Forum

X-Men: Dark Phoenix

(tytuł roboczy podobno )

Ma być nowy film z X-Men, skupiający się na postaci Jean Grey. Sophie Turner potwierdziła, że znowu wcieli się w tą rolę.

Zgromadzeni przez Profesora Charlesa Xaviera X-Meni chronią świat, który ich nienawidzi. Stoczyli już wiele walk z niezliczoną liczbą wrogów we wszystkich zakątkach wszechświata. Jednak nic nie było w stanie przygotować ich na to co ich czeka. Jedna z mutantek, Jean Grey, pozyskała moc potężniejszą niż można sobie wyobrazić. Ta moc nią zawładnęła. Teraz X-meni muszą zdecydować, czy ocalą przyjaciółkę, czy wszechświat.

http://pl.ign.com/x-men-supernova/9573/news/x-men-supernova-pierwsze-szczegoly-na-temat-nowego-filmu-o-m

https://www.comicbookmovie.com/x-men/sophie-turner-confirms-her-return-as-jean-grey-for-a-new-x-men-movie-says-a148900

Zdjęcia mają rozpocząć się w czerwcu w Montrealu.

Re: X-Men: Supernova

Ale to już było...

Po co oni to dalej ciągną? Pewnie ten film znów zaprzeczy poprzednim. Reboot to jedyne co pomoże temu uniwersum.

W sumie

Apokalipsa zapowiadała wykorzystanie wątku z Feniksem w następnej części - lubię nową trylogię ale mam nadzieję, że Fassbender nie znajdzie się w obsadzie - czwartego nawrócenia Mygneto nie zdzierżę.

hmm

Sophie jest słabą aktorką, a na ekranie jest irytująca. Plus jest brzydka. W Apocalypse była znośna, bo film nie skupiał się na niej. Właśnie straciłem jakiekolwiek zainteresowanie `Supernovą`

Oficjalny tytuł - Dark Phoenix

J. Chastain o swojej roli:

https://tinyurl.com/ybfg4j6x

Nowe zdjęcia:

https://tinyurl.com/y9gepzmv


i opis fabuły:

Set in 1992, about 10 years after the events of last year’s X-Men: Apocalypse, Dark Phoenix opens with the X-Men, including Mystique (Jennifer Lawrence), Beast (Nicholas Hoult), Storm (Alexandra Shipp), Nightcrawler (Kodi Smit-McPhee), and Quicksilver (Evan Peters), in a new, unexpected role: national heroes. Charles Xavier (James McAvoy) even lands on the cover of Time magazine. But his growing ego puts the team at risk.

“ride is starting to get the better of him, and he is pushing the X-Men to more extreme missions,” Kinberg says. After they’re dispatched to space for a rescue mission, a solar flare hits the X-Jet and the surge of energy ignites a malevolent, power-hungry new force within Jean (Game of Thrones’ Sophie Turner)— the Phoenix.

Re: Oficjalny tytuł - Dark Phoenix“ride is starting to get the better of him,

-----------------------
Pride ma być

Całkiem spoko

Chastain niezła babka, Sophie też może być, chociaż tej pierwszej Phoenix nic nie przebije. Szkoda tylko, że Singer będzie sprawował na produkcją opiekę wyłącznie duchową, siedząc w pudle.

Trailer

Re: Trailer

Takiego wielkiego ziewnięcia i poczucia meh nie miałem chyba jeszcze nigdy przy jakimkolwiek zwiastunie

Re: Trailer

Jak dobrze pójdzie, to może to anulują. Zwiastun niby jest, ale New Mutants też mieli, a słuch po nich zaginął.

Re: Trailer

To ma troszkę wyższą półkę, niż New Mutants, nie uważasz? Z racji samych zaangażowanych gwiazd chociażby, plus to jest kontynuacja głównej linii filmów o X-Men. Raczej nie zniknie tak łatwo

A trailer... byłby ok (choć strasznie sztampowy), gdyby nie to, że ni ch*ja nie widzę tu nic, co znałbym z faktycznego komiksu Dark Phoenix Saga. Jedną nie mającą wiele wspólnego z oryginałem ekranizację tego wątku mieliśmy już w Ostatnim Bastionie. Po cholerę nam druga?

Dajcie mi, kurde, Imperium Shi`Ar, dajcie mi Lilandrę i Gladiatora, dajcie mi X-Men walczących za Jean w kosmosie. A jak nie, to musicie się bardzo mocno nabiegać, żeby mnie zainteresować

Re: Trailer

A po co? Lepiej tłuc po raz enty romans Xaviera z Magneto, smutnych X-men (jestem pewien, że znowu będą w skórze), moce mutanta to cierpienie, Magneto który ma problem z dobrem i złem, może nawet wymuszone cameo Wolverina itd.

Re: Trailer

Film za drogi by go anulować, najpewniej puszczą go w kinach, z niewielką promocję i część kosztów powinno się zwrócić. Jeśli anulowaliby ten film to 200 mln idzie w błoto, a jak wypuszczą to przynajmniej połowa się zwróci

Re: Trailer

Dla mnie jest OK, tylko ta Sophie... tragedia.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.