Forum

Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Witam,

Z racji ciekawych dyskusji w temacie o upadku Wybrańca otwieram nową dyskusję.

Jak sądzicie, czy Anakin odczuwał przyjemność z mordowania Młodzików? Czy zbezcześcił ich ciała tuż po morderstwie? Czy zbudował z nich małe cyborgi?

Jak wszyscy wiemy Anakin był do tego zdolny.

Zapraszam do dyskusji.

ja myślę

że należałoby przejrzeć materiał filmowy klatka po klatce w poszukiwaniu erekcji; podejrzewam że czerpał z ich śmierci przyjemność wręcz seksualną, zresztą z Nowej Trylogii możemy wywnioskować że to zboczeniec i sadysta więc by pasowało.

Chociaż wróć, George sprytnie odział go w szaty Jedi więc jakakolwiek erekcja nie miałaby szansy się ukazać. SPRYTNIE. Zatem skoro nie można udowodnić że tak nie było, stwierdzam że taka była wizja Lucasa. Anakin Skywalker zabijał dzieci z ukrytym wzwodem.

znana zabawa Anakina

Z wielu źródeł literackich tyczących się Star Wars jasno wynika, że Anakin uwielbiał porywać młodzieniaszków, urywać im członki, a potem miotać nimi w przyjaciół. Rada Jedi sprytnie to zatuszowała.

Przypadek taki wychodzi na jaw też wielokrotnie w filmach. Żeby zaimponować swojemu przyjacielowi, kanclerzowi, pozbawia członków min. Dooku oraz Windu. Niestety nosił wilk razy kilka, toteż szybko jego zabawa przeistoczyła się w osobistą tragedię, gdy ten sam został kadłubkiem.

Re: znana zabawa Anakina

To zostało skasowane przez Disneya. Proszę nie wprowadzaj uzytkowników Forum w celowy bląd.

Re: ZMptAS

Proponuję używać skróconego tytułu wątku, bo znów będzie że Latesta rozwala.

Co to ma znaczyć?

Zacznijmy od tego, że nie ma żadnych dowodów na morderstwo młodzików. To wszystko konfabulacje psychopatyczych Jedi, którzy chcą zdyskredytować legendę wspaniałego Anakina. Tak naprawdę, to Ani był w świątyni tylko na przechadzce, a młodzicy zabili się sami, podobnie jak inni Jedi. To wszystko był elwmwnt ich spisku przeciwko Skywalkerowi. Ponadto zdradziecki klon ukradł Anakinowi miecz i pociął ciała Jedi, żeby wszyscy myśleli, że to Anakin ich zabił. Proszę od razu usunąć ten kłamliwy temat, a jak ktoś mi nie wierzy, to niech sobie poczyta nowelizację Rots.

xD

Dowody

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Matko co za brednie..Anakin poszedl do świątyni ostrzec swoich towarzyszy a nie ich zabijac! I Ty sie fanem nazywasz?

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Dokładnie, a cały Legion 501 służył mu jedynie jako ochrona przed paparazzi, w końcu był tak znany i lubiany. Nasz kochany celebryta z Courscant.

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

zresztą co tu dużo mówić, w filmie bardzo dobrze pokazano akcję 501 w świątyni Jedi, kiedy kręcił się pod nią, politycznie ustawiony pedofil. Jakieś dziecko rozpoznało go i wpadło w szał, zaczęło wymachiwać mieczem. No a że szturmowcy jak zwykle słabo strzelają, to gdy chcieli dać strzał ostrzegawczy... wydarzyła się tragedia. Pedofila wówczas przed proklamowaniem Imperium i wprowadzeniem prawa w galaktyce we miejsce układów i układzików, nie można było aresztować.
Najgorsze jest to, że pedofil nic sobie z tego nie robił i na okręcie opowiadał swoim znajomym jakie ma fantazję nt. adoptowanej dziewczynki. Znajomym z zakonu Jedi, którzy w ogóle nie reagowali na to.

Zresztą pedofilia w zakonie Jedi to w ogóle straszny problem. Już jeden zwyrodniały rekruter, zobaczył 21-latka i mówi za stary. No dobra, ale przy 9-latku powiedział to samo!
Pod tym względem widać olbrzymi postęp, jaki wprowadził reformator zakonu Luke Skywalker. Zainspirowany wybrykami karła z "Gry o tron" na Murze zmienił doktrynę będącą wariacją greckiej filozofii cyników. Ale powiedzmy sobie wprost, zakon, którego główna doktryna polega na staniu na skarpie i sikaniu do morza, to nadal jest jakieś kuriozum.

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Kij ma dwa końce.

Ja myślę, że on je tylko molestował. Natomiast młodziki po pierwszym szoku, natychmiast się w nim zakochały. Anakin jednak - jak wiemy - poślubił starą babę (kariera była dla niego ważniejsza niż uczucia) i w dniu kiedy im w końcu powiedział prawdę, popełniły zbiorowe samobójstwo z rozpaczy.

Zadziwiające, że Lucas nie bał się poruszać tak ciężkich tematów jak pedofilia i samobójstwa nieletnich w filmie rozrywkowym. Ale taki już los prawdziwych artystów, że nigdy nie odpuszczają.

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

w ogóle trzeba przyznać, że poza reklamowanym jako kino artystyczne, a jednocześnie jednym z najbardziej rozrywkowych filmów wszechczasów - "THX 1138", Lucas zawsze robił filmy, w których istotne problemy są poruszane bardziej w tle i nie wprost.
Wiele z tych problemów jest wciąż aktualnych do dziś. Choćby problem abonamentu radiowotelwizyjnego, który jest synonimem koryta, zaś pewne jednoski mordują się byle tylko się dorwać do niego, jak to ma miejsce w "Zabójczym radiu". Albo problem ewolucji, pokazany w sposób bardzo dosłowny, jak ludzie zmieniają się w zwierzęta w "Willow", dla konserwatywnej Ameryki to musiał być szok. Nie mówiąc już o przedziwnych relacjach ojca i syna, którzy pukają tę samą dziewczynę na zmianę, w dodatku nazistkę. Czerpią przy tym intymną przyjemność z rządów Hitlera, który formalnie zwalczają. "Indiana Jones" bardo dobrze pokazuje dwulicowość takich firm jak IBM, gdzie odstawia się pewne zasady moralne, byle tylko czerpać zysk/przyjemność. W "Labiryncie" poruszał problem handlu żywym towarem, dokładniej dziećmi. Zrobił też bajkę o wymieraniu dinozaurów. Nie można też zapominać o bardzo aktualnym obrazie, w którym niedostosowany do życia w normalnym społeczeństwie Kaczor dostaje jakąś tam władzę i zaraz zaczyna zwalczać wyimagowanych przeciwników, czy dziwne szare sieci, wciągając w to szaleństwo inne osoby. Film tak aktualny, że aż trudno nie analizować jego prawdziwości.

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Mam żal, że tak mało... chciałoby się więcej.
Ale rozumiem. Artysta staje przed wyborem: ILOŚĆ czy JAKOŚĆ?
Na nasze szczęście Lucas wybrał jakoś

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

A największe dzieło sprzedał tym, którzy na nasze nieszczęście stawiają na ILOŚĆ.

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Lord Sidious napisał:
Ale powiedzmy sobie wprost, zakon, którego główna doktryna polega na staniu na skarpie i sikaniu do morza, to nadal jest jakieś kuriozum.
-----------------------

Stanie i sikanie ze skarpy to i tak duży postęp w rozwoju filozofii Zakonu. Wszyscy pamiętamy, jak w młodości Luke zmuszon był siusiać wisząc na lianie jak ten orangutan czy inny Tarzan, 50 metrów nad ziemią dagobañską. Do tego z Yodą na plecach i pod jego oczkiem gremlina czujnym...także tego. Doceniajmy to co jest! 💞

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Widziałem ten film 34x i nie jestem pewien czy on tam sikał. Ta mina i brak tchu aby chociaż jeden wyraz powiedzieć. nie wiem czy tak się ma po sikaniu...

Re: Zabójstwo Młodzików przez tchórzliwego Anakina Skywalkera

Ja widzę to tak. Anakin wparowuje mieczem, mierzy dzieci wzrokiem, włącza klingę miecza. Przestraszony młodzik odsuwa się. Anakin robi grozną pozę, po czym rozchmurza się i przemawia

"It`s just a prank, bro"

Younglings shot first

.

Wszystkie młodziki

Zostali powaleni przez brytyjski akcent młodego padawana!

Roses are red, violets are blue,
Master Skywalker, there are too many of them,
what should we do?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.