Forum

Ulubiona reklama SW

Jaka jest wasza ulubiona/e reklama/y nawiązujące do SW???
To może być wszystko, gadżety, kasety czy zupełnie coś innego ( nike, Philips itp.)

Moja ulubiona reklama to ta w której Vader Wkłada świetlówkę/neonówkę do rekojeści Miecza świetlnego... Philips Let Make things better ( chyba nie było tego w Polsce )

A także reklama tabletek/ cukierków do ssania Tunes... Scena z ANH, pod koniec oficer (Vader oddycha ) daje Vaderowi Opakowanie z cukierkami i mówi że to pomaga oddychać lżej, świetnie smakuje ( pojawia się siatka 3D z czerwonym czymś w gardle, tabletka wchodzi to ust i czerwone znika ) Vader zaczyna go duśić... Później jest kosmos i słychać TIE Fightery ale zamiast nich lecą 3 opakowania cukierków (różne smaki)

A jakie są wasze ulubione reklamy?

reklamy

Ja lubiłem tą w której Vader z ekranu ściska moca kubek PEPSI jakiemuś siorbiącemu dzieciakowi. Sam bym miał ochotę to zrobić, jakbym trafił na tego.
Podobała mi się też reklama jakiś płatków, którą widywałem na Cartoonie w 1999. Godstek w różnych scenkach życiowych widział scenki z EI. Np widzi gościa na rowerze z 2 psami przed nim i wyobraża sobie podracera. Patrzy do akwarium - widzi scenkę z Guberfishem. Patrzy na siostrę w maseczce () i widzi Maula.

Philips Let Make things better.

skad ja masz?? bo chciałabym to baaardzo zobaczyć!

Duzo sie tych reklam nie naoglądałam ,ale te z pepsi były całkiem niezłe

Reklamę...

Widziałem na niemieckiej telewizji, pare lat temu ( zanim zostałem fanem) ale już wtedy bardzo mi się podobała...

Mam też obrazek na kompie, możliwe że to była jakaś reklama na budynku, gazecie czy bilbordzie... Podaj adres E-mail to ci prześlę...

fajniście!

ślij na ceta.kc@wp.pl .thans u z góry

podeslij

tez mi jakubbason@wp.pl

jush

Wysłałem obojgu...

Moja najlepsza...

To reklama PZU - qrde - oszalałem jak to zobaczyłem - już myślałem, że się e1 zaczyna - a to była wstawka przed - dostałem z forem wtedy, a ludzie w kinie normalnie zaczęli klaskać

Tak

Wiem o czym mówisz. ja też siedzialem w kinie . projekcja sie opóźniala, ale mnie to nie denerwowalo bo był mój drudi raz. więc czekalem . A reklamy PZU nie widziałem, ale jak zobaczylem to myślałem że wejde na orbitę. Reklama jest the best. Ale zklołem wtedy organizatorów bo też mnie w konia zrobili.Myślalem że to jakiś Pre-order do filmu. A to tylko reklama.

aa

z gorem chciałem napisać:>

reklama-zwiastun

Reklam duzo nie widziałem, a zwiastun Yoda- Action HERO poprostu żądzi

PZU...

Jaja byly w kinie...
MAk tos na kompie?

jeszcze jedna

Taa - zapomniałem o PZU - pamiętam to wrażenie - Co? To już? A gdzie było "Dawno temu...".... i co to za przerwa z reklamą !!!!???? Fajnie się to wspomina.
Jeszcze sobie jedną taką też z okolic TPM przypomniałem. Jakaś reklama piwa stylizowana na ANH. Najpierw jakieś napisy żółte o księżnicce Piwonni a później lecąca jak ISD puszka. Też była kupa śmiechu. Przed Matrixem to chyba widziałem.

Widziałem

większość z wymienionych, super jest ta z Tunes, albo ta Pepsi z walką ciecia kinowego z Wejderem, PZU też niezła,, ogólnie reklamy starwarsowe są na dosyć wysokim poziomie (bo większość to producja Usa)

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.