Forum

Kantyna, cz. 2

Cóż, tamten temat był obrzydliwie długi, tablety nie wytrzymywały .

Zapraszamy do Kantyny! (w chwili obecnej i ogólnie)

ZAPROSZENIE

Serdeczne zaproszenia ze strony 260858 i SirStaniaka kierujemy do wszystkich aktywnych użytkowników Forum, w szczególności do płci pięknej. Liczymy, że przed 20:00 zbierze się pokaźne grono czatujących w naszej ulubionej Kantynie.

Jeszcze raz - ZAPRASZAMY!

Podróż

Dobry wieczór, szukam oferty turystycznej na Kessel z doliczonym transportem

Re: Podróż

do kantyny

Zbliża się ważne wydarzenie dla bastionu. Wbijajta do kantyny.

Halo halo

Do kantyny zapraszamy! Świeci pustkami, czyli mną .

Re: Halo halo

Jakby były tłumy to byś narzekał z kolei, że za dużo osob

Re: Halo halo

Hę?

Re: Halo halo

Żart.

Nocka!

Zapraszamy na nockę w kantynie! JEstem ja i pan Cheetah z IP Joylindy a zachowaniem pewnego znajomego .

>>>ZAPROSZENIE<<<

Mam zaszczyt zaprosić Was, drogich użytkowników tego Forum, do Kantyny na zbiorowe, dzikie orgie z udziałem mnie, SirStaniaka i trzymetrowego mustanga.

Dziękuję

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Nie polecam, pewien jegomość wykazuje się wyjątkowym brakiem kultury.

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Ten pan jegomość wysłał zaproszenie. Tak, ten od orgii.
Obecnie ma bana do końca września, jak nie roku.

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

To o co tym razem poszło?

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

krótko, bo mam mało czasu: jaki konkretnie cel mają te próby zbulwersowania... chyba zebranych tutaj, bo nie wiem jaki inny może być adresat?

Po co w ogóle ciągnie się ten konflikt?

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Pozwól, że odpowem, zanim pan 260858 powie, że nie wie o co chodzi, i że w kantynie był po raz ostatni miesiąc temu.

Pan 260858 to troll typu chan, znany też jako anon. Kim są anonowie? Może opiszę to kulturalnie w skrócie, bo szukając tych informacji w necie można się natknąc na pornografię, nazistowską propagandę i cenzopapy.
Anon to osoba, która żyje trollingiem, hejtem, cenzopapami, to troll, których społeczność ruinuje całe fora internetowe (jak forum pszczelarzy, gdzie chanowcy zaatakowali serwis tysiącami tematów pod tytulem "pszczoły jedzą gówno", doprowadzając go do upadku w zaledwie 4 dni).
Skąd to wiadomo? http://www.star-wars.pl/Forum/Temat/20844
W tym temacie 260 sam powjedział, że interesuje się kulturą chanową, a niezainteresowanych prosił o nie doszukiwanie się informacji i przemilczenie tematu, którego celem było zapewne nawiązanie kontaktu z innymi trollami.
Skąd jeszcze to wiem? Z zachowania, jakie objawia w kantyie. To, co napisał w temacie o "orgiach z trzymetrowymi mustangami" to zaledwie próbka jego możliwości.
Pan 260858 porusza w kantynie tematy erotyczne, dzieli sie wrażeniami z onanizacji ("tryskac na twarz, potem zlizywać"), opowiada o radosnej tworczości nie tylko z moderacją kantyny ("Admin, Adminka i Mustang") lecz z samą Kathi (Ty już o tym wiesz, Kathi, niech wie jeszcze Bastion). Pan 260 notorycznie klnie, obraża osoby publiczne, w tym św. Jana Pawła II [w samym obrażaniu osoby publicznej jako tako nic złego nie ma, czego nie można powiedzieć o określeniach , potem jednak są dziwy, że moderacja kantyny, której większość (nie wiem jak lukaszzz) jest przynajmniej skrajnie katolicka, ma wieksze skłonności do banowania 260], mówiąc, że "był pedałem, który r@#$ał małe dzieci".
Do tego dojdą też wycieczki personalne do Lubsoka (który, gdyby tylko 260858 zechciał zakopać topór wojenny, zaprzestałby niechęci do niego) oraz do innych kantynowiczów z tekstami "Morda, psie!", "Zamknij się, teraz ja mówię", "Jak twój stary! " [jest zj*×any].
No i oczywiście dojdzie też multum multikont oraz adresów IP, czyli podszywanie się pod nickami: (oryginalnie niecenzurowane): KathiLangley, Lord_Budziol, ku*wa, afrykanskie_ku*wy, ufoludki, stara_staniaka, nd, Lort, Kalosz, Inkwizytor, Ratownik, ct_, Lord_Smrodziol, BESTIA_Z_WADOWIC, JanPaweł2, przepraszam, itp.
Obecnie nałożonych jest 36 banow. Na IP oraz nicki. Samego tylko 260858.

No ale ktoś może powiedzieć coś w stylu: "Ale zaraz, przecież Cyfra to kulturalny user, z lekkim bzikiem na punkcie BF, który de facto zawsze dobrze się wyrażał i dyskusję prowadził w miarę merytorycznie". Nie przeczę, na forum 260 błyszczy i połyskuje. W kantynie nie, chociaż tam też ma czasem przebłyski normalności i da się z nim normalnie pogadać.
Ktoś też może powiedzieć: "W dupie mam kantynę". Kantyna jest częścią Bastionu, a userzy są tam ci sami. 260858 ewidentnie przejawia nienawiść oraz hejt wobec paru userów (do niektórych w większym lub mniejszym stopniu).
Ktoś też może powiedzieć: "Nie ma dowodów, wszystko zmyśliłeś!". Na dzisiejsze wybryki owszem, nie mam dowodów, bo glupi ja ani nie zrobiłem screenów, anie nie skopiowałem rozmowy, czego powodem było delikatne bugowanie czatu, przez co musiałem odnowić kartę.
Jestem jednak pewien, że za moje słową poręczą: Lubsok, Budziol, Reek, cat, Renn (o ile to nie multi 260858 ), Keran, Jacek112, Ponda, Vast i paru innych.
Dlaczego więc to piszę? Bo anomy, chanowcy są istotnym zagrożeniem dla każdego serwisu, a wszystko wskazuje na to, że 260 jest jednym z nich.
Zatem odpowiadajac na pierwotne pytanie (bo znaczna większość tego posta to argumenty): 260858 robi co robi, bo sprawia mu to przyjemność, co widać, bo kiedykolwiek nie wejdzie na czat ledwie wytrzymuje 10 minut bez osta.
I choć brzmi to głupio, jak z historyjek, ktorymi internauta straszy internautę, to jest on niebezpieczny dla serwisu, bo może ściągnąć kolegów, jak to się stało w przypadku wspomnianego forum pszczelarzy i wieeelu innych.
Jest to prawdopodobnie mój jedyny post w tej zapewne rozpoczynającej się dyskusji, powiedziałem co chciałem, może przypomni mi się coś jeszcze .
A, i zanim 260 napisze, że to wszystko zmyśliłem, nie mam żadnego interesu w spędzieniu półtora godziny przed tabletem, pisząc tego posta, jak i w zmyślaniu tego, co powiedziałem, dobranoc .

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

O niektórych rzeczach (wrażenia z onanizacji, 36 banów etc.) dopiero się dowiedziałem, ale znając cyfrę we wszystko wierzę. A co do tego co wiedziałem wcześniej: poręczam za słowa Staniaka. [1]

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Też poręczam za jego słowa. Wczorajszej akcji nie widziałem, ale widziałem dość poprzednich, by stwierdzić, że 260858 jest kompletnie niereformowalny i ban to jedyne na co zasługuje.

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

A jak w ogóle doszło do wczorajszej sytuacji, skoro koleś ma bana do 31 sierpnia?

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Zgadzam się ze wszystkim. Pan Cyfra wczoraj cały czas odpisywał mi "Twoja stara", "zamknij ryj" itp.

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Ban dla tego Pana powinien mieć miejsce już dawno. To jak on sobie pozwala to przechodzi ludzkie pojęcie.

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

Pytanie nie było jednakowoż do was, waszą opinię już znam na wyrywki

Dodatkowo - wiem że część przytoczonych nicków (o dwóch wiem na pewno) to nie jest domniemana przez was persona, a inni userzy tego forum... ale to tak na boku

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

I że 260 tak umie? Nie powiem, zdziwiłam się mocno.
Chociaż zaraz wam walnę ładnym cytatem:
[20:54] <E260858> Faktycznie, Kantyna uwalnia w człowieku coś takiego skrywanego na co dzień.

I to zdanie, napisane przez E260 pod koniec maja, ładnie oddaje to, co tam wyrabia obecnie. Co ciekawe, mam zapis(pisemny, nie screen), jak wyraża się o 4chanie i anonach z dezaprobatą, ale grzecznie, w swoim forumowym stylu. Może on należy do ludzi, którym się nudzi w życiu, i dlatego trolluje? Ale jeśli chce "zniszczyć serwis", czy chociaż go zaśmiecić, mój postulat jest tylko jeden: BAN. Za każdym razem, gdy się pojawi i zacznie mącić.
I jedno pytanie na koniec, powodowane czystą ciekawością: Dlaczego uważacie Renna za trolla/ multikonto Cyfry?

Re: >>>ZAPROSZENIE<<<

SirStaniak napisał:
ku*wa, afrykanskie_ku*wy
-----------------------
Mnie to bardziej fascynuje, jak wszedł na kantynę ze znakiem "*" w nicku. O ile mi wiadomo tylko literki z angielskiego abecadła i cyfry przechodzą...

pomocy

Liczba ciągle wbija do kantyny zmieniając IP. Lubsok wyczerpał limit banów, nie wiemy czy to limit jego czy dla wszystkich opów, ale jeśli tylko dla niego to niech ktoś wbije banować.

Re: pomocy

W razie czego można zrobić, tak by tylko zarejestrowane nicki mogły pisać na kanale. Wątpię, by wtedy temu trollowi chciało się zakładać 40 kont. xP Tylko, że wtedy userzy Bastionu, którzy nie mają konta też musieliby się zarejestrować. A w razie czego jest jeszcze kick.

Re: Kantyna, cz. 2

Dobra, wyglądało na to, że limit banów na kantynie to 50. Odbanowałem te jednorazowo używane IP i zostawiłem tylko główne, często używane IP pewnego znanego trolla i tyle.

Stale spotkania w kantynie

Pomimo afer z Cyfrą (który właśnie broi), zrodziła się idea spotkań w kantynie, jak kiedyś, tzn. o konkretnej godzinie, konkretnego dnia tygodnia, bo takie randomowki "Zapraszamy do kantyny" się nie sprawdzały . Proponuję takie kantynowanie na każdy piątek o 19:00, z przyszłym włącznie. Zapraszamy stałych bywalcow, nowych, starych itd.
Datę i godzinę możemy oczywiście jeszcze ustalić .

Re: Stale spotkania w kantynie

Zatem ostatecznie ustalona godzina to 19:00 dnia dzisiejszego i każdego piątku .
Szczególnie zapraszam Lorda Barta, by pokazał #nowepokolenie jak z takich tematów: http://www.star-wars.pl/Forum/Temat/3014 stać się poważnym narzekającym na wszystko fanem, który chociaż pozorowałby #starepokolenie.

czytam

sobie tak to i wiele rzeczy działo się kantynowo, niektóre nawet odbijały się forumowo, ale to...

#przeżenada #nowepokolenie

Może kiedyś
Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie

jak Rusis usiądzie i zmontuje to co powiedział.

Ale tak to... mam nadzieję, że część złapie raka, zamiast katować nim resztę.

Re: czytam

Niektórym odwaliło?

Re: czytam

Panie i ta jak

piątek 19:00

Pora stałych spotkań na kantynie, a tu tylko Vast, Staniak, JOR (w dodatku milczący) i ja. Co z wami ludzie? Wbijajcie. Zapraszamy (nie ma żadnych 3-metrowych mustangów).

Zażalenie

Chciałbym zgłosić zażalenie odnośnie mojego zbanowania na bastionowym czacie - Kantynie. Chciałbym zwrócić uwagę na to, że powód banicji to rzekome podszywanie się po innych użytkowników. Otóż nie byłem tego sprawcą, bo na Bastionie ostatni raz zalogowany byłem przed paroma tygodniami, a nawet miesiącami. Otrzymałem bana na nick, a po dzisiejszym jego zmienieniu - bana ana IP. Swoją drogą po wejściu dziś na czat i poproszeniu o wyjaśnienia, zostałem niemile potraktowany, wyzwany i zbanowany.
Raz jeszcze proszę o wyjaśnienia.

Re: Zażalenie

Staniak dał Ci bana do końca roku za to co wyprawiałeś wcześniej. Skoro pomimo zakazu wróciłeś, to nic dziwnego, że dostałeś go ponownie.

Re: Zażalenie

A kiedy to ,,wcześniej" było, mogę wiedzieć?

Re: Zażalenie

Proponuję przescrollować temat

Re: Zażalenie

Z tymi banami to rzeczywiście jakaś paranoja.
Bo o ile radosna Kantynowa twórczość 260858 jest zdecydowanej większości doskonale znana, o tyle ile można karać za to samo? A dzisiaj nic poważnego 260858 nie przeskrobał...

Re: Zażalenie

Po wnikliwym przeanalizowaniu sytuacji (stąd tak późna odpowiedź), oddalam.

Obwieszczenie Kantynowe nr 2

Za próbę obalenia jedynej słusznej i (nie do końca) legalnej władzy w postaci mojej skromnej osoby, a także osoby Vast która również posiada iluzję władzy w postaci Opa, użytkownik Ponda zostaje podwójnie dożywotnio pozbawiony godności Opa, Moda, Mastera i jakiejkolwiek innej funkcji którą mógłby kiedykolwiek pełnić na Kantynie. Dziękuję.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 2

Chciałbym zauważyć, że zamach stanu zacząłem od siebie

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 2

No dobra, jest to okoliczność łagodząca. Znaj moją łaskę, anuluję ci jedno z dwóch dożywoci

Obwieszczenie Kantynowe nr 3

W związku z ponawiającymi się aktami debilizmu pewnego użytkownika, każdy wie którego, wprowadzamy w życie nowe zasady w Kantynie. Od dziś osoby chcące się tam udzielać, muszą przejść weryfikację Urzędu Bezpieczeństwa Kantyny w osobie mojej lub Vast, Cat, a także Staniaka, Lubsoka i Wilczycy, kiedy sami przejdą weryfikację. Szczegółowych informacji wszystkim zainteresowanym udzielą wyżej wymienieni. Dziękuję.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

A mogę jednak tego zarządcę haremu? Bo w sumie ostatecznie nie odmówiłeś...

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Robimy to by cyfra się nie dostał na kantynę, a weryfikować ma min. ten, który mu odbanował wszystkie nicki i IP? Od razu możemy czuć się bezpieczniej.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Jak wspomniałem wyżej, jeśli sam pomyślnie przejdzie weryfikację UB.

Rozważane są obecnie dwa rozwiązania techniczne przydzielania dostępu, po dalszych testach moderacja Kantyny zdecyduje które jest bardziej efektywne. Prosiłbym o nieudzielanie szczegółów na forum.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Taki mam komunikat przy wejściu:

#kantyna Cannot join channel, you must be invited (+i)

Może ktoś mnie zatem zweryfikować?

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Zbanowaliście całe UPC?

Chciałem dla picu wbić na Kantynę, ale zostałem od razu wykopany

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Zostałem wykopany i zbanowany ;_;

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

A jednak! Cyfra zdestabilizował już kantynę, a jutro posypią się bany na forum!

Jeśli już...

mówimy o destabilizacji, to raczej Kantyna zdestabilizowała Cyfrę, a nie na odwrót.

Re: Jeśli już...

Kantyna zdestabilizowała wstępnie zdestabilizowanego Cyfrę, a teraz on próbuje zdestabilizować forum, kantynę i userów na swój obraz i podobieństwo

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Co się dzieje takiego w tej kantynie?

Gratulacje!

Jak wiemy (albo i nie) zarówno +i, jak i +j wykazują objawy niestabilności psychicznej. Oczywiście to nigdy nie przeszkadzało we wprowadzemiu ich.
Ale nie bójcie się, lukaszzz i jego modzi z ogromną chęcią będą weryfikowali każdą osobę na pw.

Re: Gratulacje!

Chcę być zweryfikowany, co mam zrobić?

Re: Gratulacje!

Ty akurat nic Już zostałeś zweryfikowany pierwszego dnia

Re: Gratulacje!

PRzzestań się mnie czepiać

...

sugeruję zmienić podejście albo zrobić sobie osobny czat, bo takie `zamykanie` kantyny sprawi, że nikt tam nie będzie przychodził oprócz waszego kółka wzajemnej adoracji.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

To chyba nietrafione zagranie. Wprowadzanie takich metod już jest zwycięstwem dla tej osoby bo utrudnia życie normalnym użytkownikom oczekującym aż ktoś ich łaskawie wpuści.
To trochę jak z terrorystami, nie muszą zabić wszystkich, wystarczy, że wszyscy będą się bać.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

W sumie i tak ciężko się tam było dostać bo nigdzie nawet nie ma linka do kantyny na stronie.

Re: Obwieszczenie Kantynowe nr 3

Jest, tylko trzeba umieć go zobaczyć. xD

oczywiście

Przez pół roku nigdy nie weszli na kantynę, a teraz biadolenie, że nie można.
A co do "creabella". Wpuścmy go, a jak zacznie robić to co dotychczas to -i.

Re: oczywiście

Creabell wygląda na Cyfrę. I to ze słabym kamuflażem. Nie wpuszczajmy go.
A co do wcześniejszych "oskarżeń" o kółko wzajemnej adoracji - to my przesiadujemy tam najczęściej, więc to głównie nasz problem. Co nie oznacza oczywiście, że zawłaszczamy kantynę - to oczywiście dobro ogólnobastionowe
Jednak problem dotyka w największym stopniu osób przesiadujących w kantynie często.
Naprawdę, niech wszyscy narzekający na system wezmą pod uwagę, że denerwujące są przerywniki dyskusji (mniej lub bardziej poważnych, albo wcale ) w stylu opowieści o rzekomych wyczynach papieża, dziwnych insynuacji, przytyków ad personam, i masy tekstów o treści durnowato-seksualnej.
Jak ktoś chce przyjść do kantyny - zapraszamy serdecznie! Jednak bywały już sytuacje, że wchodzi Cyfra, a tu żadnego opa. I jedyne co zostaje, to ignorować takiego.
Podsumowując, ja wiem, że ciężko, ale trzeba wytrzymać. Kto wie, może nadejdą dni, na których nie będzie kładł się cień Cyfry?

Kontrowersje

Kantynowe grono pomysł "zamknięcia" poparło, także uwagi krytyczne oddalam

Zmieniło się jedynie to, że żeby wejść do Kantyny trzeba być zalogowanym i przed pierwszym wejściem napisać na PW do kogoś z moderacji kantyny. Tyle. Każdy, poza Cyfrą ten dostęp uzyska. A w wypadku przeniknięcia wyżej wymienionego, odbierze się mu po prostu autoryzację.

A co do nowych osób - przez ostatnie pół roku nie przybył nikt nowy

Re: Kontrowersje

...za dużo zachodu :b

Re: Kontrowersje

Niestety nasz IRC jest tak niedoskonałym narzędziem do banowania że nie jest odporny na proxy Nie działa też prostszy system invite Nie znalazłem też opcji zabezpieczenia dostępu hasłem. Także na razie musi zostać jak jest.

Re: Kontrowersje

lukaszzz napisał: "A co do nowych osób - przez ostatnie pół roku nie przybył nikt nowy"
Wypraszam sobie, otóż jeszcze pół roku temu nie wiedziałem o istnieniu tej strony, a teraz jestem w miarę stałym bywalcem zarówno tego forum, jak i kantyny.

Re: Kontrowersje

Może jesteś utajonym kontem Cyfry?

Re: Kontrowersje

Liczbowiec był chyba za młody, aby pamietać Kapitana Bombę

no i czy

nie potwierdza się to co pisałem wyżej?

Kantyna była martwa i jest martwa, a jakieś blokady itp. #nowepokolenie
...

Szkoda, że mam rację zawsze w złych kwestiach.

Re: no i czy

Kantyna żyje, tylko ciężko się przebić.

Re: no i czy

Kantyna jeszcze nie umarła To dopiero początek końca (kolejnego;p)

Re: no i czy

Patrz, niedawno się o tobie zgadało...

Re: no i czy

To właź i zawyż poziom.
Ale po co...

Re: no i czy

Nie wiem, czy na pewno doszłoby do "zawyżenia" poziomu. :/

Re: no i czy

W przypadku Barta? Nope. xD

Re: no i czy

Lord Bart napisał:

Kantyna była martwa i jest martwa

-----------------------
A to już zależy od tego, kto wchodzi

Re: no i czy

Jak to dobrze że jest ktoś na tym forum, kto zawsze uświadomi nam nasze błędne myślenie. Myśleliśmy że 10 w miarę regularnie odwiedzających od pół roku kantynę osób to życie, a okazuje się że byliśmy w błędzie.

Dziękujemy Bart za objawienie nam tej prawdy i uświadomienie że jesteśmy martwi. Z pewnego punktu widzenia.

Re: no i czy

Ależ jesteśmy martwi, to wie każdy uwielbiający narzekać poważny user. Chodzi o to, że większość osób odwiedzających kantynę należy do... nowego pokolenia. Tak, tego nowego pokolenia, które wydało wszystko, co najgorsze, powoli niszczy Bastion, niezdolne jest do powiedzenia czegoś mądrego, wartościowego czy chociaż sensownego. Tak, ta dzisiejsza młodzież nie nadaje się do niczego, za moich czasów...oh, wait. Czy naprawdę stare pokolenie pochyla się już nad grobem i czy naprawdę za ich czasów było lepiej?

Re: no i czy

Jako stare pokolenie, pamiętające jeszcze czasy przed Bartem, się wypowiem. Kantyna żyje. Z kolei Bart... You either die a hero... itd

Re: no i czy

Lukaszzz, Ty jak na stare pokolenie trzymasz się nadspodziewanie dobrze Ale niektórzy, i to ci z krótszym stażem od Ciebie, niewiele chyba jeszcze tu wytrzymają. W tym tak świetnym niegdyś miejscu, zdeptanym przez tych nowych, są ostatnimi ostojami Tamtych Lepszych Czasów...

Re: no i czy

Ja tam z nowego pokolenia jestem i bastion lubię taki jaki jest.

nie

zrozumiałeś, bądź nie chcesz zrozumieć, bo udawanie zdaje się przyjemniejsze.

Ciekawe jak to idzie w parze z usunięciem linkowania na głównej czy serią pytań-zagadek-haseł?

Proszę bardzo.

Re: nie

Wahałem się czy chce mi się dalej gadać czy nie, ale niech będzie że odpiszę...

Jeżeli konieczność zarejestrowania nicku na ircu i potwierdzenia go komuś na PW uważasz za serię pytań-zagadek-haseł nie do przejścia, czy wręcz oznakę śmierci kantyny, to naprawdę nie wiem co mogę powiedzieć Też wolałbym żeby można było wejść normalnie, ale jak pisałem wyżej - kretyńska działalność Cyfry, chociaż momentami śmieszna, jest jednak upierdliwa na tyle, że dla tych którzy się tam na co dzień udzielają odseparowanie go jest zmianą na lepsze.

Pytanie które mi się nasuwa jest takie - dlaczego, skoro tak leży ci na sercu los kantyny, kiedy nie było rejestracji pojawiłeś się tam zaledwie raz, spamując przez kilka minut bezcelowo kickiem, a kiedy wprowadziliśmy rejestrację lamentujesz o jej śmierci?

Re: nie

lukaszzz napisał:
kiedy nie było rejestracji pojawiłeś się tam zaledwie raz, spamując przez kilka minut bezcelowo kickiem
-----------------------
Do dzisiaj mam uraz psychiczny z tego powodu...

Re: nie

Nie ty jeden najwyraźniej

Re: nie

Nie zrozumiałeś.
To ja byłem tym gościem którego Bart spamował kopami. >_> Może "kocham_kathi" jest jakimś wyjątkowo obraźliwym słowem w warszawskim slangu, nie wiem. W każdym razie żenada, ani nie łamałem zasad netykiety, ani nikomu nie przeszkadzałem, a kogo to miało śmieszyć to śmieszyło.

Re: nie

Ależ zrozumiałem. Doszło do obustronnej traumy. Bart po wykopaniu go za kopanie ciebie ma focha na kantynę do dziś

tak możesz

to sobie tłumaczyć, ale moje nie-pojawianie się tam więcej było wypadkową założenia, że toleracja "kochających Kathi" skończy się czymś gorszym.

I jak zawsze, w przypadku gorszych, miałem rację.

Nie miałem i nie mam zamiaru przykładać do tego ręki, nie mniej jednak "reaktywacja" czegoś co kiedyś było fajne i przyciągało więcej niż "10 osób" w to... co zobaczyłem i to co teraz czytam - sorry. Możesz oszukiwać siebie, ale i tak przegrałeś, tak jak pisze ktoś tam niżej.

A że się nie dogadamy to już nie będę tu pisał, chociaż widok tematu w lateście powoduje mój smuteczek.

Re: tak możesz

Dobrze więc, ja będę dalej się oszukiwał że na kantynie jest fajnie, ty dalej się oszukuj że twoje zdanie jest ważne i słuszne Widać dobrze nam się obu żyje w zaprzeczeniu i wyparciu

Teraz tylko...

kwestia nazwy tego shipu. :/ Jakieś pomysły?

Re: Teraz tylko...

Lukaszzz ma tylko jeden prawilny ship.

Re: Teraz tylko...

Lukart? Bakaszzz?

co tu się dzieje

Czyli, że to tak... A się zdziwiłam jak się próbowałam zalogować i mi wyskoczyło, żem zbanowana. I tak kilka dni, aż wreszcie zajrzałam tu.

W każdym razie udało wam się mnie zniechęcić chwilowo do Kantyny Jak zdejmiecie te dziwne ograniczenia logowania to dajcie znać.

Re: co tu się dzieje

Tzn. pomysł uważam za całkowicie nietrafiony. Oficjalny forumowy czat powinien być dostępny dla wszystkich użytkowników, a nie dla wybranego grona. Jeśli kilka osób chce razem poczatować bez innych użytkowników to można na privie to zrobić.

Re: co tu się dzieje

W sumie wystarczy w pole kanału wpisać cokolwiek, na przykład #bastion (czy nawet #nowepokolenie ), żeby mieć nowy kanał. Co prawda na trochę innych zasadach niż nasza Kantyna, ale gadać się da.

Re: co tu się dzieje

Hmmm, a jak wpiszesz w wyszukiwarkę cokolwiek, np. pasiekapszczelarska.pl to będziesz mieć nowe forum. Co prawda to trochę co innego niż nasz Bastion ale czytać i pisać się da.

Re: co tu się dzieje

Jak rozumiem to Ci upadli od "Pszczoły jedzą gówno". Poczekajmy trochę i to już nie będzie co innego niż Bastion.

Re: co tu się dzieje

Źle rozumiesz, pasiekapszczelarska.pl żyje i ma się dobrze. Wystarczyło sprawdzić adres by się przekonać, no ale #nowepokolenie ;p

Re: co tu się dzieje

Sprawdziłem adres i żyło. Ale jak podajesz dla przykładu adres forum pszczelarskiego to nawet jak działa kojarzy się z jednym..

Re: co tu się dzieje

Przecież z około 20 000 użytkowników dostęp ma 11. Nie widzę problemu.

Re: co tu się dzieje

Jak wokół kantyny postawiliśmy zasieki (bo przecież nadal jest otwarta ) to się awantura robi. A jak była otwarta, świeciła pustkami. Cóż, zawsze trudno dostępne rzeczy wydają się bardziej atrakcyjne.
Tycjanka - Ty akurat wchodziłaś, więc Twoje pretensje są uzasadnione. Nie rezygnuj, tylko załóż konto i wbijaj do kantyny! Potem zgłoś się do któregoś z opów kantyny. Po weryfikacji wystarczy się logować - a to naprawdę kwestia paru sekund - i już możesz czatować. Zapraszam w imieniu "grona kantynowego"

Re: co tu się dzieje

Ja na razie podziękuję za dostęp do Kantyny. Jestem za tym, żeby była jednak dostępna dla wszystkich. Wrócę gdy te dziwne ograniczenia dostępu zostaną zniesione.

Re: co tu się dzieje

Całkowicie się zgadzam. Co więcej blokada Bastionowego chatu to zwycięstwo Liczby i porażka Kantynowych modów, w końcu dopiął swego;p
Całe szczęście że tylko na Kantynie
Bo dla mnie sytuacja wygląda mniej więcej tak: http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201308/1376434473_tnag4x_600.jpg

Re: co tu się dzieje

Niczego nie dopiął. Nadal rozmawiamy w spokoju na kantynie. A że to ciągle to samo grono, cóż.... przed Liczbą też były tylko te same osoby. xD

Re: co tu się dzieje

Liczba to terrorysta i udało mu się osiągnąć się to co chciał - doprowadził do tego że ze strachu przed nim Kantyna stała się zamkniętym miejscem, z jakimiś weryfikacjami czy prośbami o pozwolenie na dołączenie do "elitarnego" grona. W skrócie: to już nie Kantyna ;p
Ignorowanie działało równie dobrze, a pokazywało że nie można nas było sterroryzować i byle Cyfra tego nie zmieni...

...

Ale wy zdajecie sobie sprawę, że to o co tak biadolicie to jednorazowe dopisanie +k do konta i zajmuje kilka sekund? No tak, ale przecież nikt z biadolących nawet nie raczył się zhańbić sprawdzeniem tego

Re: ...

Dla jednych kilka sekund, dla innych dłużej. Wiesz o kim myślę. xD

Re: ...

O kim, Lubsok? xD

Re: ...

O mnie

Re: ...

Masz całkowitą rację, to zajmuje chwilkę, a broni przed trollami.

Re: ...

O, wróciłeś z banicji! Miło Cię widzieć.

Weryfikacja

Z tego co zrozumiałem wystarczy:
1) zarejestrować nick
2) napisać na priv do adminów kantyny
I tyle. Jednorazowa fatyga, która zajmie max kilka minut. Może ktoś wyjaśnić, czemu padają tu teksty, że Cyfra wygrał? Czegoś nie zrozumiałem?

W zasadzie to dopiero teraz jest jak w prawdziwej kantynie - roboty nie mają wstępu

Co najwyżej zastanowiłbym się, czy procesu rejestracji nicka nie opisać w jakimś widocznym miejscu - np. pod linkiem: http://www.star-wars.pl/Kantyna
Bo tego rzeczywiście ktoś może nie wiedzieć.

Re: Weryfikacja

Rzecz w tym, że to średnio widoczny link

Re: Weryfikacja

-1) zarejestrować nick
Eee... nie widzę nigdzie rejestracji ani logowania na stronie kantyny -.-

Re: Weryfikacja

Nickname:
Channels:
Join chat
Log in to Q
Niestety zarejestruje Cię tylko op.

Bilety do kina

Mam dwa bilety do odsprzedania na jutrzejszy seans Łotra 1.

Kraków IMAX Plaza
godz. 19:00
Miejsca w przedostatnim rzędzie mniej więcej na środku.

Re: Bilety do kina

kontakt 883 615 210

Wieczorek zapoznawczy na Kantynie - czacie #2

Premiera Rogue One za nami, Bastion przeżywa popremierowe oblężenie, okres świąteczny przed nami - tak więc wszystkich chętnych do rozmowy zapraszamy na Kantynę - bastionowy czat. Blokada zdjęta, kantyna otwarta dla wszystkich.

Oficjalną datę ustalamy na jutro, 20 grudnia o godzinie 19. Dzisiaj i w pozostałe dni oczywiście też można wchodzić

Re: Wieczorek zapoznawczy na Kantynie - czacie #2

No, a marudni wreszcie będą zadowoleni? Wątpię, większość marudnych się pewnie nie pojawi
W każdym razie - kto chce, niech wchodzi zawyżyć czy obniżyć poziom, jutro to jeszcze wszystko jedno.
A więc nabór na "elity"(ewentualnie do kółka wzajemnej adoracji) - rozpoczęty

Re: Wieczorek zapoznawczy na Kantynie - czacie #2

Liczba pewnie już zaciera ręce. xD

Re: Wieczorek zapoznawczy na Kantynie - czacie #2

To jutro się trochę powyżywa, pomści straszliwie, krwawo i drastycznie, a jak już będziemy go mieli dość, to się Cyfrę wywali i tyle.

Re: Wieczorek zapoznawczy na Kantynie - czacie #2

Czekamy na zapowiadane na święta wielkie rzeczy które Cyfra nam obiecywał

Re: Wieczorek zapoznawczy na Kantynie - czacie #2

"Come in!" we say. "It will be fun!" we say.

...

-[18:13] <lukaszzz> prosze zrobic hype w temacie o kantynie na jutrzejszy wieczorek zapoznawczy
Robię hype!

(Jutro się rozliczymy na PW lukaszzzu.)

Zapraszamy dziś na 19.00 na czat.

Kontynuując hajp, zapraszam ponownie na dziś do Kantyny. Jako że ludzie miewają problem ze znalezieniem drogi, nawet podlinkuję.

http://gwiezdne-wojny.pl/Kantyna

Ludzie powoli zaczynają się zbierać, także można wbijać

Re: Zapraszamy dziś na 19.00 na czat.

Tak jest, zapraszamy tych bardziej popularnych i tych mniej, dostęp nie wymaga ani logowania, ani zaproszenia, po prostu klikasz i jesteś .

Kanon vs. EU - kulturalna polemika.

Drodzy Rodacy! Co Wy na to, by spotkać się dziś wieczorową porą na kantynowym czacie i kulturalnie, merytorycznie porównać sobie zmiany jakie zaszły po 2014 (z punktu widzenia fana), przedstawić argumenty za i przeciw tej zmianie oraz podnieść na duchu tych, którym nowy porządek nie odpowiada. Proponuję godzinę 20:00, kto się pisze? 🙂

Re: Kanon vs. EU - kulturalna polemika.

Ja mogę wpaść, mam bardzo luźne zdanie więc nie będziemy się tłuc po ryjach chyba

Re: Kanon vs. EU - kulturalna polemika.

Po ryjach jak po ryjach... chyba, że wirtualnych

Re: Kanon vs. EU - kulturalna polemika.

Coś czuję, że jak będzie Budziol to kulturalna w Twoim i jego wykonaniu nie będzie.

Re: Kanon vs. EU - kulturalna polemika.

Warto będzie przyjść chociażby po to, żeby obejrzeć ich starcie

Re: Kanon vs. EU - kulturalna polemika.

I może jakiś banik dla Liczby przy okazji wpadnie. xD

Ekhem...

Rozumiem, że zaszła jakaś pomyłka? Co to za impreza bez organizatora?

Re: Ekhem...

jak organizator skończy monologi o przewodzie pokarmowym to będzie mógł wrócić i pokonwersować.

Re: Ekhem...

Ja uważam, że jeśli nie banujesz Lubsoka za jego impertynencje, to chociaż daj mi szansę na kontrę wobec jego zaczepek. Jeśli nie pomagasz to nie szkodź, ja z płaczem do Ciebie nie przychodze, że ,,Lubsok mnie bijeeee", ale to Ty też mi nie wadź.

Re: Ekhem...

Czepianie się wszystkich dookoła nijak nie pomaga twojej sprawie. Zmień zachowanie, a pozostali też będą inaczej reagować na ciebie.

Niepotrzebne, długie bany na kantynie

Ostatnio na bastionie dużo osób dostaje bany na kantynie. Jest to spowodowane "spamowaniem" np. nie wiedziałem co to jest "slap" więc zacząłem "slapować" pewną osobę. Przez to na chacie wystąpił tak tak zwany spam. Dostałem wtedy bana na 17 godzin. Według mnie administracja powinna napisać żebym tego nie robi, lecz gdybym chociaż admin by za to upominał pisał dalej a owszem powinni dać bana, ale nie na 17 godzin!

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

Jestem pewien, że winny jest Lord Budziol - znany imperialista i zwolennik nieprzychylnego dla obywatela systemu administracji.

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

Budziol nie ma opa. Niemniej jestem za śledztwem i wyciągnięciem konsekwencji, gdyż poszkodowanych jest więcej. A slapów nigdy dość.

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

Popieram.

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

A tak serio to faktycznie chodziło o Budziola

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

To znaczy jego slapował

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

to może jeszcze banik za spam na forum?

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

17-godzinnego bana nazywać długim. That`s cute

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

Rusis napisał:
That`s cute
-----------------------
Na polskim forum proszę pisać po polsku. Takie zachowanie uwłacza administracji serwisu.

Re: Niepotrzebne, długie bany na kantynie

Katla kiedyś mnie pobiła slapem. Aczkolwiek dźwięk "slapa" jest miły i mi nie przeszkadza, rozważam admininstracji zmianę dźwięku na Solowskie "Jahooo!" bądź na "Weeeeeeoooo!" R2-D2.

Popołudniowe i wieczorne pogawędki w Kantynie - zapraszamy

Dawno się na Kantynę nie zapraszaliśmy, także zapraszamy. Jeżeli nigdy nie byłeś(aś) drogi użytkowniku/droga użytkowniczko - Kantyna jest bastionowym czatem o 15letniej tradycji gadania o pierdołach. Jeżeli odwiedziłeś(aś) w przeszłości - jak możesz nie wrócić?

W miarę stała ekipa zbiera się zazwyczaj popołudniami, ok 17-19 jest wielce prawdopodobne że kogoś się zastanie. Także zapraszamy do odwiedzenia i zostania na dłużej.

Poranno-popołudniowa kantyna

Witam,

Ja z kolei zapraszam na kantynę w godzinach rannych i południowych. Pracuje ciężko na PKB tego kraju i czasami muszę na 5 minut odetchnąć.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

bede koło 11 bo mam zebranie zaraz xD

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Spoko, już się pojawiły dwie osoby. Tytani pracy.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Dwie. Hehehehehe. XD

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

właśnie, już jest za dużo, nie przychodźcie już

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

przychodźcie przychodźcie, ujawniamy skandalizujące fakty z życia Shedao.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

To jest bardzo edukujące, wszyscy jesteśmy zapracowani i część na dodatek głodna

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Ja nie jestem, ja mam catering w pracy. :3

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Zaraz parze sobie kawkę i popijając rozbudzający napój, będę oczekiwał na resztę nierobów.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Ein moment, jeszcze jestem w autobusie, a na telefonie słabo się używa kantynę ^^

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

ehh, no i wchodzę rankami na tą kantynę, a tam:

https://media.giphy.com/media/gngO1gmBhS9na/giphy.gif

zarobasy cholerne.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Ja tak miałem wczoraj :/

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Wczoraj byłem, ale wpadłeś w złym momencie.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Ja też tak miałem wczoraj. I przedwczoraj.

Re: Poranno-popołudniowa kantyna

Będę.

Kantyna tu i teraz.

Ja i SirStaniak serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na kantynę (https://star-wars.pl/Kantyna).

Re: Kantyna tu i teraz.

Ok, wbijam.

Discord

Kantyna jest martwa, nie oszukujmy się, zresztą mało kto chyba wie o jej istnieniu. Przede wszystkim nie ma na niej nowych użytkowników, siedzą w zasadzie te same osoby, a i tak rzadko, więc siłą rzeczy czat jest martwy. Nie wiem, czy ma to sens i czy to w czymś pomoże, ale można założyć np. bastionowego Discorda. Discrod jest o wiele wygodniejszy, pozwala na więcej, można sprawnie korzystać z niego mobilnie i (tak sądzę) w miarę czynnie na nim przebywać, więc również i rozmawiać. Taki tam pomysł, sam nie wiem, siedziałem trochę na Kantynie, ale pustki na niej i jej archaiczność skutecznie mnie zraziły, więc może Diskord pomoże (albo zdechnie xD) i znajdzie się więcej ludzi chętnych do rozmów. Chyba nie zaszkodzi spróbować

Re: Discord

Moim zdaniem to bez sensu, ludzie po prostu nie potrzebują live chatu, a kantyna wystarcza tej garstce osób korzystających. Mimo to na próbę stworzyłem taki kanał - https://discord.gg/jFFRxQ8, chociaż wątpię żeby to się udało ;p.

Re: Discord

Osoby wchodzące na Discord proszone są o natychmiastową zmianę nicku na ten Bastionowy ;p. W innym wypadku będę kickować .

Re: Discord

To nic nie da. Kiedyś proponowano zrobić nowy czat zamiast starego IRCA. Zwrócono się z pomysłem do administracji (sam podałem nazwy paru dobrych czatów). I co zrobili? Ano obecną kantynę. xD

Re: Discord

Raczej wątpię żeby przesiadka na Discorda zwiększyła liczbę Kantynowiczów, ale spróbować zawsze można. Pusta archaiczna kantyna nie jest szczególnie zachęcająca

czyli

że zniknęła, bo teraz przypadkowo zobaczyłem, że ktoś (pewnie Rusis) ustawił tam... Discord?

Tak pytam z ciekawości.

Re: czyli

Tak, kantyna przeniosła się na Discord. Oczywiście zapraszamy.

nie o to

mi chodzi, pomyślałem sobie po prostu, że ten Discord, jako nazewnictwo, zastąpił Kantynę, która miała więcej wspólnego z SW i w ogóle... taka kosmetyka, ale jestem już w tym wieku, że wiem że nie wszystko może być po staremu.

Niby nazwa kanału została, ale jakoś tak to po disnejowskiemu wygląda.

Re: czyli

Całkiem nie zniknęła...
https://star-wars.pl/Kantyna

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.