TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Gadżety

Hełm / kask ze Star Wars - zrób to sam

THE_ONE101 2016-01-08 01:46:43

THE_ONE101

avek

Rejestracja: 2013-03-29

Ostatnia wizyta: 2021-01-22

Skąd: Rzeszów

Ktoś byłby zainteresowany poradnikiem krok po kroku jak zrobić dowolny kask + robienie gotowych duplikatów? Nigdy nie tworzyłem tematu forum nigdzie, a pomyślałem że jest to fajny temat w którym mógłbym się udzielić. Wiadomo - takie gadżety z USA są nieziemsko drogie dla przeciętnego człowieka, więc dlaczego nie zrobić takie coś samemu. Nie jest tu wymagane żadne umiejętności rzeźbiarskie... jedynie ogrom cierpliwości. W chwili obecnej mam rozpoczęty kask Rylo Rena , Republic Commando i prawie ukończony na zero kask Boby Fetta (+ 2 jego odlewy) i na nim bym bazował pisanie o całym procesie. Ci którzy znają zagadnienie "Pepakura"(pakiet: Viewer + Designer) mogą wiedzieć o czym mowa.

LINK
 • Re: Hełm / kask ze Star Wars - zrób to sam

  Nahen 2016-01-08 11:39:06

  Nahen

  avek

  Rejestracja: 2010-01-15

  Ostatnia wizyta: 2018-08-24

  Skąd: Gdańsk

  Chcesz za normalne pieniądze kupić hełm republic Commando zamiast być cierpliwym? Mogę Ci sprzedać
  Jak ktośą ma cierpliwość i chęci to uwierz mi bez Twojej pomocy w 15 minut znajdzie w sieci wszystko co potrzebne od miliona róóznych podejść do modeli przez wykonanie form i odlewów z nich.

  W skrócie Ameryki nie odkryłeś. W naszym kraju jest sporo ludzi którzy robią takie rzeczy, mają już nawet jakąś "markę" wyrobioną bo zainteresowani znają ich jakość. Jeżeli ktoś nie ma przynajmniej przeciętnych zdolności modelarskich/plastycznych/manualnych choćby nie wiem jak był cierpliwy nie zrobi czegoś czym można by się pochwalić. Już samo przygotowanie modelu jakiegokolwiek hełmu żeby wyglądał tak jak powinien to umiejętnośc "kopiowania" ze zdjęć, wymiarowania i potem dopiero duuuuużo cierpliwości i fajnie jak do niej sa jakies umiejętności...

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..