Forum

For Honor

-For Honor to stworzona przez studio Ubisoft Montreal sieciowa gra akcji z widokiem TPP, w której na quasi-średniowiecznych polach bitew mierzą się rycerze, wikingowie i samurajowie. For Honor cechuje się realistycznym systemem walki i sporą dozą brutalności. Oprócz rozgrywki wieloosobowej tytuł oferuje także kampanię singleplayer. - za gry-online.pl

Gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=f_rxH8uN0vQ

Kusi mnie by ją zakupić, bo patrząc na gameplay, to jest to taka gra, w którą zawsze chciałem zagrać. Ostra naparzanka na miecze, brutalna, ale dająca satysfakcję. W coś podobnego chciałbym też zagrać, ale z udziałem mieczy świetlnych.

Premiera: 14 luty, czyli jutro, idealny prezent na walentynki

Re: For Honor

Widać, nie tylko ja o tym pomyślałem xD.

Re: For Honor

link zapomniałem xD http://9gag.com/gag/aXq9ZAv

gry typu walka na miecze

Kilka lat temu wyszły dwie gry, mniej więcej w tym samym czasie, które w zasadzie były pionierami w tym gatunku:
- Chivalry: Medieval Warfare
- War of the Roses

Z tego co zaobserwowałem, jeśli ktoś lubi jedno, to zazwyczaj narzeka na drugie. Sam próbowałem War of the Roses, ale gdy tylko zetknąłem się z Chivalry, to WotR zaraz odinstalowałem. W Chivalry zresztą zdarza mi się grać do dzisiaj. Oceny na różnych portalach też przemawiają na korzyść Chivalry.

Teraz też wychodzą dwie gry, znowu niepodobne do siebie:
- For Honour
- Mordhau

Z czego o Mordhau mówi, że inspiracją było właśnie Chivalry. Mówiąc wprost jest to ewidentna zrzynka. I... to jest właśnie powód, dla którego poczekam na Mordhau, a For Honour olewam Widziałem filmiki z tej gry i wygląda to jak ordynarna barbarzyńska naparzanka. Zapewniam Was, że Hrabia Dooku wybrałby Mordhau

Marzy mi się gra Star Wars z walką na miecze świetlne, ale już lepszym modelem walk, niż było to w Jedi Academy, gdzie nie było praktycznego użycia blokowania ciosów, przez co zupełnie nie przypominało to walki znanej z filmów. W Chivalry był mod Star Wars i dało się tam stoczyć naprawdę zacny pojedynek.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.