Forum

Star Wars: Legion (gra bitewna)

Niedawno Fantasy Flight Games zapowiedziało powstanie gry Star Wars: Legion. Będzie to gra bitewna, której akcja będzie mieć miejsce w uniwersum Gwiezdnych Wojen, podczas galaktycznej wojny domowej. Gracze będą mogli się więc wcielić w rolę bądź Imperium Galaktycznego, bądź Rebelii.

Nie jestem jakimś wielkim fanem gier bitewnych, ale na moje oko jako człowieka niezainteresowanego tym rodzajem gier wygląda to bardzo ładnie.

Link, zawierający również więcej informacji nt. tejże gry: https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/8/18/star-wars-legion/

Re: Star Wars: Legion (gra bitewna)

Całkiem ładnie to wygląda. Bardzo fajnie, że modele można sklejać i malować, gdyby nie to, że zbieram już Warhammera 40k, to pewnie bardziej bym się jarał (piniędzy brak :/). Armii niewiele, ale może jakoś się to bardziej rozwinie? Co do zasad - średnio mnie interesują WH40k też tylko kolekcjonuję, więc sama gra trochę mi zwisa. Mimo wszystko, nie jest źle. Ciekawią mnie jeszcze ceny (m.in. jak będą wyglądać na tle produktów Games Workshop).

...

Widziałem, nie mogę się doczekać aż postawię na półce obok Armady, X-wingów, Rebelii i kompletu LCG jako kolejną drogą-jak-cholera pierdołę, w którą nie będę miał z kim ani czasu grać.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.