Forum

SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

Pomyślałam sobie, że czas powoli zaczynać rozmowy o drugim sezonie "Rebelsów". Na razie zebrałam plotki i nieukończone wątki (pewnie nie są to wszystkie, a i tak część z nich wyjaśni się z "Fire Across the Galaxy").

Co wiemy o sezonie drugim:

* Będziemy mieć dwa razy tyle odcinków, czyli na pewno ponad dwadzieścia. Życzę sobie, by nie było takiego sajgonu z numeracją. Premiera w kwietniu w Anaheim, czekamy na jakąś dobrą relację .

*Ma być mroczniej.

* Planowany jest powrót wielu postaci - Honda Ohnaki, Landa, Cada Bane`a, Vizaga, początek spoilera Imperatora, Vadera, Hana Solo (podobno jako "przyjaciel Landa") i Ahsoki koniec spoilera, Co ciekawe, Filoni w jednym z wywiadów zasugerował, że za jakiś czas poznamy odpowiedź na pytanie początek spoilera co Ahsoka sądzi o przejściu Vadera na CSM i ich wzajemnym wykrywaniu się w Mocy. koniec spoilera. Całe szczęście podobno nie uświadczymy Luke`a.

*W drugim sezonie dowiemy się nieco więcej o Kananie, przede wszystkim o jego przeszłości i mistrzyni (dla niecierpliwych komiks ). Jedi dowie się jak "odpuścić" (wieloznaczne "let go"), a grający go Prinze nagrał tajną scenę tylko w obecności Filoniego. Bliżej poznamy związek jego i Hery.

*Zaczną pojawiać się nowi rebelianci, co niekoniecznie będzie się podobało Kananowi, bo wedle niego będą rozbijali "rodzinną dynamikę" wśród ekipy. Ciekawi mnie czy ktoś zamieszka na "Ghoście" na stałe.

*Układ Ezry z Vizagiem będzie miał konsekwencje - prawdopodobnie niezbyt przyjemne, gdyż za głowę Jedi wyznaczono spore nagrody.

*Wedle Stantona pojawią się czarne charaktery z TCW, które teraz będą dobre. Kogo mógł mieć na myśli?

*Marshall powiedziała raz, że chciałaby zobaczyć Tatooine, dla mnie brzmi to jak sugestia. Zresztą, plakat Carlisle`a też to sugeruje.

*Podobno w "większym planie" świątynia Jedi na Lothalu ma sens.

*Może zobaczymy Zeba w hełmie, wciąż czekam na większą aktualizację zbroi Sabine.

*Podobno gdy poznamy historię Sabine, to zrozumiemy, że w obecnej chwili jest aseksualna. Cóż, wydała mi się całkiem zainteresowana Landem. Ale podobno jej relacja z Ezrą ma się rozwijać.

*Rzekomo mają powrócić Andrew Kisihino - Saw Gerrera - i Sam Witwer... Maul? (Boże, nie). Starkiller? Była plotka o tym drugim...

*Nadal czekam na to, co się stało z klonami, a co zapowiadano. Sugerowano też szturmowców-kobiety.

*Być może dowiemy się dlaczego Imperium zatrudnia nie-ludzi (Inkwizytora). Był taki fajny artykuł Peny, "Aliens in the Empire", w którym wyjaśniał, że robiono rzadkie wyjątki, jeśli natrafili na kogoś naprawdę zdolnego. Może i tak było w tym przypadku.

*Blum powiedział, że Zeb będzie szukał dziewczyny. Znając jego, pewnie żartował, ale... potencjalnie byłby to świetny materiał na odcinek komediowy .

Otwarte wątki z sezonu pierwszego:

*Zagłada Lasatów - wiemy już, że rasa Zeba została niemal całkowicie wybita... ale dlaczego? Widziałam ciekawą teorię, wedle której początek spoilera zagłada Lasanu była formą kary nie za rebelię, lecz za udział w wojnach klonów po stronie Separatystów. W EU było coś takiego, Sheev jako nowy Imperator rzucił hasło "Separatysta zapłaci!" Byłoby ciekawie koniec spoilera

*Dhara Leonis - chyba wszyscy się domyślamy, że początek spoilera była wrażliwa na Moc i zabrano ją na szkolenie. O ile oczywiście się jemu poddała. Można podejrzewać, że zobaczymy ją jako nowego inkwizytora/uczennicę/kogoś w tym guście. koniec spoilera

*Co właściwie takiego się stało, że Sabine opuściła Akademię na Mandalorze.

*Co takiego było w skrzyni Fulcrum na Fort Anaxes.

*Gdzie jest gubernator Pryce - nadal twierdzę, że zobaczymy początek spoilera Bazę Delta Zero koniec spoilera. Prędzej czy później. Oraz co się dalej stanie z eksploatacją Lothalu - zwłaszcza początek spoilera kryształów kyber koniec spoilera

*Jak tam Landowi powiodło się w interesie .

*Nagroda wyznaczona za głowy rebeliantów - podejrzewam, że do akcji wejdą łowcy nagród. Zwłaszcza jeden taki wymieniony wyżej.

*Wspomniany wyżej układ Ezry i Vizaga.

Źródła:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18561

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18719

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18770

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18787

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18799

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18830

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18846

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18873

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18923

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/18992

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19077

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19159

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19159

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19220

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19220

_________________________________________

Co ja bym chciała w drugim sezonie? Rebelii na trochę większą skalę, na innych planetach (bo jednej takiej już nie chcę oglądać na oczy), inne frakcje buntowników (może trochę o "szarej" moralności, np. posuwające się do morderstwa), Imperium przedstawionego w ten sposób, w jaki zrobiono to w "Call to Action". Może jeszcze wyjaśnienia co się stało z byłymi Separatystami i klonami.

sezon 2

A może by tak jednak... nie?

Ezra musi umrzeć

Najbardziej w drugim sezonie cieszyłbym się ze śmierci Ezry. Oczywiście jeśli nie zginie z ręki inkwizytora w ostatnim odcinku pierwszego sezonu.
Niestety taki wariant jest najmniej prawdopodobny, więc trzeba męczyć się z tym gimbusem nadal.

Ezra musi umrzeć

Dawniej Jaina, potem Ahsoka, a teraz Ezra. W końcu jakiś facet. I dobrze, równouprawnienie musi być.

Re: Ezra musi umrzeć

Aby można mówić o równouprawnieniu to kolejny facet musiałby umrzeć. Ma kolega jakiegoś kandydata na to zaszczytne miejsce?

Re: Ezra musi umrzeć

Między kolejnymi "must die" mija sporo czasu. Jaina jakoś w NEJ, Ahsoka od premiery TCW w 2008 roku, Ezra od premiery Rebels w 2014 roku. Wychodzi że następnego kandydata poznamy nie wcześniej, jak... w 2020, 2021 roku? Przy okazji jakiegoś spinoffa może. Can`t wait.
No ale idzie w dobrą stronę w każdym razie. :>

Re: Ezra musi umrzeć

Przed Jainą był Jar-Jar. Ale wtedy :

- internet raczkował (jeżeli chodzi o popularność)
- jest to tak oczywiste, że aż się o nim zapomina.

Sezon drugi

Jeszcze finału pierwszego sezonu nie było, a tu już myślenie o drugim . Ale dobra, zaczynamy od początku.


*Na pewno będzie więcej odcinków. Bardzo dobrze. Myślę, że gdyby nie to, że fani zaczęli hejtować to, to nadal mielibyśmy tyle odcinków. A skoro ma być ich dwa razy tyle, to może doczekamy się jeszcze większej ilości epizodów niż w TCW? Kto wie, byłoby miło. Prócz tego, z tego co pamiętam, to przed rozpoczęciem serialu mówiło się, że odcinki będą trwały po pół godziny. Raczej wątpię, ale marzyć piękna rzecz .

*Pojawienie się starych postaci, jak na przykład początek spoilera Hondo Ohnaka, Lux Bonteri, Yularen, Cad Bane, Sugi czy Embo, może Rex. Może Jar Jar . Na pewno będą też postacie widziane w pierwszym sezonie Rebels, jak Vizago, Lando, Zare Leonis koniec spoilera

*Teraz rozdzielę postaci "zwykłe" z użytkownikami Mocy. Liczę na pojawienie się początek spoilera Ventress. Jeżeli przeżyje wydarzenia w Dark Disciple, to można by ją dać do Rebels. I może to przede wszystkim o nią chodziło, co chodzi o czarnych bohaterów z TCW, którzy teraz będą po stronie rebeliantów. Oprócz tego mam nadzieję, na Maula, ale ten temat zasługuje na oddzielny topic. Może zobaczymy też Jedi, którzy przeżyli Rozkaz 66 i Czystkę. Tak na dobrą sprawę, to przykładowo Shaak Ti nigdzie nie zginęła. Coleman Kcaj również. Oprócz tego można by wykorzystać postacie, które zostały wymyślone na potrzeby TCW i nie odegrały tam większej roli, jak choćby weequayański Jedi czy ten kolorowy Kalamarianin. I młodziki, tyle że starsze. Może dowiemy się, co tak naprawdę działo się z Barriss Offee. Czy przeszła na CSM czy też nie. Ahsoka może pojawi się w finale pierwszego sezonu, ale zobaczymy. koniec spoilera

*Oczywiście pojawienie się początek spoilera Vadera i Sidiousa. To by było coś. I pojedynek Ahsoki z Anakinem. Ich wzajemne wykrywanie się w Mocy i te sprawy. koniec spoilera

*Inne grupy rebeliantów, pokazanie większych frakcji, innych jednostek, jak nasi główni bohaterowie. Jakieś większe bitwy, takie na znacznie szerszą skalę.

*Wyjaśnić przeszłość naszych głównych bohaterów, jak na przykład Kanan, Inkwizytor (jeżeli przeżyje), Hera, Sabine.

*Chciałbym też, by pojawili się początek spoilera Obi-Wan i Yoda. Yodę już mieliśmy, ale tylko głos, a Obi`ego w hologramie. Ale fajnie by było, gdybyśmy zobaczyli ich w chociażby pojedynczych epizodach. koniec spoilera

*Pokazać Imperium od środka, czyli bezustanną walkę o władzę, wpływy i tak dalej. Jak to tak naprawdę wygląda od wewnątrz. Może też pokazać motywy działania Inkwizytora i Kallusa.

*Pokazanie Inkwizycji, żeby pojawili się jeszcze jacyś.

*Takie postacie jak początek spoilera Han czy Boba Fett. Nie chciałbym natomiast zobaczyć ani Luke`a, ani Leii. koniec spoilera

*Bohaterowie z przykładowo gier lub książek, jak na przykład początek spoilera Mara Jade, Galen Marek, Rahm Kota. koniec spoilera

*Inne lokacje, więcej ciekawych planet, ras i tym podobne.

*Dokończyć wątki, takie jak początek spoilera siostra Zare`a, pokazanie Tseebo, tego czerwonego stworka z "Idiots array", senatora Trayvisa, układ z Vizagiem, pokazanie ojca Hery, którym jest Cham Syndulla (jeżeli jeszcze będzie żył), rodzice Ezry, Lasatowie i ich zagłada. koniec spoilera


Mam nadzieję, że drugi sezon będzie dłuższy, lepszy, mroczniejszy, spełni me oczekiwania. Mam nadzieję, że nie będziemy długo czekać na trailer . Niech Moc będzie z Wami.

Re: Sezon drugi

O ile wiem, to teraz oficjalna wersja z Shaak Ti jest taka, że zabił ją Vader w Świątyni.

Ech, słyszałam na TFN-ie (ale osobiście niepotwierdzone), że początek spoilera Vader ma być głównym złym w drugim sezonie. Można domyślić się więc losu Inkwizytora, ale boję się, że jeśli to prawda, to zrobią z lorda Grievousa "Rebels" koniec spoilera

Re: Sezon drugi

-początek spoilera Właśnie z tego powodu, między innymi nie chciałem obecności dwojga Sithów w tym serialu animowanym. Już wystarczająco Blackman zszargał reputację Vadera w komiksach że nie potrzeba dalszego jej szargania w nowym kanonie. koniec spoilera Reset kanonu miał o tyle dobry że pozbyto się dzieł Blackmana oraz mandogejowskich grafomanii Travis.

Re: Sezon drugi

Ale przecież Tarkinowi okazali szacunek,więc czemu by nie mieli okazać go jemu.

Re: Sezon drugi

-początek spoilera Vader nie powinien pojawić się więcej niż w dwóch odcinkach. Według mnie odpowiednim głównym złym oprócz Inkwizytora mógłby być Tarkin. koniec spoilera

Re: Sezon drugi

Yep, zgadzam się. początek spoilera Vader to zbyt wielka liga, by zajmować się jedną komórką rebeliantów. Zresztą, biorąc pod uwagę ile osób znanych z filmów się już pojawiło, nie macie wrażenia, że ta galaktyka jest nieco za mała? koniec spoilera

Drugi sezon byłby świetną okazją do wprowadzenia kolejnego inkwizytora. Lub wojskowego. Tak sobie ostatnio myślałam: skoro Kallus miał być we wcześniejszej wersji Chissem, a w TCW pojawia się aluzja do strategii użytej przez pewnego admirała - a może tak Thrawn?

Re: Sezon drugi

Thrawn? Spoiler spoiler! Uciekać!

Re: Sezon drugi

Albo mogliby wrócić Cad i Embo

Rozmyślałem...

Rozmyślałem dziś rano co nieco:
początek spoilera W Clone Wars Yoda podczas wizji ma wyrzuty sumienia z powodu wydalenia Ahsoki z zakonu. Zastanawiałem się, czy Yoda nie skontaktował się z nią tak jak z Ezrą (o ile to był Yoda, a nie jego echo w mocy) i dokończył jej trening, nie jako Jedi lecz jako użytkowniczki mocy.

Btw. Fajnie by było jakby pokazali Dagobah i Yodę, który ukończyłby trening zarówno Kanana jak i Ezry
koniec spoilera

Buffy!

Sarah Michelle Gellar trafia dołącza do załogi Rebeliantów: http://www.ew.com/article/2015/03/03/sarah-michelle-gellar-joins-star-wars-rebels-season-2?asdf&hootPostID=82012ae00f562f2602dd81d0dc794a84

Ja się bardzo cieszę. Można różnie mówić o jej specyficznej grze aktorskiej, natomiast Sarah znakomicie gra głosem, więc będzie dobrze pasować do załogi.

Tylko pozostaje najważniejsze. Kogo zagra Buffy? Jakieś zakłady?

Re: Buffy!

Może tą siostrę Leonisa czy jak mu tam

Re: Buffy!

To raczej aktorka - zachowując wszelkie proporcje - wyższego formatu i może podkładać głos pod kogoś ważniejszego. Leia Organa? A może Mon Mothma?

Re: Buffy!

Łał, tego się nie spodziewałam. Widziałam, że już zaczynają się teorie . Wiele osób mówi o Lei lub pani Organowej, ale czy ja wiem... Wolałabym kogoś w stylu łowczyni wampirów .

Mała galaktyka

Zgodzę się, widzieliśmy za wiele postaci znanych z filmów i to w dodatku tych z "wysokiej ligi" jak ktoś trafnie powiedział. A zapowiadali zupełnie co innego, jeśli dobrze pamiętam.
Co do Vadera - na początku serialu trochę obawiałem się, że zrobią z niego drugiego Grievousa w The Clone Wars. Popatrzyłem trochę na antagonistów i muszę przyznać, że chociaż w większości przypadków prędzej czy później ponoszą porażki, (nie ma co się dziwić, to serial dla dzieci) to są traktowani bardzo poważnie. początek spoilera Naprawdę polubiłem Inkwizytora, szczególnie po jego ostatnich słowach i godnej śmierci. koniec spoilera Tarkin jest taki jaki powinien być Tarkin. Podobno z Vaderem ma być tak samo. Chociaż ciężko się nie zgodzić, że wysłanie do pięcioosobowej komórki rebeliantów drugiej najpotężniejszej osoby w galaktyce może być trochę przesadą. Może przejęli się tak Fulcrumem? Bo chyba nie dwoma padawanami, małą mandalorianką, pilotem i jednym z ostatnich przedstawicieli rasy na wymarciu.

Finał bardzo mi się podobał i z niecierpliwością czekam na drugi sezon. Serial mnie zaskoczył tym, jak dobry potrafi być.

W niedalekiej przyszłości...

Siemanko. Napiszę Wam co myślę o przyszłości fabularnej serialu. początek spoilera W ostatnich odcinkach zauważyliście zapewne, że rozpoczęła się budowa "Ducha Rebelii" - ludzie odzyskują nadzieję, między innymi po emisji nagrania Ezry z wieży transmisyjnej. Na fali tego entuzjazmu uda się skraść plany Gwiazdy Śmierci (co zostanie zaprezentowane w Spin-off`ie) jednak to wszystko gdzieś się skończy. Nastąpi jakiś impas - spektakularna klęska. Wg. mnie zginą wszyscy ocalali aktywni Jedi (w tym Kaanan, Ashoka) i rebelianci będą w szoku. Nastąpi rozpaczliwa próba zachowania tego co udało się zdobyć (czyt. plany DS), któremu może udać się przeżyć i wtedy pojawi się "The New Hope" - resztę znamy z Epizodu IV koniec spoilera

Czekam z niecierpliwością na 2 sezon!

Re: W niedalekiej przyszłości...

Ogólnie taka fabuła ma sens, byłaby ciekawa (pomimo tego, że chyba bym się załamał po śmierci Ahsoki) i częściowo zgodna z prawdą. Jednak myślę, że nie mogą pozabijać wszystkich ponieważ nie zapominajmy, że Star Wars to przede wszystkim biznes, a zabijanie głównych postaci zanim się pozna ich historię nie jest dobre dla biznesu.
Aczkolwiek według mnie najbardziej prawdopodobną ofiarą Rebelsów może być właśnie Ahsoka

Re: W niedalekiej przyszłości...

Ale jeszcze nie wiemy o czym będzie spin-off .

Jeśli chodzi o masakrę, to jedynym wydarzeniem, które prawdopodobnie się stanie, jest początek spoilera Baza Delta Zero i zniszczenie Lothalu koniec spoilera Może zginie ktoś z głównych bohaterów, ale na pewno nie tylu.

Nowe wieści: Filoni na IGN-ie dał wyraźnie do zrozumienia, że zobaczymy pojedynek Ahsoki i Vadera. A MSW znowu podało informację, że wróci Sam Witwer i zagra początek spoilera Imperatora. Nie wiem jak Wy, ale ja go uwielbiam w tej roli. Nie wyobrażam sobie Curry`ego, a na McDiarmid pewnie nie ma czasu na dubbing. koniec spoilera

http://makingstarwars.net/2015/03/sam-witwer-to-return-to-star-wars-for-star-wars-rebels-season-2-and-who-he-is-playing/

Re: W niedalekiej przyszłości...

-początek spoilera Witwer jako Palpatine? Rozumiem, koleś jest bardzo utalentowanym aktorem dubbingowym, ale nie wiem czy jego głos pasuje do tej postaci. Może go przerobią koniec spoilera

Re: W niedalekiej przyszłości...

Doświadczenie ma, bo grał tą postać w TFU oprócz gadania za Starkillera

https://www.youtube.com/watch?v=09n1YLuWfug ( od 0.55 )

Witwer na temat Palpatina

Sam Witwer wypowiada się m.in. na temat Palpatina.
https://www.youtube.com/watch?v=KysjZWFzAw0


Re: W niedalekiej przyszłości...

Wolałbympoczątek spoilera McDiarmida koniec spoilera jest tak dobry,że czasami chce obejrzeć nową trylogią bez dubbingu który zakrywa słabą grę głosową aktorów ale później przypominam sobie S.L. Jacsona aresztującego Sidiousa, porównuje go z głosem Rozenka i wracam do dubbingu.

Rozpędziłeś się, kolego

Taka masakra w serialu dla dzieci? Cholera, to byłoby coś gdyby te wszystkie smarki na własne oczy widziałby jak zarzynają ich ulubioną Togrutankę i resztę pociesznej grupki rebeliantów. Naprawdę, bardzo chciałbym takiego zakończenia, szczególnie, że opowieści z tragicznym finałem brakuje w Gwiezdnych Wojnach. Ale to niemożliwe. To nie Gra o Tron tylko animacja dla dziesięciolatków. Na pewno ktoś z "tych dobrych" jeszcze zginie i, ledwo dosięgający do sklepowej lady, widzowie przez długi czas będą się po tym zbierać. Z masakrą ostateczną mocno przesadziłeś.

sarah

Nowa stronka (znaczy się, nigdy wcześniej o niej nie słyszałam) twierdzi, że wie kogo będzie grała Gellar.

początek spoilera Podobno będzie to inkwizytorka* o imieniu Aileen Zahn. Brzmi znajomo? Ano, bo podobno będzie bazowała na Marze, a jej nazwisko to hołd dla Zahna. Ma udawać rebeliantkę.

*Muszę zapytać się profesora Bańko czy jest potencjał wprowadzenia takiego słowa.
koniec spoilera

Moja reakcja na to... Robiłam taki żart na 1 kwietnia w zeszłym roku...

http://alltheragefaces.com/img/faces/png/misc-female-seriously-glasses.png

http://starwarstime.com/2015/03/04/exclusive-info-on-sarah-michelle-gellars-character-in-star-wars-rebels/

Postać Gellar

Hmm, a to ciekawe. Chciałbym, by tak było, ale jest to mało prawdopodobne, przynajmniej moim zdaniem to tylko i wyłącznie plotka. Chociaż kto wie...


początek spoilera Czyli to byłaby nowa uczennica Vadera, która zastąpi Inkwizytora na stanowisku tego najważniejszego. Czyli nie byłaby to siostra Zare`a, bo ma nowe nazwisko. Chyba, że by je zmieniła. Ciekawie by było, gdyby okazało się, że będziemy mieli dwóch członków Inkwizycji na raz (bo prawdopodobnie siostra Leonisa będzie Inkwizytorką), i to do tego kobiety . I podobno jej postać miałaby być kopią Mary... Nieźle, chodziaż nie wiem, czy nie wolałbym po prostu Marę . Jak już pisałem, wątpię w to, lecz byłbym bardzo szczęśliwy, bo wtedy Vader nie byłby tym głównym złym w drugim sezonie. Ale zobaczymy. koniec spoilera


A tak w ogóle, to wiadomo już kiedy możemy spodziewać się jakiegoś teasera/trailera następnego sezonu ? Bo już nie mogę się doczekać . Niech Moc będzie z Wami.

Re: Postać Gellar

Pewnie na Anaheim, może trochę wcześniej...

Re: sarah

Mara Jade byłaby zbyt oczywistą postacią, fan service`em, a Kapelusznik znowu byłby oskarżany o niszczenie kan... zaraz, jakiego kanonu.

CA

Okazuje się, że premiera drugiego sezonu na Celebration będzie dwuczęściowa... I zaczynam poważnie się zastanawiać czy może nie zrobiliby premiery wcześniej. Oni mają już odcinki gotowe, a mamy czekać aż do jesieni?

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=21133

...

Nie chciałbym robić nikomu złudnych nadziei, ale "the global premiere" sugeruje w miarę równoległy start drugiego sezonu w telewizji i innych mediach. Gdzieś już na Bastionie pisałem, że sprawdzałem kiedy mniej więcej mają swoje premiery nowe sezony bajek i innych programów na kanałach Disneya i nie była to wcale jesień (do czego przyzwyczajają nas stacje dla dorosłych), a właśnie maj-wrzesień. Przerwy między sezonami też nie trwały długo, czasami nawet mniej niż jeden dzień (sic).

Sorry

Nie wiem co strzeliło mojej komórce. Ale wracając do tematu, chciałam by żeby Ahsoka została dłużej w załodze Ghosta. Fajnie by było jakby część bochaterów z "The Clone Wars" zostało lub przybyło na dłużej .

Re: Sorry

Nie wiem czy ją by "bochaterowie", chcieli, lecz jestem pewny, że nie dołączy ona do grona bohaterów jako postać pierwszoplanowa. Z ostatniego wywiadu z Fredym w Wolfpack Podcast, wnioskuję (nawet to on powiedział) że Ahoska będzie odgrywać rolę Obi-Wana (mentora) w Rebels.

wywiad

Filoni znów się produkuje:

http://nerdist.com/star-wars-rebels-executive-producer-dave-filoni-discusses-season-1-and-whats-ahead/

*Będzie trochę większa skala, ale jeszcze nie zobaczymy dużej rebelii - powołał się tu na napisy z "Nowej nadziei" - “Rebels striking from a secret base have achieved their first major victory against the Empire.”

*Na Mon Mothmę "trzeba będzie poczekać", bo ekipa obawia się efektu "małej galaktyki". Ech, no to się obudzili - jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze, to moim zdaniem Mothma jest bardziej prawdopodobna niż taki Yoda...

*Tu jest ciekawe: "Well, does that mean Ahsoka’s a Jedi now, or not?” What does that mean? Would she follow, per se, the path of the Jedi as laid out by the Order of the Jedi Knights? Or, is there some other teaching and learning in the ways of the Force that she is now following that’s different?" W artykule o Fulcrum pisałam o teoriach, jakoby miałaby być teraz wyznawczynią innego systemu wartości/religii... może przemycą coś z EU? A, no i jeszcze porównał ją do znacznie młodszego Gandalfa, która tak jak on manipuluje pionkami rebelii/Drużyny, by zrealizować większy plan, i która tylko wkracza do akcji, gdy pojawia się Balrog (już bardziej walki z Vaderem zasugerować nie mógł ). Nawiasem, Filoni próbuje skołować klip z Ahsoką na panel o nieukończonym TCW.

*Dowiemy się więcej o relacji Hera-Chopper (zapewne skąd go ma). O Twi`lekance będzie "kilka historii".

premiera

Wiemy już kogo zobaczymy w premierowym odcinku: początek spoilera Honda koniec spoilera

"Nowa" Sabine

Re: "Nowa" Sabine

Zapomnieli dodać jej rushoffyh pasemek

Plakat za to jest świetny, jeżeli rzeczywiście zobaczymy ich pojedynek, to mam nadzieję, że dopiero pod koniec sezonu.

Re: "Nowa" Sabine

Chodzą słuchy, że będzie na początku, ale to tylko plotka.

Miałam nadzieję, że nieco bardziej zaktualizują jej zbroję. Cieszy mnie, że będą nowe modele... ale te włosy są okropne.

panel

O Jezu, tak słabego panelu nie widziałam w życiu. W każdym razie puścili zwiastun i:

początek spoilera *Wraca Rex i inne klony, ma brodę i wygląda jak Hulk Hogan. Żyją w republikańskiej maszynie chyba przerobionej na dom. Ponadto z panelu wiemy, że Kanan nie będzie za nimi przepadał.

https://twitter.com/RebelsReport/status/589499160694423553/photo/1

*Planeta podobna do Hoth, ale to chyba nie ona. Jest teoria, że Abafar :/
*Vader w TIE, gadający z Kallusem oraz vs. Ezra i Kanan.
*Hondo... wychudzony, ale za to różki na twarzy mu powyrastały.
*Jacyś dwaj goście z czerwonymi mieczami, było zbliżenie na jednego, miał dziwną czapkę.
*Ahsoka w kokpicie "Ghosta".
*Ekipa komandora Sato w bitwie kosmicznej.
*Znowu Lothal.
*Nie widziałam nowych strojów, prócz takich szczegółów jak Hera w hełmie.
*Podobno jest Imperator, ale nie wyczaiłam
koniec spoilera

Sezon 2

O matko. Po obejrzeniu "trailera" sezonu drugiego patrzę z optymizmem na ten serial. Nie dość, że mamy Ahsokę, to jeszcze wraca Rex i Hondo - ten pierwszy był dla mnie całkowitym zaskoczeniem (in plus). Do tego dojdą walki na miecze, nie tylko z Vaderem. Wygląda na to, że będzie jakiś odpowiednik (a może raczej odpowiednicy?) Inkwizytora z pierwszego sezonu. Jaram się tym, cholernie! Dawać mi już ten drugi sezon.

...

Znowu miecze śmigła...

EU

Facet to podróbka Cronala, a ta kobieta, nie wiem.

Re: EU

Widziałem lets playe z TOR i była gdzięś postać gracza(kobieta) w podobnej masce. A poza tym przypomina mi również dowódce kobry

ok

czyli teraz dokładna analiza. Wszystkie ciekawe obrazki wgrałam tu:

http://imgur.com/a/xOTqa

*Podejrzewam, że odcinki z komandorem Sato i (?) rozdawaniem dóbr ubogim będą na początku sezonu, bo Sabine ma jeszcze stare włosy.

*Czy to Coruscant czy Lothal?

http://imgur.com/a/xOTqa

*Nowe włosy Sabine... i łał, teraz to pojechali. Jak syrenka. Poza tym nowy okręt i mały Kalamarianin?

http://i.imgur.com/4d99IKK.jpg

http://i.imgur.com/tSX0CbL.jpg

http://i.imgur.com/lmmzSSX.jpg

*Nowi źli... Nie wiem jak Wam, ale mi facet kojarzy się z Thanosem (na zwiastunie można dostrzec, że mruga poziomo, co z kolei skojarzyło mi się z kosmitą z "Facetów w czerni"). Ale kobitka jest chyba ciekawsza - ma hełm a`la Vader, towarzyszą jej droidy, które atakują Sabine. Jest już parę teorii kim może być: początek spoilera Barrissa, Asajj (wątpię) lub Dhara Leonis. koniec spoilera W każdym razie cieszę się, że poznamy nowych inkwizytorów - w końcu.

http://i.imgur.com/7wl13ET.jpg

http://i.imgur.com/7wl13ET.jpg

http://i.imgur.com/E0r8zE1.jpg

http://i.imgur.com/nJJkavg.jpg

http://i.imgur.com/hvklpFP.jpg

http://i.imgur.com/H9WlHhX.jpg

http://i.imgur.com/Xu8ilOn.jpg

*Rex, Wolffe i jakiś trzeci

http://i.imgur.com/qXUtoWX.jpg

*Nowa (?) planeta, fajny stworek (nie macie skojarzeń z "Jedi Academy"?) i elektropałki.

http://i.imgur.com/69lBsqb.jpg

http://i.imgur.com/RYKeoGW.jpg

http://i.imgur.com/ElS3hEt.jpg

http://i.imgur.com/C4JcR1o.jpg

*Hera w hełmie wygląda super

http://i.imgur.com/OShnm9i.jpg

*Agent F. strzela do Kanana przebranego za szturmowca.

http://i.imgur.com/qA4mGcp.jpg

*Hondo... serio, co jest z tymi rogami. I czemu nie ma swojego wspaniałego płaszcza, tylko to... body...

http://i.imgur.com/7KLgOdu.jpg

http://i.imgur.com/A5Tz2UV.jpg

Dawać mi już ten drugi sezon

Re: ok

Wszystko wygląda świetnie, jedyne co bym zmienił to wygląd Hondo. Jakoś dziwnie wygląda w animacji Rebels.

Re: ok

Sabine powinna nosić hełm przez cały sezon żeby zakryć tą ohydną tęcze na głowie

Nowi Inkwizytorzy wyglądają groźnie, podoba mi się to

Ciekawe czy Rex i ekipa klonów będą pojawiać się od czasu do czasu podczas drugiego sezonu. Jeżeli twórcy postanowili wrzucić ich tylko i wyłącznie do jednego odcinka, czy góra dwóch dla zwykłego nawiązania do TCW to kiepsko..

.

AT-AT ma za dużo dział.

To raczej nie Lothal za dużo wieżowców.

Re: .

Istniała tylko jedna wersia at-at ? Czy też było ich więcej.

>

"Okazuje się, że premiera drugiego sezonu na Celebration będzie dwuczęściowa... I zaczynam poważnie się zastanawiać czy może nie zrobiliby premiery wcześniej. Oni mają już odcinki gotowe, a mamy czekać aż do jesieni?

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=21133"

Czy to nadal aktualne?

Re: >

Na razie nie wiadomo. Nic nie powiedzieli o premierze - zapewne za dwie, trzy godzinki się dowiemy, ale wybaczcie, jestem tak padnięta, że rano zobaczę . Zresztą, biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory nie pojawił się żaden opis "The Bad Batch", chyba mogę spać spokojnie.

Natomiast co mi jeszcze przyszło do głowy - przypomniałam sobie, że na panelu Tiyi się "wypsnęło" - powiedziała, że "Ghost" jest "obecną rodziną" Sabine, na co Filoni zrobił wielkiego facepalma. Innymi słowy, nie powiedzieli tego bezpośrednio, ale zobaczymy jej rodzinkę. I to wiedzie to ciekawej fanowskiej teorii, która krąży od dłuższego czasu, ale jakoś nie było okazji, by ją wstawić. Teoria ta głosi, że jej matką jest początek spoilera Rook Kast z "Son of Dathomir" - Mando wierna Maulowi. koniec spoilera Czemu? Bo:

1. Wyglądają trochę podobnie.
2. Imiona. początek spoilera Może nie bezpośrednio, ale obie mają coś "ptasiego" - "rook" to "gawron", a "wren" - "strzyżyk". koniec spoilera
3. początek spoilera Mają podobne zdobienia na hełmach: koniec spoilera

http://vignette3.wikia.nocookie.net/starwarsrebels/images/8/85/Sabine_and_Rook_Kast.png/revision/latest?cb=20141224202919

Re: >

Z tego newsa wynika ze premia będzie o 1.00 czyli za 15 minut ShaakTi1138 może warto wytrzymać? A poza tym na początku transmisji mówili że pokażą premierę.

Re: >

heh poprawka premiera odbędzie się o 5 pm u nich czyli u nas o 2 ehh

Re: >

A poza tym i tak jej nie pokazali na livestreamie

Szukam jakiegoś porządnego opisu pierwszego odcinka, ale na razie wiadomo, że będzie miał tytuł "The Siege of Lothal", trwa godzinę (znowu będzie problem z numeracją) i premiera tego lata . Reszta sezonu jesienią.

opis

Pytanie

Mam pytanie.
Może nie jestem za bardzo kumaty, ale mógł by mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tym zdaniu: początek spoilera "Tymczasem Vader i Kallus doszczętnie niszą Tarkintown jako karę za ofiarowanie schronienia rebeliantom w pewnym momencie". koniec spoilera Co to jest niszą ? Chyba niszczą. A to Tarkintown. ???

Re: Pytanie

MMK napisał:
A to Tarkintown. ???
-----------------------

To to:

http://starwars.wikia.com/wiki/Tarkintown

Re: Pytanie

Aha Dzięki bardzo !

Sezon 2

Myślę, że dalsze sezony Rebeliantów mogą być bardzo ciekawe. Może wreszcie dowiemy się co się stało z Jar-Jarem?! Poza tym dalej nie wiemy co stało się z Maulem.
Ale jedną z postaci, którą chciałbym zobaczyć w Rebeliantach jest też Starkiller. Jego historia bardzo mi się podobała i mogłaby ona się trochę wplątać w fabułę serialu. W końcu według TFU to od herbu jego rodziny pochodzi znak rebelii.
Jeżeli mieliby go wprowadzić, to byłby chyba w wieku Ezry? Lub rok młodszy/starszy.

Re: Sezon 2

Tylko, że TFU jest niekanoniczne :>

Re: Sezon 2

Tak, ale może coś z niego wezmą? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że wszystko co teraz jest niekanoniczne nie znajdzie się w nowym kanonie.

Re: Sezon 2

O Maulu najprawdopodobniej już nic nie będzie - chyba że w komiksach lub ewentualnie gdyby dokręcili Wojny Klonów. początek spoilera Jedna z plotek mówi że miały być odcinki Wojen Klonów które pokazałyby atak Republiki na Mandalor i walkę Kenobiego z Maulem, w której ten drugi miał zginąć, dlatego nie spodziewam się go w Rebeliantach, ale nigdy nie wiadomo koniec spoilera

Re: Sezon 2

Myślę, że mogą wprowadzić wątek ze starego kanonu, w którym Vader zmierzył się z Maulem.

Re: Sezon 2

Jest też możliwe, że pojawi się w książce "Dark Disciple".

Re: Sezon 2

Powinni dokończyć jego wątek jak już go wprowadzili do TCW i to w dodatku na 6 odcinków. Zanim jego postać się rozkręciła serial się skończył

Re: Sezon 2

Wiesz, herb rebelii widzimy w ,, Spark of the Rebellion". Co do Maula, prawdopodobne. Chętnie bym zobaczył Matkę Talzin, ale ona (kanonicznie) zabita przez Sidiousa.

kolejny panel

Już nie wyrabiam ze śledzeniem wszystkiego . Był ciekawszy od tego pierwszego - najważniejsze jest to, że sezon będzie liczył 22 odcinki . Poza tym Sabine dostanie nową zbroję, było też kilka klipów. Może ktoś wrzuci na YT.

Wesoła gromadka klonów

i reszta bandy czyli wycieknięty klip.


https://www.youtube.com/watch?v=j0h8flWpwjg

Re: Wesoła gromadka klonów

Dodatkowo jeszcze 2 (oprócz tego, który dałem wyżej a tam też się znajduje )

https://www.youtube.com/watch?v=c6wJHyOM8Zc

Re: Wesoła gromadka klonów

Hego Damask napisał:


Wesoła gromadka klonów


-----------------------

ALE FAJNIE, CIESZYŁY SIĘ KONY

Sorry, sam to sprowokowałeś

Re: Wesoła gromadka klonów

cztery kony wesołe kony, każy kokardkę ma na ogonie... (?!)

Re: Wesoła gromadka klonów

Kathi Langley napisał:
cztery kony wesołe kony, każy kokardkę ma na ogonie... (?!)
-----------------------

jak to byli suonie f tym ;<

Re: Wesoła gromadka klonów

w wersji dla dzieci fanów teraz będą Kony. Koniec dyskusji ;<

Gorzej tylko z tą kokardką na ogonie. Może `każdy z czipem na mózgowej oponie...`?

Re: Wesoła gromadka klonów

Ale to i tak się nie rymuje

Re: Wesoła gromadka klonów

bo to work in progress

Re: Wesoła gromadka klonów

Kathi, potrzebujemy koszulki z "ALE FAJNIE..."!

Ale co do samych filmików:

1. Klony - było fajnie... . Dobra, dobra, przestaję, ale naprawdę było śmiesznie. I znowu mam skojarzenia z "Jedi Academy".
2. Włosy Sabine wyglądają... jak z innej bajki. Ale z drugiej strony zauważyliście ile jest szczegółów? Jak na przykład detale na maszynie czy plamy wątrobowe u klonów.
3. Czy ten Kalamarianin ma... brodę?!
4. Hondo wygląda trochę lepiej niż sobie wyobrażałam. Ale nadal te wypustki są dziwne.

Re: SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

Jak dla mnie drugi sezon zapowiada się rewelacyjnie dojdzie sporo nowych postaci które znamy z TCW.

arty

Zaktualizowali newsa na oficjalnej i powstawiali sporo prac koncepcyjnych (niektóre z 1. sezonu).

http://www.starwars.com/news/swca-star-wars-rebels-past-present-and-future-panel-liveblog

Najważniejsze jest chyba to, że pokazali twarz pani inkwizytor. Jak myślicie, początek spoilera to Barrissa? (no, poza tym, że wygląda jak zła wiedźma ze wschodu koniec spoilera

http://a.dilcdn.com/bl/wp-content/uploads/sites/6/2015/04/205_12_CRD050.jpg

Re: arty

Może na tym zdjęciu 14 gdzie ktoś tuli zdziwionego Ezre......może to jego [/spoiler] albo [spoiler] bo przecież Hera nie powiedziała jeszcze Ezrze tego co powiedział jej Tsibo ( tak to się chyba piszę)wiec to jest możliwe.

Re: arty

Re: arty

-początek spoilera Rzeczywiście wygląda jak wiedźma koniec spoilera

.

Mi to co go przytula bardziej przypomina początek spoilera Hondo. koniec spoilera

Re: .

Yep, to na pewno Hondo .

Cóż, ta "wiedźma" nie ma tatuażu w poprzek nosa, także raczej to nie początek spoilera Barrissa koniec spoilera Ale równie dobrze mogą nas zwodzić i wstawili pracę zastępczą.

.

-początek spoilera Ta "Inkwizytorka" jest zielona jak Miralianka, choć liczę że będzie miała przyjemniejszą aparycje. koniec spoilera

Imperium

Mam jedno pytanie, może nie do końca na temat, ale przyszło mi na myśl oglądając Rebels kto z was szczerze popiera Imperium od zawsze tak jak ja? Ja od początku oglądając Nową Nadzieję jako trzylatek
pokochałem Imperium.

Re: Imperium

Ja bardzo lubię Imperium (oficerów zwłaszcza), ale moje serce jest chyba po stronie rebelii .

Re: SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

ShaakTi1138 napisała:

*Wedle Stantona pojawią się czarne charaktery z TCW, które teraz będą dobre. Kogo mógł mieć na myśli?

-----------------------

Nie zdziwiłbym się jakby Ventress

Re: SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

Może są to dowódcy seperatystów jak np. ten dowódca blokady Ryloth Mak Tuk czy jak tam mu było.

Separatysta

Było mu Mar Tuuk.

Kontynuuje.

Moje serce jest po stronie Imperium, i zawsze będzie a co do oficerów to kocham ich mundury.

Mam pytanie, kolejne.

-początek spoilera Kto z was jest zły na Rexa za "zdradę". Bo ja jestem bardzo. koniec spoilera

Re: Mam pytanie, kolejne.

-początek spoilera Ja nie, wręcz się cieszę że jest tam gdzie jest On już wcześniej był `za fajny` na zwykłego klona koniec spoilera

Re: Mam pytanie, kolejne.

Ale zdradę czego? Imperatora? Imperium? Mnie się osobiście wydaję, że jeśli razem z resztą domyślił się prawdy i powyjmował te czipy, przez co nie wziął udział w rozkazie 66, to w pewien sposób zdradził Sheeva, ale pozostał wierny swoim ideałom.

Re: Mam pytanie, kolejne.

No prawie. O tym jest 6 "netfliksowy" sezon TCW początek spoilera jeden klon wykonal nie do konca przypadkowo "rozkaz 66" nieco za szybko. I sprawa sie rypla (prawie) koniec spoilera

Kanan i Hera....?

-początek spoilera Cytuję: `Bliżej poznamy związek jego i Hery` Czyli jednak? xD Czy tylko ja jestem taka dziwna że mnie to najbardziej interesuje w całym Rebels?
Bo w sumie to jest pierwsza i jedyna para której kibicuję w świecie GW [od Ataku Klonów mnie mdli przez Anakina i Padme] a i w serialu było sporo podtekstów że są parą, czy to jawną czy po cichu. Zwłaszcza Kanan ślini się na widok Hery, jak mu wpadła za stery zanim od nich odszedł to miał najbardziej rozanieloną minę w całym serialu, heh.

A kibicuję im bo:
1. Kanan to klon mojego męża, szkoda że obraża się na te porównania to dałabym fotkę
2. Twi`lekianki to moje ulubione obce istotki w SW a to chyba pierwsza kobieta bardziej inteligentna i skromna niż piękna i rozebrana xD i on chyba dlatego na nią leci
3. No jakoś tak pasują do siebie mimo wszystko, niby Jedi nie wolno zakładać rodziny, ale z takiej pary to chyba i tak by berbeci nie było [zastanawiają mnie dzieci różowej twi`lekianki z klonem-dezerterem, to jej z kimś czy ich? Skóra dzieciaczków dawała do myślenia] poza tym Kanan to taki nie do końca Jedi mentalnie...

Nie wiem czy to wszystko co piszę to spoiler, ale zaspoileruje.
koniec spoilera

Re: Kanan i Hera....?

Nie jesteś dziwna . Dla mnie to też jedna z najlepszych par w GW. Ich związek wydaje mi się naturalniejszy, mniej wymuszony niż Anakin i Padme. W jednym z wywiadów Freddie mówił o tym więcej, niedługo wstawię newsa.

A propos - premiera "Siege of Lothal" 20 lipca:

http://rebelsreport.com/2015/04/30/star-wars-rebels-season-2-premieres-june-20th/

Ponadto na 4 maja zaplanowano jakiś półgodzinny odcinek specjalny, "The Ultimate Guide", który podsumuje cały sezon.

http://rebelsreport.com/2015/04/30/star-wars-rebels-the-ultimate-guide-a-season-one-recap-to-air-on-disney-xd-may-4th/

Re: Kanan i Hera....?

OO, trafiłaś w sedno Anakin z Padme tworzyli taką `harlekinową`, tragiczną parkę, a Hera z Kananem zachowują się po prostu normalnie xD
Czytałam artykuł i nie liczę, jak było w nim napisane, na nie wiadomo co, byłoby miło jakby to jakoś potwierdzili na ekranie, a resztę można sobie dopowiedzieć ;D
https://38.media.tumblr.com/d1f355404c5c0a358cfbf21b3f28b5a1/tumblr_nkmzmgWlpH1rmh8m6o6_500.gif

Re: Kanan i Hera....?

Jeśli chodzi o dopowiadanie, jak widzę to (nic nazbyt zboczonego, ale w razie czego ostrzegam młodszych użytkowników).

http://www.deviantart.com/art/SWR-K-H-Warmth-492978405

Ach tak, machnęłam się z tym lipcem. A co do nas, to jeszcze nie wiadomo, ale pewnie będzie w okolicach tej daty.

Re: Kanan i Hera....?

Znam Uwielbiam rysunki Lorny ^^
Hmm, ja nie widzę w tym nic zboczonego, raczej uroczego, to tylko `życie`;D

http://carrinth.tumblr.com/post/114104663716/kanan-is-the-always-the-jealous-one-but-i-want-to

Spokojnie to nic zbocznego, raczej śmiesznego xD

Re: Kanan i Hera....?

Wiem, że to nic zboczonego, ale tak tylko ostrzegłam, by nie było, że łamię zasady forum czy coś . I świetny ten rysunek.

Re: Kanan i Hera....?

A wiadomo kiedy "Siege of Lothal" będzie pokazany w Polsce?

Re: Kanan i Hera....?

20 czerwca nie u Nas, a u Nas może niedługo po ^^`

Kanan i Ezra vs darth Vader

Dowodem na to że Kanan i Era przeżyją jest to że naramiennik Kanana zostaje uszkodzony podczas walki z Vaderem, a na plakacie i na innych momentach z zwiastuna widać bardzo wyraźnie to uszkodzenie.
-Wygląd Sabine podczas starcia z Vaderem jest nie zmieniony a gdy ma ona niebieskie włosy Kanan i Ezra stoją koło niej. Wszystko to oznacza że najprawdopodobniej walka wspomniana wcześniej będzie w odcinku 1. Pozostaję jednak pytanie ( o ile moja teoria się sprawdzi)kto uratuję naszych jedi

Imperium.

Dla mnie zdrada Imperium to największa zdrada. Tak już mam.

Możliwe przyszłe wątki w serialu.

To możliwe wątki jakie mogłyby pojawić się w Sezonie 2 lub późniejszych. Na wszelki wypadek zaznaczam spoilerem.

początek spoilera Jak ostatnio przeglądałem wookie natrafiłem na dwa ciekawe artykuły. Jeden dotyczy przyjaciółki Ezry Moreeny Krai która krótko przed akcją serialu musiała opuścić Lothal bo imperium zabrało farmę jej rodziców i razem z nimi wyjechała do dziadków na Alderaan,tu jej opis http://starwars.wikia.com/wiki/Moreena_Krai.

Inną rzeczą jest ta dotycząca siostry Leonisa i inkwizytorów. Miała ona zostać zrekrutowana w ramach projektu Harvester. Celem projektu jest rekrutowanie osób wrażliwych na moc spośród szturmowców i kandydatów na nich i szkolenie na inkwizytorów(jeśli wierzyć plotką to projekt może pojawić się nawet w EP7). Centralą tego projektu jest najpewniej Arkanis dokąd jak wiemy udał się Zare. To link tego projektu na Wookie http://starwars.wikia.com/wiki/Project_Harvester
koniec spoilera

Re: Możliwe przyszłe wątki w serialu.

Moreena zginie podczas zniszczenia Alderaanu przez własny księżyc.

Vader vs Kanan i Ezra

https://www.youtube.com/watch?v=HVhUNP13BNk
scena walki między Kananem i Ezrą a Vaderem(zaczyna się ona ok 00:51

Re: Vader vs Kanan i Ezra

No, podoba mi się. Vader ukazany w godny sposób, widać że sięc nie cacka jak z Lukiem i że faktycznie jest bardziej maszyną niż człowiekiem.

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Mogę się założyć, że od momentu w którym się skończył filmik Ezra pewnie wyłączy miecz, odda 2-3 strzały, a Vader powie "Impressive, most impressive".

Bez sensu jest dla mnie też to, że w momencie chwytu Vader nic więcej nie robi tylko rzuca Kananem (już nie mówię, że miałby go zabić, bo to jednak bajka dla dzieci, ale dłonie mógł mu uciąć).

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Mieli rację, gdy mówili, że "Vader nawet się nie wysila".

Ciekawi mnie czy będzie coś jeszcze z Weekends. Zwykle coś poważniejszego wyciekało w ostatni tydzień, a dziś mamy... ach, pierwszy . Boże, a cały czas żyłam w przeświadczeniu, że już się zaczęły .

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Obejrzałem ten fragment walki Vadera z "chłopakami" i muszę przyznać, że godnie go przedstawili. Jest kozakiem, wymiata, wręcz bawi się z nimi jak dziecko z owadem.

Pięknie i z gracją wymachuje swoim mieczem trzymając go zaledwie w jednej mechanicznej dłoni.

Ktoś wcześniej zarzucał, że Vader powinien obciąć rękę Kaananowi. Owszem zrobiłby to bez problemu. Jednak w dobie Inkwizytorów, Vader był po prostu bezrobotny. Gdy natrafiła się okazja do walki, napawał się tym jak dziecko obgryzające Delicję - najpierw czekoladę, później galaretkę a na końcu ciastko. BTW. Zwróćcie uwagę na to, że uchwyt jest technicznie bardzo podobny do tego podczas walki z hrabią Dooku, kiedy ten ostatni stracił głowę także nie ma tu mowy o jakimś akcie łaski.

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Ja nie mówię, że ta walka jest zła, bo mi się podoba. Chodzi mi o to, że nielogicznym jest, że Vader mając okazję nie upitala mu dłoni. Chociaż tak jak to przedstawiasz można na to przymknąć oko.

Re: Vader vs Kanan i Ezra

C1-10P napisał:
Gdy natrafiła się okazja do walki, napawał się tym jak dziecko obgryzające Delicję - najpierw czekoladę, później galaretkę a na końcu ciastko.
-----------------------

Tym mnie rozwaliłeś.

Re: Vader vs Kanan i Ezra

C1-10P napisał:
jak dziecko obgryzające Delicję - najpierw czekoladę, później galaretkę a na końcu ciastko.
-----------------------

Ej no, ja też tak jem delicje :<

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Ja tam zawsze galaretkę zostawiam na koniec.

Re: Vader vs Kanan i Ezra

też się staram, ale nie zawsze wychodzi

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Boska metafora .

Wiecie, z tym ucinaniem łapy to może być tak, że Vader po prostu nie jest już Anakinem "Najpierwzrobiępotempomyślę" Skywalkerem. Gdzieś przynajmniej czytałam taką sugestię - że teraz myśli bardziej strategicznie. I jak wiemy ze spoilerów początek spoilera Vader chce śledzić rebeliantów - a kto inny lepiej zaprowadziłby go do większej grupy, niż Jedi? koniec spoilera Może dlatego nie chce go zabijać od razu.

Re: Vader vs Kanan i Ezra

Normalka, każdy szanujący się wielbiciel Delicji lubi sobie rozłożyć tą przyjemność na 3

ShaakTi1138 Twoja teza jest bardzo interesująca. Faktycznie, pochopna utrata dwóch nóg i ręki mogła mu zorganizować mały remanent w głowie. Nienawidził siebie za tę głupotę. Widać to również w Starej Trylogii kiedy Vader jest pokazany bardziej jako strateg niż wojownik-hulaka.

początek spoilera Idąc dalej tym tropem. Najpierw odbył króciutki pojedynek z Kaananem zakończony nokautem, a później chciał się pozbyć Ezry - padawana, który nie był mu do niczego potrzebny. Być może liczył, że Kaanan w obliczu śmierci padawana stanie się "kolaborantem ciemnej strony" i wyśpiewa sekrety Rebelii. Podjerzewam, że Ezra skutecznie pokrzyżował mu plany strzelając ze swojego "mieczowego blastera". koniec spoilera

Impressive, most impressive..

nowe miasto

RR znalazł coś, co prawdopodobnie jest pracą koncepcyjną przedstawiającą miasto z drugiego sezonu - Takobo. A sądząc po wyglądzie środowiska, znajduje się na planecie z klonami.

http://rebelsreport.com/2015/05/25/possible-star-wars-rebels-season-2-concept-art-takobo-city/

Jak na to patrzę, to jestem trochę rozdarta, bo z jednej strony podobają mi się bliskowschodnie inspiracje, z drugiej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że patrzę na arabski pałac Kopciuszka :/.

Notabene, bardzo się cieszę, że w końcu opuścimy Lothal (znalazłam piękny opis: http://darth.wikia.com/wiki/Lothal), ale kolejną planetą... jest pustynia O_o. Czy oni serio nie mają kasy/czasu na bogatsze zasoby? Choć z drugiej strony samo miasto ma dość sporo detali... więc jest nadzieja

Re: nowe miasto

Cóż, wygląda ciekawie

Re: nowe miasto

skrzyżowanie Mont Saint Michel z Taj Mahal ;d

Re: nowe miasto

Albo z soborem Wasyla, jakoś mi tak "cerwkiewnie" to wygląda

Re: nowe miasto

...albo Hagia Sophia

Re: nowe miasto

Ale to także była cerkiew.

Re: nowe miasto

Nie

Re: nowe miasto

Tak.

Re: nowe miasto

Re: nowe miasto

Ale ja także mówię o tej w Konstantynopolu. Najpierw cerkiew, później meczet a teraz muzeum.

Re: nowe miasto

Nie była cerkwią, była świątynią prawosławną; pojęcie cerkov wywodzi się ze staroruskiego, więc to mniej więcej tak jakby nazwać świątynie greckie `kościołami` Doesn`t work that way
Także w sensie jezykowym - cerkiew jako odrębny typ budowli i zarówno jako zgromadzenie wiernych wyodrębniło się sporo po upadku Konstantynopola, plus, długo jeszcze było zorientowane geograficznie - do obszaru Rusi, Ukrainy i pogranicza polskiego.
I jak coś, mówię to jako historyk sztuki, którego katowano Hagią Sophią kilkukrotnie

Re: nowe miasto

To muszę przyznać rację.

Tysięczny post po sześciu latach!

Mi tam architektura troszkę przypomina tą Rosyjską, chociażby te daszki.

Re: nowe miasto

Ładne, ale w podobnym stylu mieliśmy w TCW Mandalore, Rodię i inne (okrągłe miasto z kompletnie pustą przestrzenią wokół). Mogli by się bardziej postarać i zrobić coś jak jakaś górska planeta (wiem że był Allderan w RotS, ale krótko). Na tej planecie chyba stacjonują klony ze zwiastunu. A tak wogóle chciaĺbym żeby na 2-3 minuty pojawiło się Coruscant. Nie wiem czemu ale mam taką potrzebę .

Re: nowe miasto

Jak się corusant pojawi to pokażą pewnie tylko zamknięte pomieszczenia

Re: nowe miasto

Mówili kiedyś, że pojawienie się Coruscant jest bardzo mało prawdopodobne z uwagi na to, że rebelianci działają na obrzeżach galaktyki. Może kiedyś...

No to jeszcze jedna niespodzianka dziś: Whitta pisze odcinek "Rebelsów". Głowę dam, że będzie jakieś powiązanie z "Rogue One"

http://makingstarwars.net/2015/05/gary-whitta-writing-an-episode-of-star-wars-rebels/

Re: nowe miasto

Chodziło mi o, np krótką debatę w senacie na temat rebeliantów, minutowe ukazanie Imperatora, który wysyła Vadera na Lothal (coś było w zwiastunie ), paradę, pokazanie indoktrynacji itp.

Re: nowe miasto

Ale po co Senat ma debatować o jakiś mało znaczących rebeliantach z mało ważnej planety? Poza tym senat w okresie był fasadową instytucją nie mającą prawie żadnych większych uprawnień w imperialnym reżimie.

Re: nowe miasto

Nie no, ale ogólnie pokazanie imperialnego Senatu byłoby ciekawe. Nie mówię, by robić z tego takie odcinki jak np. te z 6. sezonu o Clovisie, ale zobaczenie którzy senatorowie są wierni Imperium, a którzy mają inne nastroje, nie zaszkodziłoby .

BTW, nowy fragment - trwa dosłownie kilka sekund, do tego jest w kretyńskiej reklamie, ale zawsze coś.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=L4PeHAU_MfY&app=desktop

Re: nowe miasto

Ale już twórcy Rebeliantów zaprezentowali widzom senatorów mających rożne poglądy na funkcjonowanie polityki w odległej galaktyce. Ja bardziej liczyłbym na jakieś tajne zgromadzenie spiskowców z senatu którzy sympatyzują z Rebelią. Wiemy już że jeden senator aktywnie już działa w organizacji mającej na celu obalenie despotycznych rządów Imperatora.

Co do reklamy to zgodzę się z tym że jest całkiem kretyńska. Ale fragment przyszłego sezonu dość interesujący.

Re: nowe miasto

Widzisz, jak już w zwiastunie słyszeliśmy Imperatora... Po co Palpie miałby się nimi obchodzić? Zresztą w Empire Day widzimy Senat i Emperora na podium. Nie mam też na myśli czegoś w rodzaju: "Aterazodbędziesiębardzoważnadebatanatematsześciurebeliantów". Raczej to: "bla bla bla... BTW na Lothalu kilka osób zagraża obywatelom, podejrzewamy pozostałości separatystów..."

Re: nowe miasto

Tylko po co informować senatorów o tym zwłaszcza jak rozwiązaniem niewielkiego problemu powierzono Tarkinowi zaś później gdy On zawiódł, postanowiono że za rozwiązaniem problemów na Lothalu odpowiadać będzie Vader. Nie ma żadnego sensu w informowaniu o tym ciała fasadowego w którym jak wiadomo jest paru senatorów wrogich rządom imperium.

Re: nowe miasto

Tylko widzisz ja napisałem co JA chciałbym zobaczyć. Może nie ma to sensu, ale jednak chciałbym to zobaczyć. Zresztą nie piszę scenariusza do odcinka. Ale jak już pytasz po co senat miałby być informowany to po to że wtedy Senat JESZCZE istniał i o takich sprawach był przynajmniej informowany. Taki atak nad Mustafar (Fire across the galaxy) to już mały powód do zmartwień. Mały ale jednak jest. Zresztą jest to na korzyść Imperatora, gdyż z punktu widzenia Senatu wygląda to tak jak przed Wojnami Klonów, tzn. małe ataki, skromny rosnący ruch separatystyczny, co daje mu pretekst do zwiększenia wojska.

Re: nowe miasto

Wygląda dość niezwykle. Dla mnie taka architektura może być.

klip

Nowy fragmencik około 12:30. Więcej gadki aniżeli akcji, ale zawsze coś

https://www.youtube.com/watch?v=WpMVdudOCB0

tester pierwszego odcinka

Re: tester pierwszego odcinka

Nie uważacie, że Ahsoka wygląda strasznie dziwnie, gdy krzyczy?

Re: tester pierwszego odcinka

ShaakTi1138 napisał:
Nie uważacie, że Ahsoka wygląda strasznie dziwnie, gdy krzyczy?
-----------------------

Pewnie miała mieć twarzy wykrzywioną przerażeniem, może odkryła w tej scenie kim jest Vader.

Re: tester pierwszego odcinka

No tak, to na pewno ta scena, ale chodzi mi o to, że wygląda, jakby miały oczy wyskoczyć jej z orbit. To się nadaje na mema

Re: tester pierwszego odcinka

Błagam, nie zróbcie z Vadera kolejnej cioty jak zrobiliście z Grievousem i całym Imperium

Re: tester pierwszego odcinka

Dobrze, nie zrobimy.

Re: tester pierwszego odcinka

Dziękuję towarzyszu!

sobota

Ciekawostka: rebelsi mogą się wraz z nowym sezonem przenieść na sobotę, co jest dobrą wieścią

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=22310

może troszkę przeszłości

Mam nadzieje że będzie przedstawiony wątek jak Ahsoka stawała się Fulcrum , jak to było z Rexem. A co do możliwego spotkania z Ahsoki z Vaderem najbardziej ciekawią mnie pierwsze słowa Lorda.

Re: może troszkę przeszłości

Raczej wątków z przeszłości nie będzie, Filoni wielokrotnie to podkreślał - znaczy się, on wie co się z nimi działo, ale na razie nie chce się podzielić, bo "nie wszystko można mieć od razu".

Wredny i podły.

Pytanie

Robi ktoś może napisy do tego pierwszego odcinka drugiego sezonu ? Bo jeśli chodzi o Polski Disney XD to prędzej się człowiek śmierci doczeka niż emisji tego...

Re: Pytanie

http://grupahatak.pl/w_tlumaczeniu/

Kiedy się ukaże to nie wiem.

inkwizytorka

Czas pospekulować . Barrissa? Nie Barrissa? Tak mi przyszło do głowy czy ekipa nie robi teraz coś odwrotnego do tajemnicy Fulcrum: tam długo trzymali to w sekrecie, a i tak wszyscy się domyślali. Tutaj mamy podane na tacy, ale ludzie zaczynają kwestionować różne teorie. Tak tylko mówię.

Ja jednak myślę, że to ona.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19648,Nowi_inkwizytorzy_z_Rebeliantow.html

Re: inkwizytorka

Czy barrisa była jedyną przedstawicielką swojej rasy?

Re: inkwizytorka

Nie. W kanonie jest też Luminara Unduli, jej była mistrzyni.

Re: inkwizytorka

Oczywiście, że nie, ale:

a) Filoni mocno sugerował, że Barrissa przetrwała wojny klonów. Najpierw mieli ją zabić, ale potem stwierdzili, że jednak nie. Dla mnie to największy argument za.

b) Jest podobna. Co prawda widziałam fajną teorię, że to Zygerrianka, ale wydaje mi się, że Barrissa tu pasuje - spójrzcie na kolor skóry i ust. Tak, rzeczywiście nie ma tatuaży, ale jak ludzie sugerują: mogła je usunąć, aby w ogóle odsunąć się od swojej kultury, nie tylko Jedi. Podejrzewam, że usunięcie ich nie jest problemem w tej galaktyce, a do mnie dodatkowo przemawiają te blizny. Oczy rzeczywiście są dziwne, bo prócz żółtych tęczówek ma czarne białka... ale może różne rasy różnie "reagowały" na spaczenie ciemną stroną. Takie same miał Inkwizytor#1*, ale szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć czy Pau`anie w ogóle mieli białka.

c) Możliwości - tak jak zauważono poniżej, Barrissa vs. Ahsoka byłoby ciekawe fabularnie. I mielibyśmy kolejny wątek z TCW dokończony.

*Swoją drogą, to mogliby podać jego imię, bo to się robi irytujące.

Re: inkwizytorka

Też pragnę się dowiedzieć, czy w paszportach Inkwizytorów jest podawane tylko "Inkwizytor".

Chyba ci nowi też będą się składać tylko z imienia, skóry, obracianego miecza, krwi i ciemnej strony, jak Inkwizytor number one.

Re: inkwizytorka

Raczej na 100% przeżyła bo w więzieniu siedziała. Więc od razu ją zwerbowali chociaż dziwie się że jej Vader nie zabił.

Re: inkwizytorka

Może Palpi mu zakazał? Zresztą, skoro ona otwarcie deklarowała, że walczy ze "złym" zakonem Jedi, a Ani później sam doszedł do takiego samego wniosku, to może zrozumiał motywy jej działania.

Co do więzienia, to Filoni chciał, by się w nim wysadziła, ale no właśnie - zmienił zdanie.

...

Ja się dziwię, że Vader nie zrobił z nią innych rzeczy :V

Ale kto wie, kanon się rozwija, jeszcze nie widzieliśmy wszystkiego.

Re: inkwizytorka

To musi być ona, nie możliwe żeby było takie podobieństwo albo żartują sobie z nas a po pierwszym odcinku drugiego sezonu

Re: inkwizytorka

Ujmę to tak: jeżeli rzeczywiście to ona to wyobraźcie sobie teraz jej spotkanie z Tano. Dawniej najlepsze przyjaciółki, później to wrobienie w zamach, a teraz na dokładkę są w przeciwnych obozach, oj będzie mordobicie

Re: inkwizytorka

Na pewno to jest ona... Tylko usunęła tatuaże...

freddie

Dobra, mamy kolejny dowód. Poszło o to, że w tej gazetce rasy obojga inkwizytorów oznaczono jako "nieznane". A Freddie odpowiedział, że jest ona Mirialianką... to musi być ona, chyba że nas trollują.

https://twitter.com/RebelsReport/status/622264104909189121

Re: freddie

Znając strasznie małą galaktykę SW to na pewno ona. Bo na Ahsokę nie mógł przecież trafić ktoś jej nieznany . Oczywiście oczekuję Barrissy tak samo* jak spin-offu z prequeli

*czytaj "bardzo"

Re: freddie

Czyli "raczej nieprawdopodobne, chociaż fajnie by było"?

Re: freddie

Nie. Jest to przypuszczenie, które sprawdzi się na 101%. W tym co napisałem miałem na myśli że chcę ją zobaczyć jak spin-offa z prequeli (czyli bardzo).

Re: freddie

Mogliby rozwinąć Dysputę na Ansion wraz z historią zamachu na Padme...

bf

Ech, dwa newsy, może nie do końca oficjalne. Po pierwsze, Rebelsi potwierdzeni na trzeci sezon. Po drugie, wtedy do scenarzystów dołączy Brent Friedman. Facet, który przyniósł nam Meebura Gascona i Bad Batch :/

Napisał o tym tweeta i ktoś podesłał to na TFN, ale wstawił tak dziwacznie, że nie mogę znaleźć oryginału. Meh.

Re: bf

A już widząc tytuł newsa myślałem, że będzie Boba

...

Super, moja ulubiona postać (Meebur Gascon) powraca! Może zamieszka na stałe we wnętrzu Choppera i dołączy w ten sposób do załogi Ghosta? Może zastąpi Ahsokę na pozycji duchowego lidera Rebelii? Mam nadzieję, że przy okazji przedstawią nam post-RotS`owe losy Jar Jara! Nie mogę się doczekać.

Re: ...

Brr! (Ale Jar Jar... no chciałabym się dowiedzieć czy go zabili, zamrozili w karbonicie, czy został przywódcą rebelianckiej komórki ).

@Hego - nie ogarnęłam, chodziło mi o Fredmana . Ale tak sobie myślę, że Boby nie odpuszczą. Chyba że ekipa ma jakieś plany na spin-offa w tym czasie.

...

Jeśli JJ dotrzyma słowa, to możemy liczyć na historię objaśniającą co też Jar Jar robił na Jakku

Dla niektórych będzie to dramat, dla innych komedia zakończona happy endem - tak czy inaczej, wszyscy powinni być zadowoleni. Go for it, Dave!

Re: ...

Jak na razie chyba nie jest powiedziane, że wraca

Re: bf

A Bad Batch było takie słabe? Nie oglądałem.

Re: bf

Aż tak słabe nie, ale nudne po prostu. I strasznie schematyczne.

...

A już się zajarałam, że będzie prawdziwy news... Tak czy siak, premierowy pokaz sezonu drugiego odbędzie się 8 października na NYCC.

Późno strasznie...

http://www.starwars.com/news/star-wars-rebels-season-two-preview-at-new-york-comic-con

data premiery

I kolejna plotka: podobno Niemcy będą mieli premierę regularnych odcinków 2 sezonu 23 października:

http://www.starwars-union.de/nachrichten/15840/Neue_Infos_zum_Deutschlandstart_von_Staffel_2/

A swoją drogą, u nich "Siege of Lothal" będzie bodaj w przyszły weekend, więc może i u nas coś się ruszy...

sezon 2

MSW ma recenzję pierwszego sezonu na blu-ray i okazuje się, że jest tam dokumencik o serii drugiej. Oto, co opisali:

http://makingstarwars.net/2015/08/star-wars-rebels-season-one-blu-ray-review/

*Dowiemy się o przeszłości Hery i jej ojca - nie jest jednak napisane czy sam Cham się pojawi.
*Historia Zeba też będzie.
*Pojawi się "nowy, tajemniczy łowca nagród".
*I tu ciekawostka - okazuje się, że Pau`anin był początek spoilera Wielkim Inkwizytorem, a w drugim sezonie zobaczymy zwykłych.

Tak, liczyłam, że zobaczymy Wielkiego Inkwizytora, ale on? Skoro nim był, to czemu nigdy w żadnym źródle nie widzieliśmy jak kieruje w jakiś sposób poddanymi? Dlaczego siedział na takim za... ścianku jak Lothal? (tak, tak, kryształy kyber i takie tam. Nieważne, to i tak najnudniejsza planeta galaktyki). I wreszcie: skoro on dał się tak łatwo pokonać, to jakim wyzwaniem będą "zwykli" inkwizytorzy? I w końcu: skoro on nie żyje, to chyba jest wakat na jego miejsce?
koniec spoilera

Mam taką cichą nadzieję, że koledzy z Indonezji podzielą się choć tym filmikiem . Albo Oficjalna, bo i tak spoilery będą latać po necie.

Re: sezon 2

Dziwne, że Wielki Inkwizytor bał się samego Vadera. Powinien on być kimś absolutnie lojalnym i oddanym ciemnej stronie, który za wszelką cenę chce pokonać rebeliantów.

Więc był nienajlepszym Wielkim Inkwizytorem.

Re: sezon 2

Tan typ Wielkim Inkwizytorem? Na Moc! Ezra go pokonał milusim zwierzaczkiem na jakiejś asteroidzie. Poza tym, czy Wielki Inkwizytor nie powinien siedzieć na dworze Imperatora i być na wyzwania typu Obi Wan/Yoda? Nawet Tarkin nie mówił o nim "wysłannik Imperatora" tylko "ktoś od tych spraw". Co do łowcy, nowy w sensie w Rebelsach czy w uniwersum? Liczę na Bane`a wysłanego przez Vadera.

Mnie interesuje "powód dla którego Lothal jest taki ważny dla samego Imperatora", o którym wspomniała minister w Siege of Lothal. Może dlatego W. Inkwizytor gnije w tym Wąchocku.

Re: sezon 2

Oficjalnie jeszcze nie wiadomo czemu Lothal był tak ważny, ale jest mnóstwo sugestii, że chodzi o początek spoilera kryształy kyber, które tam się znajdują, a które posłużą do budowy Gwiazdy Śmierci. Dlatego Imperium rozkopuje całą planetę - fajnie jest to sugerowane bodaj w trzecim "Servants of the Empire". koniec spoilera

No właśnie, ja ostatnio sobie myślałam "Kurczę, skoro Filoni wspominał coś o strukturze Inkwizycji, to fajnie byłoby zobaczyć szefa", ale byłam święcie przekonana, że #1 był tylko szeregowcem... Dla mnie powinno być tak jak mówisz - Wielki powinien siedzieć na Coruscant, zajmować się resztą inkwizytorów i być badassem nie do ruszenia, może tylko odrobinę mniej potężnym od Vadera. Więc, jak wspomniałam, skoro jest wakat, to liczę, że to miejsce zajmie ktoś... godniejszy.

Co do łowcy, to niestety napisali tylko tyle - podejrzewam, że chodziło o kogoś zupełnie nowego, skoro Ward z MSW go nie rozpoznał. Bane ma się podobno pojawić, przynajmniej jak głosi plotka.

FPJ

Freddiego znowu troszeczkę poniosło (ale za to go uwielbiam ).

https://www.youtube.com/watch?v=YtHBQfQY3t0

*Drugi sezon będzie jak "Imperium", bo tak jak rebelianci w "Nowej nadziei" odnieśli zwycięstwo, a potem ponieśli klęskę w ESB, tak samo Kanan zwyciężył nad Inkiem, a potem... zaliczy jakiś wielki upadek.

*Zasugerował dość mocno, że zobaczymy Reksa jeszcze w kolejnym sezonie.

*W relacji Kanan-Hera zobaczymy wielkie wzloty i ogromne upadki. Ich związek "pójdzie w specjalne miejsce" dzięki postaci, którą... serial ma zaszczyt przedstawić (fortunate to bring w oryginale - mam jakieś straszne mózgozaćmienie). W każdym razie brzmiało to tak, jakby to była postać już znana. Ja mam cały czas przeczucie, że to będzie bohaterka Sary.

*Dostaniemy odcinek Kallusowy . Dowiemy się nie tylko jakim jest agentem, lecz także jakim człowiekiem, co go motywuje i dlaczego stał się "zły". I w ogóle agent Bokobrody ma dużą rolę w sezonie.

*Cytat z Sabine: "Never get between a Mandalorian and a weapons package". Zauważcie, że chyba po raz pierwszy w serialu określa się mianem Mandalorianki.

Look ahead season 2

Nie wiem czy to już było czy nie W każdym razie na wszelki wypadek


https://www.youtube.com/watch?v=H44StBq1l7A

Re: Look ahead season 2

Było w czerwcu

Look ahead

We wtorek RR ma zamiar napisać coś o tym "Look ahead" z blu-raya, a tymczasem trollują zaostrzają apetyt obserwujących. Macie pojęcie co to jest? Część statku?

https://twitter.com/RebelsReport/status/638092197645172737

spoilery z aftermath

Ludzie podostawali już egzemplarze recenzenckie "Aftermath" i jest tam jedno nawiązanie do "Rebeliantów".

początek spoilera Najwidoczniej Wedge dołączył do rebelii dzięki Fulcrum. koniec spoilera

Zasadniczo pół Internetu wieszczy koniec uniwersum. Tak czy siak, mam wrażenie, że między innymi tego bohatera mieli na myśli twórcy, którzy jarali się jakimiś "wielkimi postaciami".

Re: spoilery z aftermath

Dlaczego miałby to być koniec uniwersum? Nie kłóci się to przecież z niczym z nowego uniwersum.

Re: spoilery z aftermath

Oczywiście, że nie, ale tego, co dzieje się na TFN-ie, nie da się opisać. Myślę, że chodzi im przede wszystkim o to, że z Ahsoki robią Mary Sue - bo zaraz okaże się najważniejszą postacią z rebelii. Tak, Ahsoka jest Mary Sue (idealna, zdolna, najważniejsza, a do tego posiadająca cechy/upodobania twórcy. Chcę napisać kiedyś o tym bloga.), ale tym razem Filoni nie miał z tym nic wspólnego.

@Padme: poszło

Re: spoilery z aftermath

Ja tam nigdy nie odniosłem wrażenia, że Ahsoka jest Mery Sue, przynajmniej w TCW.

Re: spoilery z aftermath

W sumie to zastanawiające, zawsze mi się wydawało że Mary Sue są domeną żeńskich pisarek

Re: spoilery z aftermath

Zazwyczaj - Usagi Tskukino, Bella Swan, ta ameba z "Greya"... Ale muszę w końcu napisać tego bloga. Albo Kathi, założymy ten temat o kobitach . Znaczy tak naprawdę wiele postaci w GW to Mary/Marty/Gary Sue (Ahsoka, Padme, czytałam kiedyś jakiś wpis, w którym ktoś udowodnił, że Luke też).

Ale wracając do tematu: są obrazki ze zwiastuna . Wieczorkiem będzie news, bo jest jeszcze parę innych spraw do ogarnięcia. Czy ten okręt na głównej... no nie wiem, nie kojarzy Wam się z "Outriderem"? Czy to tylko ja?

http://rebelsreport.com/2015/09/01/star-wars-rebels-season-2-a-look-ahead-new-images-and-info-from-dave-filoni/

Re: spoilery z aftermath

systematycznie sobie przypominam o naszym postanowieniu odnośnie posta, głównie jak widzę kolejne nędzne bohaterki

A może kilka esejów? Bo temat szeroki jak rzeka
...Pozostaje jeszcze kwestia, czy Mary Sue to coś złego ;d

Re: spoilery z aftermath

To chyba zależy. Dla mnie Bella Swan jest Mary Sue i jest koszmarna. Usagi też, ale nie odbieram jej negatywnie, więc chyba zawsze liczy się ostatnie wrażenie.

Nowe arty obrazujące 2 sezon serialu

Re: Nowe arty obrazujące 2 sezon serialu

Są gdzieś dostępne te arty w wersji graficznej?

Re: Nowe arty obrazujące 2 sezon serialu

Wstawiałm część w newsie, są też na RR, ale mam wrażenie, że góra zainterweniowała w ich sprawie, bo najciekawsze nie chodzą.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19797,Plotki_o_Rebels_40.html

BTW, jest już teoria co to za statek i kto może być z nim powiązany...

https://twitter.com/ohcatrina/status/638779336871518208

nowe odcinki

Iii mamy tytuły nowych odcinków

*Relics of the Old Republic - 21 października
*Always Two There Are - 28 października

Mam przeczucie, że w pierwszym z nich nie będzie chodzić o jakieś nawiązania do bardzo starej Republiki, ale o klony... (ale chciałabym się mylić). A w drugim zapewne zadebiutują inkwizytorzy. Tylko te słowa to Sithów dotyczyły :/

Re: nowe odcinki

W RotOR zakładam że będzie chodzić o jakiś ważny symbol Jedi (holokron) lub o jakiś symbol (jak w książce "Sokół Millenium"). W ATTA chciałbym byśmy dowiedzieli się czegoś o Sithach z , np owego reliktu z starej republiki.

Re: nowe odcinki

Myslę, że tytuł Always Two There Are odnosi się do tego, że poznamy dwójkę równych(lub też nierównych) sobie inkwizytorów lub też odnosi się to do systemu szkoleniowego inkwizycji czyli mistrz/mistrzyni i uczeń/uczennica.

Re: nowe odcinki

Czy możesz podać źródło?

Re: nowe odcinki

http://tvlistings.zap2it.com/tv/star-wars-rebels-relics-of-the-old-republic/EP018796240033?aid=zap2it

http://tvlistings.zap2it.com/tv/star-wars-rebels-always-two-there-are/EP018796240034?aid=zap2it

Tylko zaznaczam - Zap2it to dobre źródło, wielokrotnie w przeszłości podawali odcinki TCW, ale zdarzały im się literówki i inne takie. Więc ja to traktuję na razie w kategorii plotek.

Ezra i Sabine

Mam nadzieje że w sezonie 2 ezra i sabine będą parą.

Re: Ezra i Sabine

Chodzą pogłoski, że coś ma się między nimi dziać... ale ja bym specjalnie nie liczyła. Freddie mówił, że podobno w przeszłości Sabine stało się coś, co sprawiło, że odrzuca ona Ezrę i w ogóle wszystkich.

Re: Ezra i Sabine

Przepraszam a skąd pochodzą te pogłoski ?

Re: Ezra i Sabine

Pogrzeb gdzieś w newsach plotkowych, bo było ich tyle, że nie pamiętam który .

Będzie nowy filmik w tym tygodniu

https://twitter.com/Tcann13/status/643485243362705410

Re: Ezra i Sabine

Dziękuje za newsy

I jest nowy filmik:)

Re: I jest nowy filmik:)

Dzięki wielkie! Poczekam do wieczora, bo intuicja podpowiada mi, że dostaniemy jeszcze ten zapowiadany filmik z klonami.

Wygląda na to, że będzie misja polegająca na rozwaleniu niszczyciela... i początek spoilera to Barrissa czy nie? Już sama nie wiem koniec spoilera

Tylko ta muzyka... O_o

Re: I jest nowy filmik:)

Mnie najbardziej zdziwił chooper z blasterami

Re: I jest nowy filmik:)

Chopper z blasterami to zwiastun apokalipsy

Re: I jest nowy filmik:)

Chopper z blasterami to zwiastun kolejnego zmarłego szturmowca, który haruje by utrzymać rodzinę

Re: I jest nowy filmik:)

łooooooo, jaram się

"Always Two There Are

Mam nadzieje że w tym odcinku dojdzie do czegoś między Sabine a Ezrą

UK

Ale numer - w Anglii "przypadkowo" wrzucili odcinki 2x01 i 2x02 do aplikacji Sky. I część już je widziała. Mam nadzieję, że w internecie pojawią się... opisy .

Re: UK

Proszę jak coś znajdziesz daj link

Re: UK

Mało prawdopodobne. Podejrzewam, że do tej pory Disney w USA się obudził i wszystko zdjął.

Dlatego liczę choć na opisy.

Re: UK

szkoda

opis

MSW ma opis odcinków, choć nie tak dokładny, jak bym sobie życzyła... ale zawsze coś. Biorę się za tłumaczenie.

http://makingstarwars.net/2015/09/star-wars-rebels-the-lost-commanders-review/

początek spoilera Wolffe-zdrajca? Łał, a myślałam, że Filoni nigdy nie zrobi czegoś takiego "swojemu" klonowi. koniec spoilera

Re: opis

Jak przetłumaczy to napiszesz o tym w newsach.
Ps.[/Wolfe jest naprawdę zdrajcą?]

Re: opis

seban123 napisał:
[cytat]Jak przetłumaczysz to napiszesz o tym w newsach ?

Re: opis

Spoilery oznacza się [ spoiler] takim znaczkiem [ /spoiler], tylko bez spacji .

początek spoilera Tak, bo wydaje załogę Imperium, ale potem żałuje. koniec spoilera

A, no i nie spojrzałam - to tylko jeden odcinek. Mam nadzieję, że w niedługim czasie dadzą recenzję drugiego, wtedy wstawię.

Odcinki, Wolffe i Inkwizytor

Co do tych odcinków, to narobiłaś mi smaka, ale niestety trzeba jeszcze trochę niestety poczekać . Szkoda, że już nie ma serialu, powinien był się zacząć jakieś dwa tygodnie temu.


początek spoilera A co do Wolffe`a, to jestem bardzo zaskoczony. Szczerze, to jego zdrady spodziewałem się najmniej. Tym bardziej, że jest to przecież klon Filoniego. Ale jeszcze liczę, że to nieprawda, choć szans na to raczej nie ma. Chociaż niby ma być taki mroczny, więc z drugiej strony to mogła być taka mała podpowiedź. koniec spoilerapoczątek spoilera Jeszcze chciałem się odnieść do wcześniejszych informacji, które pojawiły się parę tygodni temu, a mianowicie do Inkwizytora. Szczerze powiedziawszy, to absolutnie mnie to nie dziwi, że znany z pierwszego sezonu Pau`anin był tym dowódcą Inkwizycji. Spodziewałem się tego, że to on jest tym Wielkim Inkwizytorem. Przecież kontaktował się bezpośrednio z Vaderem, czyli to już mógł być taki znak. Poza tym nazywał go "mistrzem". Nie wiem, czy inni Inkwizytorzy tak Vadera nazywali, ale wydaję mi się, że to także mógł być taki znak, że jest tym najważniejszym, którego Lord wyszkolił sam. Z drugiej strony mogło to się wydawać dziwne, że Wielki Inkwizytor pojawia się na takiej planecie jak Lothal, ale najwidoczniej pojawienie się grupy rebeliantów, na których czele stoi Jedi jest wystarczającym powodem, by wysłać tego najlepszego. Poza tym jest przecież Ezra. Z tego co pamiętam, to Tua w "The Siege of Lothal" wspominała o tym, że sam Imperator rozkazał, by Imperium bardziej zajęło się tą planetą. Powiedzmy sobie szczerze, Pau`anin ostatecznie okazał się niezbyt mocny jak na najważniejszego w Inkwizycji. Boję się zatem, jak wyglądać będą inni Inkwizytorzy. Chociaż ci dwaj nowi nie wyglądają tak źle, widać, że będą sprawiać trochę problemów naszym bohaterom. Mam jedynie nadzieję, że tego pierwszego zastąpi ktoś godny miana Wielkiego, a przynajmniej bardziej godny. Powinien to być ktoś znacznie silniejszy, nawet porównywalny do Vadera, zdecydowanie potężniejszy i nie taki "prosty". koniec spoilera


Niech Moc będzie z Wami.

Re: Odcinki, Wolffe i Inkwizytor

Może Pauanin był wielkim inkwizytorem bo był pierwszym inkwizytorem w ogóle.

Inkwizytor

Być może, w końcu był starszy nawet od Vadera, bo z tego co pamiętam, to jak obliczałem, w trakcie wydarzeń z pierwszego sezonu miał jakieś czterdzieści cztery lata. Ale wiek tutaj raczej takiego ogromnego znaczenia nie ma. Dziwić może to, że Wielkim Inkwizytorem był Pau`anin, a nie jakiś człowiek, bo przecież to w większości ludzie byli Inkwizytorami, a żeby był nim ktoś z innej rasy, to musiał być o wiele lepszy od człowieka. Chociaż w zasadzie po skasowaniu EU może to wygląda zupełnie inaczej . Niech Moc będzie z Wami.

Rasy obce

Jeśli jacyś nie-ludzie mogliby być przydatni dla Imperium Galaktycznego ze względu na umiejętności, po ogłoszeniu lojalności wobec rządu służyliby dla niego.

Re: Inkwizytor

Mateuszu, na jakiej podstawie obliczyłeś wiek Inkwizytora? Było coś gdzies powiedziane? Bardzo mnie to zaciekawiło.
Tak przy okazji, to bardzo mocno trzymam kciuki za to by twórcy pokazali nam więcej Inkwizycji i jej struktur, historii itp. Seria komiksowa od Marvela byłaby spełnieniem marzeń, mam nadzieję, że Rebels nie będzie jedynym źrudłem z Inkwizytorami. Ciekawi mnie, czy w nowym kanonie Luke i jego ekipa spotka jakis Inkwizytorów. Ps. W Legends podobała mi się Inkwizycja z Nocy Curuscant, ale nie mogłem zrozumieć w jaki sposób mogła być już tak rozwinięta i rozległa w niecały rok po powstaniu Imperium. Była tam mowa o mistrzach inkwizycji a ja pytam, kiedy oni zdążyli zdobyć te mistrzostwo? mam nadzieję, że nowy kanon rozsądnie nam to przedstawi bo widzę ogromny potencjał w tej grupie, taki Imperislny Zakon Ciemnej Strony, podległy Sithom. Gdyby w najnowszej trylogi okazało się, że z Inkwizycji wyrosli Rycerze Ren,to już w ogóle bym się sfajdał z radości

Wiek Inkwizytora

Na Wookieepedii jest podane, że urodził się czterdzieści siedem lat przed bitwą o Yavin, a akcja pierwzego sezonu działa się na przełomie piątego i czwartego roku BBY.

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Inquisitor#cite_note-Visual_Guide_Year-1


Vader natomiast, o ile pamiętam, w trakcie pierwszego sezonu jak i pilota do drugiego ma trzydzieści osiem lat. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Inkwizytor

@Mateusz - właśnie, skąd Ci się wzięło 44? W oficjalnym przewodniku jest, że miał "ponad 40", ale w przeliczeniu na lata ludzkie. Są jakieś inne źródła? Zresztą, w przypadku różnych ras wiek "ludzki" nie miał znaczenia - inni dojrzewali szybciej, inni wolniej.

Poza tym, nie ma nigdzie w nowym kanonie powiedzianego, że obcy nie mogli być inkwizytorami. Nawet w Legends był taki Jerec, który był Miraluką. Ja to sobie tłumaczę tak, że wrażliwość na Moc była tak rzadka (a inkwizytorzy tak... łatwi do pozbycia), że rasa przestawała odgrywać znaczenie.

@Buczyfer - tak, Filoni napomykał, że poznamy struktury, choć może nie od razu całość, ale "w formie aluzji tu i tam". Mi się marzy pokazanie ich kwater, innych inkwizytorów (może uczniów?) i nowego Wielkiego Mistrza. A jak nie - serial marvelowa jak najbardziej mile widziana .

Nawiasem, opisy już są. W drugim co prawda jest spora dziura fabularna początek spoilera bo nie wyjaśnił czemu Kanan chce odejść od klonów, a potem wraca koniec spoilera, ale większość jest zrozumiała.

Re: Inkwizytor

ShaakTi1138 napisał:


Poza tym, nie ma nigdzie w nowym kanonie powiedzianego, że obcy nie mogli być inkwizytorami. Nawet w Legends był taki Jerec, który był Miraluką. Ja to sobie tłumaczę tak, że wrażliwość na Moc była tak rzadka (a inkwizytorzy tak... łatwi do pozbycia), że rasa przestawała odgrywać znaczenie.

-----------------------

Ja nie powiedziałem, że Inkwizytorami nie mogą być przedstawiciele innych ras. Ale na pewno nie było to tak częste. Wiadomo, że jeżeli byli lojalni Imperium i byli dobrzy, to nie było większych przeciwwskazań, natomiast był rasizm, że tak się wyrażę. Tym bardziej na pewno sceptycznie podchodzono do tego, by Pau`anin był Wielkim Inkwizytorem. Poza tym mówię, w nowym EU może w ogóle nie ma jakiegoś podziału, segregacji, więc z tej nowej perspektywy to może w zasadzie nie jest żadne zaskoczenie. Niech Moc będzie z Wami.

Ezra i Sabine

ShaakTi1138 było coś o sabine i ezrze ?

Re: Ezra i Sabine

Coraz bardziej mi się wydaje, że te twoje teksty o Ezrabine to spam.

Re: Ezra i Sabine

To nie spam

Re: Ezra i Sabine

Ciągłe mówienie o tym samym to spam

Re: Ezra i Sabine

W takim razie zaprzestane

Re: Ezra i Sabine

Gość jedynie napisał, że nie za bardzo ich lubił, ale w tym odcinku podobno bardzo fajnie ich pokazano, więc zaczyna zmieniać zdanie. Ale więcej szczegółów nie było.

No gdzież ta druga recenzja? Jak nie będzie dziś, to do jutra poczekam...

Re: Ezra i Sabine

spoko czekam z niecierpliwością o wieściach dotyczących nowych inkwizytorów

Konstantine

Zabił go ten inkwizytor?

Re: Konstantine

Nie, nic na to nie wskazuje. I proszę, zaznaczaj spoilery.

Inkwizytor

Nowy inkwizytor wygląda tu trochę jak samuraj Zwróćcie też uwagę, że ma logo Imperium na rękawie.

http://tinyurl.com/pxnyasz

Rebelianci w Polsce

Na disney XD są pierwsze reklamy 2 sezonu w Polsce

Re: Rebelianci w Polsce

@Hego - Yup, mam nadzieję, że będzie miał też samurajskie umiejętności

@seban - ano jak lecą, to znaczy, że niedługo powinni wrzucić na YT .

Znalazłam (no dobra, nie ja) bardzo ciekawe info. Na Soundcloudzie jest soundrack niejakich braci Kinerów - Seana i Deana. I, jak się okazuje, Sean Kiner pracował przy TCW... ale najciekawsze są tytuły utworów.

https://soundcloud.com/deankinersounds/sets/star-wars-rebels-music

początek spoilera
--Ezra Pushed to the Brink - mieliśmy mowę o tym, że Ezra będzie kuszony przez CSM...
--Twin Moons - Takobo?

http://www.gwiezdne-wojny.pl/News/19519
--Long Fall
--Imperials Incoming
--Investigating The Projects
--Ketsu
--Push Through
--Shoot Like a Stormtrooper
--Holocall with Kallus
--Snow-covered city - na konceptach z dokumentu na blu-rayu widać było inkwizytora w śnieżnym mieście
--Tech Witch - pani inkwizytor?
--Sith Aftermath
koniec spoilera

I sama nie wiem co o tym myśleć - w tej muzie słychać fragmenty z GW, no i chyba nikt nie zadawałby sobie tyle trudu, by zrobić komuś jaja...

Re: Rebelianci w Polsce

Na disney XD jest trailer po polsku trochę skrócony

polski trailer

Re: polski trailer

Dzięki!

Łosz, ten Imperator... i Ahsoka Kudelskiej... i czy tylko ja mam wrażenie jakby Vader mówił przez zęby?

Re: polski trailer

Raczej przez zęby z założonym wiaderkiem na twarz

Re: polski trailer

Dla mnie brzmi okej (tak jak imperator). A poza tym to tylko zwiastun, a dubbingi w zwiastunach są zazwyczaj słabsze.

Re: polski trailer

Jak po obejrzeniu chyba 2 odcinków po polsku z sezonu pierwszego stwierdziłem że nie jest aż tak źle i chyba nawet warto oglądnąć z dubbingiem to teraz stwierdzam że nie, nie warto.

No chyba że dubbing do tego zwiastuna był robiony na szybko(lecz wątpię w to). Ale czas pokaże jak to będzie brzmiało.

A co do Ahsoki mam wrażenie że w 5 sezonie TCW Kudelska brzmiała lepiej (tak wiem postać jest teraz starsza), Gości co podkładali głosy pod Imperatora i Vadera przemilczę.

han

Ciekawa informacja - niejaki Anthony Ingruber miał grać Hana w "Rebelsach", ale coś się pozmieniało i tej postaci nie będzie. A w lutym była plotka, jakoby miał się pojawić... Może stwierdzili, że będzie to kolidować z "Antologią"?

http://www.starwars7news.com/2015/09/sw7n-interview-anthony-ingruber-working-hard-to-land-the-role-of-han-solo-in-the-upcoming-anthology-film.html

Re: han

Albo przenieśli wątek do "Antologii" i zobaczymy załogę i resztę w filmie?

Pomimo że brzmi to troszeczkę absurdalnie fajnie by było ich zobaczyć w wersji aktorskiej

Trailer

Jest ten stary zwiastun z nowymi scenami https://t.co/alJsfQuKP9

Re: Trailer

Tego Czerwonego Buraka (z Idiot`s Array) by sobie darowali.

Re: Trailer

WTF? Od kiedy B-wing tak strzelał?

od

Od premiery tego odcinka.

Re: Trailer

Ten b-wing jest jeszcze protypem. A poza tym nie pamiętam by w filmach widzieliśmy strzelającego
B-skrzydłowca.

Re: Trailer

Wiesz zawsze myślałem że strzela tak jak każdy myśliwiec, a tu pierwsze moje skojarzenie: mini gwiazda śmierci

Re: Trailer

Choper mnie rozwalił!!!!

sarah

Ok, Oficjalna teraz twierdzi, że Sarah gra "nową, tajemniczą bohaterkę". Ciekawe czy nową w ogóle, czy z punktu widzenia "Rebelsów"...

http://www.starwars.com/news/star-wars-rebels-season-two-preview-at-new-york-comic-con

SMG

jest bardzo tajemnicza. Liczę, że bohaterka to po niej oddziedziczy.

Re: SMG

Pojawił się fajny głos, że może będzie grała Brehę...

Uwaga, uwaga, oficjalna strona Disney XD ujawniła, err... "imiona" nowych inkwizytorów.

http://disneyxd.disney.com/star-wars-rebels

początek spoilera Piąty brat i Siódma siostra koniec spoilera

Z jednej strony fajnie, bo widać, że to jakieś bractwo, tajemnica i w ogóle... z drugiej - nie mogliby mieć normalnych? A, no i nie wiem co oni tam napisali na stronie (trzeba sobie zmienić region), bo piszę z uczelnianego (potwornie wolnego) kompa.

Re: SMG

Ale jak Breha, to ja wiem czy taka ważna tajemnica? Chyba że będzie rozwalać w stylu Padme wszystko co się nawinie z blastera, bo tak to jakoś mi się nie widzi ta cała tajemnica i nowa bohaterka Może ta nowa inkwizytorka

A te pseudonimy nowych to jak z jakiejś chińskiej triady czy coś

region

I chodź odchodzę od tematu, to jak można sobie zmienić ten region?

Re: region

Ponawiam pytanie poprzednika

Re: region

Musicie wejść na sam dół strony, nacisnąć "Disney Online International" i wybrać USA - wtedy zostaniecie przekierowani na amerykańską wersję.

@Hego - a czort wie skąd oni to wzięli . Ale skoro mamy początek spoilera "piątego" i "siódmą", to ciekawi mnie gdzie jest cała reszta - mam nadzieję, że ich zobaczymy. koniec spoilera

Jeszcze dwie sprawy: Canobbio zapowiedziała, że znowu coś w tym tygodniu będzie (znając życie, we czwartek. I mam przeczucie, że to będzie film o inkwizytorach). Po drugie, Freddie twierdzi, że inkwizytorka nie jest Barrissą. Podobnie twierdził, że Fulcrum nie była Ahsoką, więc nie wierzyłabym mu do końca...

https://twitter.com/RealFPJr/status/648878846448545793

Re: region

Ale się jaram tymi Inkwizytorami! Mam nadzieję, że poznamy wszystkich, uważam, że sam pomysł takiego Imperialnego Zakonu podległego Sithom jest genialny i mimo całej infantylności Rebels, akurat wątek Inkwizycji (chociaż wciąż tak niewiele pokazali) jest lepiej prowadzony niż w Legends. Tamci Inkwizytorzy z np. Nocy Coruscant byli jacyś niewydarzeni

Re: region

Yup, inkwizycja to też jeden z moich ulubionych wątków.

Screen z Reddita (już temat usunięto). Eeech... nie wierzyłabym temu za bardzo, no ale:

http://oi61.tinypic.com/25qymbs.jpg

W skrócie: początek spoilera Ahsoka szuka odpowiedzi u Obi-Wana, załoga trafia na Coruscant, dowiemy się więcej o rodzicach Ezry (potwierdzone), Bridger będzie walczył z CSM (potwierdzone), pojawi się Leia (może), Boba, Solo i Chewie oraz Palpatine (na żywo, nie tylko głos), dowiemy się więcej o inkwizycji (potwierdzone), Rex zginie w walce z Vaderem (a ma się podobno pojawić w 3. sezonie, więc raczej nie), a Ahsoka zostaje zabrana przez inkwizytorów. koniec spoilera

Jak to mówią tu i tam: brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe

Re: region

Każdy, kto twierdzi, że Filoni jest przewidywalny, ma bodziec do myślenia...

Chętnie zobaczę też Coruscant. Pamiętając postać tła z ROTJ myślę, że Rex przeżyje.

Re: region

Ale ja się zastanawiam czy Rex dożyłby do tych czasów, skoro starzał się dwa razy szybciej. Ile właściwie miałby lat w ROTJ?

Swoją drogą, ukazały się kolejne tytuły i opisy. Na razie wstawiam po ang.

2x04 - "Brothers of the Broken Horn"

To escape the pressures of responsibility as a rebel and Jedi, Ezra makes on with Chopper to a rescue mission, after having received a distress signal. Surprised, he notes that the ship belongs in need Hondo Ohnaka. This suggests Ezra, to join him.

No i chwila, chwila chwila. Dlaczego Ezra uciekać od odpowiedzialności, skoro w "The Siege of Lothal" to on wręcz zachęcał Kanana do walki? Dla mnie na chwilę obecną to nie ma sensu, chyba że coś się wydarzy w odcinku z inkwizytorami.

2x05 - "Wings of the Master"

Since the rebels need a new ship to arrive at an Imperial blockade, Hera embarks on a dangerous mission to meet an eccentric marine engineer, and win its trust. But that will be enough to get her a ship?

Re: region

Biologicznie miałby 72, ale w odległej galaktyce medycyna jest bardziej rozwinięta.

Re: region

Racja, ale czy ten rebeliant z Endoru nie miał jakiegoś imienia? Znaczy się, jasne, czemu nie, ja też bym chciała Reksa w dalszych epizodach, ale sama nie wiem czy można by jednego z drugim utożsamić.

Re: SMG

Przynajmniej nie mają jakieś pseudominy, a nie jest tak jak ,,Inkwizytor" z pierwszego sezonu. Chociaż chciałbym żeby nie dawali mu imienia, był on tajemniczą postacią i taką powinnien zostać.

ac

Okazuje się, że to coś, co miało być dzisiaj, prawdopodobnie będzie jutro - dowiemy się o nowych inkw., Vaderze i Ahsoce .

Ech, tylko ja jestem wtedy w robocie... :/

https://twitter.com/ForceCast/status/649639861457063936

Sarah

No i mamy potwierdzenie - Sarah zagra Siódmą siostrę . Czuję się strollowana - Chryste, jak Freddie mówił, że Ahsoka to nie Fulcrum, to mu uwierzyłam po samym tonie głosu. Teraz tak samo, gdy mówił, że Sarah nie gra inkwizytorki. Nigdy więcej mu nie zaufam

http://buzzfeed-video1.s3.amazonaws.com/video/2015/10/01/SarahMichelleGellar_CharacterReveal_H264-624x350.mp4

Jeszcze tej konferencji prasowej nie było, także news będzie po niej i po tym, jak wrócę na chatę

Re: Sarah

Teraz powinni dla odmiany Pana Inkwizytora pokazać więcej

błagam...

Kiedyś powiedziałem, że plotki są nudne, a tutaj cała masa niespodzianek. Choć czuję się trochę rozczarowany...

klip z. inkwizytorką i wywiad z sarah

Re: klip z. inkwizytorką i wywiad z sarah

To miasto w tle przypomina mi kamienice koło kościoła w pewnym mieście w kraju z najgorszymi drogami w Europie.

Re: klip z. inkwizytorką i wywiad z sarah

Albania

Re: klip z. inkwizytorką i wywiad z sarah

Tam nie ma kościołów, tylko meczety

Inkwizytorka

Cóż, fajnie, że w końcu dowiedzieliśmy się, kogo będzie grała Sarah. Fajnie, że tę Inkwizytorkę. Tak swoją drogą, to te imiona Inkwizytorów mi się podobają, czyli początek spoilera Piąty Brat i Siódma Siostra. Może dlatego Pau`anin nie miał imienia, bo był w końcu Wielkim Inkwizytorem. Wracając do tej numeracji, brzmi to trochę dziwnie, można odnieść wrażenie, jakby to byli Zabrakowie i Siostry Nocy, mam takie skojarzenie z takimi imionami. To ciekawe, oznaczałoby to, że są ważniejsi, lepsi, na przykład Pierwszy Brat. Jeżeli tak to wygląda, to znaczy, że są to faktycznie raczej mało ważni Inkwizytorzy, więc nie dziwi mnie, jeżeli faktycznie nasi bohaterowie nie będą mieć większych problemów z nimi. koniec spoilera


Co do samego klipu, i tego co mówi Sarah, to moje pierwsze skojarzenie, kiedy zobaczyłem ją w masce i do tego usłyszałem głos, to Ventress z sezonu piątego jako łowczyni nagród, z tą maską, która tak samo zmieniała głos, jak ta. Ale oczywiście wiadomo, że to nie Ventress. początek spoilera Moim zdaniem może to być Barriss, natomiast nie jestem do końca przekonany. Co prawda Sarah mówi, że Siódma Siostra dowiedziała się, że Ahsoka powróciła, więc to podpowiada, że może to być faktycznie ona. Natomiast nadal nie jestem przekonany. Po pierwsze, wątpię, czy zgodziliby się przyjąć ją do Inkwizycji, skoro była Jedi, mówię tu o Vaderze i Sidiousie (poza tym ją znali), a wątpię, by nie wiedzieli, chociaż Anakin kto w tej Inkwizycji jest. A tak w ogóle, to raczej po prostu sprzeciwiała się tej wojnie, była zbuntowana, raczej nie chciała przechodzić na Ciemną Stronę. Chociaż na przestrzeni tych lat mogło się to u niej zmienić. Co do wyglądu, to także nie jestem przekonany, czy to ona, bo inaczej wygląda, nie ma tatuaży, rysy twarzy trochę inne. Chociaż wiadomo jak to z tą animacją w Rebels jest, postaci z TCW różnią się znacznie, na przykład Hondo, Ahsoka, czy tym bardziej klony. koniec spoileraCzekam na drugi trailer, już za kilka godzin trzeba wstać, by wybrać się do kina na "The Siege of Lothal" . Niech Moc będzie z Wami.

wideło

Jest wideło z konferencji, na której widać panią zajmującą dwa miejsca. Posłucham co mają do powiedzenia i wstawię wreszcie tego newsa

https://www.periscope.tv/w/1jMKgbaVpwMxL

Rasa Siódmej Siostry

Freddie znowu nam coś powiedział. Teraz link:

http://thewookieegunner.com/2015/10/03/highlights-from-the-star-wars-rebels-l-a-press-conference-and-periscope-interviews/

Wygląda na to, że nasza pani inkwizytor jest początek spoilera Mirialanką, co wcale nie oznacza, że to Barissa. koniec spoilera

Re: Rasa Siódmej Siostry

Mam nadzieje że z tego linka będzie news bo jestem słaby z angielskiego .

Re: Rasa Siódmej Siostry

Nic mnie tak nie nauczyło angielskiego jak SW . Spoko, news będzie pewnie przez NYCC, by wszystkie okruszki przed konwentem zebrać. Część co prawda była w ostatnim newsie o Sarze, bo wtedy była dostępna tylko część nagrania z konferencji.

@Michalomatek - tak, Freddie mówił o tym już dość dawno temu . Ostatnio twierdził też, że to nie Barrissa, bo ma "inną strukturę kości". A ja mówię: spójrzcie na jej nos i brwi. Identyczne. Oczywiście teraz, gdy głos podkłada jej Gellar, ta teoria trochę upada... ale z drugiej strony, gdyby dubbingowała ją Salender, to byłoby to od razu jasne. Poza tym, zauważcie, że Sarah w filmiku wyraźnie wymienia Ahsokę: "My character believes that Ahsoka is back". Gdyby Siódma siostra nie znała jej wcześniej, to by chyba nie była nią aż tak zainteresowana?

Tak nawiasem, jak myślicie, kogo Filoni miał na myśli, gdy mówił, że "może ktoś z panną Wren związany już się pojawił w TCW - może to był ktoś z tła, kto cały czas nosił na głowie hełm"? Bo mnie przyszedł na myśl ten Mauldalorianin z piątego sezonu, który miał charakterystyczny hełm z rogami. Mówię o tym dlatego, że ten gostek pojawia się w jej "Zapiskach".

Inkwizytorzy i Sabine

Moim zdaniem to może być Barrissa, właśnie to, co powiedziała Sarah może na to wskazywać, jak już wcześniej pisałem. Ale czy faktycznie ma takie podobne te rysy twarzy? Wiadomo, inna animacja, inaczej mogłaby wyglądać, no ale... Tak swoją drogą, to jestem ciekaw, kiedy dowiemy się czegoś więcej o Piątym Bracie.


Co do tej osoby, z którą Sabine mogłaby być w jakiś sposób związana, to może masz rację co do tego, ale ja bym stawiał na kogoś bardziej znanego, który odegrał jakąś większą rolę niż ten gość, na przykład Bo-Katan?


Tak swoją drogą, to byłem na "The Siege of Lothal" i nie wiem jak u Was, ale u mnie najpierw puścili... "Fire Across the Galaxy"... Zdziwiłem się, sądziłem już, że się pomylili, ale jednak nie, potem dali pilot drugiego sezonu. Ogółem to po raz pierwszy oglądałem ten finałowy odcinek z dubbingiem. Jak dla mnie to dramat. Jednak nie oddaje on powagi tego wszystkiego, odcinek wydawał się strasznie dziecinny. Poza tym niektóre tłumaczenia... Ja rozumiem, że musi to być zgrane z ruchem warg, natomiast te niektóre teksty były śmieszne, kompletnie inne. Chciałem jeszcze spytać, czy ktoś wie, kiedy będzie jakiś maraton pierwszego sezonu na Disney XD? Bo oglądałem tylko kilka odcinków z dubbingiem, a chciałbym zobaczyć wszystkie, z czystej ciekawości. A, no i na samym początku był quiz dla dzieci, których było mnóstwo. Tylu dzieci na raz to nie widziałem chyba nigdy. Dopiero teraz zrozumiałem, że to naprawdę jest skierowane głównie dla osób mających mniej niż osiem lat...


Niech Moc będzie z Wami.

Re: Inkwizytorzy i Sabine

Myślałam o Bo-Katan, ale sama nie wiem... Sabine nie jest do niej podobna. Jest teoria, że jej matką jest początek spoilera Rook Kast, bo jest podobna fizycznie i ma zbliżony model hełmu. koniec spoilera

Taak, chyba wszędzie było "Fire". Dubbing był średni, głos Imperatora straszny, a żeby było śmiesznie, to jeszcze w paru sytuacjach nie zgrywało się z ruchem warg. Ale nawet pomimo faktu, iż oglądałam to milion razy, to się nie nudziłam, bo SW w kinie to jednak SW w kinie

Re: Inkwizytorzy i Sabine

Mieliśmy 5 Sezonów TCW by przyzwyczaić się do dubbingu Palpatina, a po śmierci Królika Grzegorz Wons jest jedyną osobą która go mogła dubbingować, choć pamiętam, że w mrocznym widmie Palpatinowi głos podkładały dwie osoby ale tej drugiej nie znam.

Nowa reklama

Re: Nowa reklama

Głos Piątego brata mi jakoś tak... nie pasuje .

Podobno jest tam jakiś nowy okręt?

Re: Nowa reklama

w 10 s przecież to jest brzuch Immobilizera!!!

Rozmiar by się zgadzał bo on nie był za duży, a poza tym pasuje do kontekstu sceny że wyciągnięto ich z nadprzestrzeni.

Kolejne reklamy

Mamy kolejną reklamę, tym razem z klonami:

https://m.youtube.com/watch?v=x9kM3wjX3fg


Jest jeszcze ta stara, ale w lepszej jakości:

https://m.youtube.com/watch?v=hOsqv929qiIShaak - co do tego głosu Piątego Brata, to moim zdaniem jest bardzo dobry, coś innego, inne brzmienie, niż można się było spodziewać, ale jest nieźle. Jestem ciekaw, do kogo należy. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Kolejne reklamy

A ja mam za to z Siódmą siostrą (ok. 3:50). Gdybym nie wiedziała, że to Gellar, powiedziałabym, że Meredith Salender...

https://www.youtube.com/watch?t=234&v=I1cutGYAuXs

Wiesz, z tym Bratem, to może takie miałam pierwsze wrażenie. Spodziewałam się raczej grubego, niskiego i burczącego głosu, a dostaliśmy coś o wiele subtelniejszego. W sumie miałam podobne, gdy po raz pierwszy usłyszałam Maula.

Re: Kolejne reklamy

Teraz zupełnie inny jest głos Siódmej Siostry, ale tego można było się spodziewać, bo nie ma tej maski, która, podobnie jak ta, którą miała Ventress, zmienia głos.


Co do głosu Maula, to także była to dla mnie wtedy ogromna niespodzianka, natomiast szybko się przyzwyczaiłem.


Niech Moc będzie z Wami.

Palpatine

Pod Sidiousa podkładał głos Janusz Bukowski ale zmarł w 2005 roku. Grał też króla Harolda w Shreku.

Re: Palpatine

Brakowało mi go w trójce. Bo ,,Królik" idealnie pasował do Palpatina udającego dobrego polityka ale pod mistrza zła gdy Sidious się objawił (chodzi mi o pokazanie jego prawdziwej pomarszczonej twarzy) pasował średnio, Grzegorz Wąs zaś pasuje i do ,,dobrego" Palpiego jak i złego Sidiousa, choć może to kwestia przyzwyczajenia.

Inkwizytorzy

Ciekawi mnie jak będą brzmieć w polskiej wersji

nycc

To tak, zwiastun był na Tumblrze, ale chyba wrzucili go tam przypadkiem, bo zniknął. Pewno zaraz będzie. Ja się zabieram do roboty, bo dopiero co z pracy wróciłam (:/), a widzę, że sporo tego jest.

Re: nycc

Jest już na YT. Good news: początek spoilera Boushhopodobna łowczyni nagród jest za wysoka na Leię koniec spoilera

Re: nycc

Shaak, błagam, niech Twój stary avatar wróci.

Re: nycc

Za niebiesko na forum?

Teraz zaczyna się konferencja dla mediów, więc jeszcze trochę. Z panelu najciekawsza wieść dla mnie: początek spoilera inkwizytorów będzie więcej i będą rywalizować o tytuł Wielkiego. koniec spoilera

Re: nycc

Faktycznie, za niebiesko. Muszę zmienić sobie Phasmę na inną Phasmę . A tak, to chodziło mi o to, że w Twoim avatarze widzę teraz (bez urazy):
a) Ahsoke
b) grubą Shaak Ti

Tamten był taki... opanowany i... jakby ładniejszą kreską malowany.

Inkwizycja + trailer

Jak dla mnie to też bardzo ciekawa wiadomość. początek spoilera Czym więcej Inkwizytorów, tym lepiej. Ale fajnie by było, gdybyśmy zobaczyli też innych Jedi, którzy przeżyli Czystkę, bo to trochę dziwne by było, by kilku Inkwizytorów zawsze walczyło z Ezrą, Kananem lub Ahsoką. Oczywiście, mogą też walczyć między sobą, skoro nie ma nowego Wielkiego. Mam nadzieję, że zobaczymy odcinki poświęcone tylko temu wątkowi, by zobaczyć Inkwizycję od środka, walczącą między sobą o fotel dowódcy. Nie wiem czy zauważyłaś, ale ja mam takie wrażenie, być może się mylę, ale moim zdaniem to Siódma Siostra zostanie Wielkim. Dlaczego? Słowa Sary o tym, że jest siódma, ale tak naprawdę numer jeden. Być może to nic nie znaczyło, ale uważam, że mogła to być swego rodzaju podpowiedź. koniec spoilera


Co chodzi o inne rzeczy z trailerem, który jest świetny, ale niepotrzebne są tam sceny z "The Siege of Lothal", który swoją premierę miał cztery miesiące temu, to bardzo cieszę się, że zobaczymy początek spoilera rodziców Ezry, którzy jednak żyją. Na pewno będzie to końcówka sezonu, kiedy będzie już bardziej dojrzały, jak i cała załoga bardziej doświadczona. Myślę, że z odcinka na odcinek będzie coraz bardziej mroczniejszy, będzie coraz bardziej zwracał się ku Ciemnej Stronie, tych ciemnych momentów będzie więcej, a kumulacją tego wszystkiego może być właśnie ta historia z jego rodzicami, mam nadzieję, że kilkuodcinkowa i kapitalna. Na trailerze mamy kilka momentów, w których pokazuje swoją siłę i udowadnia, że ciężko mu będzie opanować to wszystko. koniec spoilera. Co do innych wątków, to na pewno fajnie będzie zobaczyć Reksa. Swoją drogą jest też nawiązanie do plotek, jakoby początek spoilera Wolffe miał zdradzić i w zasadzie jest to już pewne koniec spoilera.To chyba na tyle, nie mogę sobie przypomnieć, co miałem jeszcze napisać, ale to przy innej okazji, jak sobie przypomnę . Niech Moc będzie z Wami.

Re: Inkwizycja + trailer

@SirStaniak - gruba wyszła, bo obrazek miał złą rozdzielczość . Wróciła stara Shaak.

@MistrzMateusz - nie sądzę, by rodziców Ezry dali na koniec - to jest zwiastun pierwszej połowy. I szczerze mówiąc, nie sądzę, by wrócili. Jeśli przyjrzycie się chwili, w której są pokazani, zobaczycie rozmycie ekranu po bokach, jak w wizjach Ezry - co dowodzi, że to, co widzimy, nie musi być do końca prawdą. Poza tym, tak sobie pomyślałam: no dobra, przyjmijmy, że Bridgerowie żyją. Że rebelianci ich znajdą i uwolnią. I co dalej? Mieliby pozwolić Ezrze bujać się z "Ghostem", gdy ma on dopiero 15 lat? Albo młody wpadałby do nich w przerwie pomiędzy misjami i treningami? Nie sądzę.

(P.S. Ta Bridgerowa jest jakoś masakrycznie stara!)

http://i.imgur.com/S89XDU0.jpg

Oki, analiza. Tu jest cały album:

http://imgur.com/a/etjmw

1. Zdaje się... że wrócimy na Lothal I być może pojawi się tam ten gość. Mówicie co chcecie, mi przypomina nieco Dassa Jennira (tak a propos innych Jedi)

http://i.imgur.com/xL1ZAHY.jpg

http://i.imgur.com/RcXYR0m.jpg

2. Piąty brat z "Always Two"

http://i.imgur.com/1XMLvA1.jpg

3. Wydaje się, że Ezra i Sato będą razem na jakiejś misji (na kilku innych ujęciach było ich widać razem na pokładzie niszczyciela). I znowu zrobią ten numer z wyjściem z nadprzestrzeni - szczerze, to nie chciałabym, aby za często to powtarzali, bo to jest zbyt... wygodne. Ponadto jest jeszcze Ezra bodaj w komorze hipernapędu.

http://i.imgur.com/Vux6T8H.jpg

http://i.imgur.com/AOqGDmh.jpg

4. Immobilizer, ta-da . Zastanawia mnie czy to nie on będzie tym superokrętem blokującym planetę w "Wings of the Master".

http://i.imgur.com/C1vFs0B.jpg

5. Masza i niedźwiedź jej mama/babcia oraz mały Ithorianin . Ten wątek - dzieci wrażliwych na Moc - chyba najbardziej mnie zaciekawił w całym zwiastunie, mamy ładną kontynuację tego, co zostało pokazane w TCW. I wiemy, że Ahsoka też będzie zamieszana w całą sprawę.

http://i.imgur.com/5eegvk1.jpg

http://i.imgur.com/Dobhdy2.jpg

http://i.imgur.com/FbzDxpB.jpg

6. Hera szaleje w B-wingu . Zastanawia mnie na jakiej jest planecie.

http://i.imgur.com/pVLIuwH.jpg

http://i.imgur.com/aWaM0XX.jpg

7. Zdaje się, że Garel mocno się oberwie. A stamtąd już blisko na Lothal i do BDZ :lighting #młahahaha

http://i.imgur.com/adDW1rx.jpg

http://i.imgur.com/mOMwbRX.jpg

8. Mando... Mam pytanie do naszych mando-speców (Hego? Yuri?): w TCW Pre przedstawia się: "I am Pre Vizsla of clan Vizsla." Natomiast Sabine mówi: "I`m clan Wren, house Vizsla". Ma to jakiś sens? Było gdzieś wyjaśnione czym jest klan, a czym ród/dom?

Mamy też Madno w zbrojach przypominających połączenie Nocnych Sów i proto-Boby (imperialni Mando, BTW?) Poza tym, powracają Gauntlety. Ciekawi mnie gdzie lecą, widać w tle jakieś pole asteroid.

http://i.imgur.com/Zgz43rm.jpg

http://i.imgur.com/Q5S2qDp.jpg

http://i.imgur.com/aN1DwmG.jpg

http://i.imgur.com/Q7K0ab6.jpg

9. Nowa łowczyni. To tak, zasadniczo powstały w tej chwili dwie teorie. Pierwsza mówi, że to Bo-Katan, druga, że Rook Kast, Mando z "Son of Dathomir". Szczerze, to w obie ciężko mi się wierzy, przede wszystkim dlatego, że one obie byłyby już dojrzałymi kobietami w tym czasie. Tymczasem ta ma sylwetkę podobną do Sabine i jest nieznacznie wyższa od niej. Starsza siostra?

Zwróćcie uwagę, że ma na hełmie początek spoilera logo Czarnego Słońca koniec spoilera. Oraz emotikony i równanie

http://i.imgur.com/vcuP1aC.jpg

http://i.imgur.com/UUjLXW4.jpg

http://i.imgur.com/8VMvEon.jpg

10. Ahsoka będzie badać sprawę Vadera... czy inkwizytorów?

http://i.imgur.com/sEXDWV0.jpg

http://i.imgur.com/c0CFzlE.jpg

Re: Inkwizycja + trailer

wow, szczegółowo.

ad 3/4: To nie jest "ten numer z wyjściem z nadprzestrzeni" - tak właśnie działa Interdictor/Immobilizer, wyciąga statki z hiperprzestrzeni i nie pozwala ponownie skoczyć.

Jeszcze od siebie dodam, że statek, którym Kanan odlatuje z Garel, to prototypowy bombowiec Scurrg H-6 z gry Star Wars: Starfighter. Pewnie jego ma na myśli, kiedy mówi "We can`t beat that blocade. Not without a better ship". No chyba, że B-winga.
Jakoś dużo epickich, latających nowinek technologicznych w tym sezonie.

Re: Inkwizycja + trailer

Error: To nie Kanan, tylko chyba ta łowczyni nagród odlatuje Scurrgiem z Garel i strzela do Sabine siedzącej w Starbusie (1:56). Coś mi się ubzdurało.

Re: Inkwizycja + trailer

O, ciekawe z tym statkiem, nie wiedziałam .

I od razu przyznaję się do błędu: to na hełmie łowczyni to nie równanie, tylko aurebesh (ale dziwnie wygląda...). I ludzie to rozszyfrowali - uwaga, możliwy spoiler na temat jej tożsamości.

http://panimauser.tumblr.com/post/130764099778/and-since-i-have-nothing-better-to-do-lets

początek spoilera Pierwsze słowo to "Shae". A jak wiemy, była w TOR-ze jedna taka mandalorianka o takim imieniu . Z dalszych liter widać tylko "r", ale gość w linku dorysował brakujące i wychodzi "Wren". Kto wie, może na potrzeby trailera powycinali litery, nieraz już robili takie numery (pamiętacie jak podmienili Anakinowi miecz podczas walki z Barrissą?). Wydaje mi się jednak nieco dziwne, że ktoś nosiłby takie dane na hełmie . koniec spoilera

A dodatkowo mamy kolejny tytuł odcinka: "Blood Sisters". początek spoilera I mniemam, że chodzi właśnie o tą "Shae" - kto wie, może nie była rodzoną siostrą Sabine, ale łaczyły je więzy klanowe. koniec spoilera

Sabine i Inkwizytorzy

No cóż, myślę, że faktycznie specjalnie mogli to wyciąć do trailera. Z tym mieczem Anakina było podobnie, ale z tego co pamiętam, to tam popełnili duży błąd, bo światło się odbijało i widać było, że to niebieski miecz, a nie zielony.Co do tego "Blood Sisters", to na pewno jest to odcinek początek spoilera o Sabine i o tej łowczyni nagród. Chociaż w zasadzie mogło to by być o Siódmej Siostrze, ale w to wątpię. Wracając jeszcze do Sabine, to myślę, że to faktycznie może być tylko osoba z jednego klanu, a nie siostra ani żadna inna rodzina koniec spoilera. Tak swoją drogą, to w końcu który to odcinek?Tak teraz się jeszcze zastanawiam, że początek spoilera z trailera wynika, że mamy już dwie różne historie, dwa różne wątki z Inkwizytorami. Pierwszy to będzie takie jakby "poznanie się", natomiast drugi to pozyskiwanie dzieci, które wykazują jakiś tam potencjał. Myślę, że to będzie ciekawy wątek. Swoją drogą, to przypomina mi to pierwsze dwa odcinki drugiego sezonu TCW, kiedy Sidious kazał Bane`owi wykraść te dzieci. Ale tutaj chodzi bardziej o to, by zwabić chociażby Ahsokę, która bada tę sprawę. Ja tego szczerze nie rozumiem, skoro to nie Barriss, to czemu tej Siódmej Siostrze tak bardzo zależy na Ahsoce? Bo niby było dementi, ale czy można w nie wierzyć? Były już różne przypadki, kiedy coś dementowali, a potem wychodziło inaczej koniec spoilera.Tak swoją drogą, to co myślisz o tej mojej teorii, jakoby początek spoilera Siódma Siostra została Wielkim Inkwizytorem i słowa Sary miałyby to potwierdzać? koniec spoileraNiech Moc będzie z Wami.

Chyba...

Inkwizyćki chcą kolejnych zaciągnąć w szeregi swojej organizacji.

...

ShaakTi1138 napisał:

8. Mando... Mam pytanie do naszych mando-speców (Hego? Yuri?): w TCW Pre przedstawia się: "I am Pre Vizsla of clan Vizsla." Natomiast Sabine mówi: "I`m clan Wren, house Vizsla". Ma to jakiś sens? Było gdzieś wyjaśnione czym jest klan, a czym ród/dom?

Mamy też Madno w zbrojach przypominających połączenie Nocnych Sów i proto-Boby (imperialni Mando, BTW?) Poza tym, powracają Gauntlety. Ciekawi mnie gdzie lecą, widać w tle jakieś pole asteroid.

-----------------------
Nie kojarzę nic o House`ach dotychczas. Dodatkowo, na YT w komciach ktoś miał rozkminę, czy tam jest przerwa/przecinek czy nie i należy to rozumieć "Jestem z Klanu Wren, domu Vizsla" czy bardziej "(ja) Klan Wren, (Wy) Dom Vizsla" : P (Choć ja tej teorii nie kupuję, ale przytaczam, bo wiem, że lubisz takie kombinowania fanów ; P)

Same gauntlety mocno się różnią od gauntletów z TCW/komiksu - powiedziałbym że to jedna myśl techniczna ale możliwe, że inne jednostki : P

Re: ...

Ta planeta za tymi gauntletami jest rozdarta i zniszczona niczym Lola Sayu w TCW.

Re: ...

Też mi to przyszło do głowy .

(Uff, przydałby się multiquote na Bastionie).

@MistrzMateusz - eee... to odcinek po "Wings of the Master" na pewno. Siódmy?

Jeśli chodzi o Barrissę początek spoilera no tak, było dementi, ale jak pisałeś, wielokrotnie czemuś zaprzeczli, a potem wychodziło coś odwrotnego (vide sprawa Jedi). Więc ja nie porzucam tej teorii. koniec spoilera Czy Siódma zostanie WI? Myślę, że to prawdopodobne, bo Freddie mówił (dawno temu), że postać Sary jeszcze zobaczymy może w 3. sezonie. O, tak BTW, to ktoś gdzieś mówił, że na konferencji zapytano Filoniego o Piątego brata, a ten w pierwszej chwili w ogóle nie skojarzył o kogo chodzi. Więc myślę, że on akurat długo nie pożyje. Ale nie mam niestety źródła.

@Yuri - też wydaje mi się, że ta druga wersja jest dość naciągana. Filoni mówił przecież, że ujawnienie faktu, że była członkinią rodu Vizsla, jest porównywalne do słów "ojciec Luke`a walczył w wojnach klonów".

Poza tym, jeśli teoria z imieniem łowczyni się sprawdzi, to początek spoilera zauważmy przecież, że Shae z TOR-a miała na nazwisko Vizla... koniec spoilera

...

ShaakTi1138 napisał:
Filoni mówił przecież, że ujawnienie faktu, że była członkinią rodu Vizsla, jest porównywalne do słów "ojciec Luke`a walczył w wojnach klonów".

-----------------------

Tylko co to właściwie oznacza? : p

To info z ANH było prawdą, ale tylko jej kawałkiem - nieistotnym w porównaniu z tym co na temat ojca Luke`a przyniosły kolejne filmy, TESB znaczy. W tą stronę porównywać?

Ja tam się nie znam ale wydaje mi się, że te słowa w ANH dla osób które oglądały ANH w czasach premiery nie miały jakiegoś większego i specjalnego znaczenia? Takie "Aha, rodzina go okłamywała, jego ojciec był kimś ważnym", ale... "Clone Wars!" to był pozatym pusty termin w porównaniu do tego co się obecnie kryje za "Vizsla" : p

Na pewno będzie ciekawie. I jest o czym myśleć. Potomkini Pre? Potomkini Bo-Katan? Potomkini Pre I Bo? A może jednak Satine? : P Niby coś gdzieśtam Dave zaprzeczał na temat połączeń Sabine z paniami Kryze, ale kto go tam wie.

Opcjonalnie szykuję nam niespodziankę (dla mnie na miarę "I am your father"^) i Sabine okaże się potomkinią Vizslów via Tor, nie Pre : P

Ten sezon będę oglądać na bieżąco, zdecydowanie. (W 1szym po tej grudniowej długiej przerwie złapałem jakąś niechęć i obejrzałem drugą połowę sezonu dopiero jakiś czas po tym jak się cała pojawiła ; p)

Re: ...

Byłby numer, gdyby Sabine była potomkinią Tora . Jeśli zaś miałaby być córką Bo, to panna Katan musiałaby być w ciąży już w TCW, bo, hmm, bez głowy ciężko byłoby Pre postarać się o potomka .

Ja nadal myślę, że jej matką jest Rook Kast - jest podobna do niej z wyglądu (jak by nie patrzeć, Pre i Bo są biali, Sabine to bardziej Azjatka), ma niemal identyczne znaki na hełmie...

Re: ...

ShaakTi1138 napisała:
[cytat
Ja nadal myślę, że jej matką jest Rook Kast - jest podobna do niej z wyglądu (jak by nie patrzeć, Pre i Bo są biali, Sabine to bardziej Azjatka), ma niemal identyczne znaki na hełmie...[/cytat]
-----------------------
O ile ktoś przeczytał komiks to to wyłapie, a jeśli nie, to nie wiem czy dawaliby takie nawiązanie, żeby ludzie się głowili kim jest ta cała Kast bez czytania Tak samo jeśli chodziłoby o Gara Saxona. Raczej bym nie liczył, że wszyscy co oglądają przeczytali komiks

Headhunter

Zauważyliście Łowcę Głów w jednym ujęciu ?
Ps. Czy będzie jakaś analiza zwiastuna czy coś w tym stylu?

Imperium

-początek spoilera Ci mandalorianie mają pod zbroją imperialne mundury(jak piloci i technicy). Żołnierze w rdzeniu hipernapędu to chyba biali kanonierzy imperium. Podobni do tych z gwiazdy śmierci koniec spoilera

Re: Imperium

-początek spoilera Ich uniformy są wzorowane na pierwszy concept art z Fettem, jako imperialnym super komandosem. Więc nie zdziwiłbym się, jeśli oni byliby tymi komandosami i tłumaczyłoby to umiejętności Sabine, która szkoliła się na komandosa w imperialnej akademii na Mandalorze. koniec spoilera
Dla porównania:
początek spoilera http://cdn2.denofgeek.us/sites/denofgeekus/files/boba-fett-ralph-mcquarrie-concept-art.png koniec spoilera

Recon

Będzie z niego news ?

Re: Recon

Prz najbliższej okazji, nie jest jakoś super ważny.

opisy

Zwei neue opisen z Jedi Bibliothek, przetłumaczone przez wujka Google:

http://jedi-bibliothek.de/blog/2015/10/inhaltsangaben-zu-zwei-neuen-star-wars-rebels-folgen/

początek spoilera Blood Sisters - "Sabine escorts a courier with secret information, which are crucial for the rebels, [to] a meeting place. The task is more difficult than she thought ..."

Stealth Strike - "Empire`s ship uses a new superweapon to capture Ezra, commander Sato and his crew. Kanan is trying to save the captured rebels and destroy the weapon. Will succeed in this dangerous mission?"
koniec spoilera

łowczyni

Nowa łowczyni bez maski.

http://i.imgur.com/nSIOdOq.png

Dla mnie wygląda jak początek spoilera córka Vizsli. Spójrzcie na te rysy. I, no właśnie, jest biała, więc teoria, że to rodzona siostra Sabine, raczej odpada. Ale skoro tytuł odcinka brzmi "Blood Sisters", to możliwe, że zrekanonizowali zwyczaj Mando polegający na "adoptowaniu" członków rodziny/klanu/itd. Wówczas byłyby "siostrami krwi", a nie rodzonymi. koniec spoilera

Re: łowczyni

Wow, jeśli rzeczywiście początek spoilera Bo Katan była jej matką, to musiała urodzić jeszcze grubo przed Wojnami Klonów - "Shae" czy jak jej tam nie wygląda jakby była w wieku Ezry koniec spoilera

Re: łowczyni

W sumie początek spoilera Bo wspierała Pre do samego końca i kto wie czy coś do niego nie czuła... koniec spoilera

Re: łowczyni

Zdjęcie słabej jakości ale teoria o siostrach wciąż może być prawdziwa. Kiedyś na XD leciał serial o rodzonych bliźniakach którzy mieli różne kolory skóry, spowodowane było to tym, że ojciec był biały, a matka czarnoskóra. Trochę posprawdzałem i istnieją przypadki kompletnie odmiennej skóry u rodzonego rodzeństwa.

Inkwizytor w TCW

Zobaczyłam ostatnio fajną teorię odnośnie Inkwizytora. Jak wiemy, Filoni zdradził, że widzieliśmy go w TCW, choć "może nie zdajemy sobie z tego sprawy". Po pierwsze to, co wiemy:

- Inkwizytor musiał być dorosły w czasie TCW, bo wiemy, że w "Rebels" miało około czterdziestki w przeliczeniu na lata ludzkie. Zatem nie mógł być maluchem porwanym przez Sidiousa, jak to było w "Children of the Jedi".
- Jedynym miejscem, w którym pojawiają się Pau`anie, jest niedokończony akt o Utapau. A prócz postaci w tle ważnymi bohaterami są jedynie Blom (zabity przez Zgrywka) i June (kobieta; no chyba, że czegoś o Wielkim Inkwizytorze nie wiemy ). Więc to też raczej odpada.

A więc co, jeśli rzeczywiście był w TCW, ale jako początek spoilera strażnik świątyni Jedi? Po pierwsze, wszyscy chodzili zamaskowani, więc rzeczywiście łatwo byłoby go tam "ukryć". Po drugie, korzystali oni z podwójnych mieczy świetlnych - przypadek? Nie sądzę .

Może podczas rozkazu 66 ukrył się albo skapitulował przed Anakinem? Może został Wielkim Inkwizytorem, bo był już wyszkolony w Mocy, a ponadto mógł znać prawdziwą tożsamość Vadera (np. widział go podczas napaści na świątynię)?
koniec spoilera

Re: Inkwizytor w TCW

No cóż, ja też się tak kiedyś zastanawiałem, czy może gdzieś tego Wielkiego Inkwizytora w TCW nie widzieliśmy. W końcu był już wtedy dorosły, i tak myślałem, że już wtedy Palpatine go mógł zwerbować i szykować na tego dowódcę Inkwizycji. No ale prócz tej tetralogii z Utapau, która była zresztą niedokończona, to nie mieliśmy więcej okazji, by go ujrzeć. Ale ta Twoja teoria jest ciekawa, nie wpadłbym szczerze na nią. Tak faktycznie mogłoby być. Jestem ciekaw, czy się tego dowiemy, ogółem czy będziemy wiedzieć o tej postaci więcej, która niestety zginęła, a była bardzo ciekawa i liczyłem na jej rozwinięcie w drugim sezonie. No niestety, nie udało się... Niech Moc będzie z Wami.

Re: Inkwizytor w TCW

Teoria nie jest moja, widziałam ją na Internetach . Ale po głębokim namyśle doszłam do wniosku, że na dobrą sprawę nic innego nie pasuje.

Hera w TCW

Teoria ciekawa, niepowiem.
Mam jeszcze jedną teorię, że Hera mogła pojawić się w ostatnim odcinku o Ryloth, wtedy gdy Windu był w kryjówce Chama, chyba nawet była na jego kolanach czy rękach ale musiałbym znowu obejrzeć ten odcinek.

Re: Hera w TCW

Tylko tamta dziewczynka miała pomarańczową skórę, o ile pamiętam.

Re: Hera w TCW

https://pbs.twimg.com/media/B-mR358UIAEaRLW.jpg
w sumie trudno mi powiedzieć przez światło jaką ma skórę.

Re: Hera w TCW

ale ma podobne plamy na lekku.

Re: Inkwizytor w TCW

Wypowiedzi tego pana zawsze sprawiają, że staję się rozdrażniona na kilka dni i nie mogę się skupić na niczym innym. Tylko szukałabym poszlak. Nie mogę przestać się zastanawiać gdzie w TCW ukrył się Inkwizytor. Byłam pewna, że uda mi się znaleźć odpowiedź, ponieważ w pamięci błądziła mi postać podobna aparycją do Wielkiego Inkwizytora. Chwilę szukałam i okazało się, że miałam na myśli... Syna z Mortis. Porażka. Te dwie postaci łączy jedynie umiejętność władania mocą i po części wygląd. Ten trop zaprowadził mnie donikąd.
W każdym razie nie jestem pewna, czy Filoni znów nie wysłał nas w maliny. Po aferze z Fulcrumem straciłam do niego zaufanie. Aktualnie jestem skłonna przychylić się do Twojej teorii początek spoilera mówiącej, że Inkwizytor jest jednym ze strażników koniec spoilera. Ciekawe, czy kiedyś nam to wyjaśnią.

Koncept 5-go Brata

The design of the Fifth Brother Inquisitor was inspired by unused artwork generated for Star Wars: The Force Awakens.

Taki to artwork:

http://tinyurl.com/phmv4ly

Re: Koncept 5-go Brata

-początek spoilera Czyżby to był ten Opuchi? Nie wiem, czy tak to się pisało, ale na samym początku, kiedy jeszcze czytałem spoilery (potem nie chciałem, bo to jest jednak głupota moim zdaniem, psuć po prostu sobie zabawę z oglądania) były informacje o jakimś gościu, który byłby mistrzem Kylo Rena i wyglądałby jak zombie. Może nie wyobrażałem sobie tego tak, ale nawet podobnie. Wydawało mi się, że to najgłupsza plotka jaką w życiu słyszałem, ale może faktycznie tak miało być? koniec spoilera


Niech Moc będzie z Wami.

Re: Koncept 5-go Brata

Dobrze, że zlikwidowali mu te... przyciski na piersi .

Re: Koncept 5-go Brata

Trochę mnie to przeraża

Design Brata

https://www.facebook.com/starwarsrebels/photos/a.230754950414469.1073741828.180356405454324/514655288691099/?type=3

Czyli niewykorzystany projekt z TFA, który zainspirował postać Piątego Brata. Dla takich artów warto kupić The Art of The Force Awakens.

Re: Design Brata

Przed chwilą zobaczyłem, że Hego mnie uprzedził

playlista

Pojawiły się nowe utwory na rebelsowej playliście - od 13 do 18.

początek spoilera "Lasat Ritual" i "Follow the Whales", ciekawe . koniec spoilera

https://soundcloud.com/deankinersounds/sets/star-wars-rebels-music

Półfinał sezonu

Wiadomo już, że "pólfinał" sezonu będzie 12 grudnia, i

As for the Dec. 12 fall finale, Filoni is keeping things as secret as the plans for a new Death Star. “I’m driving everybody nuts with that on the crew,” he says, adding that “only a select group of people have actually gotten to see” the episode’s highly guarded (and apparently epic) final minutes. “The actors don’t even know what happens!"


O trzecim sezonie tutaj:

http://makingstarwars.net/2015/11/star-wars-rebels-to-get-a-third-thrilling-season/

Mandaloriański pościg

pokazał się fragment z drugiej połowy drugiego sezonu.

http://makingstarwars.net/2015/12/a-clip-of-a-mandalorian-dogfight-from-star-wars-rebels/

Re: Mandaloriański pościg

"Protektor", hmm? Ciekawe czym będą w nowym kanonie.

Ciekawi mnie czy to Mandalora w tle.

Emisja

Czy data powrotu Rebeliantów do ramówki jest już znana ?

Re: Emisja

Nie, jeszcze nie jest.

Re: Emisja

W UK wraca 23 stycznia rano, więc można ostrożnie zakładać, że w US będzie 20. Chociaż powinni już coś ogłosić...

Re: Emisja

Tracy mówiła na Twitterze, że mamy się dowiedzieć tego "niedługo", ale to było parę dni temu... :/

Zazwyczaj newsy rebelsowe były we wtorek i czwartek naszego czasu, więc może jutro coś ogłoszą...

Re: Emisja

http://scifi.stackexchange.com/questions/112901/star-wars-rebels-season-2-continuing
Czy ktoś już wstawiał ten klip na bastionie?
Chyba nie. Czy ktoś wie czy ten odcinek będzie wcześniej czy później niź Mandalorianie. Na moje oko wcześniej ale może się mylę.

Re: Emisja

Ano, klip był w Reconie. Mando będą raczej po tym odcinku, co będzie, choć mogę się mylić.

Ha, mamy też imię nowego Mando - Fenn Rau. Coś jak Fenn Shysa, który też był Protektorem...

http://littlepryingpandorica.tumblr.com/post/136747236488/in-the-sneak-peak-of-the-next-star-wars-rebels

Mandalore

Jeżeli rozdarta planeta w tle to Mandalore to jestem ciekaw jak się tam żyje.

PS Nie sądzę że to Mandalore.

Choć ciekawie by było gdyby ta planeta wyglądała tak po oblężeniu jej przez siły republiki.

Tak sobie

ostatnio przeglądałam strony internetowe z rebelsami i natknełam się na jeden z opisów Sabine
http://zapodaj.net/35f34317a26d9.jpg.html
początek spoilera skoro więc Sabin ma odziedziczyć planete to zgadzałoby się z tytułem nowego odc. ("Princess on Lothal") koniec spoilera

Re: Tak sobie

Sądzę że chodzi tu raczej o wojowniczą tradycję Mandalorian a nie "testament".

Re: Tak sobie

Ja tam zgadzam się z Jajestem i myślę, że słowo "dziedzictwo" odnosi się do zwyczajów oraz wojowniczej natury Mandalorian, a nie do faktycznego odziedziczenia panowania nad Mandalorą.

Kanan

Chodzą słuchy (acz jeszcze muszę dokładniej zbadać sprawę), że w dalszej części sezonu pojawi się ktoś z komiksowego Kanana, bo podobno Weisman dostał wcześniej scenariusze i po prostu wprowadził tą postać u siebie. IMO to mogą być:

początek spoilera
*Któryś z klonów, którzy wykonali rozkaz 66.
*Janusz Kaszmir - moim zdaniem najbardziej prawdopodobny
*Kleeve - generał Sepków, który przetrwał wojnę i pomógł Kananowi swego czasu.
*Coburn Sear - drugi generał Sepków, los na razie nieznany.
koniec spoilera

A, no i Tracy obiecała konkretne wieści w przyszłym tygodniu. Trailer, trailer, trailer...

Inkwizytorzy i Sabine

Mam nadzieję że zobaczę jeszcze jakieś ciekawe starcia z Siódmą siostrą. Strasznie ją polubiłam. Poza tym Piąty brat przy niej odpada. Kiepsko mu idzie. A co do Sabine to jej historia bardzo mnie ciekawi

Re: Inkwizytorzy i Sabine

Na stówkę jeszcze ją zobaczymy - więcej, jestem przekonana, że to ona zostanie nową szefową organizacji .

Nawiasem mówiąc: ktoś poszperał w kodzie Xfinity, to taka stronka VOD, i:

a) Jest tam tytuł "A Princess on Lothal" - czyli raczej na stówkę jest oficjalny.
b) Drugi to "The Protector of Concord Dawn". Ho, ho, ho, czyżby ta "połamana" planeta była ojczyzną Janga?

http://jedi-bibliothek.de/blog/2016/01/neuer-rebels-titel-the-protector-of-concord-dawn/

view-source:http://tvgo.xfinity.com/watch/Star-Wars-Rebels/6578282479948993112/full-episodes#episode=7239704353928614112&filter=tv

Inkwizytorzy i Sabine

Też mam taką nadzieję. W końcu ktoś musi dowodzić. Według mnie Siódma może się kiedyś pozbyć Piątego by bronić posady. Albo na odwrót. Nie wiem dlaczego coś takiego wpadło do głowy

Księżniczka

Re: Księżniczka

No nie... Bez szaleństw proszę.
Jeszcze miałam nadzieję, że przynajmniej początek spoilera TA księżniczka koniec spoilera będzie oszczędzona. Do kompletu brakuje nam kilku postaci, ale do końca emisji serialu jeszcze daleko, więc... początek spoilera Czułi, jesteśmy w domu! koniec spoilera

Leia

Czy tylko mnie dziwi dlaczego jest wyższa od Ezry ?

Re: Leia

Ezra nie dojadał.

Re: Leia

W sumie

Re: Leia

- Lia czy istnieją inni Jedi oprócz mnie? - Luke
- Nie Luke, raczej nie. Wiedziałabym gdyby ktoś używał miecza jakiego ty używasz.
- A Kanan, Ezra i Ahsoka?
- Ich nie licz to postacie z bajki.

XD

Re: Leia

Nowy Kanon taki piękny. Spójnoźdź nade wszystko!

Re: Leia

A co w tym dziwnego? W naszym świecie jest przecież mnóstwo konusów. Ezra jest jeszcze nastolatkiem, więc to normalne, że od niejednej rówieśniczki będzie niższy. Sam mam prawie 190cm wzrostu i kumpli, którzy ledwo do 170cm wyrośli. Hollywood lubi kurdupli, więc Ezra rosnąć nie musi.

Re: Leia

Ej, 170 cm to średni rozmiar meski.

Re: Leia

A co w tym dziwnego. Jedni ludzie są niscy a drudzy wysocy. Ezra to nie tylko gimbus ale też kurdupel na szczęście nie z Żoliborza.

Re: Leia

Poza tym z tego co widzę, Leia zasuwa na obcasie. Nie jakimś strasznie wysokim, ale jednak.

I oto jak Jedi został szturmowcem

Ostatnio odnoszę wrażenie że Kanan w głębi serca chce zostać szturmowcem(ta wim odbiło mi). Stwierdziłam to z moim bratem. I może coś w tym jest

Re: I oto jak Jedi został szturmowcem

To z pewnością jego podświadomość podpowiada mu, że bycie szturmowcem to przeznaczenie. Pamiętacie, jak dochodził do wniosku, że to on powinien udawać kadeta zamiast Ezry? Chciał się wkręcić w Akademię, zostać najlepszym uczniem i droga kariery stałaby przed nim otworem! Coś w tym musi być!

Re: I oto jak Jedi został szturmowcem

Zbił by większą fortunę niż Jabba ale takim kosztem że Hera chciała by go zabić tak jak pozostali.


Tytuły nowych odcinków

Re: Tytuły nowych odcinków

A tu są nowe opisy

"Princess" - An aide to Bail Organa is sent to Lothal with ships for the rebel fleet, but an Imperial lockdown forces the rebels to come up with a new plan to steal the vehicles.

"Protector" - In need of new hyperspace routes due to Imperial pressure, the rebels find a shortcut but must first gain permission to use it.

Trailer

Kiedy będzie ?

Re: Trailer

Ma być dzisiaj.

Re: Trailer

Ludzie na Twitterze mówią, że już puścili - w Disneylandzie w Kalifornii mają starwarswoy półmaraton i leci na telebimach. U nich jest jakoś 6 rano w tej chwili, więc pewnie za parę godzin powinien się pokazać . Mam nadzieję, że nie będzie to w nocy.

Re: Trailer

Filoni potwierdza że niedługo ujrzymy trailer i ostrzega przed spoilerami znajdującymi się w nim.
Ciekawe co pokażą. Ja obejrzę tak cy siak bo mi spoilery nie przeszkadzają (albo nawet je lubię, przed pójściem do kina na TFA znałem dokładnie całą fabułę).

Re: Trailer

Re: Trailer

http://www.ew.com/article/2016/01/15/star-wars-rebels-video-lightsaber

Już jest! Dużo pokazali, czuć moc. Cieszy mnie to, że będą powroty znanych bohaterów, tylko modele co niektórych bardzo pokraczne początek spoilera np. Yody koniec spoilera. Wróci też początek spoilera Maul i jestem ciekaw, czy tym razem Filoni zakończy jego żywot, czy też wyśle na ponowne wygnanie koniec spoilera

Re: Trailer

Czyli wg Ciebie początek spoilera Old Master to Maul? Początkowo stwierdziłem, że to może być Snoke,, ale po pauzie rzeczywiście bardziej przypomina Maula. A może to ta sama osoba? koniec spoilera
A modele tych znanych postaci rzeczywiście pokraczne, początek spoilera Yoda, Anakin, Leia na rówieśnicę Ezry też nie wygląda. koniec spoilera

Ale mimo tego zwiastun bardzo interesujący.

Re: Trailer

Jaja sobie robisz z tym początek spoilera Snoke`iem i Maulem koniec spoilera, prawda?

Re: Trailer

Gdy się zatrzyma i się przyjrzy w tym momencie można dostrzecpoczątek spoilera jego tatuaże. Bardziej mnie zastanawia czy ta cała akcja z tym holokronem Sith i tą świątynią czy to nie jest może jakaś wizja przypadkiem koniec spoilera

Re: Trailer

No to zapowiada się bardzo ciekawie.
Będzie dużo Mocy, powróci dużo postacipoczątek spoilera ciekawia mnie relacja Chama Syndulli z Herą, czy ta stara Lasatka to rodzina Zeba? zobaczymy Vadera znowu i trzeciego inkwizytora. Będą jacyś przetrwali Jedi (?) (czy nie są to strażnicy ze świątyni Jedi?), Yoda i Anakin wyglądają trochę dziwnie.
Ale najbardziej cieszy mnie powrót Maula, ale zastanawia mnie czy Mando będą nadal po jego stronie (Sabine powinna teoretycznie coś o tym wiedzieć).
koniec spoilera
I link do trailera na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=LJyxPDEvo9U&linkId=20401323

Re: Trailer

Wow. Serio, wow... Takich rzeczy chyba się nikt nie spodziewał.

"There`s always a bit of truth in Legends" - heh.

...

...ten fragment z legends mnie mocno ubawił xD

Re: Trailer

Szybka i zabawna teoria, która przyszła mi do głowy:

Planeta z trailera to początek spoilera Malachor V. Poza wizualnym podobieństwem, The Force Awakens Visual Dictionaty mówi, że miecz Kylo Rena powstał na podstawie "starych schematów" z czasów "Great Scourge of Malachor". A co znajduje Ezra? koniec spoilera

Re: Trailer

Na 99% Ci początek spoilera Strażnicy swietyni koniec spoilera

Re: Trailer

Ale mam zaciesz z tego trailera. Normalnie nie mogę teraz przestać myśleć o Rebelsach mimo ich wszystkich wad, które dotychczas mi przeszkadzały.

PS: Czy mi się wydaje, czy podprowadzili Kylo Renowi projekt miecza? D: I czy ten śmieszny, mały troll z Hobbita to początek spoilera Yoda koniec spoilera?

Re: Trailer

I have a bad feelings about this... nie idźcie tą drogą... początek spoilera Maul?! kolejny miecz z jelcem?! Zaraz się okaże, że Ezra to Snoke, nic mnie już nie zdziwi, szkoda... koniec spoilera

Re: SW Rebels 2x00 - spoilerowe rozmowy o sezonie drugim

Takie info dość ciekawe:
początek spoilera Okaże się że dość duża grupka strażników świątyń przeżyła rozkaz 66 i będzie walczyć z 3 inkwizytorami (tak będzie 3 + Veder)którzy nie mają szans ( Przypomnijmy Straz świątyń najlepsi z najplepszych Jedi) koniec spoilera

...

Muszę przyznać, że trailer nastawił mnie mega pozytywnie na ten serial, bo w ostatnich odcinkach strasznie wiało nudą

Ezra

Mam wrażenie początekpoczątek spoilera że Ezra przejdzie na Ciemną Stronę koniec spoilera

Re: Ezra

Taylor mówił, że gdyby serial skończył się na 2. sezonie, to tak by się stało. Natomiast mamy jeszcze trzeci...

Czas na obrazki! Wczoraj nie mogłam zrobić, bo byłam w trasie. Muszę powiedzieć, że zajawka genialna, bo faktycznie w serialu ostatnio było potwornie nudno.

1. Świątynia Sithów - w TCW miała być na Coruscant, pod świątynią Jedi, ale tutaj chyba się by nie wybrali do niej... więc jak ktoś wspominał: Malachor? Zwłaszcza, że te korytarze przypominają trochę akademię Trayus... Co więcej, zdaje się, że Ezra za pomocą holokronu Sithów odpali jakąś starą superbroń - ciekawe w co trafi... Poza tym, to pomieszczenie z holokronem wygląda jak TRON. Albo szczurzy labirynt z bodaj Windows 95

http://i.imgur.com/3LZWCMl.png

http://i.imgur.com/aB0MpfW.png

http://i.imgur.com/bWxVaWM.jpg

2. Tu mnie zastanawia gdzie inkwizytorzy są, bo też KOTORII mi się przypomina...

http://postimg.org/image/5vmkjjw9t/full/

http://postimg.org/image/p9pbzzgap/

http://i.imgur.com/j8sDMii.jpg

http://i.imgur.com/5hhNPD4.jpg

3. Lasatowie - coś mam dziwne przeczucie, że to babcia Zeba .

http://i.imgur.com/2vrc7ol.jpg

http://i.imgur.com/XqsgCqm.jpg

4. Ten niby-Malachor - to planeta, na której są te wielorybki. A jeden z tytułów soundtracka brzmi "follow the whales". Och, najwyraźniej też hełm, który wcale nie osłania szyi, chroni przed próżnią.

http://i.imgur.com/hhIBVqd.jpg

http://i.imgur.com/hzx01sX.jpg

5. Cham wygląda, jakby cały okres pomiędzy TCW palił po 3 paczki dziennie. Wiem, że się postarzał, ale wygląda paskudnie. No ale nota bene - ma na sobie zbroję klona... a czy ta dziewczyna za nim to nie Numa? A gość koło materiałów wybuchowych to chyba Gobi... Tak czy siak, przy tych Twi`lekach Hera wygląda na boginię piękności

http://i.imgur.com/M6MLJtm.jpg

http://postimg.org/image/bkc7pqw1h/

http://postimg.org/image/487v9gkkv/

6. Wróci Tyłeczek, a przynajmniej jej statek.

http://i.imgur.com/o6zXycp.jpg

7. To coś to pająki od McQuarriego oczywiście.

http://i.imgur.com/ZmyFGEt.jpg

http://starwars.wikia.com/wiki/Knobby_white_spider

8. Nowy inkwizytor. Pytam tu i tam, ale ktoś poznaje rasę? Niektórzy sugerują Lasata (ależ byłoby świetnie), ale nie ma on palcochodnego układu nogi jak Zeb.

http://i.imgur.com/aPfWyoy.jpg

http://i.imgur.com/oPd1v2m.jpg

9. Strażnicy świątyni - IMO są tylko wizją... Poza tym, ten jeden, który mówi do Kanana - spójrzcie na jego zbroję (osłony na uszy zwłaszcza), chód, postawę... przypomina kogoś, prawda?

http://i.imgur.com/xHitYSN.jpg

http://i.imgur.com/POtPhvz.jpg

10. Statki - jakaś nowa (?) fregata i nowe TIE. Fabrykę oczywiście trafi szlag.

http://i.imgur.com/IipJiST.jpg

http://i.imgur.com/TPZsfTe.jpg

http://i.imgur.com/zJVnfGN.jpg

http://i.imgur.com/Rzda4sK.jpg

11. Yoda jest pa-skud-ny. Anakinowi też niewiele brakuje.

http://i.imgur.com/PA0g0Hr.jpg

http://i.imgur.com/3025Enq.jpg

http://i.imgur.com/VENSlCu.jpg

12. Geonosis?

http://i.imgur.com/BgSQCpR.jpg

13. Nasi panowie robią... coś.

http://i.imgur.com/3s6YgnM.jpg

14. Świątynia na Lothalu?

http://i.imgur.com/LsUB91f.jpg

15. No dobra, początek spoilera Maul koniec spoilera. Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem będzie on tylko wizją dla Ezry. Nie wyobrażam go sobie nagle wkraczającego na galaktyczną scenę.

http://i.imgur.com/TFfpSF4.jpg

http://i.imgur.com/meQCanB.jpg

16. Nie wiem co to, ale wygląda super.

http://i.imgur.com/Veqsn7G.jpg

17. Chopper kontra czarny Chopper

http://postimg.org/image/yfr1scsix/

18. Tutaj podobno jeden z tych mieczy należy do Krella (?), ale aż takim ekspertem nie jestem, by rozpoznać który czyj. Może jakby się dłużej przyjrzeć... Pytanie czemu Kanan ma jeden czerwony.

http://i.imgur.com/jezRDdT.jpg

19. Ten nieszczęsny krzyżowy miecz może potwierdzać teorię o Malachorze - bo miecz Kyla był jakoś związany z tą planetą.

http://i.imgur.com/OV87qn9.jpg

http://starwars.wikia.com/wiki/Crossguard_blade

Re: Ezra

Maska tego posągu/trupa klęczącego na zdjęciu z krzyżowym mieczem przypomina mi nieco duchy sithów, które latały wokół Yody w 6 sezonie TCW.

znak sithów

Na czwartym zdjeciu na skale widać znak sithów z czasów Sadowa

Re: Ezra

12. Geonosis? ee to raczej nie możliwe. Bo w nowego kanonu na orbicie Geonosis budowana jest Gwiazda Śmierci więc jakby nasi rebelianci się tam znaleźli było by to co najmniej dziwne.

Miecz

Mnie zastanawia trochę inna rzecz. Czemu Ahsoka w tym serialu ma biały miecz ? Istnieje taki ?

Re: Miecz

Z tego co wiem, to istnieje taki kolor ostrza. Biały miecz miał chyba ten Jedi-detektyw z Wojen Klonów. Nie pamiętam jak on się nazywał. D:

...

Nie istnieje, Dave`owi musiała się po prostu osunąć ręka kiedy osobiście wypełniał w Paincie klingi jej mieczy świetlnych.

Re: Miecz

Jak widać taki kolor miecza istnieje. Ahsoka ma białe miecze, bo, jak wcześniej w jednym z wywiadów powiedział Filoni, znajduje się obecnie w takim stanie psychicznym, że tworząc nowe miecze, dostała takie kryształy, bo w nowym kanonie, co jest głupie jak dla mnie, to nie twórca miecza świetlnego decyduje o jego kolorze. Z tym stanem psychicznym chodzi o to, że teraz tak naprawdę nie jest Jedi, jest co prawda użytkowniczką Jasnej Strony, ale zeszła z tamtej ścieżki i na nią nie powróciła. A ten "detektyw", jak to kolega określił, to Tera Sinube. On nie miał białego miecza, tylko niebieski, ale taki wyblaknięty. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Miecz

O, dziękuję za informację. Coś mi chodziło po głowie, ale dobrze, że nie zaryzykowałam napisania z pamięci imienia tego Jedi, by byłby wstyd. Najbardziej przeraża mnie, że całe życie byłam w błędzie. Do dziś byłam przekonana, że Tera Sinube miał właśnie białe ostrze miecza świetlnego. Chyba czas zdiagnozować u siebie daltonizm.

Re: Miecz

Co do wyglądu Anakina - różni się bardzo od tego z TCW, ale ostrze jego miecza jest "grube" a nie taki jakie dotychczas widzieliśmy w Rebelsach.

...

Dali by w końcu zdechnąć temu Maulowi...

Strażnicy Świątynni

Chyba wszyscy mają osłony nauszne.

Strażnik świątyni

Znak nad głową inkwizytora, to znak ery dziedzictwa. Chyba dobrze sprawdziłem...

Re: Strażnik świątyni

Tak, w "Legendach" te logo pojawiało się m.in. w książkach opisujących wydarzenia z tej ery, ale tutaj to po prostu znak dżedajów. Nic więcej.

Re: Strażnik świątyni

Przecięż widać i słychać od razu że strażnik to inkwizytor.

Re: Strażnik świątyni

No ciekawe jak przeżył ?

Re: Strażnik świątyni

Filoni mówił, że inkwizytor pojawił się w Wojnach klonów, wielu fanów zakłada, że był on strażnikiem. Ten strażnik jest zapewne wizją.

Re: Strażnik świątyni

Po czym widać? Po "słuchawkach" na hełmie? Pozostała trójka strażników, która pojawia się w tej sali też ma takie wyposażenie i jak można zauważyć, ich modele są takie same. Ci, którzy atakują inkwizytorów - to samo. Jeśli zaś chodzi o głos, to ścieżka dźwiękowa jest zbyt krótka i zmodyfikowana, by można było ją ot tak dopasować do Isaacs`a.

Re: Strażnik świątyni

Też o tym myślałam - czemu jest ich trzech? Może wszyscy to Pau`anie? A może - skoro, jak zakładam, jest to wizja - może w owym kananowym widzeniu inkwizytor się "roztroił"?

BTW, na rebelsopedii pojawiły się tytuły kolejnych odcinków i ich opisy... wywalili je na chwilę obecną, bo nie ma żadnego potwierdzenia, a wujek Google też nie pomaga... no ale jak ktoś lubi ciekawostki:

http://starwarsrebels.wikia.com/wiki/Season_2?oldid=49978

I ktoś zgrał 50 obrazków z trailera, częstujcie się

http://imgur.com/a/jjOQA

Straznik Świątyni

Ostatnio nad tym trochę myślałam.początek spoilera Może gdy doszło do rozkazu 66 ta trójka strażników zdołali przeżyć tak jak Wielki Inkwizytor który w tedy był jednym ze strażników. Po tym może doszło do zdrady Pau`anina w wyniku jego złapania. Albo od rozkazu chciał przystąpić do Imperium i tak przeżył koniec spoilera

Jeszcze jedna rzecz mnie w trailerze zaskoczyła. To że Kanan miał dwa miecze gdy miał chyba "walczyć" ze strażnikami. Drugi był czerwony. Ciekawe skąd go ma. To samo tyczy się tego zielonego miecza Ezry.

Re: Straznik Świątyni

Zerknij proszę, za Kananem po lewej stronie brakuje jednego miecza (jest tylko puste miejsce)... może to po tym czerwonym?

Re: Straznik Świątyni

Ezra ten miecz znajdzie... prawdopodobnie na Malachorze. Natomiast co do strażników - początek spoilera problem w tym, że jest tam scena, na której jest ich znacznie więcej - moment, w którym walczą z inkwizytorami. Dlatego jestem pewna, że to wizja, tylu by nie przetrwało. koniec spoilera

Choć pojawiają się teorie, jakoby byli rodzajem Szarych Jedi, członków Zakonu nie z głównego nurtu, którzy przetrwali, bo np. odmówili udziału w wojnach klonów.

Okręt

http://www.sluisvan.net/okret,quasar_fire_cruiser
To jest ten nowy okręt rebelii.

"Geonosis"

Przy tej geonozjańsko podobnej planecie są chyba trzy latające kompleksy imperialne.

Re: "Geonosis"

A tak sobie pomyślałam - kurczę, jeśli to naprawdę jest Geonosis, to otwierałoby to masę możliwości. Po pierwsze, początek spoilera jest kwestia zagłady Geonosian koniec spoilera. Po drugie, początek spoilera to przecież tam jest/była budowana Gwiazda koniec spoilera.

Re: "Geonosis"

Jest budowana w książce Tarkin jest to napisane. No chyba że gdzieś ją już przebazowali, bo akcja sezonu dzieje się na 2/3 lata przed ANH więc może poleciała na testy hipernapendu?

Miecz Kylo

W zwiastunie widzimy Ezrę trzymającego miecz podobny do Kylo Rena. W słowniku pisze,że ów projekt pochodzi z okresu Wielkiej Plagi na Malchorze. W tle widać jakieś pomniki/mumie. Może są to ofiary plagi?

Re: Miecz Kylo

Też tak myślałam - byłoby całkiem fajne nawiązanie.

Księżniczka na Lothal

Kiedy będzie po polsku.

Re: Księżniczka na Lothal

Oto informacja od Disney XD z ich kanału
,,Disney XD 1 dzień temu
+Kolorowe Vlogi, odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę. Pozdrawiamy!"

Re: Księżniczka na Lothal

W niedzielę o godz.21.10 - Rebelianci sezon 2 (22) - źródło teleman

spot

Re: spot

Będzie nieźle. Dziękuję za link.
*wysyła współczującą energię do Agenta Kallusa, którego koniec kariery zbliża się wielkimi krokami*

Księżniczka na Lothal

Na disney xd nie ma teraz tego odcinka.

Re: Księżniczka na Lothal

Potwierdzam, mimo to w programie podają że lecą Rebelsi , niezła ściema

Pytanko

Wie ktoś może, czy wczoraj wyemitowali odcinek ? Czy znowu Astromałpy?

Re: Pytanko

Tak pierwszy odcinek pierwszego sezonu, o ile dobrze widziałam.

Re: Pytanko

Aha, to fajnie, dzięki za odpowiedz

odcinki

Mamy tytuły ostatnich odcinków... i uwaga na spoiler. Spory moim zdaniem - jak tak myślę, to nigdy jeszcze nie dali czegoś takiego w oficjalnych materiałach.

*2x16 - "Shroud of Darkness" - 02.03.16.

*2x17 - "The Forgotten Droid" - 16.03.16.

*2x18 - "The Mystery of Chopper Base" - 23.03.16.

*2x19 i 2x20 - początek spoilera "Twilight of the Apprentice, Part I i II" koniec spoilera - 30.03.16.

Myślę, że nie ma się co czarować i wszyscy wiedzą o co chodzi w ostatnim. Zwłaszcza, że jako osoba, która około siedmiu lat czyta/ogląda/słucha Filoniego umiem doskonale wyczuć kiedy on coś kręci. I o ile na Freddy`ego daję się nabrać, o tyle z Filoniego można czytać jak z książki. On kłamać po prostu nie potrafi, a twarzy pokerzysty nigdy by nie zrobił. Jak sobie choćby przejrzycie "Recony" z tego sezonu, to widać, co on kombinuje z tym, co zawarte w tytule.

Więc nie będę oryginalna i powtórzę coś, co się powtarza tyle lat: początek spoilera Ahsoka umrze. Tylko nie sądzę, by była to "zwykła" śmierć - znając twórców, zapewne się poświęci, a dodatkowe punkty za odtworzenie sceny z Kenobim z "Nowej nadziei".

I w sumie - nikt nie żyje wiecznie, historia każdej postaci musi się kiedyś zakończyć, więc jestem w stanie to zaakceptować. Ktoś z tego pojedynku musi wyjść przegrany. Byle tylko nie skopiowali Kenobiego, a powinno być dobrze.
koniec spoilera

Tylko jestem strasznie zdziwiona, że taki łatwy do odgadnięcia spoiler dali w tytule. No chyba że nas trollują i chodzi o początek spoilera Ezrę. Zależy jak zinterpretować ten "zmierzch", bo może wcale nie chodzi o śmierć, a wiemy przecież, że Bridger pojawi się w trzecim sezonie. koniec spoilera

Ale tak swoją drogą: teraz mamy potwierdzenie, że Chopper to Snoke!

Re: odcinki

A może chodzi o jedno i drugie ?

Re: odcinki

Kto wie, w sumie początek spoilera Taylor mówił, że jakby serial miał się zakończyć na 2. sezonie, to Ezra przeszedłby na CSM. koniec spoilera

Re: odcinki

W sumie początek spoilera apprentice może odnosić się też do Kanana a FPjr mówił, że w tym sezonie Jarrus dokończy swoje Próby i stanie się Jedi. Obstawiam, że Ashoka jeszcze nie zginie, zostanie porwana? Za to odpadnie albo Rex albo Zeb a Rex dołączy do Ducha koniec spoilera
Najbardziej mnie cieszy, że cały finał dostaniemy jednego dnia.

Rebels figurka starego mistrza

Dzięki nowym figurką od Hasbro możemy zobaczyć jak będzie wyglądał początek spoilera Darth Maul koniec spoilera https://twitter.com/justinlasalata/status/698601996723560448
https://www.instagram.com/p/BBvYrGmS1ZU/
Bardzo cieszę się z powrotu tej postaci i nadal mam nadzieje że jej pojawienie się nie będzie tylko wizją.

Darth Maul

Re: Darth Maul

Nadal mam teorię, że będzie to tylko wizja. Tym bardziej, że Filoni kręci jak może, mówi, że "nie może potwierdzić, że to on".

początek spoilera BTW, Ezra dusi Siostrę? Coś chyba za potężny nasz pan Bridger się staje. koniec spoilera

opisy

Wir haben neuen opisen. Trochę nie mam czasu na korektę czy tłumaczenie, więc wrzucam w translate`a. Opis z "The Forgotten Droid" też jest, ale nie ma w nim nic nowego.

http://jedi-bibliothek.de/blog/2016/03/detaillierte-inhaltsangaben-der-naechsten-rebels-folgen/

"The Mystery of Chopper Base" - początek spoilera Kanan and Ezra prepare for the departure with Ahsoka to uncover the mystery of the Sith in the heart of the Empire. Meanwhile, the rebels take the new base under the microscope. However ruthless creatures occupy the planet who must fend off the rebels while they find a way to save the base. koniec spoilera

Czyżby początek spoilera tym "sercem Imperium" był Malachor? W Legendach znajdował się w Rubieżach... koniec spoilera

"Twiligiht of the Apprentice" - początek spoilera Kanan, Ezra and Ahsoka follow an Inquisitor on the planet Malachore. They hope to hold and interrogate him to gain information about Darth Vader. They soon encounter another individual with plans to attack the Sith ... koniec spoilera

To chyba wiemy początek spoilera kim będzie ten "individual". Ech, Maul się totalnie nie może ustatkować.

Nawiasem, niemiecki tytuł tych odcinków to "Kuszenie Ezry".
koniec spoilera

.

dzięki wiem już co obejrzeć bo dopiero zaczynam przygodę z tym

4 Kwiecień

Nie wiem czy ta informacja już była gdzieś podana, jak cos to poprawcie mnie

Na kanale polskim DisneyXD, 6 dni temu użytkownik mario K k zapytał się:

"czemu na waszym kanale nie ma star Wars rebelianci sezon 2 nowsze odc? bo nie znalazłem"

DisneyXD odpowiedział w komentarzach " premiera nowych odcinków już 2 kwietnia "

Więc jeśli to prawda to zwiastun nowych odcinków powinnyśmy dostać już niedługo.

4 Kwiecień

Nie wiem czy ta informacja już była gdzieś podana, jak cos to poprawcie mnie

Na kanale polskim DisneyXD, 6 dni temu użytkownik mario K k zapytał się:

"czemu na waszym kanale nie ma star Wars rebelianci sezon 2 nowsze odc? bo nie znalazłem"

DisneyXD odpowiedział w komentarzach " premiera nowych odcinków już 2 kwietnia "

Więc jeśli to prawda to zwiastun nowych odcinków powinnyśmy dostać już niedługo.

Re: 4 Kwiecień

Link do komentarzy na YT https://www.youtube.com/watch?v=PSTXYxON3AU

PS:W tytule napisałem 4 kwiecień zamiast 2 za co was przepraszam

Re: 4 Kwiecień

W końcu... miło wiedzieć, że "Rebelianci" wrócą na polskie DisneyXD. Ciekawe mnie skąd tak duża obsuwa względem amerykańskich premier nowych odcinków. Przecież w USA niedługo będą mieli finał sezonu.

Re: 4 Kwiecień

Tak samo było w zeszłym roku i z tego, co wiem, tak jest w całej Europie. Pewnie jakaś kwestia umowy z Disneyem.

Anyłej, dzięki za informacje!

Re: 4 Kwiecień

Właśnie widziałem polską zapowiedź nowych odcinków które mają się pojawić 2 kwietnia o 9:30.
Na polskim kanale DisneyXD na YT zapowiedź się jeszcze nie pojawiła.

Będą soundtracki

Ogłoszono dzisiaj, że będą wypuszczone soundtracki z 1 i 2 sezonu

http://makingstarwars.net/2016/03/star-wars-rebels-seasons-1-and-2-soundtrack-announced/

Re: Będą soundtracki

Soundtraki jak soundrtaki, ale kiedy wypuszczą sezon na Blu Ray? I czy warto, czy też TotA (jedyny, który widziałem) obiega znacznie (in plus) poziomem od całości?

Muzyka z twilight of apprentice

Cześć forumowicze. Zna ktoś może jak się nazywa nuta z "twilight of apprentice", w momencie kiedy Vader stoi z przeciętą maską i mówi coś do Ahsoki (dokładnie chodzi o ten fragment https://www.youtube.com/watch?v=7EiN3W7go9U lecz czysty dźwięk). Jeśli ktokolwiek coś widział wie to proszę o przesłanie tytułu lub linka do czystego dziku. Pozdrawiam zarówno ciemną i jasną stronę

Re: Muzyka z twilight of apprentice

Spróbuj poszukać na starwars.com lub stronie Kevina Kinera, bodaj kevinkiner.com.

Polska premiera

Wydawnictwo Galapagos poinformowało o dacie premiery drugiego sezonu serialu w Polsce!
Drugi sezon zostanie wydany w październiku 2016 roku. Niestety tylko na DVD.

http://swiatstarwars.blogspot.com/2016/09/drugi-sezon-serialu-star-wars.html

Re: Polska premiera

Dzięki wielkie!

Ech, mówiłam - na blu-reya nie ma co liczyć. Powoli wchodzi 4k, a ci jeszcze sprzedają DVD...

Re: Polska premiera

Do usług

Może mają jakiś powód, żeby nie wydawać na Blu-Ray.. tylko jaki?

Re: Polska premiera

Pewnie nie opłaca się.

Re: Polska premiera

Taki, że w Polsce więcej ludzi wciąż kupuje DVD, a nie Blu Ray.

Re: Polska premiera

Nie owijam w bawełnę - DVD niech sobie wsadzą w D.

Re: Polska premiera

Zapomniałem dodać - niech się CHRZANIĄ!

Zwiastun

Pojawił się krótki zwiastun nowego sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=jRAOcRBDr-A

Re: Zwiastun

Ale to do tematu o sezonie 3 . Ale fajne.

Premiera na DVD

Re: Premiera na DVD

Tak niestety jest w przypadku seriali. Acz w podobnej cenie można zamówić BD na Amazonie.

Re: Premiera na DVD

No niestety.. ale i tak to jest drogo. Pierwszy sezon kosztował chyba 60-70 PLN. Według mnie powinno być co najmniej 10 PLN taniej.

Re: Premiera na DVD

Pierwszy sezon miał też mniej odcinków.

Re: Premiera na DVD

Bi kerful, bo była informacja że będzie regionalizowana. Co prawda przeglądnłem własnego BD pod tym kątem i jest "ABC", ale niepewność jest.

Re: Premiera na DVD

Jeśli komuś nie przeszkadza brak polskich napisów to może spokojnie zamówić z brytyjskiego Amazonu. Kupiłam tam pierwszy sezon i działa bez problemu.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.