TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Animacje LEGO

"Przygody Freemakerów" - sezon 2

ShaakTi1138 2017-04-04 08:27:30

ShaakTi1138

avek

Rejestracja: 2009-06-02

Ostatnia wizyta: 2022-06-29

Skąd: Biała Podlaska

Aby trochę odciążyć stary temat, zakładam nowy, w którym będziemy dyskutować nad drugą serią "Freemakerów". Poniżej zwiastun:

http://star-wars.pl/News/21827,Drugi_sezon_Przygod_Freemakerow_oficjalnie_zapowiedziany.html

Cieszy mnie Hera, natomiast wątek z superstatkiem (zwłaszcza po mieczu kyber z pierwszej serii) wydaje mi się... meh?

LINK
 • Re: "Przygody Freemakerów" - sezon 2

  vilkala 2017-04-04 21:39:36

  vilkala

  avek

  Rejestracja: 2015-10-19

  Ostatnia wizyta: 2020-12-18

  Skąd:

  Za to jest Quarrie i Graballa czegóż chcieć więcej? XD

  a odnosnie kanonu i generał Hery to wychodzi, że znalazła się ona w Rogue One dlatego, że miała pojawić się w drugim sezonie Freemakerów.
  Oraz seria jest obok kanonu to jasne, ale bohaterowie z kanonu są kanoniczni. Czyli jeśli ktoś z tych kanonicznych żyje we Freemakerach to żyje też w kanonie. Na TFN w wątku freemakerowym dlugie dyskusje o tym były, tylko z telefonu nie mam chwilowo jak dać linka
  Ale podsumowując - Hera po Hoth żyje (i ma fajną kurtkę) XD

  LINK
 • premiera

  ShaakTi1138 2017-05-31 20:11:43

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-06-29

  Skąd: Biała Podlaska

  Mówią, że premiera jutro. Sama nie wiem, nieco podejrzanie wygląda mi to ich źródło, poczekamy do "SW Show".

  http://www.jedinews.co.uk/film-music-tv/articles/lego-star-wars-freemaker-adventures-season-2-premieres-thursday-1st-june/

  LINK
 • Warto?

  Mossar 2017-05-31 20:31:39

  Mossar

  avek

  Rejestracja: 2015-06-12

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd:

  Warto ogladac Freemakerów? Tak ogolnie, bo sie zastanawiam przy premierze 2 sezonu czy nadrobic sobie pierwszy.

  LINK
 • odc 1-2

  darth sheldon hiszpański inkwi 2021-11-03 21:08:03

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd: Topola Wielka

  Odcinek 1. Skupia się na przygodach freemarkerów w Rebelii, i w sumie tyle. Wygląda to jak zbiór shortów. Bardzo dobrych shortów, Zander z przeładowanym działami myśliwcu, Rowen przez przypadek biorący udział w ataku na nie gwiazdę śmierci niechcący, Roger rozwala kantyne droidów na Home One. Czy Cordi robiąca piękną wiązankę interesów.
  Odc. 2 Tu już zaczynamy z fabułą, Imperator po porażce w wyniku zdrady Naare, postanawia zbudować lojalnego mu droida M-O-C. Który od razu widać pokazuje się jako skuteczny villain, nie ma potomków którzy chcą obalić Palpatine, i jest lojalny, tylko te dach. Jednak ponieważ ktoś źle readagował teczkę Romana to ten ostatecznie mu się wymknął. Mamy i też starych znajomych, Generał Herrę i Quariego którego to Rowen ma być asystentem, jako że on sam w wyniku dużego zajęcia się starszego rodzeństwa naprawianiem statków Rebelii, nie mają za bardzo czasu dla niego.

  LINK
 • Odc 4

  darth sheldon hiszpański inkwi 2022-02-11 06:04:09

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd: Topola Wielka

  Okej, więc w tym odcinku mamy dalsze poszukiwanie materiałów do nowego myśliwca Freemakerów, i by to zrobić udają się na Mygetto, scena przy bramce i ogólnie Kordi udająca księżniczkę Clawditę były jedynymi z najlepszych, jednymi bo Garbala starający się reklamować sój kurort czy dzwoniący do biura obsługi klienta były najlepszymi momentami odcinka. Oczywiście Zander musiał dostać wystrzału na Etę i przebulił prawie całą kasę jaką Rebelia im dała, szcześliwie sługi Garballi uratowały sytuację, od tego odcinka poza Dengarem już chyba jedyne patrząc na jego cięcie kosztów.

  LINK
 • Odc5-6

  darth sheldon hiszpański inkwi 2022-02-22 01:19:08

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd: Topola Wielka

  W 5 odcinku mamy kolejne poszukiwanie części oraz przy okazji uratowanie rebelianckiego szpiega cierpiącego katusze przy operze imperialnej. Odcinek fajny, zwłaszcza sceny gdy droid Imperatora raz nie łapie sarkazmu by zaraz zamienić się w terminatora ścigającego bohaterów na kwasowej planecie, mamy powrót Maz, oraz jak zwykle kantującego Hondo.
  W 6 odcinku zaś mamy tradycjny w opowieści bohatera powrót do domu, czyli tutaj "Koła" by zobaczyć jak postaci i same miejsce zmieniły. W tym wypadku bardziej miejsce które sprzedaje ceny przy których nawet te przy Macu mogą się chować. Podoba mi się numer z przebraniami na który to właściciel nawet się nie nabrał, ten daje cynk Garbali który z kolei zatrudnia wszystkich ważniejszych łowców (czy też raczej tylko tych na których go stać) by złapać bohaterów, co mu się udaje (na krótko) i daje cynk Vaderowi, ten zaś zazdrosny o droida imperatora wysyła go na drugi kraniec galaktyki a samemu idzie odebrać przesyłkę. Freemakerkowie oczywiście uciekają przed samym jego przybyciem i mamy piekną scenę tłumaczenia się Garballi.

  LINK
 • odc7-8

  darth sheldon hiszpański inkwi 2022-02-24 00:07:58

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd: Topola Wielka

  W odc 7 mamy powrót Lurmenów z TCW, widać że wiele się nie zmieniło jeśli chodzi o ich pacyfizm, skoro dwójce bohaterów po stronie Imperium udaje im się je ukraśc, wygląda na to, że jeden z nich tym razem myśli o jak najszybszym awansie byle daleko od frontu. Swoją drogą moment w ktróym okazuje się że Zander naprawił im hipernapęd ponownie się mocno uśmiałem. Freemakerowie oddzyskują kryształy oczywiście i oddają je Lurmenów gdyż te i tak się niezbyt im przydadzą.

  8 odc to majstersztyk jeśli chodzi o emocje związane z Rowanem, scena w której wchodzi do świątyni i dowiaduje się o wadze stworzenia Kyberowej konstrukcji i tego jaki może mieć niszczycielski wpływ (swoją drogą ładnie zaanimowany widok przebitego księżyca) oraz jego rozmowa z siostrą są chwytajace za serce. Żeby nie było za smutno to obok dostajemy Zandera i Rogera walczących z Mynockami oraz M-O-C u Imperatora z pięknym zrzuceniem winy na Vadera.

  LINK
 • Odc 9

  darth sheldon hiszpański inkwi 2022-02-24 03:14:33

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd: Topola Wielka

  W tym odcinku zaczynamy od dużego bo od bitwy flotowej z Imperium, Rebelianci tradycyjnie dostają kopy więc tylko strzała może ocalić flotę, jednak jest nie dorobiona, stery nie trzymają, brakuje w niej właściwie wszystkiego więc trzeba szybko znaleźć miejsce do montażu. tym miejscem jest Jakku, planeta na której w tej chwili nie ma nic (no może poza paroma wioskami kapłanów pustynii, ale kto by je liczył) z wyjątkiem dwójki naszych dobrych znajomych Imperialnych, tym razem jednak ich rangi się zmieniły i kwestia tego kto dowodzi. I pomimo w teorii większej kompetencji, kończy się to jak zawsze. I po powrocie używają Strzały do zniszczenia niszczyciela, niby przesada, ale to jak rozegrali to animacyjnie, komediowo (,,długi ten statek) czy też samym teasowaniem tego od początku serialu sprawia że samemu jest się podekscytowanym. Imperator niezadowolny z takiego Obrotu spraw posyła po Vadera i MOC, i prawie zaczyna załować bycia dyktatorem, a właściwie to nie. Pod koniec mamy nagrodzenie wszystkich bohaterów, tak nikogo nie pominięto, zupełnie nikogo (Roger macha w tle).

  LINK
 • Odc10-11

  darth sheldon hiszpański inkwi 2022-02-25 05:03:31

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-07-06

  Skąd: Topola Wielka

  Wchodzimy w już powoli do końca sezonu i niestety również i serialu. Tak czy siak dostaliśmy tutaj kolejne sukcesy Rebelii pod Strzałą i oczywiście nie mogły one trwać długo gdyż MOC i Vader połączyli siły by zatrzymać Rowena. No nie do końca, bo Vader wystawia MOC z jego pułapki na Rowena i sam dostarcza Freemakera, nie żeby MOC to przeszkodziło gdyż przy okazji zdobył też Strzałę. A w międzyczasie trwa rekrutacja Palpatine by Rowan do nich dołączył, oferuje miecz i kubek, to teraz wiadomo od kogo Luke wziął pomysł w Bobie Fettcie, pewnie gdyby miał kubek to by przeciągnął Grogu. Rekrutacja oczywiście się nie udaje i w ruch wchodzą sondy umysłowe, nie żeby to dało radę. W międzyczasie straż próbuje dać informacje Imperatorowi, że rodzeństwo Rowena rozwala flotę na Corusant, z naciskiem na próbuje l, bo Imperator nie życzy sobie przeszkadzać. Przy okazji też udało mu się zdobyć lokację kryształów Kyber. Ogólnie w tych odcinkach to ci źli triumfują

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..