Forum

Star Wars na AXN

http://www.axn.pl/programy/gwiezdne-wojny/wiadomosci/tej-jesieni-niech-moc-bedzie-z-toba
Od 1 października na kanałach AXN będą lecieć filmy Star Wars.

Re: Star Wars na AXN

Co ciekawe, nie tylko filmy. Szósty sezon Wojen Klonów i Rebelianci też znajdą się w ich ramówce.

Mam nadzieję,

że puszczą 2 wersje (z napisami i zdubbingowaną), by można było je sobie przełączyć (przynajmniej na moim dekoderze i na niektórych programach (TCM) to jest możliwe.

...

Fajnie, ale co z tego? Przecież każdy fan ma te filmy na VHS/DVD/Blu-Ray i może sobie je odpalić w dowolnej chwili.

Re: ...

Prawdziwy fan nie tylko ma te filmy na VHS, DVD i Blu-Ray ale i potrafi powiedzieć z pamięci wszystkie daty kiedy te filmy były puszczone w telewizji!

Re: ...

prawdziwy fan ma telewizję żeby oglądać te filmy

Re: ...

No ba!

widziałem taki

plakat duży formatowy, co to niby AXN rozumie potrzeby zwykłych szturmowców.

Tak sobie myślę, czy to znaczy, że oni kopsną im jakieś nowe celowniki? Bo ciągle, oglądając EIV, mam wrażenie, że jak Kenobi mówi only Imperial stormtroopers are so precise, to po twarzy błądzi mu taki szyderczy uśmieszek

Re: widziałem taki

Re: widziałem taki

Genialne! Co prawda niektóre hasła nieco przestarzałe, bo hasło z Vaderem to odwołanie do starej kampanii Kaczyńskiego i później PJN-u - które już nie istnieje, a zamiast tego jest PRJG Gowina współpracujące z PiS-em - z którego później przeróbki lub kpiny robiło wiele innych ugrupowań politycznych, ale za sam pomysł łączenia SW w telewizji ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi jest genialny, Vergesso approve it!

No a za to hasło szturmowców akurat aktualne, bo bardzo się kojarzy z nachalnymi plakatami Ewy Kopacz o zbliżaniu się do ludzi czy coś takiego

Re: widziałem taki

A, i byłbym zapomniał - aktualny jest również 3PO odwołujący się do Johna Godsona z jego "Czym mogę służyć?"

aaa

to świetna robota, w ogóle tego z polityką nie skojarzyłem (co znaczy, że jestem całkiem zdrów ), ale Vader z rodziną miażdży Oczywiście R2 i Chewie też level Pr0

Re: widziałem taki

"Rodzina jest najważniejsza" bije wszystkie

...

Ile razy oglądałeś EIV? Mieli pudłować, żeby Luke i jego paczka doprowadzili Imperium do ukrytej bazy Rebeliantów... TO SĄ PODSTAWY, 1977!!!1one

taaa

Ewoki też ich miały najpierw rozgonić tak dla zmyłki? Zawsze wiedziałem, że SW są dla mnie zbyt proste, skomplikowane, proste i coś mi umyka...

Re: taaa

Ewoki na endorze miały zdecydowaną przewagę. Były mniejsze i miały brązowe futra które ułatwiały im maskowanie, szturmowca w białej lśniącej zbroi nawet ze 100 metrów w lesie zobaczysz, poza tym było ich dużo więcej, i umieli wykorzystać środowisko przeciwko nim. Nie raz w historii wojen gorzej uzbrojeni i wyszkolenii partyzanci wykorzystując srodowisko, zaskoczenie i czasową przewagę liczebną pokonywalli lepiej uzbrojonego wroga. Patrz Wojna wietnamska na której Lucas oparł lądową część bitwy o Endor (imperium gra amerykanów tak dla jasności).

....

z lektorem xD

Re: ....

Dostawcy telewizji cyfrowej pozwalają wybrać między napisami a lektorem. ;] Jeśli odbierasz AXN to gdzieś na pilocie powinien być guzik z napisem "język".

a

tak przy okazji, skoro jest już po 22:00, to można prosić prawidłowe odpowiedzi z konkursu nr 1? Zwłaszcza poprawną odpowiedź w pytaniu o Padme w Powrocie Jedi... ?

...

Niestety, ale rozprawy senackie i reklamy, nie są dobrym połączeniem. Powodują, że zasypiam, więc nie wróżę dobrze 2 części.

Nowy Yoda

To Lucas już robi edycje specjalne prequeli. Szybki jest (choć mnie się nowy Yoda podoba w przeciwieństwie do kukły z filmu)

...

Mieszkasz w jaskini? CGI Yoda zastąpił kukłę w 2008 roku, czyli ponad 7 lat temu... Zmiana na plus, porównaj jakość obrazu i jego wymiary (edycja Blu Ray dodaje jakieś 30% filmu...).

Re: ...

Edycji blu ray nigdy nie widziałem ale słyszałem o zamianie kukły na cgi. Jestem jednak zaskoczony tym, że axn wydaje wersje blu ray, a nie DVD z 2004 jak TVP(i na której notabene się wychowałem).

Re: ...

2008? Bez przesady, cyfrowy Yoda wleciał do TPM dopiero przy okazji blureja w 2011.

6 sezon Wojen klonów

Wie ktoś kiedy (jeśli w ogóle ) będzie leciał 6 sezon TCW na AXN ?

Dzisiaj 6 sezon wojen klonów

Dzisiaj o 16:15 na AXN Black 6 odcinków 6 sezonu tcw

Sekrety sagi - jutro o 21.05

Jutro o 21.05 film dokumentalny "Sekrety sagi" na AXN Black

http://www.axnblack.pl/programy/gwiezdne-wojny-sekrety-sagi

Re: Sekrety sagi - jutro o 21.05

Czy to leciało już wcześniej? Kilka dni temu na którymś z AXN-ów widziałem jakiś dokument SW.

Re: Sekrety sagi - jutro o 21.05

To jak odkryjesz jakiś sekret to daj znać!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.