Forum

Wizja Rey zdradza jej tożsamość

Czy nie uważacie, że wizja Rey poniekąd może nam zdradzać jej tożsamość? Odnosząc się do teorii reinkarnacji wybrańca można sądzić, że jest ona następnym wcieleniem Vadera. Na początku wizji widzimy korytarz z TESB z Miasta w Chmurach. Do tego głośny oddech Vadera. Wygląda to tak jakby go słyszała w 1szej osobie, zauważcie, że inne odgłosy np Yody i Obi-Wana są dużo ciszej. Wszystkie urywki z wizji dotyczyły przeszłości stąd można wnioskować, że ten również. Co o tym myślicie? Oto zdjęcie dowód: http://40.media.tumblr.com/20b5e6132824da37c7da8b5008013af8/tumblr_inline_o039b2lUSY1scy8od_500.png

...

Ciekawa teoria. Jestem za

:D

Mnie to totalnie nie przekonuje, dla mnie to jest to co najmniej mocno naciągane. Abrams powiedział, że w poprzednich 6 filmach widzieliśmy ojca Rey. Nie ma co świrować, to będzie Luke. Leia to powiedziała oczami.

Re: :D

Zgadzam się to córka luke`a. Jest to najbardziej prawdopodobne bo watpię by zrobili z Rey nowa postać z anonimowych rodziców. W EP 4 w 1977 tez wszyscy myśleli ze ojciec Luke`a nie żyje a tu w 5 suprajs. Tu bedzie tak samo

Re: :D

I wszyscy i tak powiedzą że to kalka epizodu 5 ale gwiazda śmierci powinna być bo w Imperium jej nie było

Re: :D

To może być Palpatine!

well...

Jeżeli we wszystkich 6-u, to mamy problem bo lista spełniających wymagania jest krótka: C3PO,R2D2,Obi-Wan Kenobi (żywy lub jako duch)i oczywiście Anakin Skywalker vel Darth Vader. Palpatine i Yoda opuścili po jednym epizodzie, Luke`owi i Lei możemy przypisać naciągane 4

Re: well...

You forgot The Force!

Re: :D

Dokładnie... i niech skończą się te durnowate teorie że ona jest od Kenobiego, Paplpiego czy innych... Rey jest córką Luka i tyle

Re: Wizja Rey zdradza jej tożsamość

"Teoria reinkarnacji wybrańca".

I`m OUT XD

Gdzie tam

Rey to Palpie! Jego głos też jest w wizji!

Re: Gdzie tam

Wg mnie nie możemy się skupiać na tym, czyj głos słychać w wizji. Dużo ważniejsze jest to, czyjego głosu tam nie słychać. A nie słychać tam ani trochę głosu Gordona Freemana.

HL3 CONFIRMED!!!

Re: Wizja Rey zdradza jej tożsamość

Nie przekonuje mnie ta teoria, aczkolwiek coś mi się obiło o uszy, że taka istnieje.
Jak dla mnie wizję Rey można interpretować w taki sposób, iż potwierdza ona pochodzenie Rey z rodu Skywalkerów. Nie jest powiedziane bezpośrednio, że Luke to ojciec, ale jak słusznie napisał Gracu999 pewnie będzie swego rodzaju plot twist. Swego rodzaju, bo tutaj mamy dużo tropów i informację, że ojciec Rey pojawił się w poprzednich filmach. Po premierze Epizodu IV nie było zbyt dużo informacji tego typu sugerujących, że Darth Vader to ojciec Luke`a.

...

Rey to reinkarnacja Grzegorza Brauna.

A Kylo Ren to żołnierz wyklęty.

Re: ...

Nie, Ren to jest młody Severus Snape który zabłądził z Hogwartu w kosmos

No właśnie

po jakie licho w wizji ten korytarz ?

Re: No właśnie

Proste: jeśli to korytarz z Miasta w Chmurach, oznacza to, że Rey została wyhodowana z ręki, którą stracił tam Luke! Właśnie dlatego wzywał ją jego miecz. Nie mówiąc już o tym, że jest "złotą rączką" - to bardzo czytelna podpowiedź!
Ot, zagadka rozwiązana!

Re: No właśnie

Tej teorii jeszcze nie słyszałam - for you

...

Po tych durnotach z Jedynymi i Abeloth w Przeznaczeniu Jedi nawet bym się nie zdziwił, gdyby Rey była reinkarnacją. Szczególnie, że Jedyni są "kanoniczni".

Re: Wizja Rey zdradza jej tożsamość

Jestem za.

Re: Wizja Rey zdradza jej tożsamość

Możliwe...

err

A to nie jest tak, że Rey widziała silne doświadczenia związane z Mocą, w których uczestniczył miecz Luke`a? Coś w rodzaju grot Mocy, czy innych silnie naładowanych miejsc?

Re: Wizja Rey zdradza jej tożsamość

Rey na pewno nie jest córką Luke. Teraz Luke jest bezdzietny w kanonie. Rey będzie raczej córką mocy coś jak Anakin.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.