TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Rebelianci

Komiksy Star Wars Rebels

darth sheldon hiszpański inkwi 2015-04-26 19:02:36

darth sheldon hiszpański inkwi

avek

Rejestracja: 2014-08-04

Ostatnia wizyta: 2022-06-24

Skąd: Topola Wielka

Uwaga Spoilery.

Jak wiadomo w obiegu jest miesięcznik Star Wars Rebelianci, a w nim znajdują się komiksy z bohaterami tego serialu. O to moje krótkie opinie odnośnie nich:
Wyścig głupca-średnia historia, słabe rysunki i brak umiejscowienia w chronologii co w nowym kanonie nie powinni mieć miejsca .
Lekcja Cierpliwości- komiks lepszy od poprzedniego, rozbudowujący postać Ezry i pokazujący trening Jedi.Jedynymi problemami komiksu to słabe rysunki, brak umiejscowienia w chronologii, dlaczego doszło do pościgu imperium i co robił Kanan z Zebem i dlaczego.
Fałszywy Jedi- najlepszy komiks z magazynu dotychczas z gorzkim zakończeniem. Problemem komiksu są znowu brak umiejscowienia w chronologii(chociaż na pewno dzieje się po Rise of Old Master), słabe rysunki i jak doszło do całej sytuacji i dlaczego Kanan musiał awaryjnie lądować itp..
Polowanie Kalusa- znów ciekawy komiks ale tylko dlatego, że przedstawia Imperium i Kallusa pozytywnie. Problemami tego komiksu są znowu brak umiejscowienia w chronologii( chociaż słowa Aresko o kadetach może sugerować, że dzieje się on przed Breaking Ranks), słabe rysunki, jak doszło do sytuacji itp..
A wy co o nich uważacie?

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..