShaakTi1138 2015-08-29 21:29:12

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Freddiego znowu troszeczkę poniosło (ale za to go uwielbiam ).

  https://www.youtube.com/watch?v=YtHBQfQY3t0

  *Drugi sezon będzie jak "Imperium", bo tak jak rebelianci w "Nowej nadziei" odnieśli zwycięstwo, a potem ponieśli klęskę w ESB, tak samo Kanan zwyciężył nad Inkiem, a potem... zaliczy jakiś wielki upadek.

  *Zasugerował dość mocno, że zobaczymy Reksa jeszcze w kolejnym sezonie.

  *W relacji Kanan-Hera zobaczymy wielkie wzloty i ogromne upadki. Ich związek "pójdzie w specjalne miejsce" dzięki postaci, którą... serial ma zaszczyt przedstawić (fortunate to bring w oryginale - mam jakieś straszne mózgozaćmienie). W każdym razie brzmiało to tak, jakby to była postać już znana. Ja mam cały czas przeczucie, że to będzie bohaterka Sary.

  *Dostaniemy odcinek Kallusowy . Dowiemy się nie tylko jakim jest agentem, lecz także jakim człowiekiem, co go motywuje i dlaczego stał się "zły". I w ogóle agent Bokobrody ma dużą rolę w sezonie.

  *Cytat z Sabine: "Never get between a Mandalorian and a weapons package". Zauważcie, że chyba po raz pierwszy w serialu określa się mianem Mandalorianki.

  LINK
 • Look ahead season 2

  Hego Damask 2015-08-30 11:55:05

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  Nie wiem czy to już było czy nie W każdym razie na wszelki wypadek


  https://www.youtube.com/watch?v=H44StBq1l7A

  LINK
 • Look ahead

  ShaakTi1138 2015-08-31 12:50:19

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  We wtorek RR ma zamiar napisać coś o tym "Look ahead" z blu-raya, a tymczasem trollują zaostrzają apetyt obserwujących. Macie pojęcie co to jest? Część statku?

  https://twitter.com/RebelsReport/status/638092197645172737

  LINK
 • spoilery z aftermath

  ShaakTi1138 2015-08-31 21:08:27

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Ludzie podostawali już egzemplarze recenzenckie "Aftermath" i jest tam jedno nawiązanie do "Rebeliantów".

  początek spoilera Najwidoczniej Wedge dołączył do rebelii dzięki Fulcrum. koniec spoilera

  Zasadniczo pół Internetu wieszczy koniec uniwersum. Tak czy siak, mam wrażenie, że między innymi tego bohatera mieli na myśli twórcy, którzy jarali się jakimiś "wielkimi postaciami".

  LINK
  • Re: spoilery z aftermath

   Xalkigo 2015-08-31 21:33:44

   Xalkigo

   avek

   Rejestracja: 2012-09-09

   Ostatnia wizyta: 2022-06-20

   Skąd: Kobylnica

   Dlaczego miałby to być koniec uniwersum? Nie kłóci się to przecież z niczym z nowego uniwersum.

   LINK
   • Re: spoilery z aftermath

    ShaakTi1138 2015-09-01 06:24:35

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Oczywiście, że nie, ale tego, co dzieje się na TFN-ie, nie da się opisać. Myślę, że chodzi im przede wszystkim o to, że z Ahsoki robią Mary Sue - bo zaraz okaże się najważniejszą postacią z rebelii. Tak, Ahsoka jest Mary Sue (idealna, zdolna, najważniejsza, a do tego posiadająca cechy/upodobania twórcy. Chcę napisać kiedyś o tym bloga.), ale tym razem Filoni nie miał z tym nic wspólnego.

    @Padme: poszło

    LINK
    • Re: spoilery z aftermath

     darth sheldon hiszpański inkwi 2015-09-01 08:34:25

     darth sheldon hiszpański inkwi

     avek

     Rejestracja: 2014-08-04

     Ostatnia wizyta: 2022-07-02

     Skąd: Topola Wielka

     Ja tam nigdy nie odniosłem wrażenia, że Ahsoka jest Mery Sue, przynajmniej w TCW.

     LINK
    • Re: spoilery z aftermath

     Kathi Langley 2015-09-01 10:54:42

     Kathi Langley

     avek

     Rejestracja: 2003-12-28

     Ostatnia wizyta: 2022-07-03

     Skąd: Poznań

     W sumie to zastanawiające, zawsze mi się wydawało że Mary Sue są domeną żeńskich pisarek

     LINK
     • Re: spoilery z aftermath

      ShaakTi1138 2015-09-01 17:15:31

      ShaakTi1138

      avek

      Rejestracja: 2009-06-02

      Ostatnia wizyta: 2022-06-29

      Skąd: Biała Podlaska

      Zazwyczaj - Usagi Tskukino, Bella Swan, ta ameba z "Greya"... Ale muszę w końcu napisać tego bloga. Albo Kathi, założymy ten temat o kobitach . Znaczy tak naprawdę wiele postaci w GW to Mary/Marty/Gary Sue (Ahsoka, Padme, czytałam kiedyś jakiś wpis, w którym ktoś udowodnił, że Luke też).

      Ale wracając do tematu: są obrazki ze zwiastuna . Wieczorkiem będzie news, bo jest jeszcze parę innych spraw do ogarnięcia. Czy ten okręt na głównej... no nie wiem, nie kojarzy Wam się z "Outriderem"? Czy to tylko ja?

      http://rebelsreport.com/2015/09/01/star-wars-rebels-season-2-a-look-ahead-new-images-and-info-from-dave-filoni/

      LINK
      • Re: spoilery z aftermath

       Kathi Langley 2015-09-01 18:29:23

       Kathi Langley

       avek

       Rejestracja: 2003-12-28

       Ostatnia wizyta: 2022-07-03

       Skąd: Poznań

       systematycznie sobie przypominam o naszym postanowieniu odnośnie posta, głównie jak widzę kolejne nędzne bohaterki

       A może kilka esejów? Bo temat szeroki jak rzeka
       ...Pozostaje jeszcze kwestia, czy Mary Sue to coś złego ;d

       LINK
       • Re: spoilery z aftermath

        ShaakTi1138 2015-09-01 19:55:53

        ShaakTi1138

        avek

        Rejestracja: 2009-06-02

        Ostatnia wizyta: 2022-06-29

        Skąd: Biała Podlaska

        To chyba zależy. Dla mnie Bella Swan jest Mary Sue i jest koszmarna. Usagi też, ale nie odbieram jej negatywnie, więc chyba zawsze liczy się ostatnie wrażenie.

        LINK
 • sezon 2 bardzo krótka scena

  PadmeNaberrie 2015-08-31 22:19:31

  PadmeNaberrie

  avek

  Rejestracja: 2015-01-10

  Ostatnia wizyta: 2018-03-18

  Skąd: Naboo

  https://www.youtube.com/watch?v=AXcRoeAfJ2A w 12 sekundzie jest bardzo krótka scena z 2 sezonu ale to zawsze coś

  LINK
 • Nowe arty obrazujące 2 sezon serialu

  darth sheldon hiszpański inkwi 2015-09-01 17:30:18

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-02

  Skąd: Topola Wielka

  https://youtu.be/KmdtrubRj88

  LINK
 • nowe odcinki

  ShaakTi1138 2015-09-13 12:53:04

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Iii mamy tytuły nowych odcinków

  *Relics of the Old Republic - 21 października
  *Always Two There Are - 28 października

  Mam przeczucie, że w pierwszym z nich nie będzie chodzić o jakieś nawiązania do bardzo starej Republiki, ale o klony... (ale chciałabym się mylić). A w drugim zapewne zadebiutują inkwizytorzy. Tylko te słowa to Sithów dotyczyły :/

  LINK
 • Ezra i Sabine

  seban123 2015-09-13 17:54:23

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Mam nadzieje że w sezonie 2 ezra i sabine będą parą.

  LINK
 • I jest nowy filmik:)

  seban123 2015-09-17 10:51:05

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  http://t.co/6wGtShtBFL

  LINK
 • klony

  ShaakTi1138 2015-09-17 21:52:16

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  I jest film z klonami #kobiecaintuicja .

  Trochę się zawiodłam, bo mało nowego pokazują.

  http://www.usatoday.com/story/life/tv/2015/09/17/star-wars-rebels-clones-exclusive-clip/32562885/

  LINK
 • "Always Two There Are

  seban123 2015-09-18 14:55:24

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Mam nadzieje że w tym odcinku dojdzie do czegoś między Sabine a Ezrą

  LINK
 • UK

  ShaakTi1138 2015-09-19 09:28:24

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Ale numer - w Anglii "przypadkowo" wrzucili odcinki 2x01 i 2x02 do aplikacji Sky. I część już je widziała. Mam nadzieję, że w internecie pojawią się... opisy .

  LINK
 • opis

  ShaakTi1138 2015-09-19 17:57:08

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  MSW ma opis odcinków, choć nie tak dokładny, jak bym sobie życzyła... ale zawsze coś. Biorę się za tłumaczenie.

  http://makingstarwars.net/2015/09/star-wars-rebels-the-lost-commanders-review/

  początek spoilera Wolffe-zdrajca? Łał, a myślałam, że Filoni nigdy nie zrobi czegoś takiego "swojemu" klonowi. koniec spoilera

  LINK
  • Re: opis

   seban123 2015-09-19 18:12:11

   seban123

   avek

   Rejestracja: 2015-09-13

   Ostatnia wizyta: 2020-09-17

   Skąd: Warszawa

   Jak przetłumaczy to napiszesz o tym w newsach.
   Ps.[/Wolfe jest naprawdę zdrajcą?]

   LINK
  • Odcinki, Wolffe i Inkwizytor

   Mistrz Mateusz 2015-09-19 18:53:50

   Mistrz Mateusz

   avek

   Rejestracja: 2011-04-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd: Piła

   Co do tych odcinków, to narobiłaś mi smaka, ale niestety trzeba jeszcze trochę niestety poczekać . Szkoda, że już nie ma serialu, powinien był się zacząć jakieś dwa tygodnie temu.


   początek spoilera A co do Wolffe`a, to jestem bardzo zaskoczony. Szczerze, to jego zdrady spodziewałem się najmniej. Tym bardziej, że jest to przecież klon Filoniego. Ale jeszcze liczę, że to nieprawda, choć szans na to raczej nie ma. Chociaż niby ma być taki mroczny, więc z drugiej strony to mogła być taka mała podpowiedź. koniec spoilera   początek spoilera Jeszcze chciałem się odnieść do wcześniejszych informacji, które pojawiły się parę tygodni temu, a mianowicie do Inkwizytora. Szczerze powiedziawszy, to absolutnie mnie to nie dziwi, że znany z pierwszego sezonu Pau`anin był tym dowódcą Inkwizycji. Spodziewałem się tego, że to on jest tym Wielkim Inkwizytorem. Przecież kontaktował się bezpośrednio z Vaderem, czyli to już mógł być taki znak. Poza tym nazywał go "mistrzem". Nie wiem, czy inni Inkwizytorzy tak Vadera nazywali, ale wydaję mi się, że to także mógł być taki znak, że jest tym najważniejszym, którego Lord wyszkolił sam. Z drugiej strony mogło to się wydawać dziwne, że Wielki Inkwizytor pojawia się na takiej planecie jak Lothal, ale najwidoczniej pojawienie się grupy rebeliantów, na których czele stoi Jedi jest wystarczającym powodem, by wysłać tego najlepszego. Poza tym jest przecież Ezra. Z tego co pamiętam, to Tua w "The Siege of Lothal" wspominała o tym, że sam Imperator rozkazał, by Imperium bardziej zajęło się tą planetą. Powiedzmy sobie szczerze, Pau`anin ostatecznie okazał się niezbyt mocny jak na najważniejszego w Inkwizycji. Boję się zatem, jak wyglądać będą inni Inkwizytorzy. Chociaż ci dwaj nowi nie wyglądają tak źle, widać, że będą sprawiać trochę problemów naszym bohaterom. Mam jedynie nadzieję, że tego pierwszego zastąpi ktoś godny miana Wielkiego, a przynajmniej bardziej godny. Powinien to być ktoś znacznie silniejszy, nawet porównywalny do Vadera, zdecydowanie potężniejszy i nie taki "prosty". koniec spoilera


   Niech Moc będzie z Wami.

   LINK
   • Re: Odcinki, Wolffe i Inkwizytor

    darth sheldon hiszpański inkwi 2015-09-19 21:35:14

    darth sheldon hiszpański inkwi

    avek

    Rejestracja: 2014-08-04

    Ostatnia wizyta: 2022-07-02

    Skąd: Topola Wielka

    Może Pauanin był wielkim inkwizytorem bo był pierwszym inkwizytorem w ogóle.

    LINK
    • Inkwizytor

     Mistrz Mateusz 2015-09-19 22:05:38

     Mistrz Mateusz

     avek

     Rejestracja: 2011-04-04

     Ostatnia wizyta: 2022-07-01

     Skąd: Piła

     Być może, w końcu był starszy nawet od Vadera, bo z tego co pamiętam, to jak obliczałem, w trakcie wydarzeń z pierwszego sezonu miał jakieś czterdzieści cztery lata. Ale wiek tutaj raczej takiego ogromnego znaczenia nie ma. Dziwić może to, że Wielkim Inkwizytorem był Pau`anin, a nie jakiś człowiek, bo przecież to w większości ludzie byli Inkwizytorami, a żeby był nim ktoś z innej rasy, to musiał być o wiele lepszy od człowieka. Chociaż w zasadzie po skasowaniu EU może to wygląda zupełnie inaczej . Niech Moc będzie z Wami.

     LINK
     • Rasy obce

      Michalomatek 2015-09-19 22:12:53

      Michalomatek

      avek

      Rejestracja: 2015-04-29

      Ostatnia wizyta: 2016-02-25

      Skąd: Moraband

      Jeśli jacyś nie-ludzie mogliby być przydatni dla Imperium Galaktycznego ze względu na umiejętności, po ogłoszeniu lojalności wobec rządu służyliby dla niego.

      LINK
     • Re: Inkwizytor

      Buczyfer 2015-09-19 22:53:56

      Buczyfer

      avek

      Rejestracja: 2014-02-04

      Ostatnia wizyta: 2017-06-02

      Skąd: Zgorzelec

      Mateuszu, na jakiej podstawie obliczyłeś wiek Inkwizytora? Było coś gdzies powiedziane? Bardzo mnie to zaciekawiło.
      Tak przy okazji, to bardzo mocno trzymam kciuki za to by twórcy pokazali nam więcej Inkwizycji i jej struktur, historii itp. Seria komiksowa od Marvela byłaby spełnieniem marzeń, mam nadzieję, że Rebels nie będzie jedynym źrudłem z Inkwizytorami. Ciekawi mnie, czy w nowym kanonie Luke i jego ekipa spotka jakis Inkwizytorów. Ps. W Legends podobała mi się Inkwizycja z Nocy Curuscant, ale nie mogłem zrozumieć w jaki sposób mogła być już tak rozwinięta i rozległa w niecały rok po powstaniu Imperium. Była tam mowa o mistrzach inkwizycji a ja pytam, kiedy oni zdążyli zdobyć te mistrzostwo? mam nadzieję, że nowy kanon rozsądnie nam to przedstawi bo widzę ogromny potencjał w tej grupie, taki Imperislny Zakon Ciemnej Strony, podległy Sithom. Gdyby w najnowszej trylogi okazało się, że z Inkwizycji wyrosli Rycerze Ren,to już w ogóle bym się sfajdał z radości

      LINK
      • Wiek Inkwizytora

       Mistrz Mateusz 2015-09-19 23:38:18

       Mistrz Mateusz

       avek

       Rejestracja: 2011-04-04

       Ostatnia wizyta: 2022-07-01

       Skąd: Piła

       Na Wookieepedii jest podane, że urodził się czterdzieści siedem lat przed bitwą o Yavin, a akcja pierwzego sezonu działa się na przełomie piątego i czwartego roku BBY.

       http://starwars.wikia.com/wiki/The_Inquisitor#cite_note-Visual_Guide_Year-1


       Vader natomiast, o ile pamiętam, w trakcie pierwszego sezonu jak i pilota do drugiego ma trzydzieści osiem lat. Niech Moc będzie z Wami.

       LINK
      • Re: Inkwizytor

       ShaakTi1138 2015-09-19 23:48:48

       ShaakTi1138

       avek

       Rejestracja: 2009-06-02

       Ostatnia wizyta: 2022-06-29

       Skąd: Biała Podlaska

       @Mateusz - właśnie, skąd Ci się wzięło 44? W oficjalnym przewodniku jest, że miał "ponad 40", ale w przeliczeniu na lata ludzkie. Są jakieś inne źródła? Zresztą, w przypadku różnych ras wiek "ludzki" nie miał znaczenia - inni dojrzewali szybciej, inni wolniej.

       Poza tym, nie ma nigdzie w nowym kanonie powiedzianego, że obcy nie mogli być inkwizytorami. Nawet w Legends był taki Jerec, który był Miraluką. Ja to sobie tłumaczę tak, że wrażliwość na Moc była tak rzadka (a inkwizytorzy tak... łatwi do pozbycia), że rasa przestawała odgrywać znaczenie.

       @Buczyfer - tak, Filoni napomykał, że poznamy struktury, choć może nie od razu całość, ale "w formie aluzji tu i tam". Mi się marzy pokazanie ich kwater, innych inkwizytorów (może uczniów?) i nowego Wielkiego Mistrza. A jak nie - serial marvelowa jak najbardziej mile widziana .

       Nawiasem, opisy już są. W drugim co prawda jest spora dziura fabularna początek spoilera bo nie wyjaśnił czemu Kanan chce odejść od klonów, a potem wraca koniec spoilera, ale większość jest zrozumiała.

       LINK
       • Re: Inkwizytor

        Mistrz Mateusz 2015-09-20 00:08:33

        Mistrz Mateusz

        avek

        Rejestracja: 2011-04-04

        Ostatnia wizyta: 2022-07-01

        Skąd: Piła

        ShaakTi1138 napisał:


        Poza tym, nie ma nigdzie w nowym kanonie powiedzianego, że obcy nie mogli być inkwizytorami. Nawet w Legends był taki Jerec, który był Miraluką. Ja to sobie tłumaczę tak, że wrażliwość na Moc była tak rzadka (a inkwizytorzy tak... łatwi do pozbycia), że rasa przestawała odgrywać znaczenie.

        -----------------------

        Ja nie powiedziałem, że Inkwizytorami nie mogą być przedstawiciele innych ras. Ale na pewno nie było to tak częste. Wiadomo, że jeżeli byli lojalni Imperium i byli dobrzy, to nie było większych przeciwwskazań, natomiast był rasizm, że tak się wyrażę. Tym bardziej na pewno sceptycznie podchodzono do tego, by Pau`anin był Wielkim Inkwizytorem. Poza tym mówię, w nowym EU może w ogóle nie ma jakiegoś podziału, segregacji, więc z tej nowej perspektywy to może w zasadzie nie jest żadne zaskoczenie. Niech Moc będzie z Wami.

        LINK
 • Ezra i Sabine

  seban123 2015-09-19 19:07:08

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  ShaakTi1138 było coś o sabine i ezrze ?

  LINK
 • Konstantine

  seban123 2015-09-20 00:31:05

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Zabił go ten inkwizytor?

  LINK
 • Inkwizytor

  Hego Damask 2015-09-21 15:45:56

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  Nowy inkwizytor wygląda tu trochę jak samuraj Zwróćcie też uwagę, że ma logo Imperium na rękawie.

  http://tinyurl.com/pxnyasz

  LINK
 • Rebelianci w Polsce

  seban123 2015-09-21 16:57:41

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Na disney XD są pierwsze reklamy 2 sezonu w Polsce

  LINK
  • Re: Rebelianci w Polsce

   ShaakTi1138 2015-09-21 18:03:58

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   @Hego - Yup, mam nadzieję, że będzie miał też samurajskie umiejętności

   @seban - ano jak lecą, to znaczy, że niedługo powinni wrzucić na YT .

   Znalazłam (no dobra, nie ja) bardzo ciekawe info. Na Soundcloudzie jest soundrack niejakich braci Kinerów - Seana i Deana. I, jak się okazuje, Sean Kiner pracował przy TCW... ale najciekawsze są tytuły utworów.

   https://soundcloud.com/deankinersounds/sets/star-wars-rebels-music

   początek spoilera
   --Ezra Pushed to the Brink - mieliśmy mowę o tym, że Ezra będzie kuszony przez CSM...
   --Twin Moons - Takobo?

   http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19519
   --Long Fall
   --Imperials Incoming
   --Investigating The Projects
   --Ketsu
   --Push Through
   --Shoot Like a Stormtrooper
   --Holocall with Kallus
   --Snow-covered city - na konceptach z dokumentu na blu-rayu widać było inkwizytora w śnieżnym mieście
   --Tech Witch - pani inkwizytor?
   --Sith Aftermath
   koniec spoilera

   I sama nie wiem co o tym myśleć - w tej muzie słychać fragmenty z GW, no i chyba nikt nie zadawałby sobie tyle trudu, by zrobić komuś jaja...

   LINK
 • polski trailer

  Paltius 2015-09-22 17:38:45

  Paltius

  avek

  Rejestracja: 2010-03-25

  Ostatnia wizyta: 2022-06-15

  Skąd:

  https://www.youtube.com/watch?v=iU0YgNunR30

  LINK
 • han

  ShaakTi1138 2015-09-24 19:36:21

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Ciekawa informacja - niejaki Anthony Ingruber miał grać Hana w "Rebelsach", ale coś się pozmieniało i tej postaci nie będzie. A w lutym była plotka, jakoby miał się pojawić... Może stwierdzili, że będzie to kolidować z "Antologią"?

  http://www.starwars7news.com/2015/09/sw7n-interview-anthony-ingruber-working-hard-to-land-the-role-of-han-solo-in-the-upcoming-anthology-film.html

  LINK
 • Trailer

  seban123 2015-09-27 14:01:10

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Jest ten stary zwiastun z nowymi scenami https://t.co/alJsfQuKP9

  LINK
 • sarah

  ShaakTi1138 2015-09-28 18:57:57

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Ok, Oficjalna teraz twierdzi, że Sarah gra "nową, tajemniczą bohaterkę". Ciekawe czy nową w ogóle, czy z punktu widzenia "Rebelsów"...

  http://www.starwars.com/news/star-wars-rebels-season-two-preview-at-new-york-comic-con

  LINK
  • SMG

   Michalomatek 2015-09-29 09:21:15

   Michalomatek

   avek

   Rejestracja: 2015-04-29

   Ostatnia wizyta: 2016-02-25

   Skąd: Moraband

   jest bardzo tajemnicza. Liczę, że bohaterka to po niej oddziedziczy.

   LINK
   • Re: SMG

    ShaakTi1138 2015-09-29 14:23:30

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Pojawił się fajny głos, że może będzie grała Brehę...

    Uwaga, uwaga, oficjalna strona Disney XD ujawniła, err... "imiona" nowych inkwizytorów.

    http://disneyxd.disney.com/star-wars-rebels

    początek spoilera Piąty brat i Siódma siostra koniec spoilera

    Z jednej strony fajnie, bo widać, że to jakieś bractwo, tajemnica i w ogóle... z drugiej - nie mogliby mieć normalnych? A, no i nie wiem co oni tam napisali na stronie (trzeba sobie zmienić region), bo piszę z uczelnianego (potwornie wolnego) kompa.

    LINK
    • Re: SMG

     Hego Damask 2015-09-29 15:13:07

     Hego Damask

     avek

     Rejestracja: 2005-05-28

     Ostatnia wizyta: 2022-07-03

     Skąd: Wrocław

     Ale jak Breha, to ja wiem czy taka ważna tajemnica? Chyba że będzie rozwalać w stylu Padme wszystko co się nawinie z blastera, bo tak to jakoś mi się nie widzi ta cała tajemnica i nowa bohaterka Może ta nowa inkwizytorka

     A te pseudonimy nowych to jak z jakiejś chińskiej triady czy coś

     LINK
    • region

     Michalomatek 2015-09-29 15:39:07

     Michalomatek

     avek

     Rejestracja: 2015-04-29

     Ostatnia wizyta: 2016-02-25

     Skąd: Moraband

     I chodź odchodzę od tematu, to jak można sobie zmienić ten region?

     LINK
     • Re: region

      seban123 2015-09-29 16:05:25

      seban123

      avek

      Rejestracja: 2015-09-13

      Ostatnia wizyta: 2020-09-17

      Skąd: Warszawa

      Ponawiam pytanie poprzednika

      LINK
      • Re: region

       ShaakTi1138 2015-09-29 20:47:16

       ShaakTi1138

       avek

       Rejestracja: 2009-06-02

       Ostatnia wizyta: 2022-06-29

       Skąd: Biała Podlaska

       Musicie wejść na sam dół strony, nacisnąć "Disney Online International" i wybrać USA - wtedy zostaniecie przekierowani na amerykańską wersję.

       @Hego - a czort wie skąd oni to wzięli . Ale skoro mamy początek spoilera "piątego" i "siódmą", to ciekawi mnie gdzie jest cała reszta - mam nadzieję, że ich zobaczymy. koniec spoilera

       Jeszcze dwie sprawy: Canobbio zapowiedziała, że znowu coś w tym tygodniu będzie (znając życie, we czwartek. I mam przeczucie, że to będzie film o inkwizytorach). Po drugie, Freddie twierdzi, że inkwizytorka nie jest Barrissą. Podobnie twierdził, że Fulcrum nie była Ahsoką, więc nie wierzyłabym mu do końca...

       https://twitter.com/RealFPJr/status/648878846448545793

       LINK
       • Re: region

        Buczyfer 2015-09-29 21:23:45

        Buczyfer

        avek

        Rejestracja: 2014-02-04

        Ostatnia wizyta: 2017-06-02

        Skąd: Zgorzelec

        Ale się jaram tymi Inkwizytorami! Mam nadzieję, że poznamy wszystkich, uważam, że sam pomysł takiego Imperialnego Zakonu podległego Sithom jest genialny i mimo całej infantylności Rebels, akurat wątek Inkwizycji (chociaż wciąż tak niewiele pokazali) jest lepiej prowadzony niż w Legends. Tamci Inkwizytorzy z np. Nocy Coruscant byli jacyś niewydarzeni

        LINK
        • Re: region

         ShaakTi1138 2015-10-01 11:10:11

         ShaakTi1138

         avek

         Rejestracja: 2009-06-02

         Ostatnia wizyta: 2022-06-29

         Skąd: Biała Podlaska

         Yup, inkwizycja to też jeden z moich ulubionych wątków.

         Screen z Reddita (już temat usunięto). Eeech... nie wierzyłabym temu za bardzo, no ale:

         http://oi61.tinypic.com/25qymbs.jpg

         W skrócie: początek spoilera Ahsoka szuka odpowiedzi u Obi-Wana, załoga trafia na Coruscant, dowiemy się więcej o rodzicach Ezry (potwierdzone), Bridger będzie walczył z CSM (potwierdzone), pojawi się Leia (może), Boba, Solo i Chewie oraz Palpatine (na żywo, nie tylko głos), dowiemy się więcej o inkwizycji (potwierdzone), Rex zginie w walce z Vaderem (a ma się podobno pojawić w 3. sezonie, więc raczej nie), a Ahsoka zostaje zabrana przez inkwizytorów. koniec spoilera

         Jak to mówią tu i tam: brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe

         LINK
    • Re: SMG

     darth sheldon hiszpański inkwi 2015-09-29 17:13:45

     darth sheldon hiszpański inkwi

     avek

     Rejestracja: 2014-08-04

     Ostatnia wizyta: 2022-07-02

     Skąd: Topola Wielka

     Przynajmniej nie mają jakieś pseudominy, a nie jest tak jak ,,Inkwizytor" z pierwszego sezonu. Chociaż chciałbym żeby nie dawali mu imienia, był on tajemniczą postacią i taką powinnien zostać.

     LINK
 • ac

  ShaakTi1138 2015-10-01 22:14:56

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Okazuje się, że to coś, co miało być dzisiaj, prawdopodobnie będzie jutro - dowiemy się o nowych inkw., Vaderze i Ahsoce .

  Ech, tylko ja jestem wtedy w robocie... :/

  https://twitter.com/ForceCast/status/649639861457063936

  LINK
 • Sarah

  ShaakTi1138 2015-10-02 17:24:41

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  No i mamy potwierdzenie - Sarah zagra Siódmą siostrę . Czuję się strollowana - Chryste, jak Freddie mówił, że Ahsoka to nie Fulcrum, to mu uwierzyłam po samym tonie głosu. Teraz tak samo, gdy mówił, że Sarah nie gra inkwizytorki. Nigdy więcej mu nie zaufam

  http://buzzfeed-video1.s3.amazonaws.com/video/2015/10/01/SarahMichelleGellar_CharacterReveal_H264-624x350.mp4

  Jeszcze tej konferencji prasowej nie było, także news będzie po niej i po tym, jak wrócę na chatę

  LINK
 • błagam...

  Michalomatek 2015-10-02 18:00:24

  Michalomatek

  avek

  Rejestracja: 2015-04-29

  Ostatnia wizyta: 2016-02-25

  Skąd: Moraband

  Kiedyś powiedziałem, że plotki są nudne, a tutaj cała masa niespodzianek. Choć czuję się trochę rozczarowany...

  LINK
 • klip z. inkwizytorką i wywiad z sarah

  darth sheldon hiszpański inkwi 2015-10-02 19:18:28

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-02

  Skąd: Topola Wielka

  https://youtu.be/ZY1krUJtDds

  LINK
  • Re: klip z. inkwizytorką i wywiad z sarah

   Michalomatek 2015-10-02 19:31:19

   Michalomatek

   avek

   Rejestracja: 2015-04-29

   Ostatnia wizyta: 2016-02-25

   Skąd: Moraband

   To miasto w tle przypomina mi kamienice koło kościoła w pewnym mieście w kraju z najgorszymi drogami w Europie.

   LINK
  • Inkwizytorka

   Mistrz Mateusz 2015-10-03 04:43:25

   Mistrz Mateusz

   avek

   Rejestracja: 2011-04-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd: Piła

   Cóż, fajnie, że w końcu dowiedzieliśmy się, kogo będzie grała Sarah. Fajnie, że tę Inkwizytorkę. Tak swoją drogą, to te imiona Inkwizytorów mi się podobają, czyli początek spoilera Piąty Brat i Siódma Siostra. Może dlatego Pau`anin nie miał imienia, bo był w końcu Wielkim Inkwizytorem. Wracając do tej numeracji, brzmi to trochę dziwnie, można odnieść wrażenie, jakby to byli Zabrakowie i Siostry Nocy, mam takie skojarzenie z takimi imionami. To ciekawe, oznaczałoby to, że są ważniejsi, lepsi, na przykład Pierwszy Brat. Jeżeli tak to wygląda, to znaczy, że są to faktycznie raczej mało ważni Inkwizytorzy, więc nie dziwi mnie, jeżeli faktycznie nasi bohaterowie nie będą mieć większych problemów z nimi. koniec spoilera


   Co do samego klipu, i tego co mówi Sarah, to moje pierwsze skojarzenie, kiedy zobaczyłem ją w masce i do tego usłyszałem głos, to Ventress z sezonu piątego jako łowczyni nagród, z tą maską, która tak samo zmieniała głos, jak ta. Ale oczywiście wiadomo, że to nie Ventress. początek spoilera Moim zdaniem może to być Barriss, natomiast nie jestem do końca przekonany. Co prawda Sarah mówi, że Siódma Siostra dowiedziała się, że Ahsoka powróciła, więc to podpowiada, że może to być faktycznie ona. Natomiast nadal nie jestem przekonany. Po pierwsze, wątpię, czy zgodziliby się przyjąć ją do Inkwizycji, skoro była Jedi, mówię tu o Vaderze i Sidiousie (poza tym ją znali), a wątpię, by nie wiedzieli, chociaż Anakin kto w tej Inkwizycji jest. A tak w ogóle, to raczej po prostu sprzeciwiała się tej wojnie, była zbuntowana, raczej nie chciała przechodzić na Ciemną Stronę. Chociaż na przestrzeni tych lat mogło się to u niej zmienić. Co do wyglądu, to także nie jestem przekonany, czy to ona, bo inaczej wygląda, nie ma tatuaży, rysy twarzy trochę inne. Chociaż wiadomo jak to z tą animacją w Rebels jest, postaci z TCW różnią się znacznie, na przykład Hondo, Ahsoka, czy tym bardziej klony. koniec spoilera   Czekam na drugi trailer, już za kilka godzin trzeba wstać, by wybrać się do kina na "The Siege of Lothal" . Niech Moc będzie z Wami.

   LINK
 • wideło

  ShaakTi1138 2015-10-02 21:37:39

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Jest wideło z konferencji, na której widać panią zajmującą dwa miejsca. Posłucham co mają do powiedzenia i wstawię wreszcie tego newsa

  https://www.periscope.tv/w/1jMKgbaVpwMxL

  LINK
 • Rasa Siódmej Siostry

  Michalomatek 2015-10-04 10:24:54

  Michalomatek

  avek

  Rejestracja: 2015-04-29

  Ostatnia wizyta: 2016-02-25

  Skąd: Moraband

  Freddie znowu nam coś powiedział. Teraz link:

  http://thewookieegunner.com/2015/10/03/highlights-from-the-star-wars-rebels-l-a-press-conference-and-periscope-interviews/

  Wygląda na to, że nasza pani inkwizytor jest początek spoilera Mirialanką, co wcale nie oznacza, że to Barissa. koniec spoilera

  LINK
  • Re: Rasa Siódmej Siostry

   seban123 2015-10-04 11:23:34

   seban123

   avek

   Rejestracja: 2015-09-13

   Ostatnia wizyta: 2020-09-17

   Skąd: Warszawa

   Mam nadzieje że z tego linka będzie news bo jestem słaby z angielskiego .

   LINK
   • Re: Rasa Siódmej Siostry

    ShaakTi1138 2015-10-04 13:30:52

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Nic mnie tak nie nauczyło angielskiego jak SW . Spoko, news będzie pewnie przez NYCC, by wszystkie okruszki przed konwentem zebrać. Część co prawda była w ostatnim newsie o Sarze, bo wtedy była dostępna tylko część nagrania z konferencji.

    @Michalomatek - tak, Freddie mówił o tym już dość dawno temu . Ostatnio twierdził też, że to nie Barrissa, bo ma "inną strukturę kości". A ja mówię: spójrzcie na jej nos i brwi. Identyczne. Oczywiście teraz, gdy głos podkłada jej Gellar, ta teoria trochę upada... ale z drugiej strony, gdyby dubbingowała ją Salender, to byłoby to od razu jasne. Poza tym, zauważcie, że Sarah w filmiku wyraźnie wymienia Ahsokę: "My character believes that Ahsoka is back". Gdyby Siódma siostra nie znała jej wcześniej, to by chyba nie była nią aż tak zainteresowana?

    Tak nawiasem, jak myślicie, kogo Filoni miał na myśli, gdy mówił, że "może ktoś z panną Wren związany już się pojawił w TCW - może to był ktoś z tła, kto cały czas nosił na głowie hełm"? Bo mnie przyszedł na myśl ten Mauldalorianin z piątego sezonu, który miał charakterystyczny hełm z rogami. Mówię o tym dlatego, że ten gostek pojawia się w jej "Zapiskach".

    LINK
    • Inkwizytorzy i Sabine

     Mistrz Mateusz 2015-10-04 15:11:17

     Mistrz Mateusz

     avek

     Rejestracja: 2011-04-04

     Ostatnia wizyta: 2022-07-01

     Skąd: Piła

     Moim zdaniem to może być Barrissa, właśnie to, co powiedziała Sarah może na to wskazywać, jak już wcześniej pisałem. Ale czy faktycznie ma takie podobne te rysy twarzy? Wiadomo, inna animacja, inaczej mogłaby wyglądać, no ale... Tak swoją drogą, to jestem ciekaw, kiedy dowiemy się czegoś więcej o Piątym Bracie.


     Co do tej osoby, z którą Sabine mogłaby być w jakiś sposób związana, to może masz rację co do tego, ale ja bym stawiał na kogoś bardziej znanego, który odegrał jakąś większą rolę niż ten gość, na przykład Bo-Katan?


     Tak swoją drogą, to byłem na "The Siege of Lothal" i nie wiem jak u Was, ale u mnie najpierw puścili... "Fire Across the Galaxy"... Zdziwiłem się, sądziłem już, że się pomylili, ale jednak nie, potem dali pilot drugiego sezonu. Ogółem to po raz pierwszy oglądałem ten finałowy odcinek z dubbingiem. Jak dla mnie to dramat. Jednak nie oddaje on powagi tego wszystkiego, odcinek wydawał się strasznie dziecinny. Poza tym niektóre tłumaczenia... Ja rozumiem, że musi to być zgrane z ruchem warg, natomiast te niektóre teksty były śmieszne, kompletnie inne. Chciałem jeszcze spytać, czy ktoś wie, kiedy będzie jakiś maraton pierwszego sezonu na Disney XD? Bo oglądałem tylko kilka odcinków z dubbingiem, a chciałbym zobaczyć wszystkie, z czystej ciekawości. A, no i na samym początku był quiz dla dzieci, których było mnóstwo. Tylu dzieci na raz to nie widziałem chyba nigdy. Dopiero teraz zrozumiałem, że to naprawdę jest skierowane głównie dla osób mających mniej niż osiem lat...


     Niech Moc będzie z Wami.

     LINK
     • Re: Inkwizytorzy i Sabine

      ShaakTi1138 2015-10-04 20:16:52

      ShaakTi1138

      avek

      Rejestracja: 2009-06-02

      Ostatnia wizyta: 2022-06-29

      Skąd: Biała Podlaska

      Myślałam o Bo-Katan, ale sama nie wiem... Sabine nie jest do niej podobna. Jest teoria, że jej matką jest początek spoilera Rook Kast, bo jest podobna fizycznie i ma zbliżony model hełmu. koniec spoilera

      Taak, chyba wszędzie było "Fire". Dubbing był średni, głos Imperatora straszny, a żeby było śmiesznie, to jeszcze w paru sytuacjach nie zgrywało się z ruchem warg. Ale nawet pomimo faktu, iż oglądałam to milion razy, to się nie nudziłam, bo SW w kinie to jednak SW w kinie

      LINK
 • Nowa reklama

  Michalomatek 2015-10-05 18:49:33

  Michalomatek

  avek

  Rejestracja: 2015-04-29

  Ostatnia wizyta: 2016-02-25

  Skąd: Moraband

  https://www.youtube.com/watch?v=tqsWMhMAaXM&feature=youtu.be

  LINK
 • Kolejne reklamy

  Mistrz Mateusz 2015-10-06 00:57:57

  Mistrz Mateusz

  avek

  Rejestracja: 2011-04-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-01

  Skąd: Piła

  Mamy kolejną reklamę, tym razem z klonami:

  https://m.youtube.com/watch?v=x9kM3wjX3fg


  Jest jeszcze ta stara, ale w lepszej jakości:

  https://m.youtube.com/watch?v=hOsqv929qiI  Shaak - co do tego głosu Piątego Brata, to moim zdaniem jest bardzo dobry, coś innego, inne brzmienie, niż można się było spodziewać, ale jest nieźle. Jestem ciekaw, do kogo należy. Niech Moc będzie z Wami.

  LINK
  • Re: Kolejne reklamy

   ShaakTi1138 2015-10-06 17:32:23

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   A ja mam za to z Siódmą siostrą (ok. 3:50). Gdybym nie wiedziała, że to Gellar, powiedziałabym, że Meredith Salender...

   https://www.youtube.com/watch?t=234&v=I1cutGYAuXs

   Wiesz, z tym Bratem, to może takie miałam pierwsze wrażenie. Spodziewałam się raczej grubego, niskiego i burczącego głosu, a dostaliśmy coś o wiele subtelniejszego. W sumie miałam podobne, gdy po raz pierwszy usłyszałam Maula.

   LINK
   • Re: Kolejne reklamy

    Mistrz Mateusz 2015-10-06 17:43:40

    Mistrz Mateusz

    avek

    Rejestracja: 2011-04-04

    Ostatnia wizyta: 2022-07-01

    Skąd: Piła

    Teraz zupełnie inny jest głos Siódmej Siostry, ale tego można było się spodziewać, bo nie ma tej maski, która, podobnie jak ta, którą miała Ventress, zmienia głos.


    Co do głosu Maula, to także była to dla mnie wtedy ogromna niespodzianka, natomiast szybko się przyzwyczaiłem.


    Niech Moc będzie z Wami.

    LINK
 • Palpatine

  Jajestem 2015-10-06 20:24:00

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Pod Sidiousa podkładał głos Janusz Bukowski ale zmarł w 2005 roku. Grał też króla Harolda w Shreku.

  LINK
  • Re: Palpatine

   darth sheldon hiszpański inkwi 2015-10-06 20:36:36

   darth sheldon hiszpański inkwi

   avek

   Rejestracja: 2014-08-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-02

   Skąd: Topola Wielka

   Brakowało mi go w trójce. Bo ,,Królik" idealnie pasował do Palpatina udającego dobrego polityka ale pod mistrza zła gdy Sidious się objawił (chodzi mi o pokazanie jego prawdziwej pomarszczonej twarzy) pasował średnio, Grzegorz Wąs zaś pasuje i do ,,dobrego" Palpiego jak i złego Sidiousa, choć może to kwestia przyzwyczajenia.

   LINK
 • Inkwizytorzy

  seban123 2015-10-08 14:06:55

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Ciekawi mnie jak będą brzmieć w polskiej wersji

  LINK
 • nycc

  ShaakTi1138 2015-10-08 20:34:04

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  To tak, zwiastun był na Tumblrze, ale chyba wrzucili go tam przypadkiem, bo zniknął. Pewno zaraz będzie. Ja się zabieram do roboty, bo dopiero co z pracy wróciłam (:/), a widzę, że sporo tego jest.

  LINK
  • Re: nycc

   Slavek_8 2015-10-08 20:50:15

   Slavek_8

   avek

   Rejestracja: 2010-06-25

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd:

   Jest już na YT. Good news: początek spoilera Boushhopodobna łowczyni nagród jest za wysoka na Leię koniec spoilera

   LINK
  • Re: nycc

   Mister S. 2015-10-08 21:05:02

   Mister S.

   avek

   Rejestracja: 2014-11-28

   Ostatnia wizyta: 2022-07-03

   Skąd: Kraków

   Shaak, błagam, niech Twój stary avatar wróci.

   LINK
   • Re: nycc

    ShaakTi1138 2015-10-08 21:07:12

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Za niebiesko na forum?

    Teraz zaczyna się konferencja dla mediów, więc jeszcze trochę. Z panelu najciekawsza wieść dla mnie: początek spoilera inkwizytorów będzie więcej i będą rywalizować o tytuł Wielkiego. koniec spoilera

    LINK
    • Re: nycc

     Mister S. 2015-10-08 23:04:33

     Mister S.

     avek

     Rejestracja: 2014-11-28

     Ostatnia wizyta: 2022-07-03

     Skąd: Kraków

     Faktycznie, za niebiesko. Muszę zmienić sobie Phasmę na inną Phasmę . A tak, to chodziło mi o to, że w Twoim avatarze widzę teraz (bez urazy):
     a) Ahsoke
     b) grubą Shaak Ti

     Tamten był taki... opanowany i... jakby ładniejszą kreską malowany.

     LINK
    • Inkwizycja + trailer

     Mistrz Mateusz 2015-10-09 14:16:25

     Mistrz Mateusz

     avek

     Rejestracja: 2011-04-04

     Ostatnia wizyta: 2022-07-01

     Skąd: Piła

     Jak dla mnie to też bardzo ciekawa wiadomość. początek spoilera Czym więcej Inkwizytorów, tym lepiej. Ale fajnie by było, gdybyśmy zobaczyli też innych Jedi, którzy przeżyli Czystkę, bo to trochę dziwne by było, by kilku Inkwizytorów zawsze walczyło z Ezrą, Kananem lub Ahsoką. Oczywiście, mogą też walczyć między sobą, skoro nie ma nowego Wielkiego. Mam nadzieję, że zobaczymy odcinki poświęcone tylko temu wątkowi, by zobaczyć Inkwizycję od środka, walczącą między sobą o fotel dowódcy. Nie wiem czy zauważyłaś, ale ja mam takie wrażenie, być może się mylę, ale moim zdaniem to Siódma Siostra zostanie Wielkim. Dlaczego? Słowa Sary o tym, że jest siódma, ale tak naprawdę numer jeden. Być może to nic nie znaczyło, ale uważam, że mogła to być swego rodzaju podpowiedź. koniec spoilera


     Co chodzi o inne rzeczy z trailerem, który jest świetny, ale niepotrzebne są tam sceny z "The Siege of Lothal", który swoją premierę miał cztery miesiące temu, to bardzo cieszę się, że zobaczymy początek spoilera rodziców Ezry, którzy jednak żyją. Na pewno będzie to końcówka sezonu, kiedy będzie już bardziej dojrzały, jak i cała załoga bardziej doświadczona. Myślę, że z odcinka na odcinek będzie coraz bardziej mroczniejszy, będzie coraz bardziej zwracał się ku Ciemnej Stronie, tych ciemnych momentów będzie więcej, a kumulacją tego wszystkiego może być właśnie ta historia z jego rodzicami, mam nadzieję, że kilkuodcinkowa i kapitalna. Na trailerze mamy kilka momentów, w których pokazuje swoją siłę i udowadnia, że ciężko mu będzie opanować to wszystko. koniec spoilera. Co do innych wątków, to na pewno fajnie będzie zobaczyć Reksa. Swoją drogą jest też nawiązanie do plotek, jakoby początek spoilera Wolffe miał zdradzić i w zasadzie jest to już pewne koniec spoilera.     To chyba na tyle, nie mogę sobie przypomnieć, co miałem jeszcze napisać, ale to przy innej okazji, jak sobie przypomnę . Niech Moc będzie z Wami.

     LINK
     • Re: Inkwizycja + trailer

      ShaakTi1138 2015-10-09 22:44:54

      ShaakTi1138

      avek

      Rejestracja: 2009-06-02

      Ostatnia wizyta: 2022-06-29

      Skąd: Biała Podlaska

      @SirStaniak - gruba wyszła, bo obrazek miał złą rozdzielczość . Wróciła stara Shaak.

      @MistrzMateusz - nie sądzę, by rodziców Ezry dali na koniec - to jest zwiastun pierwszej połowy. I szczerze mówiąc, nie sądzę, by wrócili. Jeśli przyjrzycie się chwili, w której są pokazani, zobaczycie rozmycie ekranu po bokach, jak w wizjach Ezry - co dowodzi, że to, co widzimy, nie musi być do końca prawdą. Poza tym, tak sobie pomyślałam: no dobra, przyjmijmy, że Bridgerowie żyją. Że rebelianci ich znajdą i uwolnią. I co dalej? Mieliby pozwolić Ezrze bujać się z "Ghostem", gdy ma on dopiero 15 lat? Albo młody wpadałby do nich w przerwie pomiędzy misjami i treningami? Nie sądzę.

      (P.S. Ta Bridgerowa jest jakoś masakrycznie stara!)

      http://i.imgur.com/S89XDU0.jpg

      Oki, analiza. Tu jest cały album:

      http://imgur.com/a/etjmw

      1. Zdaje się... że wrócimy na Lothal I być może pojawi się tam ten gość. Mówicie co chcecie, mi przypomina nieco Dassa Jennira (tak a propos innych Jedi)

      http://i.imgur.com/xL1ZAHY.jpg

      http://i.imgur.com/RcXYR0m.jpg

      2. Piąty brat z "Always Two"

      http://i.imgur.com/1XMLvA1.jpg

      3. Wydaje się, że Ezra i Sato będą razem na jakiejś misji (na kilku innych ujęciach było ich widać razem na pokładzie niszczyciela). I znowu zrobią ten numer z wyjściem z nadprzestrzeni - szczerze, to nie chciałabym, aby za często to powtarzali, bo to jest zbyt... wygodne. Ponadto jest jeszcze Ezra bodaj w komorze hipernapędu.

      http://i.imgur.com/Vux6T8H.jpg

      http://i.imgur.com/AOqGDmh.jpg

      4. Immobilizer, ta-da . Zastanawia mnie czy to nie on będzie tym superokrętem blokującym planetę w "Wings of the Master".

      http://i.imgur.com/C1vFs0B.jpg

      5. Masza i niedźwiedź jej mama/babcia oraz mały Ithorianin . Ten wątek - dzieci wrażliwych na Moc - chyba najbardziej mnie zaciekawił w całym zwiastunie, mamy ładną kontynuację tego, co zostało pokazane w TCW. I wiemy, że Ahsoka też będzie zamieszana w całą sprawę.

      http://i.imgur.com/5eegvk1.jpg

      http://i.imgur.com/Dobhdy2.jpg

      http://i.imgur.com/FbzDxpB.jpg

      6. Hera szaleje w B-wingu . Zastanawia mnie na jakiej jest planecie.

      http://i.imgur.com/pVLIuwH.jpg

      http://i.imgur.com/aWaM0XX.jpg

      7. Zdaje się, że Garel mocno się oberwie. A stamtąd już blisko na Lothal i do BDZ :lighting #młahahaha

      http://i.imgur.com/adDW1rx.jpg

      http://i.imgur.com/mOMwbRX.jpg

      8. Mando... Mam pytanie do naszych mando-speców (Hego? Yuri?): w TCW Pre przedstawia się: "I am Pre Vizsla of clan Vizsla." Natomiast Sabine mówi: "I`m clan Wren, house Vizsla". Ma to jakiś sens? Było gdzieś wyjaśnione czym jest klan, a czym ród/dom?

      Mamy też Madno w zbrojach przypominających połączenie Nocnych Sów i proto-Boby (imperialni Mando, BTW?) Poza tym, powracają Gauntlety. Ciekawi mnie gdzie lecą, widać w tle jakieś pole asteroid.

      http://i.imgur.com/Zgz43rm.jpg

      http://i.imgur.com/Q5S2qDp.jpg

      http://i.imgur.com/aN1DwmG.jpg

      http://i.imgur.com/Q7K0ab6.jpg

      9. Nowa łowczyni. To tak, zasadniczo powstały w tej chwili dwie teorie. Pierwsza mówi, że to Bo-Katan, druga, że Rook Kast, Mando z "Son of Dathomir". Szczerze, to w obie ciężko mi się wierzy, przede wszystkim dlatego, że one obie byłyby już dojrzałymi kobietami w tym czasie. Tymczasem ta ma sylwetkę podobną do Sabine i jest nieznacznie wyższa od niej. Starsza siostra?

      Zwróćcie uwagę, że ma na hełmie początek spoilera logo Czarnego Słońca koniec spoilera. Oraz emotikony i równanie

      http://i.imgur.com/vcuP1aC.jpg

      http://i.imgur.com/UUjLXW4.jpg

      http://i.imgur.com/8VMvEon.jpg

      10. Ahsoka będzie badać sprawę Vadera... czy inkwizytorów?

      http://i.imgur.com/sEXDWV0.jpg

      http://i.imgur.com/c0CFzlE.jpg

      LINK
      • Re: Inkwizycja + trailer

       Slavek_8 2015-10-09 23:35:13

       Slavek_8

       avek

       Rejestracja: 2010-06-25

       Ostatnia wizyta: 2022-07-01

       Skąd:

       wow, szczegółowo.

       ad 3/4: To nie jest "ten numer z wyjściem z nadprzestrzeni" - tak właśnie działa Interdictor/Immobilizer, wyciąga statki z hiperprzestrzeni i nie pozwala ponownie skoczyć.

       Jeszcze od siebie dodam, że statek, którym Kanan odlatuje z Garel, to prototypowy bombowiec Scurrg H-6 z gry Star Wars: Starfighter. Pewnie jego ma na myśli, kiedy mówi "We can`t beat that blocade. Not without a better ship". No chyba, że B-winga.
       Jakoś dużo epickich, latających nowinek technologicznych w tym sezonie.

       LINK
       • Re: Inkwizycja + trailer

        Slavek_8 2015-10-09 23:43:29

        Slavek_8

        avek

        Rejestracja: 2010-06-25

        Ostatnia wizyta: 2022-07-01

        Skąd:

        Error: To nie Kanan, tylko chyba ta łowczyni nagród odlatuje Scurrgiem z Garel i strzela do Sabine siedzącej w Starbusie (1:56). Coś mi się ubzdurało.

        LINK
        • Re: Inkwizycja + trailer

         ShaakTi1138 2015-10-10 12:11:57

         ShaakTi1138

         avek

         Rejestracja: 2009-06-02

         Ostatnia wizyta: 2022-06-29

         Skąd: Biała Podlaska

         O, ciekawe z tym statkiem, nie wiedziałam .

         I od razu przyznaję się do błędu: to na hełmie łowczyni to nie równanie, tylko aurebesh (ale dziwnie wygląda...). I ludzie to rozszyfrowali - uwaga, możliwy spoiler na temat jej tożsamości.

         http://panimauser.tumblr.com/post/130764099778/and-since-i-have-nothing-better-to-do-lets

         początek spoilera Pierwsze słowo to "Shae". A jak wiemy, była w TOR-ze jedna taka mandalorianka o takim imieniu . Z dalszych liter widać tylko "r", ale gość w linku dorysował brakujące i wychodzi "Wren". Kto wie, może na potrzeby trailera powycinali litery, nieraz już robili takie numery (pamiętacie jak podmienili Anakinowi miecz podczas walki z Barrissą?). Wydaje mi się jednak nieco dziwne, że ktoś nosiłby takie dane na hełmie . koniec spoilera

         A dodatkowo mamy kolejny tytuł odcinka: "Blood Sisters". początek spoilera I mniemam, że chodzi właśnie o tą "Shae" - kto wie, może nie była rodzoną siostrą Sabine, ale łaczyły je więzy klanowe. koniec spoilera

         LINK
         • Sabine i Inkwizytorzy

          Mistrz Mateusz 2015-10-10 14:22:55

          Mistrz Mateusz

          avek

          Rejestracja: 2011-04-04

          Ostatnia wizyta: 2022-07-01

          Skąd: Piła

          No cóż, myślę, że faktycznie specjalnie mogli to wyciąć do trailera. Z tym mieczem Anakina było podobnie, ale z tego co pamiętam, to tam popełnili duży błąd, bo światło się odbijało i widać było, że to niebieski miecz, a nie zielony.          Co do tego "Blood Sisters", to na pewno jest to odcinek początek spoilera o Sabine i o tej łowczyni nagród. Chociaż w zasadzie mogło to by być o Siódmej Siostrze, ale w to wątpię. Wracając jeszcze do Sabine, to myślę, że to faktycznie może być tylko osoba z jednego klanu, a nie siostra ani żadna inna rodzina koniec spoilera. Tak swoją drogą, to w końcu który to odcinek?          Tak teraz się jeszcze zastanawiam, że początek spoilera z trailera wynika, że mamy już dwie różne historie, dwa różne wątki z Inkwizytorami. Pierwszy to będzie takie jakby "poznanie się", natomiast drugi to pozyskiwanie dzieci, które wykazują jakiś tam potencjał. Myślę, że to będzie ciekawy wątek. Swoją drogą, to przypomina mi to pierwsze dwa odcinki drugiego sezonu TCW, kiedy Sidious kazał Bane`owi wykraść te dzieci. Ale tutaj chodzi bardziej o to, by zwabić chociażby Ahsokę, która bada tę sprawę. Ja tego szczerze nie rozumiem, skoro to nie Barriss, to czemu tej Siódmej Siostrze tak bardzo zależy na Ahsoce? Bo niby było dementi, ale czy można w nie wierzyć? Były już różne przypadki, kiedy coś dementowali, a potem wychodziło inaczej koniec spoilera.          Tak swoją drogą, to co myślisz o tej mojej teorii, jakoby początek spoilera Siódma Siostra została Wielkim Inkwizytorem i słowa Sary miałyby to potwierdzać? koniec spoilera          Niech Moc będzie z Wami.

          LINK
      • Chyba...

       Michalomatek 2015-10-10 11:22:55

       Michalomatek

       avek

       Rejestracja: 2015-04-29

       Ostatnia wizyta: 2016-02-25

       Skąd: Moraband

       Inkwizyćki chcą kolejnych zaciągnąć w szeregi swojej organizacji.

       LINK
      • ...

       X-Yuri 2015-10-10 16:32:59

       X-Yuri

       avek

       Rejestracja: 2004-12-22

       Ostatnia wizyta: 2022-07-03

       Skąd:

       ShaakTi1138 napisał:

       8. Mando... Mam pytanie do naszych mando-speców (Hego? Yuri?): w TCW Pre przedstawia się: "I am Pre Vizsla of clan Vizsla." Natomiast Sabine mówi: "I`m clan Wren, house Vizsla". Ma to jakiś sens? Było gdzieś wyjaśnione czym jest klan, a czym ród/dom?

       Mamy też Madno w zbrojach przypominających połączenie Nocnych Sów i proto-Boby (imperialni Mando, BTW?) Poza tym, powracają Gauntlety. Ciekawi mnie gdzie lecą, widać w tle jakieś pole asteroid.

       -----------------------
       Nie kojarzę nic o House`ach dotychczas. Dodatkowo, na YT w komciach ktoś miał rozkminę, czy tam jest przerwa/przecinek czy nie i należy to rozumieć "Jestem z Klanu Wren, domu Vizsla" czy bardziej "(ja) Klan Wren, (Wy) Dom Vizsla" : P (Choć ja tej teorii nie kupuję, ale przytaczam, bo wiem, że lubisz takie kombinowania fanów ; P)

       Same gauntlety mocno się różnią od gauntletów z TCW/komiksu - powiedziałbym że to jedna myśl techniczna ale możliwe, że inne jednostki : P

       LINK
       • Re: ...

        Michalomatek 2015-10-10 16:53:06

        Michalomatek

        avek

        Rejestracja: 2015-04-29

        Ostatnia wizyta: 2016-02-25

        Skąd: Moraband

        Ta planeta za tymi gauntletami jest rozdarta i zniszczona niczym Lola Sayu w TCW.

        LINK
        • Re: ...

         ShaakTi1138 2015-10-10 20:12:22

         ShaakTi1138

         avek

         Rejestracja: 2009-06-02

         Ostatnia wizyta: 2022-06-29

         Skąd: Biała Podlaska

         Też mi to przyszło do głowy .

         (Uff, przydałby się multiquote na Bastionie).

         @MistrzMateusz - eee... to odcinek po "Wings of the Master" na pewno. Siódmy?

         Jeśli chodzi o Barrissę początek spoilera no tak, było dementi, ale jak pisałeś, wielokrotnie czemuś zaprzeczli, a potem wychodziło coś odwrotnego (vide sprawa Jedi). Więc ja nie porzucam tej teorii. koniec spoilera Czy Siódma zostanie WI? Myślę, że to prawdopodobne, bo Freddie mówił (dawno temu), że postać Sary jeszcze zobaczymy może w 3. sezonie. O, tak BTW, to ktoś gdzieś mówił, że na konferencji zapytano Filoniego o Piątego brata, a ten w pierwszej chwili w ogóle nie skojarzył o kogo chodzi. Więc myślę, że on akurat długo nie pożyje. Ale nie mam niestety źródła.

         @Yuri - też wydaje mi się, że ta druga wersja jest dość naciągana. Filoni mówił przecież, że ujawnienie faktu, że była członkinią rodu Vizsla, jest porównywalne do słów "ojciec Luke`a walczył w wojnach klonów".

         Poza tym, jeśli teoria z imieniem łowczyni się sprawdzi, to początek spoilera zauważmy przecież, że Shae z TOR-a miała na nazwisko Vizla... koniec spoilera

         LINK
         • ...

          X-Yuri 2015-10-11 06:18:59

          X-Yuri

          avek

          Rejestracja: 2004-12-22

          Ostatnia wizyta: 2022-07-03

          Skąd:

          ShaakTi1138 napisał:
          Filoni mówił przecież, że ujawnienie faktu, że była członkinią rodu Vizsla, jest porównywalne do słów "ojciec Luke`a walczył w wojnach klonów".

          -----------------------

          Tylko co to właściwie oznacza? : p

          To info z ANH było prawdą, ale tylko jej kawałkiem - nieistotnym w porównaniu z tym co na temat ojca Luke`a przyniosły kolejne filmy, TESB znaczy. W tą stronę porównywać?

          Ja tam się nie znam ale wydaje mi się, że te słowa w ANH dla osób które oglądały ANH w czasach premiery nie miały jakiegoś większego i specjalnego znaczenia? Takie "Aha, rodzina go okłamywała, jego ojciec był kimś ważnym", ale... "Clone Wars!" to był pozatym pusty termin w porównaniu do tego co się obecnie kryje za "Vizsla" : p

          Na pewno będzie ciekawie. I jest o czym myśleć. Potomkini Pre? Potomkini Bo-Katan? Potomkini Pre I Bo? A może jednak Satine? : P Niby coś gdzieśtam Dave zaprzeczał na temat połączeń Sabine z paniami Kryze, ale kto go tam wie.

          Opcjonalnie szykuję nam niespodziankę (dla mnie na miarę "I am your father"^) i Sabine okaże się potomkinią Vizslów via Tor, nie Pre : P

          Ten sezon będę oglądać na bieżąco, zdecydowanie. (W 1szym po tej grudniowej długiej przerwie złapałem jakąś niechęć i obejrzałem drugą połowę sezonu dopiero jakiś czas po tym jak się cała pojawiła ; p)

          LINK
         • Re: ...

          ShaakTi1138 2015-10-11 13:01:08

          ShaakTi1138

          avek

          Rejestracja: 2009-06-02

          Ostatnia wizyta: 2022-06-29

          Skąd: Biała Podlaska

          Byłby numer, gdyby Sabine była potomkinią Tora . Jeśli zaś miałaby być córką Bo, to panna Katan musiałaby być w ciąży już w TCW, bo, hmm, bez głowy ciężko byłoby Pre postarać się o potomka .

          Ja nadal myślę, że jej matką jest Rook Kast - jest podobna do niej z wyglądu (jak by nie patrzeć, Pre i Bo są biali, Sabine to bardziej Azjatka), ma niemal identyczne znaki na hełmie...

          LINK
         • Re: ...

          Hego Damask 2015-10-12 09:43:16

          Hego Damask

          avek

          Rejestracja: 2005-05-28

          Ostatnia wizyta: 2022-07-03

          Skąd: Wrocław

          ShaakTi1138 napisała:
          [cytat
          Ja nadal myślę, że jej matką jest Rook Kast - jest podobna do niej z wyglądu (jak by nie patrzeć, Pre i Bo są biali, Sabine to bardziej Azjatka), ma niemal identyczne znaki na hełmie...[/cytat]
          -----------------------
          O ile ktoś przeczytał komiks to to wyłapie, a jeśli nie, to nie wiem czy dawaliby takie nawiązanie, żeby ludzie się głowili kim jest ta cała Kast bez czytania Tak samo jeśli chodziłoby o Gara Saxona. Raczej bym nie liczył, że wszyscy co oglądają przeczytali komiks

          LINK
 • Headhunter

  darth sheldon hiszpański inkwi 2015-10-09 17:48:21

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-02

  Skąd: Topola Wielka

  Zauważyliście Łowcę Głów w jednym ujęciu ?
  Ps. Czy będzie jakaś analiza zwiastuna czy coś w tym stylu?

  LINK
 • Imperium

  Jajestem 2015-10-11 14:36:06

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  -początek spoilera Ci mandalorianie mają pod zbroją imperialne mundury(jak piloci i technicy). Żołnierze w rdzeniu hipernapędu to chyba biali kanonierzy imperium. Podobni do tych z gwiazdy śmierci koniec spoilera

  LINK
  • Re: Imperium

   swgs1994 2015-10-11 23:15:37

   swgs1994

   avek

   Rejestracja: 2012-08-22

   Ostatnia wizyta: 2017-08-28

   Skąd:

   -początek spoilera Ich uniformy są wzorowane na pierwszy concept art z Fettem, jako imperialnym super komandosem. Więc nie zdziwiłbym się, jeśli oni byliby tymi komandosami i tłumaczyłoby to umiejętności Sabine, która szkoliła się na komandosa w imperialnej akademii na Mandalorze. koniec spoilera
   Dla porównania:
   początek spoilera http://cdn2.denofgeek.us/sites/denofgeekus/files/boba-fett-ralph-mcquarrie-concept-art.png koniec spoilera

   LINK
 • Recon

  seban123 2015-10-15 20:35:45

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Będzie z niego news ?

  LINK
 • opisy

  ShaakTi1138 2015-10-18 22:11:08

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Zwei neue opisen z Jedi Bibliothek, przetłumaczone przez wujka Google:

  http://jedi-bibliothek.de/blog/2015/10/inhaltsangaben-zu-zwei-neuen-star-wars-rebels-folgen/

  początek spoilera Blood Sisters - "Sabine escorts a courier with secret information, which are crucial for the rebels, [to] a meeting place. The task is more difficult than she thought ..."

  Stealth Strike - "Empire`s ship uses a new superweapon to capture Ezra, commander Sato and his crew. Kanan is trying to save the captured rebels and destroy the weapon. Will succeed in this dangerous mission?"
  koniec spoilera

  LINK
 • łowczyni

  ShaakTi1138 2015-10-23 12:18:06

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Nowa łowczyni bez maski.

  http://i.imgur.com/nSIOdOq.png

  Dla mnie wygląda jak początek spoilera córka Vizsli. Spójrzcie na te rysy. I, no właśnie, jest biała, więc teoria, że to rodzona siostra Sabine, raczej odpada. Ale skoro tytuł odcinka brzmi "Blood Sisters", to możliwe, że zrekanonizowali zwyczaj Mando polegający na "adoptowaniu" członków rodziny/klanu/itd. Wówczas byłyby "siostrami krwi", a nie rodzonymi. koniec spoilera

  LINK
  • Re: łowczyni

   Slavek_8 2015-10-23 14:28:56

   Slavek_8

   avek

   Rejestracja: 2010-06-25

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd:

   Wow, jeśli rzeczywiście początek spoilera Bo Katan była jej matką, to musiała urodzić jeszcze grubo przed Wojnami Klonów - "Shae" czy jak jej tam nie wygląda jakby była w wieku Ezry koniec spoilera

   LINK
  • Re: łowczyni

   darth sheldon hiszpański inkwi 2015-10-23 15:54:25

   darth sheldon hiszpański inkwi

   avek

   Rejestracja: 2014-08-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-02

   Skąd: Topola Wielka

   Zdjęcie słabej jakości ale teoria o siostrach wciąż może być prawdziwa. Kiedyś na XD leciał serial o rodzonych bliźniakach którzy mieli różne kolory skóry, spowodowane było to tym, że ojciec był biały, a matka czarnoskóra. Trochę posprawdzałem i istnieją przypadki kompletnie odmiennej skóry u rodzonego rodzeństwa.

   LINK
 • Inkwizytor w TCW

  ShaakTi1138 2015-10-31 18:10:31

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Zobaczyłam ostatnio fajną teorię odnośnie Inkwizytora. Jak wiemy, Filoni zdradził, że widzieliśmy go w TCW, choć "może nie zdajemy sobie z tego sprawy". Po pierwsze to, co wiemy:

  - Inkwizytor musiał być dorosły w czasie TCW, bo wiemy, że w "Rebels" miało około czterdziestki w przeliczeniu na lata ludzkie. Zatem nie mógł być maluchem porwanym przez Sidiousa, jak to było w "Children of the Jedi".
  - Jedynym miejscem, w którym pojawiają się Pau`anie, jest niedokończony akt o Utapau. A prócz postaci w tle ważnymi bohaterami są jedynie Blom (zabity przez Zgrywka) i June (kobieta; no chyba, że czegoś o Wielkim Inkwizytorze nie wiemy ). Więc to też raczej odpada.

  A więc co, jeśli rzeczywiście był w TCW, ale jako początek spoilera strażnik świątyni Jedi? Po pierwsze, wszyscy chodzili zamaskowani, więc rzeczywiście łatwo byłoby go tam "ukryć". Po drugie, korzystali oni z podwójnych mieczy świetlnych - przypadek? Nie sądzę .

  Może podczas rozkazu 66 ukrył się albo skapitulował przed Anakinem? Może został Wielkim Inkwizytorem, bo był już wyszkolony w Mocy, a ponadto mógł znać prawdziwą tożsamość Vadera (np. widział go podczas napaści na świątynię)?
  koniec spoilera

  LINK
  • Re: Inkwizytor w TCW

   Mistrz Mateusz 2015-10-31 20:20:11

   Mistrz Mateusz

   avek

   Rejestracja: 2011-04-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd: Piła

   No cóż, ja też się tak kiedyś zastanawiałem, czy może gdzieś tego Wielkiego Inkwizytora w TCW nie widzieliśmy. W końcu był już wtedy dorosły, i tak myślałem, że już wtedy Palpatine go mógł zwerbować i szykować na tego dowódcę Inkwizycji. No ale prócz tej tetralogii z Utapau, która była zresztą niedokończona, to nie mieliśmy więcej okazji, by go ujrzeć. Ale ta Twoja teoria jest ciekawa, nie wpadłbym szczerze na nią. Tak faktycznie mogłoby być. Jestem ciekaw, czy się tego dowiemy, ogółem czy będziemy wiedzieć o tej postaci więcej, która niestety zginęła, a była bardzo ciekawa i liczyłem na jej rozwinięcie w drugim sezonie. No niestety, nie udało się... Niech Moc będzie z Wami.

   LINK
   • Re: Inkwizytor w TCW

    ShaakTi1138 2015-10-31 20:27:41

    ShaakTi1138

    avek

    Rejestracja: 2009-06-02

    Ostatnia wizyta: 2022-06-29

    Skąd: Biała Podlaska

    Teoria nie jest moja, widziałam ją na Internetach . Ale po głębokim namyśle doszłam do wniosku, że na dobrą sprawę nic innego nie pasuje.

    LINK
  • Hera w TCW

   darth sheldon hiszpański inkwi 2015-10-31 21:15:04

   darth sheldon hiszpański inkwi

   avek

   Rejestracja: 2014-08-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-02

   Skąd: Topola Wielka

   Teoria ciekawa, niepowiem.
   Mam jeszcze jedną teorię, że Hera mogła pojawić się w ostatnim odcinku o Ryloth, wtedy gdy Windu był w kryjówce Chama, chyba nawet była na jego kolanach czy rękach ale musiałbym znowu obejrzeć ten odcinek.

   LINK
  • Re: Inkwizytor w TCW

   Vast 2015-12-31 10:54:55

   Vast

   avek

   Rejestracja: 2015-12-29

   Ostatnia wizyta: 2018-11-11

   Skąd: Rzeszów

   Wypowiedzi tego pana zawsze sprawiają, że staję się rozdrażniona na kilka dni i nie mogę się skupić na niczym innym. Tylko szukałabym poszlak. Nie mogę przestać się zastanawiać gdzie w TCW ukrył się Inkwizytor. Byłam pewna, że uda mi się znaleźć odpowiedź, ponieważ w pamięci błądziła mi postać podobna aparycją do Wielkiego Inkwizytora. Chwilę szukałam i okazało się, że miałam na myśli... Syna z Mortis. Porażka. Te dwie postaci łączy jedynie umiejętność władania mocą i po części wygląd. Ten trop zaprowadził mnie donikąd.
   W każdym razie nie jestem pewna, czy Filoni znów nie wysłał nas w maliny. Po aferze z Fulcrumem straciłam do niego zaufanie. Aktualnie jestem skłonna przychylić się do Twojej teorii początek spoilera mówiącej, że Inkwizytor jest jednym ze strażników koniec spoilera. Ciekawe, czy kiedyś nam to wyjaśnią.

   LINK
 • Koncept 5-go Brata

  Hego Damask 2015-11-02 22:01:56

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  The design of the Fifth Brother Inquisitor was inspired by unused artwork generated for Star Wars: The Force Awakens.

  Taki to artwork:

  http://tinyurl.com/phmv4ly

  LINK
  • Re: Koncept 5-go Brata

   Mistrz Mateusz 2015-11-02 23:07:28

   Mistrz Mateusz

   avek

   Rejestracja: 2011-04-04

   Ostatnia wizyta: 2022-07-01

   Skąd: Piła

   -początek spoilera Czyżby to był ten Opuchi? Nie wiem, czy tak to się pisało, ale na samym początku, kiedy jeszcze czytałem spoilery (potem nie chciałem, bo to jest jednak głupota moim zdaniem, psuć po prostu sobie zabawę z oglądania) były informacje o jakimś gościu, który byłby mistrzem Kylo Rena i wyglądałby jak zombie. Może nie wyobrażałem sobie tego tak, ale nawet podobnie. Wydawało mi się, że to najgłupsza plotka jaką w życiu słyszałem, ale może faktycznie tak miało być? koniec spoilera


   Niech Moc będzie z Wami.

   LINK
  • Re: Koncept 5-go Brata

   ShaakTi1138 2015-11-03 15:04:22

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-06-29

   Skąd: Biała Podlaska

   Dobrze, że zlikwidowali mu te... przyciski na piersi .

   LINK
  • Re: Koncept 5-go Brata

   Mistrzyni Victoria Luna 2015-11-03 15:32:42

   Mistrzyni Victoria Luna

   avek

   Rejestracja: 2015-02-13

   Ostatnia wizyta: 2016-12-28

   Skąd: Kraków

   Trochę mnie to przeraża

   LINK
 • Design Brata

  Mister S. 2015-11-03 18:49:55

  Mister S.

  avek

  Rejestracja: 2014-11-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Kraków

  https://www.facebook.com/starwarsrebels/photos/a.230754950414469.1073741828.180356405454324/514655288691099/?type=3

  Czyli niewykorzystany projekt z TFA, który zainspirował postać Piątego Brata. Dla takich artów warto kupić The Art of The Force Awakens.

  LINK
 • Nowy filmik

  seban123 2015-11-14 12:56:44

  seban123

  avek

  Rejestracja: 2015-09-13

  Ostatnia wizyta: 2020-09-17

  Skąd: Warszawa

  Sorry lepszej wersji nie mogłem znaleźć https://www.youtube.com/watch?v=f0x9c9cx82E

  LINK
 • playlista

  ShaakTi1138 2015-11-15 11:40:53

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Pojawiły się nowe utwory na rebelsowej playliście - od 13 do 18.

  początek spoilera "Lasat Ritual" i "Follow the Whales", ciekawe . koniec spoilera

  https://soundcloud.com/deankinersounds/sets/star-wars-rebels-music

  LINK
 • Półfinał sezonu

  Hego Damask 2015-11-30 21:03:34

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  Wiadomo już, że "pólfinał" sezonu będzie 12 grudnia, i

  As for the Dec. 12 fall finale, Filoni is keeping things as secret as the plans for a new Death Star. “I’m driving everybody nuts with that on the crew,” he says, adding that “only a select group of people have actually gotten to see” the episode’s highly guarded (and apparently epic) final minutes. “The actors don’t even know what happens!"


  O trzecim sezonie tutaj:

  http://makingstarwars.net/2015/11/star-wars-rebels-to-get-a-third-thrilling-season/

  LINK
 • Mandaloriański pościg

  Hego Damask 2015-12-14 09:37:04

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-07-03

  Skąd: Wrocław

  pokazał się fragment z drugiej połowy drugiego sezonu.

  http://makingstarwars.net/2015/12/a-clip-of-a-mandalorian-dogfight-from-star-wars-rebels/

  LINK
 • Emisja

  CountTyranus 2016-01-05 17:15:30

  CountTyranus

  avek

  Rejestracja: 2015-12-06

  Ostatnia wizyta: 2016-04-01

  Skąd: Krosno

  Czy data powrotu Rebeliantów do ramówki jest już znana ?

  LINK
 • Mandalore

  Jajestem 2016-01-06 16:49:46

  Jajestem

  avek

  Rejestracja: 2014-12-17

  Ostatnia wizyta: 2019-10-21

  Skąd: Wołomin

  Jeżeli rozdarta planeta w tle to Mandalore to jestem ciekaw jak się tam żyje.

  PS Nie sądzę że to Mandalore.

  Choć ciekawie by było gdyby ta planeta wyglądała tak po oblężeniu jej przez siły republiki.

  LINK
 • Tak sobie

  niespodzianka 2016-01-09 15:14:35

  niespodzianka

  avek

  Rejestracja: 2016-01-09

  Ostatnia wizyta: 2017-07-15

  Skąd:

  ostatnio przeglądałam strony internetowe z rebelsami i natknełam się na jeden z opisów Sabine
  http://zapodaj.net/35f34317a26d9.jpg.html
  początek spoilera skoro więc Sabin ma odziedziczyć planete to zgadzałoby się z tytułem nowego odc. ("Princess on Lothal") koniec spoilera

  LINK
 • Kanan

  ShaakTi1138 2016-01-09 21:13:21

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Chodzą słuchy (acz jeszcze muszę dokładniej zbadać sprawę), że w dalszej części sezonu pojawi się ktoś z komiksowego Kanana, bo podobno Weisman dostał wcześniej scenariusze i po prostu wprowadził tą postać u siebie. IMO to mogą być:

  początek spoilera
  *Któryś z klonów, którzy wykonali rozkaz 66.
  *Janusz Kaszmir - moim zdaniem najbardziej prawdopodobny
  *Kleeve - generał Sepków, który przetrwał wojnę i pomógł Kananowi swego czasu.
  *Coburn Sear - drugi generał Sepków, los na razie nieznany.
  koniec spoilera

  A, no i Tracy obiecała konkretne wieści w przyszłym tygodniu. Trailer, trailer, trailer...

  LINK
 • Inkwizytorzy i Sabine

  JediMirial 2016-01-09 23:55:06